FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
3-4 فصل با يوونتوس بازي كردم اينتر و ميلان كه تمام بازيكناي تاپشون رو فروخته بودن ميلان:ابراهيموويچ پاتو سيلوا روبينيو آباته و.... اينتر:كامبياسو اشنايدر رانوكيا لوسيو مايكون و ...
اينتر كه رسما نابود شده بود حتي نزديك بود سقوط كنه سري ب:d كلا بازي خيلي غير طبيعي ميشه:sad:

پس همون کاپ کاستوم که خودمون میسازیم از همه چی بهتره.تازه خودمم تیما رو بروز میکنم.(شکیری رو اوردم بایرن البا رو بردم بارسا رویس تو دورتموند کاگاوا تو نچستر زلاتان تو پارسن ژرمن و..)

---------- نوشته در 06:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:45 PM ارسال شده بود ----------

خسته کننده برا چی؟ الان من بعد چهار فصل دارم میرم لیورپول! با 2تا قهرمانی حذفی! یه قهرمانی لیگ و فینالیست شدنه چمپیونزلیگ! ایشالا لیورپول رو هم قهرمان میکنیم!;;)
این مُد مربی گریه؟؟؟ نمیشه مربی گری کرد اما فقط بازی رو بشینه ادم تماشا کنه؟؟ همچین چیزی هست تو بازی؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بعد از 2-3 فصل بازي خسته كننده ميشه مجبور ميشم از اول شروع كنم خدا كنه فيفا13 رو يكم تنوع بدن

منم ,همچین حسی نداشتم 4 فصل با بارسا رفتم تازه ژاوی و.. از دست دادم جز مسی ولی بازم حال میده الانم دیسکم خراب شد شاید چون شما همه جام ها رو گرفتی دیگه حال نمیده من فقط champions leage کم دارم ,البته اگه تیمت عوض کنی باز تنوع داره امسالم که بازی ملی اضافه شده بیشتر حال میده اینم تنوع:d

Bianconeri1

کاربر سایت
Aug 25, 2012
44
نام
شهرام
برنامه ای هست که بشه بودجه تیم رو برای نقل و انتقالات زیاد کرد؟
اگه هست یه توضیح بدید دربارش
يه راهي هست كه hamdi113540معرفي كرده بود من تست كردم جواب داد الان بودجه باشگاهم ا ميليارد و 650 ميليون دلاره
لینک دانلود:

www.mediafire.com/?w9jaz9q2mjdz79d
دانلود برنامه Horizon
وسایل مورد نیاز:
USB
MattWidz's FIFA 12 Mod Tools

برنامه horizon
اول فلشو با ایکس باکس کانفیگ میکنی
بعد سیو کاریر مود کپی میکنی تو فلش
بعد فلش میزنی تو کامپیوتر و برنامه horizon باز میکنی
بعد از قسمت سمت راست روي fifa 12 كليك كن روي فايل كرير مود كه سيو كردي راست كليك كن و فایل کریر مود رو اکستراکت كن
بعد برنامه مورد نظر برای ادیت باز میکنی
از قسمت لود فایل،فایل سیو رو انتخاب میکنی
بعد از قسمت پایین برنامه که اولش نوشته مود کلیک میکنی و بعد از عملیات برنامه رو میبندی
دوباره به برنامه horizon روي فايل كرير مود كليك راست كن و
inject رو انتخاب كن
بعد سیو بازی رو انتخاب میکنی و عملیات انجام میشه و برنامه رو میبندی
بعد وصل میکنی به ایکس باکس و کپی میکنی تو هارد.تمام

آخرین ویرایش:

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
داداش مطمئنی Legendary و با Tactical Defending بازی می‌کنی؟!
زدن 7 گل تو یه بازی با مواردی که گفتم تقریبا غیر ممکن ـه:D
آره داداش بازیم بد نیست یعنی خوبه بعدشم یه جورایی تیم منتخب شده چون همون ترکیب اینتر رو با 3 تا بازیکن اضافی(رونالدو - فابرگاس - بیل ) که خریدم دارم میرم :d

---------- نوشته در 07:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:42 PM ارسال شده بود ----------

مهم ترینش اینه .... پاس تو عمق می دی بعد از اینکه بازیکن 5 دقیقه دنباله توپ می دوئه و به توپ میرسه داور سوت میزنه که آفسایده (خیلی اذیت می کنه این یکی)
به پرچم کمک داور نگاه کن دیگه دنبال توپ ندو
بخصوص برای دفاع که خیلی این موضوع خستشون میکنه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
پس همون کاپ کاستوم که خودمون میسازیم از همه چی بهتره.تازه خودمم تیما رو بروز میکنم.(شکیری رو اوردم بایرن البا رو بردم بارسا رویس تو دورتموند کاگاوا تو نچستر زلاتان تو پارسن ژرمن و..)

---------- نوشته در 06:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:45 PM ارسال شده بود ----------

این مُد مربی گریه؟؟؟ نمیشه مربی گری کرد اما فقط بازی رو بشینه ادم تماشا کنه؟؟ همچین چیزی هست تو بازی؟؟
این کاری که می‌گم رو امتحان نکرم ولی فکر کنم جواب بده:
وقتی رفتی تو Career Mode و همه چیز رو آوردی، قبل از ورود به بازی و در قسمت Select Side به سمت تیم خودت نمی‌ری و همون وسط می‌مونی!

parshansh

کاربر سایت
Dec 24, 2009
96
یه نکته ی نه چندان جالبی که وجود داره اینه که اگه دو تا گل با فاصله زمانی کم بخوری (مخصوصا اگه یه بازیکن حریف دوتا گل رو بزنه) عملا هر حمله ای که CPU بکنه
90 درصد گل می شه یعنی دو سه تا گل دیگه هم می خوری اونم گل هایی که واقعا نصفش الکی هستش(البته رو Legendary اینجوری هست درجه سختی های دیگه رو نمی دونم)

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
بعد از 2-3 فصل بازي خسته كننده ميشه مجبور ميشم از اول شروع كنم خدا كنه فيفا13 رو يكم تنوع بدن

خوب بالاخره بازی فیفا ، فوتباله دیگه ، به نظرم همچین ایرادی به بازی های اکشن میشه گرفت ( که مراحلشون شبیه به هم باشه.) ولی فیفا رو هم چه قدر هم بالا و پایین کنن ، آخرش همون فوتباله.

2155143352

کاربر سایت
Nov 3, 2009
6
نام
دهقان خلافكار
این کریر مود چقدر به ما داره ضد حال میزنه امسال با 3 تا تیم ( تاتنهام - دورتموند - بارسلونا) تو کریر مود رفتم تو هر 3 تاش تو فصل دوم همه ترکیب ها قاطی کرد و بازیکنا اسماشون محو شده و اورالاشون عدد های مسخره دراومده انگاری این باگ نمیخواد از FIFA بره بیرون :|

منم همين مشكل رو داشتم - تنها راه حل اين مشكل اينه كه وقتي كارر مد رو شروع ميكني بايد 2 تا سيو كني از كارر مدت - 2 تا سيو با 2 تا اسم متفاوت : شك نكنيد كه درست ميشه و ديگه اسم بازيكنا پاك نميشه و بازيكنا غيبشون نميزنه . من الان فصل 2022 هستم با بارسلونا و ديگه به اين مشكل بر نميخورم .
پس يادتون باشه هر بار كه ميخواييد ديگه بازي نكنيد در قسمت كارر مد 2 بار سيو كنيد با 2 اسم متفاوت

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
واسه بازی کردن فیفا باید اورجینال همراه با کد خرید؟
بله ولی اگر کد نداشته باشید در قبال 1200 ماکروسافت پوینت می‌تونید آنلاین بازی کنید.
البته دقیق یادم نیست که 1200 پوینت می‌خواد یا 800 تا:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر