FIFA 14 | Xbox 360

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
ای کاش EA یه آپدیت میداد برای چهره بازیکن ها
الان Pepe مو داره ولی پیکه کچله ! پیرلو ریش گذاشته و چند نفر دیگه هم به همین نحو.

بنظر من وقتی این همه تغییر میدن تو بازی باید به این نکات هم توجه کنن

یا مثلا داور اصلا سوت دستش نیست.

milad.salvator

کاربر سایت
Sep 15, 2013
30
من الان پسورد اکانتم یادم رفته برا ریکاوری گفتم بفرسته فرستاد ولی لینکش رو که باز میکنم ارور میده فک کنم به خاطر تحریمه حالا من میتونم یه اکانت دیگه بسازم میتونم این اکانت رو غیر فعال کنم ؟ برا غیر فعال کردنم دوباره پسورد میخواد ؟
کلا بد جوری گیر کردم چون اکانتمو میخوام شارز کنم پسورد میخواد کمکم کنید

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من الان پسورد اکانتم یادم رفته برا ریکاوری گفتم بفرسته فرستاد ولی لینکش رو که باز میکنم ارور میده فک کنم به خاطر تحریمه حالا من میتونم یه اکانت دیگه بسازم میتونم این اکانت رو غیر فعال کنم ؟ برا غیر فعال کردنم دوباره پسورد میخواد ؟
کلا بد جوری گیر کردم چون اکانتمو میخوام شارز کنم پسورد میخواد کمکم کنید

دوست عزیز تاپیک رو اشتباه اومدی
برو تاپیگ لایو

milad.salvator

کاربر سایت
Sep 15, 2013
30
دوستان من الان اکانت یه ماهه شارز کردم ولی الان که خواست به سرور وصل شه 1 ساعته این جمله وسط صفحه است چی کار کنم UPDATING EAS FC CATALOGUE..

چی کار کنم خواهشا کمک کنین

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
سلام به دوستان عزیز.من یه پی اس باز حرفه ای هستم که امسال کلا از پی اس ناامید شدم و قصد دارم به صورت حرفه ای دیگه فیفا باز شم اما چند تا سوال از دوستان فیفا باز حرفه ای دارم:
1- من در دفاع خیلی مشکل دارم و نمیتونم به راحتی توپ رو از حریف بگیرم و سیتم دفاع هم رو حالت تاکتیکال هست .چه جوری باید حرفه ای دفاع کنم؟
2- موقعی که حریف پرسینگ زیادی میکنه من اصلا نمیتونم دو سه تا پاس هم بدم در این حالت چیکار کنم؟
3- بهترین ترکیب و تاکتیک برای رئال مادرید چیه؟من دوست دارم به سرعت حمله کنم و بازیکن هام هم فضا سازی کنند ولی از این تاکتیک فیفا خیلی سر در نمیارم
ممنون

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی
یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
وقتی استعداد یاب میفرسی برای یه کشور چطور میشه 0-5 انتخاب کرد؟ چون من روش میزنم میشه عدد رو دستکاری کرد و کاری دیگه ای نمیشه کرد میشه یه توضیح بدید ؟

سوالم بعدم اینه وقتی استعدادیابت بازیکن پیدا میکنه اونجا باید رو بازیکن کلیک کنی که ask your coach to scout player بیاد یا نه؟

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
منم دو روز بازیرو زدمو باید بگم awsomeeee!
به معنای واقعی کلمه بهترین بازی توی کله مجموعه
از ایراداته ریز مثله سنگین شدن بازیکنا نمیشه گذشت اما این برای واقعی تر شدنه بازی لازم بود...دوستانی که اعتراض میکنن بنظره من دوس داشتن بازم یه فیفای ارکید ببینن نه یه reality simulator...اینو یادتون باشه اگه قرار باشه فیفای نسله بعد به واقعیت نزدیک بشه باید ارکید بودن رو فراموش کنید . شما که انقد به شوت گیر میدید مگه ساله پیش به سبکیه توپ گیر ندادید و نگفتید که واسش dvd شیکوندید حالا که اون دوس شده شد شوت؟ اگه شوتم درس بشه حتما به ردیفه 15 صندلیه 89 که روش یه تماشاچی با فیسه بی کیفیت نشسته گیر میدید! بیخیال بابا من هر سال قسم میخورم pes نگیرم بازم میگیرم از پشته 18 میشوتم از هر 10 تا 9 تا گوشه دروازس بعد حالا که فیفا هر سال داره پیشرفت میکنه گیر میدید؟ مگه ea گفته درستش نمیکنم ؟ گفته صبر کنید پچ بدم حل شه حالا یکی dvd میشکونه یکی 5 از 10 میده یکی با 08 مقایسه میکنه! هارد کور بودن به گیر دادن به بازی نیس ما که منتقده ign نیستیم که فقط دنبال مشکل باشیم گیم رو بزنید حالشو ببرید من که از الان تا 4 مهر 93 دیگه به هیچ بازیه ورزشی نیاز ندارم...شرمنده اگه وقتتونو گرفتم والسلام

ترکوندی داداش:dخوشم اومد;;)
ولی خدایی خیلی بازی خوب شده...خیلی:bighug:

- - -ویرایش - - -

سلام به دوستان عزیز.من یه پی اس باز حرفه ای هستم که امسال کلا از پی اس ناامید شدم و قصد دارم به صورت حرفه ای دیگه فیفا باز شم اما چند تا سوال از دوستان فیفا باز حرفه ای دارم:
1- من در دفاع خیلی مشکل دارم و نمیتونم به راحتی توپ رو از حریف بگیرم و سیتم دفاع هم رو حالت تاکتیکال هست .چه جوری باید حرفه ای دفاع کنم؟
2- موقعی که حریف پرسینگ زیادی میکنه من اصلا نمیتونم دو سه تا پاس هم بدم در این حالت چیکار کنم؟
3- بهترین ترکیب و تاکتیک برای رئال مادرید چیه؟من دوست دارم به سرعت حمله کنم و بازیکن هام هم فضا سازی کنند ولی از این تاکتیک فیفا خیلی سر در نمیارم
ممنون
سلام دوست عزیز.خوب کردی اومدی سمت فیفا;):d

1.کلا دفاع کردن تو فیفا غلق خاصی نداره پس باید با حرکتای خاصی که خودت انجام میدی بتونی توپو بگیری.در کل بهتره واسه گرفتن توپ از حریف یکم دنبال کنی بازیکن حریفو که اونم با گرفتن دکمه A میتونی بازیکن حریف رو دنبال کنی و در یک فرصت مناسب دکمه A رو رها کنیو بری سمت بازیکن و دکمه X رو بزنی تا بتونی توپو بگیری.البته اونم اگه بشه:dدرضمن من دستمو تنظیم کردم.دیگه دکمه ها خودتون حواستون باشه.

2.موقعی که حریف پرسینگ میکنه اگر شما نتیجه بازیو جلو باشی معمولا بهتر عقب نشینی کنی و سیستم تیمتو روی حالت نیمه دفاعی قرار بدی:d(که با فلش دسته راحت میتونی با چپ و راست کردن انجام بدی)
اگرم نمیتونی پاس کاری کنی که باید بری شیوه تیمتو دست کاری کنی و اونجوری که دلت میخواد تنظیممش کنی تا بازیکنات جاسازیه خوبی داشته باشن.

3.در این مورد من چیزی نمیدونم:dچون من منچستری هستمb-)(رئال کیلو چند:d)ولی درمورد سرعت حمله و فضا سازیه تیمت همونطور که گفتم باید بری شیوه تیمتو تنظیم کنی که خیلی راحت میتونی اونجوری که دلت میخواد تیمتو اداره کنی

موفق باشی

DJHAMIDO2

کاربر سایت
Dec 1, 2009
61
از صبح تا الان داشتم رو این آپدیت ترکیب کار می کردم
تو نت فقط آموزش برا جی تگ دارا بود
چون چندین کار رو با هم انجام دادم نمی دونم آموزشش دقیقا همین میشه یا نه ولی امیدوارم همین باشه

دوست عزیز من جی تگ دارم این فایل آپدیت رو دانلود کردم با هاریزون نصب کردم اما هیچ اتفاقی نیوفتاد - میشه این آموزش هایی رو که میگی توی نت دیدی بهم بگی تا کارم راه بیوفته؟؟؟
اصلا دوست ندارم اینجوری بازی کنم آخه

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
اون دوستی که میگه به شوت ها گیر ندین مشکل گیر دادن نیس
من میگم بعضی از شوت ها بطور مسخره و غیرواقعی میره تو گل
یه مشکل دیگه ای هم که هست موقعی که داری هد میزنی دروازه بانها خیلی کند واکنش نشون میدن،تا الان نشده ضربه هدی بزنم توی گل نره یا برعکس.
اینها ایراد هستش که باید درست بشن.

کلا جا گیری دروازه بان ها خوب نیست و کند عمل می کنن و خیلی کند بیرون میان
و یه مشکل دیگه اینکه خیلی غیر واقعی از روی سر مهاجم تو محوطه برگردون میزنه و توپ گل میشه

آره برگردون و قیچی هم راحت شده ولی خوب دوازه بانها ار درست واکنش نشون بدن گل نمیشه
کلاً EA میای ابرو رو درست کنه میزنه چشم رو کور میکنه

میدونی چرا اینو میگم ! به این خاطر که آدم سعی میکنه تیم حریف رو پرس کنه کافیه یارو توپ رو برسونه جایی که بتونه سانتر کنه،سانتر کنه و یارش هد رو یزنه 100% گله.

من اول فکر کردم مشکل از والدز هست ولی چند تا تیم هم عوض کردم دیدم نه اپیدمی دروازه بانهاس:d

آخرین ویرایش:

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
اون دوستی که میگه به شوت ها گیر ندین مشکل گیر دادن نیس
من میگم بعضی از شوت ها بطور مسخره و غیرواقعی میره تو گل
یه مشکل دیگه ای هم که هست موقعی که داری هد میزنی دروازه بانها خیلی کند واکنش نشون میدن،تا الان نشده ضربه هدی بزنم توی گل نره یا برعکس.
اینها ایراد هستش که باید درست بشن.
کلا جا گیری دروازه بان ها خوب نیست و کند عمل می کنن و خیلی کند بیرون میان
و یه مشکل دیگه اینکه خیلی غیر واقعی از روی سر مهاجم تو محوطه برگردون میزنه و توپ گل میشه

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
ممنون

من به شما پیشنهاد میدم 100% ویدیو های سایت یوتی@وب رو ببینین . از سیر تا پیازو توضیح میده در هر باره که بخواین.دفاع-حمله-شوت و...

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان منم بالاخره بازی را خریدم.......اون 4 مگ را دانلود کردم اما نقل وانتقالات انجام نشد......چیکار کنم؟
راستی بعضی وقتا تو منو ک دارم میچرخم از بازی میاد بیرون میگه the disc is unreadable.....مشکل از دیسکه؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر