FIFA 14 | Xbox 360

mamad7

کاربر سایت
Sep 25, 2012
68
نام
محمد
Eurogamer – ۸/۱۰
CVG – ۹/۱۰
IGN – ۹/۱۰
Videogamer – ۹/۱۰
OPM – ۹/۱۰
ShopTo – No Score
GodisaGeek – ۹/۱۰
Telegraph – ۴/۵
Stuff – ۵/۵
DigitalSpy – ۵/۵
IntheGame – ۹٫۲۵/۱۰
GamesVillage.it – ۹٫۵/۱۰
Playerslink – ۹/۱۰
Eurogamer.de – ۹/۱۰ IGN Italy - 9.5/10
اینم لیست کامل نمرات بازی...
دوستان سوالای مارو جواب بدید لطفا
بعد از انتقال به فلش و اتصال به اکس باکس به بخش storage device میری و فایلی رو که تو فلش هست رو به هارد یا مموری دستگاه منتقل می کنی

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
بعد از انتقال به فلش و اتصال به اکس باکس به بخش storage device میری و فایلی رو که تو فلش هست رو به هارد یا مموری دستگاه منتقل می کنی
مرسی ممد جان;)
فقط اگه لینکی از آپدیت اومد بزارید تا ما هم دانلود کنیم

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
دستی انتقال بده هیچ فرقی نداره عزیز حالا برای اینکه حالت خوب بشه چند تا چیز جدید از فیفا برات میگم حال کنی
1-همه اون خوشحالی ها رو داره نمیخاد بخری2-لگندری پسر بد خریه اصلا امیدی بهش نیست که ببریش من رئال بودم اون تاتنهام تا دقیقه57 چهار تا چپوند صفرش کردم اومدم بیرون3-کلا دیگه اینجوری نیست که هرکی مسی یا رونالدو داره میبره قضیه مشکل تر از این حرفاست خیلی تاکتیکی شده جریان 4-نورورزشگاه بازی تو روز وشب هر دوتاش خیلی بهتر شده5-فیزیک توپ معرکس حال میای بزنی زیرش6-قدرت بدنی خیلی موثر تر شده7-خلاصه فکریه فکری شده بازی اگه حرفه ای بشی تو این بازی یه کاری کردی والا قبلیا ایندر هم پیچیده نبود8-ودر آخر باید بگم pes در برابر این بازی شوخی ای بیش نیست:d

TRIPLE - H

کاربر سایت
Jul 2, 2009
39
یعنی این ea یه نقل انتقالات ساده رو نمیتونه انجام بده؟!!!!!!
با اینکه من نت دارم....ولی اصلا حال نمیده این قضیه نقل انتقالات ...جالبش اینه که بری یجا این بازیو اپدیت نکرده باشه حالا هی بیا بگو این اپدیت نیست!!!
خلاصه ea تر زد
اولین نکته مهم در فوتبال نقل انتقالاتشه که اینقدر جذاب میشه
توو مسابقاتم که نسخه اورجیناله....و برا من خیلی مهمه چون من فیفا 12 جام دیجتال در تهران دوم شدم!

DJHAMIDO2

کاربر سایت
Dec 1, 2009
61
آقا لينك دانلود آپديت اينا رو ميشه بدين؟
من ايكس باكسم اينترنت نداره، يعني چون تازه جيتگ كردم ميترسم وصلش كنم به نت، ميخوام با پي سي دانلود كنم بعد رو فلشم نصب كنم، اگه ممكنه يه سايتي عرفي كنيد كه اين آپديت ها رو قرار ميده
مرسي

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
اینجا فروشگاه غ (گیلانی ها , مخصوصا آبرار ها میدونن منظورم کدوم فروشگاه هست) زنگ زدم گفت ظهر تماس بگیرم بهم بگه تا غروب میاره یا نه.پ
-
دوستان الان من که دستگاهم جیتگ هست , این آپدیت Squad رو گیریم با pc گرفتم از طریق هوریزون انتقال دادم به فلش و بعد هم کنسول. عایا راهی برای استفاده از قابلیت matchday برای ماهایی که جیتگ هستیم هست؟ لینک دانلودش نمیاد بیرون؟

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان یه نگاه به ویدیو های این کانال بندازید.ویدیو هاش مال 2 روز پیشه روی 360 هم هست که ترکیب تیم ها و نقل و انتقالات هم درسته.... قضیش چیه؟؟:d

خوب آپدیت کرده دیگه اینکه سوال نداره ;)

- - -ویرایش - - -

iNSOMN بهتره یا Faizy ?

iNSOMNi اولیش نوک شده یارو یه بار دیگه آپلود کرد

ولی Faizy مشکلی نداشته فعلاً !! یعنی هنوز خبری نشده

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
دوستان من بازی رو دانلود کردم نسخه Faizy ... هیچ مشکلی نداره برا اجرا و ...

فقط تو ذهنی خوبی بود بعد از 1سال انتظار برا فیفا14

تقریبا میشه گفت دو سه تا تغییر جزیی دادن تو بازی که خیلی زودتر از فصول قبل خسته میشیم از روند بازی !

شاید این کوچ اجباری باشه به سمت پی اس4 و ایک باکس وان !

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان من بازی رو دانلود کردم نسخه Faizy ... هیچ مشکلی نداره برا اجرا و ...

فقط تو ذهنی خوبی بود بعد از 1سال انتظار برا فیفا14

تقریبا میشه گفت دو سه تا تغییر جزیی دادن تو بازی که خیلی زودتر از فصول قبل خسته میشیم از روند بازی !

شاید این کوچ اجباری باشه به سمت پی اس4 و ایک باکس وان !

بببنم رایت کردی رو دی وی دی ! 100% !!؟

بازی تغیراتش خیلی زیاد بود چطوری میگی 2 3 تا !!!

از کجا میخوای بگیری؟؟؟؟توپخونه؟؟؟؟؟

از فروشگاه های اینترنتی بگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر