FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یه سوال دارم:
اونایی که انلاین کلا بای نمیکنن و فقط افلاینر هستن چه سبکی بازی میکنن؟؟یعنی کدم بخشو بازی میکنن؟؟؟
ین نتایج فقط برای من پیش میاد یا برای همه هستش:
ا:( تو مد legendery زمان 9 دقیقه با مارسی 5-5 میشم.با اینتر 5-5 میکنم -بازی هام طرفای 7-8 گل رو داره اکثرشون.
البته بازی کم گل هم دارم اما بعضی بازی ها بیشتر شبیه فوتسال میشه!!!!)
من بیشتر Career Mode میرم!
بازی هام هم تو 2-1 و 1-0 و اینا می‌چرخه:D

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
من بیشتر Career Mode میرم!
بازی هام هم تو 2-1 و 1-0 و اینا می‌چرخه:D
اخه تو اون حالت خیلی با تیمای اسون ادم بازیش میافته .مثلا من فقط با بایرن میتونم بازی کنم غیر دورتموند و دو سه تا تیم دیگه بقیه حرفی برای گفتن ندارن!!! بازی یه طرفه میشه حال نمیده.
لیگ تموم شه با قهرمانای کشورای دیگه میشه بازی کرد؟؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اخه تو اون حالت خیلی با تیمای اسون ادم بازیش میافته .مثلا من فقط با بایرن میتونم بازی کنم غیر دورتموند و دو سه تا تیم دیگه بقیه حرفی برای گفتن ندارن!!! بازی یه طرفه میشه حال نمیده.
لیگ تموم شه با قهرمانای کشورای دیگه میشه بازی کرد؟؟
خوب تیم ضعیف بردار! من خودم الان بعد چهار فصل دارم با هافنهایم قهرمان میشم!
فصل اول 11 شدم! فصل دوم 5! فصل سوم 3 شدم(قهرمان جام حذفی هم شدم)! الان هم با 1 امتیاز اختلاف اولم! تو لیگ قهرمانان هم هستم!
خیلی حال میده خدایی!!

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
خوب گل نخور! حساب شده بازی کن! حفظ توپ کن!
فقط حمله رو عشقه !!!

---------- نوشته در 07:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:50 PM ارسال شده بود ----------

خوب تیم ضعیف بردار! من خودم الان بعد چهار فصل دارم با هافنهایم قهرمان میشم!
فصل اول 11 شدم! فصل دوم 5! فصل سوم 3 شدم(قهرمان جام حذفی هم شدم)! الان هم با 1 امتیاز اختلاف اولم! تو لیگ قهرمانان هم هستم!
خیلی حال میده خدایی!!
اخه تیمای این جوری حال نمیده.
بازیکن میخری براش؟؟؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
فقط حمله رو عشقه !!!

---------- نوشته در 07:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:50 PM ارسال شده بود ----------

اخه تیمای این جوری حال نمیده.
بازیکن میخری براش؟؟؟

دوست عزیز خودت میگی بازی هات گل زیاد داره!شکایت میکنی!
بله بازیکن میخریم میفروشیم قرض میدیم! پرورش میدیم!
امسال دورتموند رو 3-0 بردم! مونیخ رو هم 4-1!
واقعآ حیفه اگه نشه تیمم رو به 13 منتقل کنم!

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
دوستان من تاحالا تقریبا یه 10 فصلی بازی کردم ولی بازی چقدر باگ داره... خیلی اعصاب خوردکنه
بعضی وقتا ها هم فکر کنم بازی تقلب میکنه مثلا دقیقه 80 به بعد اصلا بازیکنام پاس سالم نمیدن و همش تیم حریف حمله میکنه و از هر 3تا حمله 2تاش گل میشه :|
راستی وقتی بازیکنی میگه میخوام برم بعد براش پیش نهاد میاد نمیشه یه کاری کرد بمونه من هرچی نو میزنم بازم بعد چند روز میزنه بازیکن فروخته شد :|

---------- نوشته در 07:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:35 PM ارسال شده بود ----------

راستی این فصل با اینتر رئال رو 7-1 و بارسا رو 4-0 بردم تو لیگم با 114 امتیاز (اگه اشتباه نکنم) قهرمان شدم از مسئولین خواهشمندیم 13 رو سخت تر کنن :D

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوست عزیز خودت میگی بازی هات گل زیاد داره!شکایت میکنی!
بله بازیکن میخریم میفروشیم قرض میدیم! پرورش میدیم!
امسال دورتموند رو 3-0 بردم! مونیخ رو هم 4-1!
واقعآ حیفه اگه نشه تیمم رو به 13 منتقل کنم!
نه این جوری حال نمیکنم بازیکن بخرم یا بفروشم یا یه بازیکنو تو یه تسیم دیگه ببینم .همون کاپ دستی و گلچین برای وقت ما کفایت میکنه!!! دی:

---------- نوشته در 09:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:34 PM ارسال شده بود ----------

بعضی وقتا ها هم فکر کنم بازی تقلب میکنه مثلا دقیقه 80 به بعد اصلا بازیکنام پاس سالم نمیدن و همش تیم حریف حمله میکنه و از هر 3تا حمله 2تاش گل میشه :|
منم همچین حسی میکنم !!!!! :|

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان من تاحالا تقریبا یه 10 فصلی بازی کردم ولی بازی چقدر باگ داره... خیلی اعصاب خوردکنه
راستی وقتی بازیکنی میگه میخوام برم بعد براش پیش نهاد میاد نمیشه یه کاری کرد بمونه من هرچی نو میزنم بازم بعد چند روز میزنه بازیکن فروخته شد :|

---------- نوشته در 07:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:35 PM ارسال شده بود ----------

راستی این فصل با اینتر رئال رو 7-1 و بارسا رو 4-0 بردم تو لیگم با 114 امتیاز (اگه اشتباه نکنم) قهرمان شدم از مسئولین خواهشمندیم 13 رو سخت تر کنن :D
داداش مطمئنی Legendary و با Tactical Defending بازی می‌کنی؟!
زدن 7 گل تو یه بازی با مواردی که گفتم تقریبا غیر ممکن ـه:D

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
قضیه این تاکیتیک دفاعی چیه؟؟؟ فقط تو حالت CR هستش؟؟
زمان بازیشون رو نگکفته این دوستمون.
شما ها اکثرا رو چند دیقه بازی میکنین؟؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
بعد از 2-3 فصل بازي خسته كننده ميشه مجبور ميشم از اول شروع كنم خدا كنه فيفا13 رو يكم تنوع بدن
خسته کننده برا چی؟ الان من بعد چهار فصل دارم میرم لیورپول! با 2تا قهرمانی حذفی! یه قهرمانی لیگ و فینالیست شدنه چمپیونزلیگ! ایشالا لیورپول رو هم قهرمان میکنیم!;;)

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
فیفا ی باگایی داره که گاهی خیلی رو مخ میره....

اینکه بعضی از بازیکنا مثله سنگ می مونن چرتت می کنن رو زمین داور هم فقط نگاه می کنه

یا اینکه بازیکن حریف تو محوطه می شوته میای شوتشو بلاک کنه می خوره زمین داور پنالتی می گیره......

مهم ترینش اینه .... پاس تو عمق می دی بعد از اینکه بازیکن 5 دقیقه دنباله توپ می دوئه و به توپ میرسه داور سوت میزنه که آفسایده (خیلی اذیت می کنه این یکی)

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
[

مهم ترینش اینه .... پاس تو عمق می دی بعد از اینکه بازیکن 5 دقیقه دنباله توپ می دوئه و به توپ میرسه داور سوت میزنه که آفسایده (خیلی اذیت می کنه این یکی)[/QUOTE]
اتفاقا هیجانش به اینه که افساید رو دیر بگیره که هم واقعی تر و هم اعصاب خورد کن تر باشه

Bianconeri1

کاربر سایت
Aug 25, 2012
44
نام
شهرام
3-4 فصل با يوونتوس بازي كردم اينتر و ميلان كه تمام بازيكناي تاپشون رو فروخته بودن ميلان:ابراهيموويچ پاتو سيلوا روبينيو آباته و.... اينتر:كامبياسو اشنايدر رانوكيا لوسيو مايكون و ...
اينتر كه رسما نابود شده بود حتي نزديك بود سقوط كنه سري ب:d كلا بازي خيلي غير طبيعي ميشه:sad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر