FIFA 14 | Xbox 360

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
@ Lord Stark:
چمنش خیلی Smooth شده! اولین چیزی که توی اولین دست بازی برای هر کس جلب توجّه می کنه چمنشه!
پ.ن: بازی رو گرفتیم و داریم دور هم می زنیم! آقا شما هم این PESـیزه شدن رو توش حس می کنین؟!:|

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
@ Lord Stark:
چمنش خیلی Smooth شده! اولین چیزی که توی اولین دست بازی برای هر کس جلب توجّه می کنه چمنشه!
پ.ن: بازی رو گرفتیم و داریم دور هم می زنیم! آقا شما هم این PESـیزه شدن رو توش حس می کنین؟!:|
تیم سازنده اصلی متاسفانه رو نسخه نسل فعلی کار نکردن و نسخه نسل بعد رو ساختن....تیم جدید بنظرم بازی رو خوب درنیاورده هرچند نمره های بالایی گرفته تا اینجا ولی منم حس میکنم یه نمه شبیه به پرو شده خصوصا سرعت بازیکنها که زیادی تُند میدوئیدن تو دمو!

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خداوکیلی تغییرات مثبتی داشته و شخصا فکر میکردم همون 13 باشه ولی کلی انیمیشن اضافه شده که حس بهتری میده.توپ که خودش یه وزنه ی بزرگ نسبت به فیفا 13 ـه.
در کل شدید راضی ـم و تاحالا هم نمرات نشون میده ea کارش رو درست انجام داده.
مثل اینکه طبق دوستان هم سرعت بازی نسبت به دمو بیشتر نشده و مشکلات دمو هم رفع شده که طبیعی ـه.فردا پس فردا بالاخره به بازی میرسیم:d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
مثل اینکه طبق دوستان هم سرعت بازی نسبت به دمو بیشتر نشده و مشکلات دمو هم رفع شده که طبیعی ـه.
باید از سرعت دمو کم تر باشه سرعت بازی بیشتر باشه که میشه مسابقه دو 100 متر!:d

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
1-سرعت نسبت به دمو کم شده:)
2-فیس ها بی نظیر و کم سابقه:-*
3-تمام معایب دمو که دوستان گفتند رفع شده:)
4-در کل به عقیده من بهترین فیفاییه که تا حالا اومده:x
5-من ps3 رو بازی کردم بعد از وصل شدن به اینترنت (3دقیقه حدودا)وآپدیت اسکواد همه نقل و انتقال ها درست شدمثل بیل-اوزیل-کاکا-بواتنگ-اتواو-این یارو کله فرفریه تو منچستر :dخلاصه همه نگران نباشید;)

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
5-من ps3 رو بازی کردم بعد از وصل شدن به اینترنت (3دقیقه حدودا)وآپدیت اسکواد همه نقل و انتقال ها درست شدمثل بیل-اوزیل-کاکا-بواتنگ-اتواو-این یارو کله فرفریه تو منچستر :dخلاصه همه نگران نباشید;)
متاسفانه من لایو ندارم:(
بخاطر همینم حسابی زد تو ذوقم این نقل و انتقالاتا:(
بازم من امیدوارم نسخه فیفا که هنوز بازی نکردیم شاید آپدیت شده باشه:(
اگرم آپدیت نبود بخواییم دستی درستش کنیم فایده نداره چون اصلا کامپیوتری ازشون بعنوان بازیکن اصلی استفاده نمیکنه:(

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
این قضیه آپدیت هم پارسال وجود داشت ولی چون توی ددلاین انتقال بزرگی صورت نگرفت کسی بهش نپرداخت.امسال متاسفانه انتقال های مهمی انجام شد.
حالا دوستانی که دسترسی به لایو دارن بیخیال که راحت و سریع آپدیت میکنن و موضوع حل میشه.
دوستانی هم که ندارن انگار از طریق هورایزن میشه squad رو ریخت.(آموزشش هم توی تاپیک فیفا 13 فکر کنم باشه)
پس موضوع خاصی نیست و نگران نباشید.
فقط تنها مشکل میتونه توی کل کل ها توی گیم نت باشه که مثلا رئال بیل رو نداره که خیلی ضایعست:d

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid

متاسفانه من لایو ندارم:(
بخاطر همینم این موضوع نقل و انتقالاتا بدجوری زد تو ذوقم:(
ولی بازم من امیدوارم نسخه ایکس باکس شاید آپدیت باشه که خداکنه باشه:(
وگرنه اگر بخوایم دستی درستش کنیم فایده نداره چون وقتی با کاپیوتری بازی میکنی بعنوان بازیکن اصلی ازشون استفاده نمیکنه:(

- - -ویرایش - - -

این قضیه آپدیت هم پارسال وجود داشت ولی چون توی ددلاین انتقال بزرگی صورت نگرفت کسی بهش نپرداخت.امسال متاسفانه انتقال های مهمی انجام شد.
حالا دوستانی که دسترسی به لایو دارن بیخیال که راحت و سریع آپدیت میکنن و موضوع حل میشه.
دوستانی هم که ندارن انگار از طریق هورایزن میشه squad رو ریخت.(آموزشش هم توی تاپیک فیفا 13 فکر کنم باشه)
پس موضوع خاصی نیست و نگران نباشید.
فقط تنها مشکل میتونه توی کل کل ها توی گیم نت باشه که مثلا رئال بیل رو نداره که خیلی ضایعست:d
میدونم چطوری باید بریزیم تو فلش ولی تا الان اینمدلی امتحان نکرده بودم
میشه لطف کنی که بعد این که آپدیت نقل و انتقالات رو دانلود کردیم و ریختیم تو فلش بعد باید چیکارکنیم؟
لطف میکنی توضیح بدی ون بدجوری ریختم بهم بخاطر این موضوع

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر