FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوستان یه سوالی
ما چندتا کوین بوستر فعال کنیم همزمان خودش پشت هم اینارو فعال می کنه یا روی هم زده میشه و از بین میرن؟؟
هیچ وقت جرات نکردم تستش کنم

مورد دیگه اینکه شما ها هم زیاد به تیر دروازه میزنید یا من فقط اینجوریم !!!!

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
.
والا دیتا رو که ۵ گیگ اش مونده بود کلا پاک کردم از اول زدم دانلود. باز بعد دانلود ۲ گیگ نمیتونه دانلود کنه و ارور نمیتونم دانلود کنم! و دیتای بازی خراب شده میده!
.
جالبه دیتای کراش و هل بلید رو راحت دانلود میکنه.
.
جای مطمعن غرب تهران میشناسید معرفی کنید برم دیتارو برام بریزه ؟؟
.
بعد اینا که دیتا میریزن مشکلی پیش نمیاد برای بازی یا کنسول ؟
دوست عزیز من دقیقا همین مشکلو با دیتای فیفا داشتم. تا 27 گیگ دانلود میکرد. سر پارت دوم همین مشکل شمارو داشتم. تنها راه حلش همونه که دوستمون گفت. هات اسپات کن با نت گوشی دانلود کن چند مگ دوباره از psx بگیر. خیلی مشکل عجیبیه ولی اینطوری حل میشه.

در رابطه با فیفا جدید هم، خدا رو شکر با آپدیت جدید خیلی بهتر شد. ولی در کل من خیلی خوشم نیومد. مخصوصا از سیستم دفاعش که کاملا عوضش کردن. کلا اونایی که از جلو پرس میکردنو که تعطیل کردن. یعنی بری جلو واسه پرس اینقدر مسخره پاسا همشون میرسه و بازیکنت حتی اگه تو مسیر توپ هم که باشه توپا نمیگیره و عین احمقا نگاه میکنه که بهتره موقع دفاع همرو عقب کشید تا شاید توپا بشه گرفت. سوییچ کردن بازیکنا هم خیلی بد شده. اشتباه سوییچ میکنه. بازیکنا تو دفاع واسه خودشون اینور اونور میرن. مخصوصا دفاعهای کناری. یعنی مثلا طرف میده کناره ها ، تو سوییچ میکنی به دفاع کناری بعد می بینی که اون واسه خودش عین احمقا داره به سمت داخل زمین میدوه !!! تا بخوای برش گردونی به سمت بازیکن حریف طرف با L1 زدن گازشو میگیره میره سانتر میکنه ! کلا پا انداختن هم تقریبا تعطیل شده. در رابطه با پاسکاری تو فیفا 16 و 17 اگه درست یادم باشه اگه بازیکن تو وضعیت خوبی نباشه نمی تونست پاس سالم بده. تو فیفا 18 بازیکنت پشتش به تو همچین پاس دقیق میده آدم میمونه !!!
در کل بنظرم این فیفا جز آرکیدترین فیفاهایی هست که بازی کردم.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوست عزیز من دقیقا همین مشکلو با دیتای فیفا داشتم. تا 27 گیگ دانلود میکرد. سر پارت دوم همین مشکل شمارو داشتم. تنها راه حلش همونه که دوستمون گفت. هات اسپات کن با نت گوشی دانلود کن چند مگ دوباره از psx بگیر. خیلی مشکل عجیبیه ولی اینطوری حل میشه.

در رابطه با فیفا جدید هم، خدا رو شکر با آپدیت جدید خیلی بهتر شد. ولی در کل من خیلی خوشم نیومد. مخصوصا از سیستم دفاعش که کاملا عوضش کردن. کلا اونایی که از جلو پرس میکردنو که تعطیل کردن. یعنی بری جلو واسه پرس اینقدر مسخره پاسا همشون میرسه و بازیکنت حتی اگه تو مسیر توپ هم که باشه توپا نمیگیره و عین احمقا نگاه میکنه که بهتره موقع دفاع همرو عقب کشید تا شاید توپا بشه گرفت. سوییچ کردن بازیکنا هم خیلی بد شده. اشتباه سوییچ میکنه. بازیکنا تو دفاع واسه خودشون اینور اونور میرن. مخصوصا دفاعهای کناری. یعنی مثلا طرف میده کناره ها ، تو سوییچ میکنی به دفاع کناری بعد می بینی که اون واسه خودش عین احمقا داره به سمت داخل زمین میدوه !!! تا بخوای برش گردونی به سمت بازیکن حریف طرف با L1 زدن گازشو میگیره میره سانتر میکنه ! کلا پا انداختن هم تقریبا تعطیل شده. در رابطه با پاسکاری تو فیفا 16 و 17 اگه درست یادم باشه اگه بازیکن تو وضعیت خوبی نباشه نمی تونست پاس سالم بده. تو فیفا 18 بازیکنت پشتش به تو همچین پاس دقیق میده آدم میمونه !!!
در کل بنظرم این فیفا جز آرکیدترین فیفاهایی هست که بازی کردم.
.
دم شما دوستان گرم بخاطر جوابگویی اتون. هر کاری کردم نشد! با نت گوشی . اینور اونور!! 15 تومن تو گلوش گیر کرده بود...بردم دیتا ریخت ردیف شد...

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
با سلام و عرض ارادت!
.
بنده از سال های خیلی دور فوتبال رو با winning eleven 3 یا همون فوتبال 98 شروع کردم...و هر سالهای بعد که با نام pes عرضه میشد ادامه دادم و هر سال که بازی عرضه میشد تا 10 سال جلوتر مستر لیگ اشو بازی میکردم و از طرفدار های به شدت تعصبی pes بودم! تا جایی که فاکس انجین لعنتی!! ( فاکس به موتور فوق العاده است تو خیلی از بازی ها ولی به نظر بنده اصلا بدرد به بازی ورزشی نمیخورد ) وارد کار شد و کم کم pes دیگه اون فوتبال همیشه گی نبود...دیگه نمیخوام از بدی های فراوان این یار قدیمی مثل نداشتن لایسنس همیشه گی ، قلق های به شدت زیاد و و و حرف بزنم!
.
به پیشنهاد یکی از دوستان با هم یه چند دستی فیفا 15 بازی کردیم 3 سال پیش با توجه به تعصبی که روی pes داشتم نمیتونستم قبول اش کنم ولی کم کم دیدم نه! واقعا میشه فوتبال بازی کرد دیگه قرار نیست مثلث رو چشم بسته پر کنی 3 نفرو دریبل کنی و گل! واقعا از گیم پلی فیفا لذت بردم فوتبالی بود که در لحظه بدون قلق گیری و با مهارت و خلاقیت خودم بازی میکردم! البته کمی روی کم سرعت بودن بازی و یا اروم بودن شوت ها گله داشتم که کم کم حل شد..
.
الان 4 ساله که در خدمت فیفا هستم! و فوق العاده لذت میبرم از این بازی ...و زنده باد میگم به اون دوست خوبم که چشم و چال! منو باز کرد! البته همچنان به یار قدیمی pes و همچنین طرفداراش احترام میذارم! ولی من کار خودم رو میکنم...
.
و اما فیفا 18 جدید بعد از اپدیت 1.03 :
خدمتتون عرض کنم که من خیلی راحت پاسکاری میکنم (( بقول دوستان حس میکنم هنوز پاس ها پینگ پونگ! ای هست )) از 16 و 17 راحت تر! خیلی از پاس هارو با مثلث میدم میرسه!
دریبل ها سخت تر شده!
دفاع سخت تر و منطقی تر و لذت بخش تر شده!
ضربه ایستگاههی ها راحتر تر شده!
وقتی صحنه اهسته نشون میده لباس بازی کن ها لبه هاش بریده بریده میشه که امیدوارم با یه اپدیت حل بشه...
بازی در کل روون و دوست داشتنی هست البته 4 و 5 دست بیشتر بازی نکردم..
.
جالبه بعد از اپدیت 1.03 هنوز یه سری ترکیب تیم ها بروز نشده بود که از بخش ادیت اپدیت کردم و ترکیب کاملا بروز شد... مثلا برای من دمبله ارو نداشت تو بارسا که درست شد!

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان یه سوالی
ما چندتا کوین بوستر فعال کنیم همزمان خودش پشت هم اینارو فعال می کنه یا روی هم زده میشه و از بین میرن؟؟
هیچ وقت جرات نکردم تستش کنم

مورد دیگه اینکه شما ها هم زیاد به تیر دروازه میزنید یا من فقط اینجوریم !!!!
من پارسال حواسم نبود 2تارو پشت هم زدم و وقتی یکی تموم شد اون یکی خود به خود پشتش فعال شد.خب چه نیازیه پشت هم بزنی.تک تک بزن
تیر دروازه نه برا من اینطوری نیست.بنظرم شوت ارور ها عالی شده

• Like
Reactions: arvin_666

Reza10gh

کاربر سایت
Oct 8, 2017
5
دکمه Option رو زدی ؟
کدوم قسمته این دکمه؟دوستان اگه کسی میدونی خواهشا کمک کنه بازی دوستانه میشه بخش تمرینی رو رد کرد و بازی کرد ولی کریر گیر کردم نمیدونم چیکار کنم دکمه استارت میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده‌ و فقط تکرار میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر