FIFA 14 | Xbox 360

KAKAX

کاربر سایت
Jul 20, 2012
15
دوست عزیز کچل کردی مارو.... انقدر چیز مهمیه؟ از کل بازی چسبیدی به رنگ استوک؟؟ باشه تست کردم بهت میگم:)
نه دوستم اون مهم نیس یه چیز دیگه شده می خوام مطمئن شم ببینم از بازیه یا نه...مرسی...فقط یادت باشه روزش چون نور زیاده درسته ولی شب نور کمتره چون انگار استوکا تاریک شدن

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
این را چند صفحه پیش هم نوشتم، کسی جواب نداد یا من در آن یکی دو صفحه ندیدم.
بازی 97% اجرا می شود؟
برای آنلاین نمی خواهم.
در تاپیک های مختلف مربوط هم نوشتم، کسی جواب نداد، گفتم در تاپیک خود بازی بپرسم.

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام.
این را چند صفحه پیش هم نوشتم، کسی جواب نداد یا من در آن یکی دو صفحه ندیدم.
بازی 97% اجرا می شود؟
برای آنلاین نمی خواهم.
در تاپیک های مختلف مربوط هم نوشتم، کسی جواب نداد، گفتم در تاپیک خود بازی بپرسم.
بله ميشه.
با روش پخش موزيك ميشه از رو هاردم اجراش كرد .

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
من 2.3 روزه دارم بازیو انجام میدم!

به نظر من بهترین فیفاییه که تا حالا اومده!

گرافیک و نورپردازیه بازی واقعا بهتر شده..

برای من که یه خوره ی واقعیه فوتبالم خیلی خوب شده

چمن بازی تو نسخه های قبلی خیلی مصنوعی بود به نظرم البته تو شب..ولی الان نورپردازی و کیفیت چمن خیلی بهتر شده..

در کل نمیدونم دوستان چرا اینقدر دوستان کم لطفی میکنن به نظر من که خیلی بهتر شده!!

در کل همون فیفا 13 هست با یه سری پیشرفتای واقعا مثبت

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud
سلام.
بازی به نظر من فقط یه مشکل داره (که البته مشکل نیست و سختیه بازیه) که اونم تو کریر مود زمانی که می خوای بازیکن بخری ، آورالش معلوم نیست ...
تو سرچ هم گزینه آورال نداره که بزنی به اون ترتیب سرچ کنه ...
راهی هست که بشه آورال بازیکنارو فهمید ؟

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خیلی از دوستان با اورال مشکل پیدا کردن که یه توضیح مختصری میدم.
اولا یه سری بازیکنان مثل رونالدو و سوارز و ... چون مطرح هستن اگه روشون کلیلک کنین اون بالا اورالشون رو میشه فهمید.
یه سری بازیکنان دیگه چون ناشناخته ـن ازشون هیچ اطلاعی نمیشه بدست اورد و اینجا باید کمک های خود دستور بدین که اون بازیکن رو در نظر بگیرن(دقت کنین با ask مشخص شده).بعد از این عمل قدرت های اون بازیکن مثل قدرت شوت و سرعت و ... براتون نمایان میشه ولی اورال همچنان مجهول ـه.
این همین سیستم جدیده که اسمش global transfer ـه.یکم واقع گرایانه ـست و باحاله:d

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
خیلی زور زدم یه ایراد ازش بگیرم تنها ایراد بازی شوت های فنی یا همون بقل پاهاشه یه کم بیشتر از حد معمول سرعت میگیره امیدوارم با آپدیت درست بشه:bighug:

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان ببخشید ممنون میشم همین الان این سوال منو جواب بدین :
واقعیت دو نسخه از بازی FIFA 14 که امن هست برای لایو قراره بیاد .

FIFA 14 PAL Complex

FIFA 14 PAL Faizy

کدوم بهتره و فرقشون چیه ؟؟

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان ببخشید ممنون میشم همین الان این سوال منو جواب بدین :
واقعیت دو نسخه از بازی FIFA 14 که امن هست برای لایو قراره بیاد .

FIFA 14 PAL Complex

FIFA 14 PAL Faizy

کدوم بهتره و فرقشون چیه ؟؟

هیچکدوم مشکل ندارن و میشه لایو بازی کرد

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
من یه راهی هم برای فهمیدن Overall پیدا کردم !! بعد از Ask که دوستمون گفت یک دوره ی چند روزه میگذره و scout شما یه سری اطلاعات بهتون میده ... بعد Enquire رو بزنید دوباره چند روز طرف میره و برمیگرده اینبار Overall طرف رو بهتون میگه !! من رو خسه و واران و چند بازیکن گمنام دیگه این کارو کردم قشنگ Overall نهایی رو آورد گذاشت کف دستم

- - -ویرایش - - -

بله این تیم برام خاطره انگیز و از فیفا 10 دارم با همین تیم در همه تورمنت ها و کاپ ها بازی می کنم ... چه بازیکن هایی خوبی هم باهاش میگرفتم .
واقعا راهی نیست ؟ من شنیدم تو Creation Centre میشه تیم رو اضافه کرد ! آیا تو career mode میاره ؟؟

دادا تو این تیم قبلا عضو بودی ؟ یا چی ؟ :) چون سال تاسیسش هم 1992 هستش یعنی خیلی جدید هستش
باز میگفتی مثلا شفیلد میگفتم خب حتما چون قدیمی ترین باشگاه دنیاست و اینا ...
اما این باشگاه ؟؟؟؟ برام جالبه بدونم

R3ZA360

کاربر سایت
Jun 27, 2013
38
این سه روز که نبودم کامل داشتم بازی میکردم نمیخوام تکراری بحرفم ولی واقعااا عالیه همهچیش طولانیش نکنم فقط ی چیزیش ازیت میکنه اونم اینه که وقتی یه ی بازی کن پاس میدی وقتی حرکت میکنه یا میچرخه توپ از پاش جدا میشه و دیر پاس میده اونم شاید من بلد نیسم اگه دکمه ای راهی داره به ماهم بگین

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
راهی هست که بشه آورال بازیکنارو فهمید ؟

کزینه ask your coach to scout player
کل هدف از سیستم گلوبال نتورک که تو این شماره پیاده کردن همینه دیگه.
ضمن اینکه از این سایت هم حتما استفاده کنید، هم برای خریدو فروشای پر پتانسیل هم اورال همه ی بازیکنا:

FIFA Football - High Potential Players

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من یه راهی هم برای فهمیدن Overall پیدا کردم !! بعد از Ask که دوستمون گفت یک دوره ی چند روزه میگذره و scout شما یه سری اطلاعات بهتون میده ... بعد Enquire رو بزنید دوباره چند روز طرف میره و برمیگرده اینبار Overall طرف رو بهتون میگه !! من رو خسه و واران و چند بازیکن گمنام دیگه این کارو کردم قشنگ Overall نهایی رو آورد گذاشت کف دستم
دوست من این که شما از ask استفاده میکنی یعنی از scout میخوای که بره درباره این بازیکن تحقیق بیشتری بکنه همش هم overall نیست ویژگی های فردی یا حتی شخصیتی هم نشون میده
در مورد Enquire هم زمانی که شما این گزینه رو انتخاب میکنی یعنی به scout میگی که من به این بازیکن علاقه مند شدم برو قیمتش رو جویا شو (مزنده چند) که اونم میره یه قرار داد میاره برای شما
تا آخرین لحظه که بزیکن متن قرار داد رو امضا نکرده اطلاعات دقیق نیست تا اینکه وارد تیم میشه
البته اینکه اطلاعات تا چه حد دقیق باشه و بازیکن سریعتر scout بشه بستگی به کسی داره که داره این کار رو میکنه میتونی یه استعداد یاب بهتر استخدام کنی

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
منم دو روز بازیرو زدمو باید بگم awsomeeee!
به معنای واقعی کلمه بهترین بازی توی کله مجموعه
از ایراداته ریز مثله سنگین شدن بازیکنا نمیشه گذشت اما این برای واقعی تر شدنه بازی لازم بود...دوستانی که اعتراض میکنن بنظره من دوس داشتن بازم یه فیفای ارکید ببینن نه یه reality simulator...اینو یادتون باشه اگه قرار باشه فیفای نسله بعد به واقعیت نزدیک بشه باید ارکید بودن رو فراموش کنید . شما که انقد به شوت گیر میدید مگه ساله پیش به سبکیه توپ گیر ندادید و نگفتید که واسش dvd شیکوندید حالا که اون دوس شده شد شوت؟ اگه شوتم درس بشه حتما به ردیفه 15 صندلیه 89 که روش یه تماشاچی با فیسه بی کیفیت نشسته گیر میدید! بیخیال بابا من هر سال قسم میخورم pes نگیرم بازم میگیرم از پشته 18 میشوتم از هر 10 تا 9 تا گوشه دروازس بعد حالا که فیفا هر سال داره پیشرفت میکنه گیر میدید؟ مگه ea گفته درستش نمیکنم ؟ گفته صبر کنید پچ بدم حل شه حالا یکی dvd میشکونه یکی 5 از 10 میده یکی با 08 مقایسه میکنه! هارد کور بودن به گیر دادن به بازی نیس ما که منتقده ign نیستیم که فقط دنبال مشکل باشیم گیم رو بزنید حالشو ببرید من که از الان تا 4 مهر 93 دیگه به هیچ بازیه ورزشی نیاز ندارم...شرمنده اگه وقتتونو گرفتم والسلام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر