FIFA 11 | X360

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
فیس ها عالی شدند. تو World Cup رو گرافیک فیس سیاه پوست ها کار کرده بودند که تو این فیس ها همگی زیباند. از این شاتها که معلومه Alex و Ivanovic فیس دارند و فیس Arshavin هم آپدیت شده.
کاش موهای Higuain رو هم موتاه کنند.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
فیس ها خیلی بهتر شده
فقط این بنزما رو باید ضعیف ترش کنن تو 10 خیلی قویه هم سرعتش از خودش بیشتره هم قدرت بدنیش که خیلی بالاست این دو موردو باید کم کنن آخه تو واقعیت اصلاً این جوری نیست که

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
فیس ها خیلی بهتر شده
فقط این بنزما رو باید ضعیف ترش کنن تو 10 خیلی قویه هم سرعتش از خودش بیشتره هم قدرت بدنیش که خیلی بالاست این دو موردو باید کم کنن آخه تو واقعیت اصلاً این جوری نیست که
آره. شدیدا موافقم. خیلی قوی درستش کردن. (البته تو 2009 خوب بود ولی اومد رئال اینجوری شد.) ولی نکته اینه که تو World Cup هم خیلی قویه.

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان . بازی جام جهانی واسه PC نیومد ولی من چند تا سوال داشتم راجب به
محصولات فیفا .
1: این فرق فیفا 10 PC با کنسول چیه . که همه از کنسول تعریف میکنن
2: NEXGEN یعنی چی من نمیفهمم.
3. من نسخه PC فیفا 10 رو بازی کردم ولی اصلا نتونستم بازی کنم اصلا خوشم نیومد و
الان PES 2010 رو روی PC بازی میکنم .
ولی میخوام فرقشون بفهمم . تا اگه شد 360 جور کنم
ممنون . شاید نباید اینجا سوال میکردم ولی ببخشید

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام دوستان . بازی جام جهانی واسه PC نیومد ولی من چند تا سوال داشتم راجب به
محصولات فیفا .
1: این فرق فیفا 10 PC با کنسول چیه . که همه از کنسول تعریف میکنن
2: NEXGEN یعنی چی من نمیفهمم.
3. من نسخه PC فیفا 10 رو بازی کردم ولی اصلا نتونستم بازی کنم اصلا خوشم نیومد و
الان PES 2010 رو روی PC بازی میکنم .
ولی میخوام فرقشون بفهمم . تا اگه شد 360 جور کنم
ممنون . شاید نباید اینجا سوال میکردم ولی ببخشید
ببین فرق که چه عرض کنم,اصلا دو تا بازی جدا هستند.جدا می گم,اصلا منو ها,طراحی بازیکنان,طراحی چمن,گیم پلی,سرعت و....همش یه چیز دیگه هست.حتی چیزی به نام Arena که تو نسخه ی کنسولی هست تو این نیست,من خودم هم هر دو تاشو بازی کردم,وقتی pc را بازی کردم.رسما ناامید شدم و نزدیک بود کاملا از فیفا برگردم ولی با بازی کنسولی دوباره بهش ایمان پیدا کردم.خود شما عکس های فیفا 10 را یه نگاه بکن بعد با pc مقایسه کن,واقعا تفاوت داره.
nextgen هم یعنی نسل بعد,به اصطلاح به ps3 و xbox 360 می گن next gen(البته اسم یه فروشگاه تو ایران هم هست)

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
فیس بازیکنا عالی مال ایوانوویچ رو هم درست کردن ولی رونی خوب نیست در مقابل سونگ .تری .اسین کوپ خودشونه

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
عکسا رو کامل ندیده بودم. Vermalen هم فیس داره. تا حالا که تو همه شات ها بازیکنا فیس داشتند و بازیکن بدون فیس نداشتیم.
البته تو اینها استایل دویدنشون درست مثل سخه PS2 و PCـه. فکر کنم اینا برا PC باشن. البته شاید 10%.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
آره. شدیدا موافقم. خیلی قوی درستش کردن. (البته تو 2009 خوب بود ولی اومد رئال اینجوری شد.) ولی نکته اینه که تو World Cup هم خیلی قویه.
خوب هرکی میاد رئال قوی میشه دیگه . طبیعیه :biggrin1:
غیر از اینه ؟ :biggrin1:

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خوب هرکی میاد رئال قوی میشه دیگه . طبیعیه :biggrin1:
غیر از اینه ؟ :biggrin1:
بله :biggrin1:. کاکا اومد وضعیتش اینه. بنزما هم که متل اینکه دعوت نشده برای جام جهانی.:biggrin1: فقط هیگواین خوب جواب داده.

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
فقط خدا کنه تو این شماره سیستم هد زدن رو درست کنن خیلی افتضاحه خیلی کم میشه هد زد(اینم بگم گل با ضربه سر زیاد زدم)ولی بازیکن نزدیک دروازه هد میزنه در حد تیم ملی خودمون دروازه رو چپه میبینه

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
راست میگی من هم با دوستم که بازی میکنم بعضی وقت ها یه ضربه سر هایی رو میزنند بیرون که دوستم هم خندش میگیره البته اکثر وقتها ولی روی کرنر خیلی خوب میزنند

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
كلا تو واقعيت هر بازيكن ستاره اي كه اومده رئال تا الان به غير از زيدان و كريس رونالدو افت شديدي كردن -

ولي تو بازي هاي مثل فيفا و پيس هركي مياد رئال يا بعضي وقتها بارسا بازيكنه گاگول هم باشه ميشه خدا !!....

اين رو كلا تو فوتبال ها درست كنن - جهش بزرگي خواهد بود !!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دیدم تاپیک رفته زیر خاک در حالی که دو ماه و چند روز تا عرضش مونده:D:x
گفتم خبر تاریخ عرضه رو اینجا هم بزارم
--------------
FIFA 11 releasing September 28 in US, October 1 in Europe
fifa11.jpg

EA just said FIFA 11 will release on September 28 in North America and October 1 in both Europe and Asia

یعنی تمامی نسخه ها بین 1 تا 7 مهر عرضه میشه

پ.ن:جشن گیرید و پای کوبی کنید:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر