FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
کاش میشد تو این تاپیک نظر سنجی میزاشتین که دو تا گزینه هاش Fifa 15 و Pes 2015 باشن تا ببینیم دقیقا وضعیت چطور هستش گرچه تعداد صفحات دو تاپیک Pes 2015 و Fifa 15 اینرو مشخص میکنه ولی بهتر بود نظر سنجی هم میداشت این تایپک که دقیقا معلوم شه کدوم طرفدار بیشتر داره

ربطی به تعداد صفحات تاپیک نداره....شاید تو این انجمن اغلب فیفاباز باشن ولی من انجمنهایی میشناسم که همه ساله پیس از فیفا بیشتر صفحش میره جلو...بعدشم ممکنه یه بازی ایرادش زیاد باشه و صفحش بخاطر پرسش بره جلو..و اینکه فیفا دموش اومده بیرون ولی پیس نه! تو انجمن پی سی ورد صفحه پیس تا قبل از اومدن دموی فیفا جلوتر بود

MHD-KHZ

کاربر سایت
Dec 1, 2012
68
من PES رو بیشتر میپسندم به چهار دلیل
1- سال هاس بازی میکنم بنابر این با گیمپلی اون کاملا اشنایی دارم
2- فیزیک و ظاهر بازیکن ها و همینطور انیمیشن بازی خیلی خوب کار شده
3- تو جمع های فامیلی و دوستانه فقط PES بازی میکنیم و هیچکدوم علاقه ای به فیفا ندارن
4- تاکتیک پیچیده ای نداره و راحت میشه بازی کرد

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
اوج دوران شکوهمند pro evolution soccer عرضه نسخه 98 اون با نام wining eleven در کنسول PS1 در کلوب های بازی بود که کلوپی نبود که من برم و حداقل یک سیستم این فوتبال رو بازی نکنه....چه شرط بندیهایی که سر این فوتبال نشد و چه جامهایی که برگزار شد و چه جایزه هایی داده شد...بعدها که کنسول PS2 اومد میتونم بگم این فوتبال با تغییر به نام pro evolution soccer تغییر سیستم داد و با اینکه هنوز هم توی بیشتر کلوبها بازی میشد ولی هیچوقت به دوران با شکوه wining eleven کنسول ps1 برنگشت تا به امروز که شاهد pes 2015 با کلی عیب و ایراد هستیم....دوست داشتم یاد و خاطره ای کنم از اون دوران و شکوه این بازی تا به امروز که این فوتبال چه تغییراتی رو انجام داده هر چند که هنوز نتونسته به اون دوران باشکوه برگرده....

درست از روزی که فیفا با انتشار نسخه 2009 یه جورایی خودشو کشید بالا دیگه pro evolution soccer یک روز خوش تا به امروز به خودش ندیده هر چند که شاید زمانی رسید که این فوتبال در نسلهای بعدی تونست دوباره به اوج باشگوه wining eleven قدیم برگرده.... تا اون زمان فعلا فیفا بزرگترین امپراطوری خودش رو در سرتاسر دنیا با جذب گیمرهای فراوان ادامه خواهد داد...

بر چه اساسی اونوقت این حرف رو شما میزنید ؟ :-/ :D بازی نه خودش اومده و نه دموش پس باید منتظر بود و دید تو عملکرد نهایی خودش چیکار میکنه ...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من وقتی بازی شبیه ساز ورزشی بازی میکنم، دوست دارم حس اون ورزش رو من انتقال بده.
نداشتن لیسانس لیگای معتبر، گزارشگر فوق العاده، فوق العاده و باز هم فوق العاده افتضاح به علاوه صداگذاری افتضاح که اصلاً حس ورزشگاه فوتبال رو به شما انتقال نمیده، یه پکیج کاملاً ناقص رو ارائه میده که حتی بهترین گیم پلی هم نمیتونه جبران اون کمبودها رو بکنه.
حالا از این بگذریم که کلاً فیفا چندسالی میشه گیم پلی سالیدتری هم ارائه داده. من همیشه از انیمیشنهای فیفا ناراضی بودم، ولی امسال خیلی خوب شده. PES که کلاً تو این زمینه تو آفساید تشریف داره. دروازه بانهای PES هم هنوز توی نسل PS2 گیر کردن و افتضاح هستن.

البته برای من قابل پذیرفتن هست که یکی از هسته گیم پلی PES بیشتر لذت ببره، بالاخره ممکنه یه نفر حال کنه با دو تا پاس تک ضرب تک به تک شه، یا مثلاً توپ مثل بادکنک باشه و با داوید ویا از هر جا خواستید بکوبید تو دروازه! شاید یه نفر واقعی بودن واسش مهم نباشه و این جور چیزا بهش حال بده. ولی تا زمانی که یه فکری به حال لیسانس کردن تیم ها و اون گزارشگر فوق مزخرفش نکنن، باید همینطور زیر فیفا بمونن و یک پنجم فیفا هم فروش نکنن.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من از بچگی از سوپر استارسگا عاشق بازی کردن فوتبال شدم تا الان از اون سال تا pes2010 فقط pes میزدم ولی وقتی فیفاجام جهانی2010 رو بازی کردم رفتم به سمت فیفا بنظرم فیفا توی شبیه سازی بهتر عمل کرده و گزارشگر بهتری داره تیمها همه لایسانس هستن و شاید مهمترین نکته اینه که سرورهای خیلی قدرتمندی داره که ما توی این مملکت بدون لگ میتونیم آنلاین بزنیم من که از بچگی با pes بزرگ شدم امیدوارم pes به دوران اوجش برگرده ولی این برگشتن متسلزم خرج زیادی مثه لایسانس کردن تیمها و سرورهای قدرتمند داره که بنظر کونامی نداره همچین چیزی رو فقط امیدوارم امسال توی گیم پلی حداقل بهترعمل کنن

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
من هم با فیفا به دلیل واقعگرایانه تر بودنش بیشتر حال میکنم
نداشتن لیسانس لیگای معتبر، گزارشگر فوق العاده، فوق العاده و باز هم فوق العاده افتضاح به علاوه صداگذاری افتضاح که اصلاً حس ورزشگاه فوتبال رو به شما انتقال نمیده، یه پکیج کاملاً ناقص رو ارائه میده که حتی بهترین گیم پلی هم نمیتونه جبران اون کمبودها رو بکنه.
حالا از این بگذریم که کلاً فیفا چندسالی میشه گیم پلی سالیدتری هم ارائه داده. من همیشه از انیمیشنهای فیفا ناراضی بودم، ولی امسال خیلی خوب شده. PES که کلاً تو این زمینه تو آفساید تشریف داره. دروازه بانهای PES هم هنوز توی نسل PS2 گیر کردن و افتضاح هستن.

البته برای من قابل پذیرفتن هست که یکی از هسته گیم پلی PES بیشتر لذت ببره، بالاخره ممکنه یه نفر حال کنه با دو تا پاس تک ضرب تک به تک شه، یا مثلاً توپ مثل بادکنک باشه و با داوید ویا از هر جا خواستید بکوبید تو دروازه! شاید یه نفر واقعی بودن واسش مهم نباشه و این جور چیزا بهش حال بده. ولی تا زمانی که یه فکری به حال لیسانس کردن تیم ها و اون گزارشگر فوق مزخرفش نکنن، باید همینطور زیر فیفا بمونن و یک پنجم فیفا هم فروش نکنن.

واقعا konami تو گزارشگری کم گذاشته و EA روش سنگِ تموم گذاشته

اصن گزارشگرایِ فیفا امکان نداره 20ثانیه هیچی نگن ولی تو PES خیلی وقت ها 3-4 دقیقه کلا سکوت میکنن

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
فقط pes
تو فیفا طرف توپ رو می ده به رونالدو گازشو می گیره هیچ کاری نمیتونی بکنی،باز لااقل تو pes میشه تکلی چیزی زد بازیکن رو متوقف کرد.

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
فقط pes
تو فیفا طرف توپ رو می ده به رونالدو گازشو می گیره هیچ کاری نمیتونی بکنی،باز لااقل تو pes میشه تکلی چیزی زد بازیکن رو متوقف کرد.

کاملا برعکس گفتی :d

تو فیفا اصلا اینجوری نیس مثلا بیای با رونالدو یا مسی همه رو دریبل کنی بری جلو تو PES اینجوریه چه اون زمان winnig eleven 3 یا همون فوتبال 99 چه تا همین pes 2014

JUST FIFA :x

یعنی من واکنش دروازبانها رو تو فیفا 15 میبینم حال میکنم دیگه دمو رو بازی میکنم بیشتر دوس دارم توپ گل نشه یه واکنش تر تمیز ببینم کیف کنم ماشالا دروازبان PES میخواد شیرجه بزنه انگار میخواد مرغ بگیره :d

• Like
Reactions: hrm

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244

تو پیس 14 که جو استادیوم خیلی خوب بود..برا هر تکل و خطا و دریبلی تماشاگران عکس و العمل نشون میدادن ..درسته مث فیفا سرود واقعی باشگاها و شعارهای هر تیمو نمیداد ولی باز اینطوری که شما میگی هم نیست...مخصوصا دروازه بانها انیمشن هاشون خیلی بهتر از همین فیفا14 بود...
درسته من امسالو کلا با فیفا14 سر کردیم ولی به نظرم پیس انیمیشن های بهتری داشت

- - -ویرایش - - -

کاملا برعکس گفتی :d

تو فیفا اصلا اینجوری نیس مثلا بیای با رونالدو یا مسی همه رو دریبل کنی بری جلو تو PES اینجوریه چه اون زمان winnig eleven 3 یا همون فوتبال 99 چه تا همین pes 2014

JUST FIFA :x

یعنی من واکنش دروازبانها رو تو فیفا 15 میبینم حال میکنم دیگه دمو رو بازی میکنم بیشتر دوس دارم توپ گل نشه یه واکنش تر تمیز ببینم کیف کنم ماشالا دروازبان PES میخواد شیرجه بزنه انگار میخواد مرغ بگیره :d

تو همین دموی فیفا15 که من دیدم مسی رو بهترین مدافع ها هم نمیتونن بگیرن...بله این موردی که دوست عزیزمون گفت تا فیفا 14 در موردش صدق نمیکرد ولی فیفا 15 حتی از پیس13 هم به نظرم بیشتر آرکید تره...

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
تو همین دموی فیفا15 که من دیدم مسی رو بهترین مدافع ها هم نمیتونن بگیرن...بله این موردی که دوست عزیزمون گفت تا فیفا 14 در موردش صدق نمیکرد ولی فیفا 15 حتی از پیس13 هم به نظرم بیشتر آرکید تره...

لابد شما تنظیمان رو دست نزدی رو همون درجه سختی Semi-Pro بازی کردی که زیر نرمال محسوب میشه بزار رو World Class یا Legendary از این خبرا نیس

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
لابد شما تنظیمان رو دست نزدی رو همون درجه سختی Semi-Pro بازی کردی که زیر نرمال محسوب میشه بزار رو World Class یا Legendary از این خبرا نیس

نه من همیشه رو ووردکلس بازی میکنم..شما یبار بارسا وردار توپو بده مسی ببین چه میکنه...:D

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
به نظر من :
pes مثل يه بازى خطى ميمونه كه حركات ، شوت ، هد و ... تو بازى انگار همه به يه شكل هستن يا لااقل من اينجورى احساس مى كنم و هر چى تلاش كردم باهاش كنار بيام نشده كه نشده (اميدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم)
fifa مثه يه بازى open word كه هر دفعه با يه حركت جديد از جمله شوت ، هد و ... رو به رو ميشيم .

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
بابا پیس 14 رسما سپک تاکراس اصلا قابل مقایسه با فیفا 14 نیست حالا بزارید 15 بیاد ببینیم چهجوریه ولی انصافا فیفا 15 عالی از هر نظر

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
من نفهمیدم قضیه چیه!! تو فیفا کلا دفاع ها خیلی به توپ کاری ندارن تو شکم مهاجم طرفی میزنی توپو بگیره یه پا میندازه اونوری که اصلا توپ نیست! یه اینرسی وحشتناک شامل حال دفاع هات میشه که اصلا شامل حال مهاجم ها نمیشه!!! البته جالبه شدت این حالات دائمی نیست و تو بعضی دست ها کمتر و تو بعضی فاجعس! امروز با دستگاه با مسی از وسط زمین همه رو دریبل کرد ... البته هی تغییر مسیر میداد و دفاع هام یا خالی میکردن یا اصلا توپ نمیگرفتن!!! یه دفاع دیگم اومد خودشو کوبید به دفاع من و دوتایی مثل پت و مت رفتن تو باقالی و مسی مثل سوپر من اومد شوت زد دروازبان خوابید زمین توپ رفت تو گل!!! حالا چرا؟ 3 تا خورده بود یهو هوش مصنوعی تصمیم گرفت گل بزنه!
هد نزدن ها مقابل هوش مصنوعی و کلا خنگ بودن بازیکنها مشکلاتیه که خیلی وقته تو هر دو عنوان هست.
ولی باید بگم تو بازیه دو نفره تا وقتی یه تیم بی دلیل ضعیف نشده خیلی عالیه... مثلا شما با یه دفاع خوب به پا به توپ یه مهاجم ضعیف نمیرسی ... اونم تو مصافت طولانی!
توپ عمدتا از پای بازیکنتون فاصله میگیره و خوشگل مال حریفه...
تو خیلی از موارد تو یه منطقه که شما سه تا بازیکن داری و حریف یه دونه وقتیدبا جهت درست هم پاس بندازی مال اون یه نفره!!!
پاس تو عمق بلند که بندازی همون جلو تحویل حریف میده... البته نه همیشه ولی اکثر موارد.

البته همه این موارد رو گفتم نه به حمایت از pes ... چون اون تا یه چیزی قابل نقد نده حتی ارزش صحبت در موردش رو هم نداره... با 2014 خودشو نابود کرد.
راستی تو فیفا این انیمیشن راه رفتن بازیکنها قبل از شروع بازی فاجعس... ea خجالت باید بکشه...
در کل امید وارم فیفا نسخه اصلیش لااقل نصف مشکلات رو برطرف کنه و pes انقدر خوب باشه که ea با اعتماد به نفس 2014 رو با 20 درصد تغیر دوباره نفروشه.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
تنها نسخه از pes که دوسش دارم نسخه 06 هست ! لامصب عالی بود . از اونموقع به بعد دیگه pes بازی نکردم ! ولی واقعا هنوزم رو دستش نیست :d الانم در حال حاضر طرفدار فیفا هستم بدلیل اینکه کلا شبیه ساز هست و بازی یجور حالت تخصصی داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر