FIFA 11 | X360

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان عزیز این پیش نمایش رو من حدود 7 روز پیش با دانیال نوشتم اما یادم رفت اینجا لینکش رو قرار بدم چون ممکنه بعضی ها به صفحه اصلی سایت سر نزنند و نبینند. اطلاعات جدید هم همیشه اوایل تا اواسط مرداد منتشر میشه پس بهتره یکم صبر کنید.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اگه این حالت پاس دادن که بصورت کذایی یا اروم بود یا تند (البته بصورت :dassisted) رو درست کنن من دیگه هیچ نوخوام :d

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
image.php

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
نداشتیم تاپیک فیفا انقدر بی روح باشه.

اسکرین شات . تریلر . مشخصات بدید. یه ماه دیگه بازی عرضه میشه. دمو کی میاد. همه چی. جون بدید به تاپیک

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نداشتیم تاپیک فیفا انقدر بی روح باشه.

اسکرین شات . تریلر . مشخصات بدید. یه ماه دیگه بازی عرضه میشه. دمو کی میاد. همه چی. جون بدید به تاپیک
جون چی بدیم؟خبر جدیدی نیست-هرچی بوده توی تاپیک هست- بخش عکسهای سایت رو نگاه کنی،اونجا اسکرین شاتها رو پیدا میکنی -بازی 2 ماه دیگه میاد ،معمولا 1 ماه قبلترش ،دمو بازی میاد

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خوب حتما اینو دیده بودین.
2bkcgwbofyfyj8jhgvx.jpg
خوب طبق این عکس وجود لیگ روسیه تایید میشه که واقعا خیلی لیگ بدرد بخوریه. توی این عکسی از لیگ مکزیک نیست ولی لیگ مکزیک هم مثل چند سال قبل توی بازیه.
برای دیدن تصاویر جدید و کاور های مناطق مختلف به تاپیک های مربوطه سر بزنید.
چرا هیچ کس نمیاد تاپیک؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بیام چی بگیم:d
همینطور که میبینی هیچ تریلری از این بازی بیرون نمیاد:-s خبری هم که از امکانات جدید نیست

باید صبر کنم ببین چی میشه

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
عکس هایی که قبل بازی10 دادن بیرون بعد انتشار بازی مثل عکسا بود بر خلاف شات های خیلی از بازی ها
این سری عکسهای بازی هم جالبه مخصوصا فیسا که خیلی بهتر شده نسبت به pes که فیساشون کاغذیی ‍(نظر شخصی) منم از اول از fifa 98 تا fifa2007 فیفا باز بودم که یهو با دیدن pes 2008 نظرم عوض شد (خیانت) پی اس باز شدم ولی دوباره از 09 که رو کنسول بازی کردم تا الان فقط فیفا میزنم اگه توپ درست کنن به قول خودشون به هر بازیکن شخصیت خودشو بدن (از لحاظ فوتبالی) واقعا عالی میشه امیدوارم تاپیک بازم جون بگیره خبرهای بازی رو اینجا دنبال کنیم زنده باد FIFA>:d<

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام .
دوستان یه اتفاق خنده داری افتاده. دو روز پیش از روی بی کاری این کاور رو ساختم:
b40nuqnbb3x5caauu2j8.jpg
بعد اینو توی تاپیکی که توی فروم EA بود (ساختن کاور بوسیله اعضا) قرار دادم ولی چیز جالب این بود که سر این دعوا داشتیم که اینو من نساختم و مال خود EA.:eek:
حالا جالب تر از اون امروز تو Y0utub دیدم که زده کاور رسمی آمریکای شمالی (Vela, Kaka & Chicarito) رفتم نگاه کردم دیدم کاور منو زده:))
اینم لینکش
میگم چطوره ما هم یه تاپیکی بزنیم کاور درخواستی بسازیم برای این بازی.
مثلا من یکی برای آرسنال ساختم.
i5k2vt53vw95mncj80y0.jpg

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
سلام .
دوستان یه اتفاق خنده داری افتاده. دو روز پیش از روی بی کاری این کاور رو ساختم:
b40nuqnbb3x5caauu2j8.jpg
بعد اینو توی تاپیکی که توی فروم EA بود (ساختن کاور بوسیله اعضا) قرار دادم ولی چیز جالب این بود که سر این دعوا داشتیم که اینو من نساختم و مال خود EA.:eek:
حالا جالب تر از اون امروز تو Y0utub دیدم که زده کاور رسمی آمریکای شمالی (Vela, Kaka & Chicarito) رفتم نگاه کردم دیدم کاور منو زده:))
اینم لینکش
میگم چطوره ما هم یه تاپیکی بزنیم کاور درخواستی بسازیم برای این بازی.
مثلا من یکی برای آرسنال ساختم.
i5k2vt53vw95mncj80y0.jpg
باید یه نشون از خودت اون پایین هاش میزاشتی که مشکلی نداشته باشی

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اااا:-o خیلی حرفه ای ساختی دمت گرم

میشه از بارسا بسازی که ویا هم توش باشه:x
میدونی خیلی میخوام بسازم ولی عکس جدید پیدا نکردم تا حالا. یعنی بارسا تا حالا بازی نداشته که ستاره هاش مثل ویا و ژاوی هم بازی کنند برای همین عکسی از ویا در حین بازی ندارم. اگه پیدا کنم میسازم.
راستی نظرتون راجع به پیشنهادم چیه؟ در مورد تاپیک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر