FIFA 09

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من این اچیومنت رو ندیدم اصلا ، کاملا برعکس گفته شده.
هرکدوم از تیم ها در بازی یه Rival( رقیب) دارن ، مثلا برای منچستریونایتد این Rival تیم ManCity هست. حالا شما برای گرفتن این اچیومنت باید با تیم Rivalـتون(یعنی با ManCity به عنوان مثال) تیم مورد علاقه ی خودتون ManUTD رو ببرید.
برای اینکه ببینید Rival ـه تیمتون کدوم تیم هست کافیه برید MY FIFA09/Profile Manger اونجا هم نام تیم مورد علاقه ی شما و هم Rivalـتون رو زده. دقت کنید با تیم Rival باید تیم مورد علاقتون رو ببرید!
درسته ببخشید من جابهجا ترجمه کردم. نوشته بود که شما باید تیم محبوب خودتون رو به وسیله تیم رقیبتون شکست دهید. ببخشید. راستی احمدرضا پست بالایی ها رو خوندی؟ فکر کنم درست گفتم;)

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
درسته ببخشید من جابهجا ترجمه کردم. نوشته بود که شما باید تیم محبوب خودتون رو به وسیله تیم رقیبتون شکست دهید. ببخشید. راستی احمدرضا پست بالایی ها رو خوندی؟ فکر کنم درست گفتم;)
خواهش میکنم ، به هر حال همه ی ما اشتباه میکنیم و اصلا چیزه عجیبی نیست اگه قرار بود هیچ کدوم اشتباه نکنیم عجیب میشد.
کدوم پست؟ یعنی کدوم قسمتش منظورمه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خواهش میکنم ، به هر حال همه ی ما اشتباه میکنیم و اصلا چیزه عجیبی نیست اگه قرار بود هیچ کدوم اشتباه نکنیم عجیب میشد.
کدوم پست؟ یعنی کدوم قسمتش منظورمه.
مرسی از حمایت خوبت احمدرضا. ممنون منظورم پست شماره 9 هستش. درست گفتم یا باز هم مشکل داره؟ منظورم کل چیزهایی که نوشتم هست. ممنون میشم اگه بگی.

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
اقا من مشکل دارم با چند تا اچیومنت
اول اینکه من یک ایراد کوچولو نه بهتره بگم یک اشاره کوچک به یکی از اچیومنتها بکنم
The Kwong10 در این اچیومنت شما باید به وسیله بازکنی که میسازی با ضربه سر گل بزنی که شما نوشته بودید به هر وسیله گل بزنید .
Giant Killer15 در این اچیومنت من مشکل دارم .
اول اینکه شما چیزی در مورد سخت و یا اسان بودن که بازی را روی worldclass یا professional بزایریم نگفتید در مورد همه اچیومتها .
دوم اینکه در این اچیومنت من متوجه نشدم که وارد تورنمنت لیگ انگلیس بشم یا همینطوری یک بازی دوستانه انجام بدم.
لازم به ذکر است که اینکار روی بازی دوستانه و روی دور simi گذاشته بودم که اچیومت نداد.
در ضمن باز هم از زحماتتون سپاسگذارم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اقا من مشکل دارم با چند تا اچیومنت
اول اینکه من یک ایراد کوچولو نه بهتره بگم یک اشاره کوچک به یکی از اچیومنتها بکنم
The Kwong10 در این اچیومنت شما باید به وسیله بازکنی که میسازی با ضربه سر گل بزنی که شما نوشته بودید به هر وسیله گل بزنید .
Giant Killer15 در این اچیومنت من مشکل دارم .
اول اینکه شما چیزی در مورد سخت و یا اسان بودن که بازی را روی worldclass یا professional بزایریم نگفتید در مورد همه اچیومتها .
دوم اینکه در این اچیومنت من متوجه نشدم که وارد تورنمنت لیگ انگلیس بشم یا همینطوری یک بازی دوستانه انجام بدم.
لازم به ذکر است که اینکار روی بازی دوستانه و روی دور simi گذاشته بودم که اچیومت نداد.
در ضمن باز هم از زحماتتون سپاسگذارم
درست اون بازیکن قد کوتاه رو باید با هد باهاش گل بزنید. در مورد درجه سختی هم تا جایی که من میدونم تو هیچ کدوم از آچیومنت ها تاثیری نداره و برای همین من هم بهش اشاره ای نکردم. در مورد اون آچیومنت هم شما یک بازی دوستانه انتخاب کن و خودت یک تیم از لیگ دسته دو انگلیس که نیم ستاره هست انتخاب کن و با منچستر بازی کن و ببرش. درجه سختی هم اهمیتی نداره;) موفق باشید

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
سلام به همه
من خودمو کشتم تا تونستم با یک سوپراستار که خودم ساختم و کوتاهترین قد را هم براش گذاشتم با ضربه سر گل بزنم
اما خبری از اچیمنت The Kwong10 نشد.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,550
نام
امیر
سلام به همه
من خودمو کشتم تا تونستم با یک سوپراستار که خودم ساختم و کوتاهترین قد را هم براش گذاشتم با ضربه سر گل بزنم

این قدر ها هم سخت نیست. برو توی قسمت edit player و از اونجا heading , jumping بازیکنت را 99 کن و از اون طرف finishing را 1 کن و همه چیز حل می شه ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام به همه
اصلا امکان نداره. ببین من خودم برای گرفتنش به هیچی دست نزدم فقط قد رو روی کوتاه ترین حالت فکر کنم 150 اینا بود گذاشتم بعدش بازی رو روی آماتور گذاشتم و رفتم تو بازی و مهاجم نوک قرار دادمش و گل رو زدم بعد از بازی به من آچیومنت رو داد. امتحان کن ببین چی میشه;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
UPqr7A8=.jpg
The Collector15
gp-g.jpg

Ultimate Team:Complete an 11 player team page in the collection
در بازی قسمتی به نام Collection وجود دارد که آن جا بازیکن های خودتون رو می تونید قرار دهید و در عوض Coin دریافت کنید. شما باید یک صفحه آن را کامل منید که شامل 11 بازیکن تیم و لوگو یا طرح اون تیم به همراه پیراهن های اول و دوم این تیم هست. توصیه میشه که یک تیم آسان رو انتخاب کنید. من خودم الان ویارئال رو دارم کامل می کنم و فقط 3 تا بازیکن کم دارم.

توضیحات بالا مربوط به صفحه اول بازی هست. یک نکته رو باید یادآور بشم چون خودم امروز این آچیومنت رو باز کردم و دوستانی که Pack رو بازی می کنند با کامل کردن هر صفحه صاحب 5000 Cion مجانی هم می شوند که واقعا فوق العاده هستش و باعث شادی تیم می شود:biggrin1: موفق باشید

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اچیومنت های FIFA09 کلا خیلی راحته و نهایتا طی یک هفته میشه رسوندش به بالای 900 ، تنها اچیومنت سره کاری بازی هم که مانع 1000 شدن میشه همون 10vs10 ـه البته به شرطی که اچیومنت استادیوم ها براتون Bug دار نشه.

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
One star winners75
gp-g.jpg

Win a Tournament that starts with sixteen teams, with a one star rated team
برای این آچیومنت هم تنها کافیست که کار بالا رو دنبال کنید و بعد یک تورنومنت 16 تیمه بسازید و تیم خودتون رو 1 ستاره انتخاب کنید و قهرمان این بازی ها شوید.

سلام من بازم سوال دارم :cheesygri
در این اچیومنت چطور باید سوپراستار انخاب کنیم ؟
هر جا میرم فقط ازم تیم مورد نظر را میخواهد جایی برای انتخاب بازیکن نداره
یک سوال دیگه در این تورنومت 16 تیمی و در تورنومنت 64 تیمی میشه 2 تا تیم انتخاب کرد و اچیومنت بهون بده یا فقط یکی باید انتخاب کنیم؟
ممنون

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
One star winners75
gp-g.jpg

Win a Tournament that starts with sixteen teams, with a one star rated team
برای این آچیومنت هم تنها کافیست که کار بالا رو دنبال کنید و بعد یک تورنومنت 16 تیمه بسازید و تیم خودتون رو 1 ستاره انتخاب کنید و قهرمان این بازی ها شوید.

سلام من بازم سوال دارم :cheesygri
در این اچیومنت چطور باید سوپراستار انخاب کنیم ؟
هر جا میرم فقط ازم تیم مورد نظر را میخواهد جایی برای انتخاب بازیکن نداره
یک سوال دیگه در این تورنومت 16 تیمی و در تورنومنت 64 تیمی میشه 2 تا تیم انتخاب کرد و اچیومنت بهون بده یا فقط یکی باید انتخاب کنیم؟
ممنون
تو منظورت از سوپراستار چیه؟ برای این آچیومنت تنها همون راهی که گفتم وجود داره و درجه سختی هم هیچ اهمیتی نداره. فقط و فقط باید تورنومنت 16 تیمه باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر