FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

147147

کاربر سایت
Sep 17, 2017
54
اول اینکه منظور بدی نداشتم و بیشتر سوالی بود اون کلمه چون واقعا نمیدونم چرا اینقدر دارین تاکید میکنید سر این موضوع دوم اینکه ما باید بازی کنیم و لذت ببریم ، بخوای درگیر این موضوعات بشیم که فلان بازی گیم پلی بهتری داره و نمیدونم گرافیک این یکی اینجوره هیچی رو عوض نمیکنه اگه بحث مقایسه گیم پلی فیفا یک شبیه ساز واقعی از دنیای فوتباله این که شما تاکید میکنی رو گیم پلی ارکید گونه و ساده pes که بهتره و نظر منتقداست بحث سلیقه شما و اون منتقدیه که بازی رو نقد کرده ،جدا از بحث سلیقه و اگه بخوای حرفه ای و فنی به گیم پلی بازی نگاه کنیم ، به راحتی متوجه این موضوع خواهید شد که فیفا تجربه نزدیک به واقعیت تری ارائه میده ، همون حس واقعی فوتبال ، همون هیجان دنیای واقعی فوتبال .... و این چیزیه که یک عشق دنیای فوتبال بهش نیاز داره
ممنون از پاسخگوییت. نمیدونم دیگه اینم نظر شماست. اخه بحثی کرده بود دوستتون که میشه 50 تا گل زد توی بازی.در صورتی که به دور از واقعیته این امکان نداره حالا با همون گیم پلی ساده که شما عرض میکنین بشه 50 تا گل زد. اینو میتونین توی درجه سوپر استار و لجند ببینین که هوش مصنوعی به شدت بالاست و دیگه نمیشه راحت همه رو دریبل زد و رنده کرد. دیگه بازم نظر شخصیتونه و صد البته قابل احترام.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
رفقا من خودم تا سال Pes 10 با pesبازی میکردم ولی از FIFA WORLD CUP 2010کلا زدم تو کار FifA واقعا برتری بازی رو حس میکردم تا FIFA 12 که انقلابی به پا کرد یعنی دیگه Fifaیه سرگردن از هر لحاظ از Pesبهتر شد

منم دیگه PESنزدم تا PES 17 خیلی پیشرفت کرده ولی بازم چه از لحاظ مود انلاین که از لحاظ گیم پلی چه حواشی چه لایسنس از FIFAعقب تره

نه بگم PESبازی بدی هست ولی مسلما به جز گرافیک و انمیشن تو بقیه موارد خیلی باید پیشرفت کنه به Fifa برسه

fifa 18 قیل از ابدیت مشکلاتی داشت ولی بعد از ابدیت ۹۰ درصدشون حل شده بازی مشکل داره ولی قابل حله

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
اول اینکه منظور بدی نداشتم و بیشتر سوالی بود اون کلمه چون واقعا نمیدونم چرا اینقدر دارین تاکید میکنید سر این موضوع دوم اینکه ما باید بازی کنیم و لذت ببریم ، بخوای درگیر این موضوعات بشیم که فلان بازی گیم پلی بهتری داره و نمیدونم گرافیک این یکی اینجوره هیچی رو عوض نمیکنه اگه بحث مقایسه گیم پلی فیفا یک شبیه ساز واقعی از دنیای فوتباله این که شما تاکید میکنی رو گیم پلی ارکید گونه و ساده pes که بهتره و نظر منتقداست بحث سلیقه شما و اون منتقدیه که بازی رو نقد کرده ،جدا از بحث سلیقه و اگه بخوای حرفه ای و فنی به گیم پلی بازی نگاه کنیم ، به راحتی متوجه این موضوع خواهید شد که فیفا تجربه نزدیک به واقعیت تری ارائه میده ، همون حس واقعی فوتبال ، همون هیجان دنیای واقعی فوتبال .... و این چیزیه که یک عشق دنیای فوتبال بهش نیاز داره
بحثا جالب شد
از در منطق خودتون وارد میشم
فیفا یک شبیه ساز واقعیه؟؟؟
ببخشید اینو میگم ولی هیچکدوم ازین دو بازی ذره ای هم به شبیه ساز بودن نزدیک هم نیستن. چه برسه از نوع واقعیش. حالا فکر کردین مخ شرکت EA از اول بهتر کار میکرده و رفته لایسنس فیفا رو گرفته ینی شد سیمولیشن؟؟ نه عزیزم. شبیه سازی پارامترهایی میخواد که هیچکدوم ندارن. از گیم پلی بگیر، تا لایسنس، تا چهره بازیکنا و PLAYER ID
البته تو بعضی چیزا فیفا بهتره مثل لایسنس ولی تو مابقیشون رقیب بهتر عمل کرده...
گیم پلی هم که سلیقه ایه ولی جفتشون ربطی به شبیه ساز بودن نداره گیمپلی شون
شرکتی که این همه از فروش بازیش هرسال به جیب میزنه، کلی بابت اعتیاد و طمع مشتریاش از FUT پول در میاره( نمیخوام بحث هندیکپو راه بندازم که تو FUT کاملا حس میشه که مبادا به قول دوستمون کوین یا پک خوب گیرمون بیاد و لحظات اخر چنان شوتایی میزنه یا دفاعت یجوری انگار از کار میگفته که فلجا ازونا بهتر میشن، یا هرچی پول خرج میکمی چیزی از تو پکا در نمیاد و یه Loop خوشگل ساختن که بری توش فقط باید پول خرج کنی، بگذریم) با این همه پول، کلی از بازیکنای تلنت هنوز فیس ندارن، مثال بزنم مثه دمبله، کاسمیرووو که الان کاپیتان برزیله، آسنسیو، اوبلاک و و و
ازینا بگذریم، چهره سوارز از فیفا 15 دست نخورده، الان دو فصله سوارز ریش میذاره، داوید سیلوا از فیفا 15 همونه درصورتیکه الان کچله. اینا نیاز به اپدیت نداره، حجمی هم نداره یه چهره، مثه استوک که هر از گاهی با آپدیت داخل بازی اضافه میشه میتونن به روز کنن. ولی به نود درصد چهره ها از فیفا 15/16 دست نزدن... استایل بازیکنا هیچچچچ فرقی باهم ندارن. چه با کروس بشوتی چه با باتشوایی، چیزی به اسم player id وجود نداره. پس لطفا در استفاده از کلمه شبیه ساز برای این بازی که به عنوان DLC های فیفا 16 دو ساله تحویل دادن دقت بیشتری به خرج بدین.
ممنون.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
نتت رو عوض کن مثلا با نت گوشی چند مگشو بگیر بعد دوباره با همون نت قبلی ادامه بده.

Sent from my C6903 using Tapatalk
.
والا دیتا رو که ۵ گیگ اش مونده بود کلا پاک کردم از اول زدم دانلود. باز بعد دانلود ۲ گیگ نمیتونه دانلود کنه و ارور نمیتونم دانلود کنم! و دیتای بازی خراب شده میده!
.
جالبه دیتای کراش و هل بلید رو راحت دانلود میکنه.
.
جای مطمعن غرب تهران میشناسید معرفی کنید برم دیتارو برام بریزه ؟؟
.
بعد اینا که دیتا میریزن مشکلی پیش نمیاد برای بازی یا کنسول ؟

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
میخواستم بدونم اگر جفتش رو داری بازی میکنی در نحوه بازی کردنت تاثیر نذاشته؟منظورم اینه که قاطی نمیکنی؟
هرکدومو بازی کنم چند ساعت برم سراغ اونیکی اولش یکم گوه گیجه دارم. بعد از دو سه دست اوکی میشه

• Like
Reactions: db07

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان من یه چیزی رو متوجه شدم البته شاید چشمام ایراد داره نمیدونم ولی میخوام دوستان دیگه که با دقت توجه میکنن هم نظر بدن
شما وقتی سینگل پلیر بازی میکنی مثل کیک اف یا سکواد بتل احساس میکنی گرافیک بازی به مراتب بهتر از وقتی هست که انلاین بازی میکنی با پلیر واقعی چه تو یولتیمیت تیم چه انلاین سیزن
خواهش میکنم رو این مسعله دقت کنین ببینین اینجوری هست یا نه مواردی مثل نور پردازی بازی عرق روی صورت بازیکنها شارپ بودن تصویر خلاصه گرافیک کلی مد نظرم هستش
من روی پلی 4 بازی میکنم خیلی ممنون میشم دوستان نظرشون رو بدن ببینم مشکل از چشمای من هست یا برای شما هم اینجوریه
دو تا از دوستان که یکی رو کامپیوتر بود و اون یکی رو پلی 4 جواب دادن به نوشته من
لطفا بقیه دوستانی که رو پلی 4 بازی میکنن دقت کنن رو این مسعله و نظرشون رو بگن خیلی ممنون میشم

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بحثا جالب شد
از در منطق خودتون وارد میشم
فیفا یک شبیه ساز واقعیه؟؟؟
ببخشید اینو میگم ولی هیچکدوم ازین دو بازی ذره ای هم به شبیه ساز بودن نزدیک هم نیستن. چه برسه از نوع واقعیش. حالا فکر کردین مخ شرکت EA از اول بهتر کار میکرده و رفته لایسنس فیفا رو گرفته ینی شد سیمولیشن؟؟ نه عزیزم. شبیه سازی پارامترهایی میخواد که هیچکدوم ندارن. از گیم پلی بگیر، تا لایسنس، تا چهره بازیکنا و PLAYER ID
البته تو بعضی چیزا فیفا بهتره مثل لایسنس ولی تو مابقیشون رقیب بهتر عمل کرده...
گیم پلی هم که سلیقه ایه ولی جفتشون ربطی به شبیه ساز بودن نداره گیمپلی شون
شرکتی که این همه از فروش بازیش هرسال به جیب میزنه، کلی بابت اعتیاد و طمع مشتریاش از FUT پول در میاره( نمیخوام بحث هندیکپو راه بندازم که تو FUT کاملا حس میشه که مبادا به قول دوستمون کوین یا پک خوب گیرمون بیاد و لحظات اخر چنان شوتایی میزنه یا دفاعت یجوری انگار از کار میگفته که فلجا ازونا بهتر میشن، یا هرچی پول خرج میکمی چیزی از تو پکا در نمیاد و یه Loop خوشگل ساختن که بری توش فقط باید پول خرج کنی، بگذریم) با این همه پول، کلی از بازیکنای تلنت هنوز فیس ندارن، مثال بزنم مثه دمبله، کاسمیرووو که الان کاپیتان برزیله، آسنسیو، اوبلاک و و و
ازینا بگذریم، چهره سوارز از فیفا 15 دست نخورده، الان دو فصله سوارز ریش میذاره، داوید سیلوا از فیفا 15 همونه درصورتیکه الان کچله. اینا نیاز به اپدیت نداره، حجمی هم نداره یه چهره، مثه استوک که هر از گاهی با آپدیت داخل بازی اضافه میشه میتونن به روز کنن. ولی به نود درصد چهره ها از فیفا 15/16 دست نزدن... استایل بازیکنا هیچچچچ فرقی باهم ندارن. چه با کروس بشوتی چه با باتشوایی، چیزی به اسم player id وجود نداره. پس لطفا در استفاده از کلمه شبیه ساز برای این بازی که به عنوان DLC های فیفا 16 دو ساله تحویل دادن دقت بیشتری به خرج بدین.
ممنون.

بله EAمیتونه خیلی چیز ها رو بهتر کنه ولی دست نمیزنه چون رقیبی نداره براش شاخ شونه بکشه هر سال هم همون فرمول قبلی رو دست میزنه چون فروشش تضمین هست

من تا الان بهترین بازیکن که از پک برام در اومد تو Fifa 17 اوزیل بود پکاش شانسی هست که همش بی شانسیش به ما میرسه

در مورد هندیکپ به نظرم تو 18 خیلی کمتر شده نسبت به ۱۷ خودم تو ۱۷ خیلی شاکی بودم امسال هست ولی کمترش کردن نسبت به پارسال

ما گیمر ها داریم چوب بی رقیب بودن FIFAرو میخوریم

• Like
Reactions: hanif36

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان با آپدیت 1.03یی که دادن بازی با اون بازی روز ریلیز کلی فرق کرده و خیلی بهتر شده.من نمیدونم دوستان چطوری اینقد بهونه میگیرن
تا قبل این آپدیت پشت سر هم داشتم پشت18 میزدم اما تو این چندین دست این مشکل برطرف شده و دفاع ها اجازه نمیدن به این راحتی پشت18 بزنی.اون تعدادی هم که زدم با شوت ارورهایی که تنظیم کردن دیگه زرت زرت گل نمیشه
در مورد پاس ها هم بگم خیلی بهتره و بقول دوستان پینگ پنگی نیست
باگ گلرها هم نمیگم کامل ولی ازون افتضاح خیلی خیلی بهتر شده
باگ سانتر هم بشدت کم شده
مدافع ها هم بنظرم اوکی شدن
تور دروازه هم برام مثل قبله ولی فقط یکم بافتش فرق کرده وگرنه به لحاظ شل و سفتی عین همون قبلیه.من رو حالت loose میذارم.اگه درست نوشته باشم
اینا مواردی بودن که تو پیج های قبل میگفتم ایراد دارن ولی الان نمیبینم همچین چیزایی رو.قبل اپدیت بازیام همه 4-5-6 گل داشتن اما الان نهایت 2-3 گل.حتی 0-0 هم داشتم
بنظر من با این اپدیت، بازی از فیفا 17 هم بهتر شده.بخوام نخوام یه سال با همین فیفا باید سرگرم بشم.بدون فیفا امور پیش نمیره :)) خلاصه لذت ببرید :D

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
با تمام احترامی که برای دوستان pes باز قائلم باید بگم شاید فیفا امسال ضعیف کرده باشه که خودم خیلی نسبت بهش انتقاد دارم ولی pes هیچوقت نمیتونه به پای فیفا برسه pes=سانتر گل شاید بخاطر تخصصی بودن فیفا که اونم امسال خرابش کرده برای دور همی pes بهتر باشه ولی کسیکه بخواد بازی و هیجان و جو واقعی فوتبالو تر رگاش حس کنه میره دنبال فیفا مخصوصا نسخه 17 به نظرم امسال ea نسخه فیفا 18 برای جذب pes بازا داده بیرون و فیفا فنا ناراحت کرده به هرحال بخوایم نخوایم نسخه 18 خراب کرده ولی بازم مثل همیشه فیفا خیلی سرتره پس باید ازش لذت برد

• Like
Reactions: ehsas1

147147

کاربر سایت
Sep 17, 2017
54
با تمام احترامی که برای دوستان pes باز قائلم باید بگم شاید فیفا امسال ضعیف کرده باشه که خودم خیلی نسبت بهش انتقاد دارم ولی pes هیچوقت نمیتونه به پای فیفا برسه pes=سانتر گل شاید بخاطر تخصصی بودن فیفا که اونم امسال خرابش کرده برای دور همی pes بهتر باشه ولی کسیکه بخواد بازی و هیجان و جو واقعی فوتبالو تر رگاش حس کنه میره دنبال فیفا مخصوصا نسخه 17 به نظرم امسال ea نسخه فیفا 18 برای جذب pes بازا داده بیرون و فیفا فنا ناراحت کرده به هرحال بخوایم نخوایم نسخه 18 خراب کرده ولی بازم مثل همیشه فیفا خیلی سرتره پس باید ازش لذت برد
البته اینجور راحتم نیستش سانتر کنی گل بزنی.شاید برای ده سال پیش اینجورباشه والا تو پی اس 18 که ده تا سانت کنی یکیش گل نمیشه نمیدونی چجوری میگین سانتر و گل.البته اگه تجربش کنین بنظرم خیلی بهتره چون به هیچ وجه نمیتونین اینجوری راحت گل بزنین بخصوص درجه سختی لجند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر