FIFA 11 | X360

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
این باگ مضخرف دیگه اعصابمو بهم ریخته. تو سیو قبلیم این مشکلی که یه بازیکن نابود میشد پیش اومد بعد ریسیتش کردم درست شد. الان داشتم cm بازی میکردم یهویی دیدم کل تیمم خراب شدن. آخه این چه مسخره بازیه؟ یعنی چی قدرتاشون میشه 9166420- !!!!؟!؟؟! آخه یعنی چی. کلی زحمت کشیده بودم واسه تیمم. حسابی ضدحال زد. )x)x

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من این پاس های هوایی توی عمق رو روی منوال گذاشتم باز هم درست نشد هی دوستم فرت فرت میندازه موقعیت تک به تک و خطرناک درست میکنه ، چه مسخره ، تو فیفا 10 اینطوری نبود ، آخه تو واقعیت هم کجا دیده شده که پاس تو عمق هوایی بندازی برای یه بازیکنی بعد دفاع جا بمونه تک به تک بشه ( البته تو فاصله کم رو میگم چون اگه فاصله زیاد باشه تا دروازه ، باز امکان داره به دلیل سرعت پایین دفاع و سرعت بالای مهاجم این اتفاق بیفته ولی اینی که من میگم تو فاصله چند قدمی همش اتفاق میفته خیلی مسخره شده )x

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
خب منم بالاخره تونستم رو legendery به منتخب قرن با آرژانتین 2 تا بزنم.الان دیگه میتونم نقد خودمو از بازی بگم.
نکات مثبت:
1.بازی به شدت نسبت به نسخه های قبل سخت تر شده.
2.هوش مصنوعی هر سال بالاتر داره میره امسالم بالاتر رفته
3.تیم ها و بازیکن ها عموما قدرت واقعیشونو دارن و یه تیم یا یه بازیکن الکی ضعیف یا زیادی قوی نیست
4.سرعت بازی متعادله
5.پاسگاری ها عالی شده
6.هد زدن کاملا نرماله.نه سخت نه آسون
7.دروازه بان ایرادی نداره
8.سیستم چیپ زدن درست شده و شوت های از فاصله 40 متری که به شکل کات دار میزدیم میرفت تو گل هم برداشته شده تقریبا!
9.سیستم پنالتی عالیه
10.آهنگ های منو عالی هستن

نکات منفی
1.صفحه زیادی شلوغه.بعضی موقع ها گنده پایین صفحه نتیج و این چیزا رو میزنه و بالای صفحه هم درصد و آمار که وقتی بازیکنت بالا باشه یا پایین به شدت اذیت میکنه
2.داوری ها هنوز خوب نیست. الکی یه صحنه هایی رو خطا میگیره که اصلا خطا نیستن و اخراج هم خیلی سخت میکنه
3.بزرگترین نقطع ضعف بازی اینه که کماکان بازیکن هایی با قدرت بدنی زیاد ارزششون به مراتب از کسی مثل مسی بیشتره.هر چقدر هم که دریپل بلد باشی بزنی باز مثل دروگبا نمیتونی مثل تراکتور بندازی بری.به قول یکی از دوستان که چند صفحه قبل خوندم یه مهاجم ولسفورگ از مسی بهتره! خواهشا نگین که قدرت بدنی خییلی مهمه چون این ضعف قابل توجیح نیست.
4.دریپل زدن عین آدم امکان نداره. مثلا اون جوری که مسی تو دنیای واقعی به شکل ساده دریپل میزنه اینجا امکان نداره.اینجا باید فقط با آنالوگ دریپل های عجیب و غریب بزنی که کمتر تو فوتبال واقعی میبینیم.
5.ورزشگاه ها اصلا شبیه سازی دقیقی به نمونه های اصلی ندارن و زمین، اندازه و محیطش زمین تا آسمون فرق دارن
6.شوت زدن دیگه زیادی سخت شده و خیییلی سخت میشه حتی از 25 متری اگه جولوتم کسی نباشه و بازیکنت شوت زن هم باشه گل زد.انگار داری تو باتلاق شوت میزنی.جون نداره
7.با خودم خدا خدا میکردم که انیمیشن تعویض رو بردارن(به علت نداشتن اعصاب!) یا بزارن یه دکمه بزنیم بره ولی بر که نداشتن هیچی 2 یا 3 تا تصویر مسخره بی ربط رو هم باید نگاه کنی
8.گزارش گر تکراری شده! یه کارشناسی بوقی چیزی هم بزارن بقلش یا عوضش کنن

در کا باید بگم بهترین فوتبالی هستش که تا حالا بازی کردم.اینو بگم که از فوتبال فیفا 97 تا حالا همه فیفا هارو بازی کردم و pes رو هم از 99 تا 2002 تجربه کردم.خودمم 27 سالمه. ایراداتی هم که گفتم همه جزعیات بودن و به هیچ وجه کلی نیستن و میتونم بگم که یه شبیه سازی دقیق از فوتبالو داریم میبینیم.
یکی از دلایلی هم که مطلب مینویسم علاوه بر اشتراک نظراتم با شما و استفاده از نظرات شما اینه که سایت منو هم که این زیر هستو ببینین;);):d

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
یه چیزه جالب آخه دیگه rainbow رو بچه دو ساله هم می تونه بزنه اون وقت رونی که یه مهاجمه نمی تونه بزنه اما evra می زنه :))
این هم فهمیدم اگه بنامه ریزی شده باشه که یه بازی رو نبری عمرا ببری چون نمی تونی گل بزنی اگه یه گل شانسی هم بزنی بلافاصله به مزخرفترین و باور نکردنی ترین حالت گل بت می زنه:))
کاش یه پچ می داد این آفسایداش رو درست می کرد اگه آفسایداش درست می شد بقیه اش قابل تحمل تر بود

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
اول : ممنون از mehdee2 بخاطر نقدی که گذاشتی
دوم : نقدت یه جاهاییش درسته ولی یجاهاییش غلط
3.بزرگترین نقطع ضعف بازی اینه که کماکان بازیکن هایی با قدرت بدنی زیاد ارزششون به مراتب از کسی مثل مسی بیشتره.هر چقدر هم که دریپل بلد باشی بزنی باز مثل دروگبا نمیتونی مثل تراکتور بندازی بری.به قول یکی از دوستان که چند صفحه قبل خوندم یه مهاجم ولسفورگ از مسی بهتره! خواهشا نگین که قدرت بدنی خییلی مهمه چون این ضعف قابل توجیح نیست.
درسته این نشکل کماکان وجود داره . اما نه به شدت قبل . تو نسخه-ی قبل بازیکنی مثل ابراهیموویچ یک باگ کامل بود . به سختی میشد متوقفش کرد .اما در این نسخه در حالت دو نفره راحت میشه از پس دروگبا و ... بر اومد . البه وقتی یک نفره بازی میکنید و رو درجه-ی سختی لجندری بازی میکنید هوش مصنوعی فقط و فقط با قدرت بدنی شما رو دریبل میکنه !!! اما واقعا راحت میشه بازیکنایی که قدرت بدنیشون بالاست رو گرفت .
4.دریپل زدن عین آدم امکان نداره. مثلا اون جوری که مسی تو دنیای واقعی به شکل ساده دریپل میزنه اینجا امکان نداره.اینجا باید فقط با آنالوگ دریپل های عجیب و غریب بزنی که کمتر تو فوتبال واقعی میبینیم.
مخالفم 100% . اتفاقا امسال بر عکس سال قبل دریبل زدن به شکل ساده کاملا کار امد شده . راحت با جهت ها میشه بازیکنهارو دریبل کرد . یه پا دوپا هم خیلی کارامد هستش . من در بعضی مواقع راحت میتونم با مسی بازیکنهارو بدون دریبلهای انالوگ دریبل کنم . این یکی برمیگرده به اینکه چقدر رو این حرکات تمرین کرده باشی
5.ورزشگاه ها اصلا شبیه سازی دقیقی به نمونه های اصلی ندارن و زمین، اندازه و محیطش زمین تا آسمون فرق دارن
از نظر محیط موافقم خیلی فرق دارن اما از نظر شبیه ساز ورزشگاهها نه . بجز 2-3 مورد بقیه-ی ورزشگاها دقیقا شبیه سازی شدن !

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
برای این online clube کجا باید برم؟؟؟
هرچی گشتم پیداش نکردم.
باید بری تو بخش Virtual Pro/Online Clubs

کسی اینجا با بخش آنلاین بازی مشکل نداره؟ من NATـم Open ِ ، اما هر وقت Ranked Match سرچ میکنم به محض اینکه حریف پیدا میشه و میخواد تیم انتخاب کنه میره بیرون ! یعنی در واقع قطع میشه. خیلی وقت ها هم سرچ میزنم اصلاً حریف نمیاد.
اکثراً کسانی هم میرن بیرون که Pingـشون نارنجی ِ ! خیلی جالبه !

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
همانطور که آقای Hadivilla گفت هنوز این مشکل های عجیب غریب تو فیفا هست. من مشکل ایشون را تو Fifa10 واسم پیش اومد . تو این Fifa11 امروز رفتم تو CM که فصل دومم بود. یه 7 8 تا هم بازی کرده بودم از فصل جدید. بعد اونجا که روزهای هفته را خط میزنه میرسه به بازی اونجا هنگ میکنه دستگاه !! خیلی عجیبه تا دیشب مشکل نداشت امروز اینطوری شد. 2 3 بار هم تست کردم دقیقا همونجا هنگ میکنه. مجبود شدم از اول cm درست کنم . :(
بسی ضد حال خوردیم :(

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
من که تا حالا هر وقت تعویض کردم همیشه یه بازیکن دیگرو نشون داده!!!:d
هیچ راه حلی برای این پاس تو عمق ها نیست من همش اینجوری گل میخورم؟؟؟؟
این ultimate team چیه ظاهرا مجانی هم هست؟؟؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یه چیزی در مورد این پنالتی ها هست. مگه فیفا این مکث کردن رو ممنوع نکرده بود؟:d پس چرا تو بازی هست؟:d شاید هم ممنوع نکرده!:d

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
یه چیزی در مورد این پنالتی ها هست. مگه فیفا این مکث کردن رو ممنوع نکرده بود؟:d پس چرا تو بازی هست؟:d شاید هم ممنوع نکرده!:d
همین مکث هم کار سختیه !!
اگه یکم زیاد درجه بگیری لیز میخوری :D

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
بعد از 1 ماه بازی کردن FIFA 11 را بوسیدم گذاشتم کنار. گیم پلیش خوبه ولی به همون دلایلی که دوستان اشاره کردن و این که بازی خیلی خسته کننده هست و هیچ جذابیتی نداره گذاشتمش کنار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر