FIFA 11 | X360

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
حرف شما درسته ولي با بازيكني مثل مسي واقعا ميشه دريبهاي ريز خوبي زد و اينطوري كه شما ميگيد اصلا نيست كه مهاجم ولفسبورگ از مسي بهتر باشه.شما بايد بتوني از قابليتهاي اين طور بازيكن ها به بهترين شكل استفاده كني:>
در ضمن اين رو هم نبايد از ياد ببريم كه در فوتبال امروز قدرت بدني حرف اول رو ميزنه.در ضمن هر بازي اشكالات مخصوص به خودش رو داره كه فمن فكر ميكنم اين نسخه فيفا واقعا كمترين اشكال ممكن رو داره.مخصوصا روي حالات مانال بازي كه ديگه واقعا فوق شاهكار ميشه>:d<
اینجانب حقیر انواع و اقسام دریبلها رو بلدم.اما من به طور قطعی میگم که مهاجم ولفسبورگ از مسی بهتره.و این یعنی افتضاحی که قابل بخشش نیست.من میگم شما 2 شعاع حرکتی به بازیکن بدی هوش مصنوعی قاطی میکنه و هیچ جهتی نمیره و برای همین مجبوری یک جهت بدی.شما میتونی بری یه دست با ولفسبورگ یا تاتنهام و استون ویلا و منچستر سیتی بازی کنی تا بفهمی چقدر مسخرست.

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
با چلسی تو سومین فصل بودم که یه هو تو تنظیم ترکیب تیم رنگ چند تا از بازیکنام قرمز شد وهمه به رنگ دروازه بان شد و به جای اسمشون عدد کد دار اومده وتو بازی هم نیستن و من 7 نفره بازی میکنم بعد چند دقیقه هم دستگاه هنگ میکنه و باید دستگاه رو خاموش روشن کنم تا حالا دو بار تو مسترلیگ اینجوری شده حالا دارم دوباره میرم ولی سیو قبلی رو نگه داشتم ایا راهی هست که درست بشه با تشکر و برای اخرین سوال analog spring روی on باشه یا of فرقشون چیه لطفا دقیق بگین چون بچه ها که گفتن هرکی یه چیزی میگفت با تشکر

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
این حرف در خیلی از موارد صدق نمی کنه.من در لایو خیلی از افراد را دیدم که به راحتی با تیم های تکنیکی مخصوصا بارسلونا بازی می کنند و در برابر تیم های با قدرت بدنی بالا برابری می کنند.من خودم چلسی را به خاطر اینکه طرفدارش هستم و سبک بازی ام قدرتی هست بر می دارم اما در بعضی بازی ها واقعا جلو تکنیک بچه هایی که تکنیکی بازی می کنند کم می آورم(چه بازی را ببرم یا ببازم).مهم این هست که بدونی کجا چه نوع دریبلی می زنی.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها من امروز بعد 2 هفته فوتبال بازی نکردن به دلیل مسافرت ، نشستم فیفا 11 بازی کردم خیلی خوشم اومد ، من اولش که اومده بود اصلاً حال نکرده بودم آخه همش فیفا 10 تو ذهنم بود و عادت به اون داشتم ولی چون 2 هفته وقفه افتاد تمام ذهنیتم نسبت به فیفا پاک شد و وقتی امروز نشستم بازی کردم با خودم میگفتم چه بازیم خوب شده :d چون داشتم مثل خودش بازی میکردم نه مثل فیفا 10 ، مثلاً اون روزای اول با خودم میگفتم مسی چرا انقدر خرفته و دریبل نمیشه باهاش زد ولی امروز بعد این که دیدم بازیم خوب شده گفتم بذار با مسی هم ببینم میتونم خوب بازی کنم یا نه که دیدم به به چه خوب بازی میکنم عین خودش :d
خلاصه میخواستم بگم اگه بازی دستتون بیاد میشه خیلی ازش لذت برد :x

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
اصولا ایرانی جماعت وقتی چیزی رو بت خودش قرار بده خدا هم بیاد پائین بگه که بنده من داری اشتباه میکنی-بازم قبول نمیکنه.دوستانی هم که فکر میکنن من بلد نیستم بازی کنم یا نمیتونم دریبل کنم با این توهمشون خوش باشن.=))=))

omid_fakhrayi

کاربر سایت
Aug 10, 2009
144
نام
امید
بازی رو کامل از رو هارد پاک کن. دوباره نصبش کن
سلام بر شما
دوستان یک سوال اساسی و مهم دارم خواهش می کنم به محض این که دیدینش با پاسختون کمکم کنید.
بازی فیفا11 رو که شروع میشه واسه بازی کردن ,بعداز 15 ثانیه صدای خبرنگاروتماشاچی ها میره وبازی کند و یواش یواش ومثل حالتی که گیرمیکن وول میکنه پیش میره.
(واسه بازیهای دیگه وجدید این مشکل رو ندارم ,فقط واسه fifa 11 اینجوریه)
بعد که هاردرودراوردم بازی کردم درست شد.
هاردروفرمت کردم ولی درست نشد.
مشکل از کجاست؟
کمکم کنید

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
با چلسی تو سومین فصل بودم که یه هو تو تنظیم ترکیب تیم رنگ چند تا از بازیکنام قرمز شد وهمه به رنگ دروازه بان شد و به جای اسمشون عدد کد دار اومده وتو بازی هم نیستن و من 7 نفره بازی میکنم بعد چند دقیقه هم دستگاه هنگ میکنه و باید دستگاه رو خاموش روشن کنم تا حالا دو بار تو مسترلیگ اینجوری شده حالا دارم دوباره میرم ولی سیو قبلی رو نگه داشتم ایا راهی هست که درست بشه با تشکر و برای اخرین سوال analog spring روی on باشه یا of فرقشون چیه لطفا دقیق بگین چون بچه ها که گفتن هرکی یه چیزی میگفت با تشکر
سلام
منم بعداز کلی بازی کردن این اتفاق برام افتاد)x
دلیلش اینه که ترکیبی که برای چلسی بودرو با یه تیم دیگه تغییر دادی یا پاک کردی
متاسفانه باید بگم که کاره سیوت تمومه =((

بچه ها مایلید اماره یه فصلمونو ( منیجر مد ) تو تاپیک قرار بدیم تا ببینیم چی کاره ایم ؟؟:-/
مثلا بنویسیم رودرجه legendary با فلان تیم .از x مقدار بازی x مقدار بردیم و x مقدار باختیمو مساوی کردیم و... چند تا گل زدیم. چندتا خوریدم

فکر کنم جالب بشه :>>:d<

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
این حرف در خیلی از موارد صدق نمی کنه.من در لایو خیلی از افراد را دیدم که به راحتی با تیم های تکنیکی مخصوصا بارسلونا بازی می کنند و در برابر تیم های با قدرت بدنی بالا برابری می کنند.من خودم چلسی را به خاطر اینکه طرفدارش هستم و سبک بازی ام قدرتی هست بر می دارم اما در بعضی بازی ها واقعا جلو تکنیک بچه هایی که تکنیکی بازی می کنند کم می آورم(چه بازی را ببرم یا ببازم).مهم این هست که بدونی کجا چه نوع دریبلی می زنی.
من خودمم با بارسا تیمهای با قدرت بدنی بالا را بردم ولی مشکل اینه که مثلا بازی در مقابل یوونتوس خیلی سخت تر از بازی مقابل بارسا هستش. یعنی میشه گفت ea خیلی روی قدرت بدنی زیاده روی کرده. تو فیفا 10 که خیلی بد بود. میگرفت پرت میکرد اونور داور خطا نمیگرفت. تو این فقط به نظرم مشکل اینه که موقع دویدن تو اکثر وقتها بازیکن با قدرت بدنی بالا برنده هست.

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
سلام
منم بعداز کلی بازی کردن این اتفاق برام افتاد)x
دلیلش اینه که ترکیبی که برای چلسی بودرو با یه تیم دیگه تغییر دادی یا پاک کردی
متاسفانه باید بگم که کاره سیوت تمومه =((

بچه ها مایلید اماره یه فصلمونو ( منیجر مد ) تو تاپیک قرار بدیم تا ببینیم چی کاره ایم ؟؟:-/
مثلا بنویسیم رودرجه legendary با فلان تیم .از x مقدار بازی x مقدار بردیم و x مقدار باختیمو مساوی کردیم و... چند تا گل زدیم. چندتا خوریدم

فکر کنم جالب بشه :>>:d<
منظورتون رو متوجه نشدم یعنی شما میگی ترکیب نچینم

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
منظورتون رو متوجه نشدم یعنی شما میگی ترکیب نچینم
نه دقت کن
شما با چلسی یه ترکیب روادیت کردی و اونو سیو کردی و تیم چلسی شما وقتی بازی رو از سیو میاری رو اون ترکیبه ............. حالا احتمالا شما تو یه بازی دیگه با تیم دیگه رفتی اون ترکیبی که برای چلسی سیو کرده بودی رو ادیت کردی

متوجه شدین ؟؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
و برای بار اخر الان داد همه در میاد شرمنده این analog spring کارش چیه on باشه یا of اگه یه راهنمایی درست بکنین دیگه سوال نمیپرسم
چرا سوال نپرسی عزیزم اینجا برای سوال پرسیدن هم هست دیگه ، کارش اینه که اگه on باشه هرچه قدر که تریگر راست (RT) را بیشتر فشار بدی بازیکن با سرعت بیشتر میدوه مثل بازی ریسینگ ولی اگه off باشه همیشه چه کم چه زیاد فشار بدی تا آخرین توانش سریع میدوه که من off گذاشتم و اکثراً off میذارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر