FIFA 09

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
براي گرفتن اچيومنتBend it like a pro15
gp-g.jpg

بهتره كه با كسي كه شوتش خوب باشه مثل كريس رونالدو،توتتي،ابراهيمويچ،دل پيرو،جرارد،لمپارد،ويا،بالاك،دكو و.....
يك ضربه آزاد پشت 18بگيريد ولي نزديك خط بعد دوربين رو به طرف دروازبان بچرخانيد{تاكنج} بعد دكمهLB را بگيريد وشوت را تا نيمه پر كنيد{توجه داشته باشيد كه اين شوت ها فقط محكم هست كات دار نيست.

والسلام
ممنون از لطفت که این رو نوشتی. ولی چرا یهو؟:biggrin1: ماله من مگه اشکالی داشتش؟

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
سلام ، نه مال شما مشکل نداشت ولی مال شما بقل پا میزنه ولی مال من شوت رو پا میزنه ومحکم تره و احتمال گل شدنش بیشتره.

و السلام

Xbox LOVE

کاربر سایت
Dec 18, 2008
92
نام
حسام الدین
من نمیتونم این آچیومنت Lounge mode را بگیرم ! امتیازم حتی 3000 شد ! باید کار ـه خاصی کنم ؟!؟!
باید حتما اون حرکاتی را که گفتید انجام بدم ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
HELP !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من نمیتونم این آچیومنت Lounge mode را بگیرم ! امتیازم حتی 3000 شد ! باید کار ـه خاصی کنم ؟!؟!
باید حتما اون حرکاتی را که گفتید انجام بدم ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
HELP !
بله باید حتما همون حرکات رو انجام بدین و بعد هم به راحتی می تونید اچیومنت رو بگیرید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بچه ها ممنون میشم یه کمکی،ترفندی چیزی به ما بگید !
دوست عزیز این یکی از راحت ترین اچیومنت های بازی هست. برو همون توضیحات صفحه اول رو بخون و کارها رو انجام بده حل همه چی. درجه سختی هم که مهم نیست. خیلی راحته

Xbox LOVE

کاربر سایت
Dec 18, 2008
92
نام
حسام الدین
دوست عزیز این یکی از راحت ترین اچیومنت های بازی هست. برو همون توضیحات صفحه اول رو بخون و کارها رو انجام بده حل همه چی. درجه سختی هم که مهم نیست. خیلی راحته
سلام برهان من میرم معتاد میشما :d !
بابا من هر کاری می کنم این آچیومنت را نمیده !!!!!! من چجوری ضربه آزاد بدست بیارم :(( ؟!
جون من یه من ترفندی،کاری،چیزی بگید من بکنم !!!!!!
من دسته ی دوم هم ندارم :(( !!! حالا جان من یه کاری بگید !! :(

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام برهان من میرم معتاد میشما :d !
بابا من هر کاری می کنم این آچیومنت را نمیده !!!!!! من چجوری ضربه آزاد بدست بیارم :(( ؟!
جون من یه من ترفندی،کاری،چیزی بگید من بکنم !!!!!!
من دسته ی دوم هم ندارم :(( !!! حالا جان من یه کاری بگید !! :(
الان یادم اومد خودم چه جوری گرفتم:biggrin1: با دسته دوم:biggrin1:
حیف شد پس اگه نداری باید شانس بیاری و یا اینقدر پشت محوطه اینور اونور بکنی تا بالاخره یکی بزنه زیر پات و کل ملق بشی:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر