FIFA 10 | Xbox360

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
تنها مشکل فیفا چیپ خوردن دروازه بانها هستش :(
اونم راه داره اگه multiplayer بازی میکنی که هیچ باید گلرو نگه داری
اگر با cpu بازی میکنی وقتی تک به تک یه نمه دستتو بزن رو y بعد که یه قدم اومد جلو ولش کن بره سرجاش دو سه بار تکرار کن چیپ نمیزنه ;)

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
اونم راه داره اگه multiplayer بازی میکنی که هیچ باید گلرو نگه داری
اگر با cpu بازی میکنی وقتی تک به تک یه نمه دستتو بزن رو y بعد که یه قدم اومد جلو ولش کن بره سرجاش دو سه بار تکرار کن چیپ نمیزنه ;)
چتوری گلر رو نگه دارم تو multi player

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
ببخشید میخوام بدونم هیچ راهی برای انتخاب بازیکنان تیم منتخب جهان توسط خودمون نیست.(یعنی بازیکنان دلخواهمونو برداریم:biggrin1:)

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
دوستان يعني هيشكي انلاين فيفا بازي نميكنه؟

قبلا همه بچه های سایت با هم فیفا بازی میکردیم!

اما ناگهان مایکروسافت دوره جدید بن را آغاز کرد:(

بعد از آن هم همه به انتظار lt نشستیم اما نیامد! هم اکنون نیز منتظریم تا lt بیاد و دوباره به عرصه لایو بازی کردن پا بذاریم!

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
ببخشید میخوام بدونم هیچ راهی برای انتخاب بازیکنان تیم منتخب جهان توسط خودمون نیست.(یعنی بازیکنان دلخواهمونو برداریم:biggrin1:)
میشه هر بازیکنی میخوای به هر تیمی که میخوای بفرستی و بازیکنایی که نمیخوای از اون تیم بریزی به تیم دیگه و اون تیمو منتخب کنی و هر وقت هم باز خواستی تیم واقعی انتخاب کنی در بخش انتقال بازی کن default را انتخاب کنی تا به حالت اولیه برگرده

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
میشه هر بازیکنی میخوای به هر تیمی که میخوای بفرستی و بازیکنایی که نمیخوای از اون تیم بریزی به تیم دیگه و اون تیمو منتخب کنی و هر وقت هم باز خواستی تیم واقعی انتخاب کنی در بخش انتقال بازی کن default را انتخاب کنی تا به حالت اولیه برگرده
نه منظورم توی تیم world xi (اگه درست نوشتم:biggrin1:) هست.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
یه مشکل:
بعد از قهرمانی در تمام جام ها تو سال دوم manager mode الان تو شروع سال سوم وقت ترانسفر بازیکناست.ولی من Rem Weekly Wages منفی شده!هیچ بازیکنی نمیتونم بخرم!در صورتی که من همه جامها رو بردم فصل قبل!
مشکل چیه؟

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
یه مشکل:
بعد از قهرمانی در تمام جام ها تو سال دوم manager mode الان تو شروع سال سوم وقت ترانسفر بازیکناست.ولی من Rem Weekly Wages منفی شده!هیچ بازیکنی نمیتونم بخرم!در صورتی که من همه جامها رو بردم فصل قبل!
مشکل چیه؟
منم این مشکل رو دارم . چیکار کنم ؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر