FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تو همین دموی فیفا15 که من دیدم مسی رو بهترین مدافع ها هم نمیتونن بگیرن.
خوب تو واقعیت هم گرفتن مسی سخته دیگه! البته برای کسی که سالهاست داره فیفا میزنه و به دفاع جدید فیفا عادت کرده کاری نداره
نه من همیشه رو ووردکلس بازی میکنم
خوب آخرین درجه سختی فیفا لجنده

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,444
نام
علی
فقط pes
تو فیفا طرف توپ رو می ده به رونالدو گازشو می گیره هیچ کاری نمیتونی بکنی،باز لااقل تو pes میشه تکلی چیزی زد بازیکن رو متوقف کرد.

حاجی احیانا PES بازی نمیکردی که یه همچین چیزی اتفاق افتاده و فکر کردی داشتی فیفا بازی میکردی؟:D

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

با توجه به تجربه من در مغازه بازی فروشی که بودم . اکثر افرادی که از فیفا بدشون میومد : یا بچه ها بودن ، یا PC بازها / PC بازها میگفتن چون دیر کرک میشه و متاسفانه بعد کرک شدن مشکلات زیادی هم داره به سمت PES کشیده شدن /// چند تا از دوستان به شدت دوستدار PES خودم وقتی نسخه اصلی PC رو تجربه کردن و یا نسخه PS4 فیفا رو تجربه کردن به کل از PES بدشون اومد /// واکنش هایی که در فیفا 14 میدیدیم از دروازه بان ها . به قول دوستمون ادم دوست داشت توپ تو دروازه نره و دروازه بان واکنش نشون بده /// هر چند فیفا بازها میدونن که فیفا ضعف هایی هم داره اما به نظر من از PES خیلی شبیه سازی تره و PES فقط به درد جمع های دورهمی میخوره /// البته اینم بگم که ما تو جمع های دورهمی فقط فیفا باز داریماااا :D

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
خوب آخرین درجه سختی فیفا لجنده

لجند اصلا منطقی نیست و کلی تغلب میکنه cpu....
من یه فوتبال باز حرفه ای هستم و باور کنین از اول همه نسخه های پیس و فیفارو بازی کردم...کونامی رو از 98 و فیفا رو از 2000تموم نسخه هاشو پا به پا با هم بازی کردم...به عنوان یه کسی که خودش فوتبالیست بوده و تو نوجوانی به تیمهای اروپایی ترنسفر شده و الانم مربیگری درجه 3 رو میخوام بگیرم باید بگم که تا سال 2011 پیس از همه نظر بهتر بود تو 2012 فیفا بهتر بود و من بیشتر فیفا بازی کردم ولی تو 2013 با اینکه جفت بازی ها خوب بودن ولی پیس یه چیز دیگه بود...اینو فقط من نمیگم حتی عادل فردوسی پور هم تا سال 2013 فقط پیس بازی میکرد...الانم که فیفا 14 تو بعضی چیزا بهتر از پیس14 هستش نه کلا!انیمشنهای پیس و تکسچرهای صورت و بافت و منافذ پوست بازیکنان پیس14 خیلی بهتر از فیفا کار شده بود...استیل بعضی بازیکنا مث نیمار که پنالتیش هم مث خودش میزد ولی تو فیفا برا اکثر بازیکنا از یه حالت پنالتی استفاده میشه که تو فیفا15 هم برطرف نشده....اونایی که میگن فیفا تخصصی تره یا فیفارو کامل بازی نکردن یا پیس رو...همین پیس13 تاکتیکهاش از فیفا 14 بیشتره و پیس 14 هم تاکتیکهایی داره که مطمعنم باید یه گیمر حرفه ای باشی تا ازش سردربیاری...

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
عنوان یه کسی که خودش فوتبالیست بوده و تو نوجوانی به تیمهای اروپایی ترنسفر شده
:))
.اینو فقط من نمیگم حتی عادل فردوسی پور هم
بیشتر از 80% فوتبال بازا میگن فیفا بهتره نظر عادل و شما به چه درد میخوره؟
pes کلا هیچوقت شبیه ساز نبوده! من تو همون pes2013 یه بار از وسط زمین با پشت پا گل زدم! :D pes بیشتر برای کسایی خوبه که فوتبال رو حرفه ای دنبال نمیکنن و یا از تاکتیک فوتبال لذت نمیبرن و میخوان فوتبال خیلی ساده باشه! یعنی پاس پاس سانتر گل

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من وقتی بازی شبیه ساز ورزشی بازی میکنم، دوست دارم حس اون ورزش رو من انتقال بده.
نداشتن لیسانس لیگای معتبر، گزارشگر فوق العاده، فوق العاده و باز هم فوق العاده افتضاح به علاوه صداگذاری افتضاح که اصلاً حس ورزشگاه فوتبال رو به شما انتقال نمیده، یه پکیج کاملاً ناقص رو ارائه میده که حتی بهترین گیم پلی هم نمیتونه جبران اون کمبودها رو بکنه.
حالا از این بگذریم که کلاً فیفا چندسالی میشه گیم پلی سالیدتری هم ارائه داده. من همیشه از انیمیشنهای فیفا ناراضی بودم، ولی امسال خیلی خوب شده. PES که کلاً تو این زمینه تو آفساید تشریف داره. دروازه بانهای PES هم هنوز توی نسل PS2 گیر کردن و افتضاح هستن.

البته برای من قابل پذیرفتن هست که یکی از هسته گیم پلی PES بیشتر لذت ببره، بالاخره ممکنه یه نفر حال کنه با دو تا پاس تک ضرب تک به تک شه، یا مثلاً توپ مثل بادکنک باشه و با داوید ویا از هر جا خواستید بکوبید تو دروازه! شاید یه نفر واقعی بودن واسش مهم نباشه و این جور چیزا بهش حال بده. ولی تا زمانی که یه فکری به حال لیسانس کردن تیم ها و اون گزارشگر فوق مزخرفش نکنن، باید همینطور زیر فیفا بمونن و یک پنجم فیفا هم فروش نکنن.

آخه جالب اینه که طرفدارای pes میگن مثلا با یه پچ میشه مشکل لایسنس تیمهارو برطرف کرد در حالی که واقعا اینکه لوگو باشگاه و پیراهن تیمها درست بشه رو نمیشه گفت الان فرقی دیگه با فیفا نداره..اینکه مثلا وقتی لیورپول رو تو فیفا برمیدارم تماشاگرا سرود باشگاه رو میخونن یا گزارشگر اسم باشگاه رو درست میگه وحتی راجبه تاریخچه تیم و مربیان سابق باشگاه صحبت میکنه این خیلی مهمه..همین دیروز داشتم دموی فیفا15 رو بازی میکردم خیلی جالب بود گزارشگر در مورد استاریج مهاجم لیورپول میگفت که تو جام جهانی یه گل به ایتالیا زده یا در مورد مصدومیت نیمار تو جام جهانی صحبت کرد ایناس که شما حس واقعی بهتون دست میده..در مورد گیم پلی واقعا حرف خاصی نمیشه زد..برتری مطلق فیفا کاملا مشهوده..فقط در مورد همین آنالوگ سمت راست دسته بگم چنان تاثیرات شگرفی توی جریان بازی میشه باهاش داد که در مخیله pes بازان نمیگجه از دریبلهای ریز تا انواع استپ و مانور روی توپ و توی این دموی فیفا15 که میتونه رو ضربات کرنر یا اوت یارتو جاشو عوض کنی که اونایی که واقعا با کیبرد بازی میکنن یه قابلیت مهم رو دارن از دست میدن چون خداییش با کیبرد سخته از قابلیتهای دگمه RS استفاده کرد

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
من یه فوتبال باز حرفه ای هستم و باور کنین از اول همه نسخه های پیس و فیفارو بازی کردم...کونامی رو از 98 و فیفا رو از 2000تموم نسخه هاشو پا به پا با هم بازی کردم...به عنوان یه کسی که خودش فوتبالیست بوده و تو نوجوانی به تیمهای اروپایی ترنسفر شده و الانم مربیگری درجه 3 رو میخوام بگیرم باید بگم که تا سال 2011 پیس از همه نظر بهتر بود تو 2012 فیفا بهتر بود و من بیشتر فیفا بازی کردم ولی تو 2013 با اینکه جفت بازی ها خوب بودن ولی پیس یه چیز دیگه بود...اینو فقط من نمیگم حتی عادل فردوسی پور هم تا سال 2013 فقط پیس بازی میکرد...الانم که فیفا 14 تو بعضی چیزا بهتر از پیس14 هستش نه کلا!انیمشنهای پیس و تکسچرهای صورت و بافت و منافذ پوست بازیکنان پیس14 خیلی بهتر از فیفا کار شده بود...استیل بعضی بازیکنا مث نیمار که پنالتیش هم مث خودش میزد ولی تو فیفا برا اکثر بازیکنا از یه حالت پنالتی استفاده میشه که تو فیفا15 هم برطرف نشده....اونایی که میگن فیفا تخصصی تره یا فیفارو کامل بازی نکردن یا پیس رو...همین پیس13 تاکتیکهاش از فیفا 14 بیشتره و پیس 14 هم تاکتیکهایی داره که مطمعنم باید یه گیمر حرفه ای باشی تا ازش سردربیاری...

=))=))=))=))=)):((

• Like
Reactions: a.messi10

*neco*

کاربر سایت
Aug 12, 2014
54
اونایی که میگن فیفا تخصصی تره یا فیفارو کامل بازی نکردن یا پیس رو...همین پیس13 تاکتیکهاش از فیفا 14 بیشتره و پیس 14 هم تاکتیکهایی داره که مطمعنم باید یه گیمر حرفه ای باشی تا ازش سردربیاری...

شما گیمر حرفه ای اخه توی PES2013 که طرف از وسط زمین r2 میگرفت با شوت کات دار از وسط زمین میرفت گل حتی با ووچینیچ هم یه بار اینطوری گل زدم !! یا مثلا با رونالدو یا روبن میتونستی همه رو جابزاری و گل بزنی و هیچ دفاعی هم نمیتونست بگیرتشون یه باگ هست که از کرنر با بایرن مونیخ سانتر میکردی طرف برگردون میزد گل چند بار پشت هم اینطوری شد یا بنزما که همه شوتاش گل بود چه تک به تک چه زاویه بسته که در واقعیت 1/10 ام pes2013 نیست بنزما شما که میگی pes به واقعیت نزدیک تره شما که میگی خودت فوتبالیست هستی یه بار اینطوری اگه تونستی گل بزنی:d
ما که از این حرکت ها و باگ های تخیلی پیس سر در نیاوردیم کسی اگه سر دراورد به ما هم بگه

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
شما گیمر حرفه ای اخه توی PES2013 که طرف از وسط زمین r2 میگرفت با شوت کات دار از وسط زمین میرفت گل حتی با ووچینیچ هم یه بار اینطوری گل زدم !! یا مثلا با رونالدو یا روبن میتونستی همه رو جابزاری و گل بزنی و هیچ دفاعی هم نمیتونست بگیرتشون یه باگ هست که از کرنر با بایرن مونیخ سانتر میکردی طرف برگردون میزد گل چند بار پشت هم اینطوری شد یا بنزما که همه شوتاش گل بود چه تک به تک چه زاویه بسته که در واقعیت 1/10 ام pes2013 نیست بنزما شما که میگی pes به واقعیت نزدیک تره شما که میگی خودت فوتبالیست هستی یه بار اینطوری اگه تونستی گل بزنی:d
ما که از این حرکت ها و باگ های تخیلی پیس سر در نیاوردیم کسی اگه سر دراورد به ما هم بگه

اتفاقا همین چند روز پیش خونه یکی از اقوام بودم این بچه شون گفت بیا ببین تو pes 2013 چه گلهایی میزنم دقیقا همین r2 و شوت رو جوری از وسط زمین میکرد تو گل یاد و خاطرات رامبو شوت توی بازی فوتبال گزارشگر سگا که از وسط زمین میذاشتیم تو گل برام تازه شد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر