Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
268
من با سرور بحرین همون پینگ 50 همیشگی هستم.تو gear up سرورهای مختلف رو تست کردی؟

آره . یعنی همیشه که بحرین بود بعد گذاشتم روی دوبی و بعد اتوماتیک هم باز فرقی نکرد

حالا امروز درخواست فیبر نوری دادم ببینم چی میشه کلافه شدم

• Like
Reactions: hamid_barca

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
268
درود البته بحث داره به خارج از تاپیک میکشه من با نت زیتل هستم مشکلی ندارم خداروشکر

زیتل کدومه داداش؟؟

آقا الان با خود gear up و چند تا dns مختلف از توی خود پلی استیشتن تست سرعت گرفتم تو بدترین حالت سرعت دانلودم 18 بود و آپلودم 2 مگابایت ! ولی تو بازی پینگم زیر 130 نمیاد واقعا دارم دیوونه میشم

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
دوستان از دیروز تا الان با 5 نت مختلف یعنی td lte ایرانسل و adsl و نت همراه اول و رایتل و ایرانسل با gear up یا بدون gear up هرچی میرم تو بازی پینگم قرمزه و اصلا زیر 130 نمیاد ! شما هم این مشکل رو دارین یا نه؟؟ اگه ندارین لطفا اینترنت و dns که استفاده میکنید رو بگید

عجیبه که پینگ 4.2.2.4 با تمام نت ها که تست کردمم زیر 120 نیومد در حالی که همیشه حول و حوش 90 یا 100 میچرخید ! امیدوارم دوباره این نت ها رو انگولک نکرده باشن !
برای منم 3 4 روزه پینگ رفته بالای 100.دقیقا هر وقت تعطیلیه و میخوام با خیال راحت بازی کنم اینجوری میشه
من با سرور بحرین همون پینگ 50 همیشگی هستم.تو gear up سرورهای مختلف رو تست کردی؟
آیپی سرور بازی رو دارین؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,111
برای منم 3 4 روزه پینگ رفته بالای 100.دقیقا هر وقت تعطیلیه و میخوام با خیال راحت بازی کنم اینجوری میشه

آیپی سرور بازی رو دارین؟
نه از تو همون gear up سرور رو عوض میکنم ولی آی پیش رو نمیدونم

• Like
Reactions: Radiance

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
268

آیپی سرور بازی رو دارین؟

دوستان عزیز مشکل حل شد ! شاید باورتون نشه ولی با LAN وصل کردم کاملا درست شد و پینگ سبز ! ولی با وای فای پینگ قرمزه مودمم جفته دستگاهه !

به نظرتون امکان داره وای فای داخلی دستگاه ضعیف شده باشه؟؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
توی Fifa23 میشد روی PS5 دکمه L2 موقع پاس دادن گرفت که به عقب و یا با یک دریبل پاس بده. ولی توی FC24 این کار نمیکنه و همش خیلی معمولی به یار کناری پاس میده. دکمه اش رو عوض کردن؟

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,443
هنوز با برنامه ger boster بازی میکنید؟
من الان دارم تست میکنم
همه چی اوکی هست تو برنامه ، ولی قسمت بازی همون پیغام میاد اصلا نمیتونم برم داخل😐

Attachments

• IMG_20240510_031756.jpg
    IMG_20240510_031756.jpg
    690.1 KB · مشاهده: 22

Sam Drake

Giggity
Gold User
Dec 24, 2010
568
نام
Ahmadreza
خب به لطف ps plus بالاخره بازی رو گرفتم :D
این manager career لامصب چقد اعتیاد آوره (میدونم شاید عجیب به نظر بیاد ولی تا به حال بازی نکرده بودم این مد رو :D). اولش رفتم با منچستر قرارداد بستم امباپه رو خریدم راشفورد رو گذاشتم واسه فروش بعد از یک روز دیدم پیام Contract Terminated داد . الان رفتم با میدلزبورو از صفر شروع کردم :D

• Like
Reactions: capitan milan

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,111
هنوز با برنامه ger boster بازی میکنید؟
من الان دارم تست میکنم
همه چی اوکی هست تو برنامه ، ولی قسمت بازی همون پیغام میاد اصلا نمیتونم برم داخل😐
هنوز دیگه نداره...تحریم شدیم و همیشه احتمالا باید اینطوری بازی کنیم ;))

به نظرم برای اینکه ببینی به gear وصلی یا نه اینو تست کن.اول بازی که میری داخل، همون اولش به سرورهای ea کانکت میشه.وقتی کانکت شد برو gear قطع کن.اگه داخل بازی هم ارتباطت با ea قطع شد یعنی به gear وصل بودی در غیر اینصورت یعنی اصلا وصل نبودی و یه جا رو اشتباه کردی

• Like
Reactions: S@eEd and *CATALAN*

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان dns خوب چی بزنم !؟
من فقط اسکواد بتل می‌زنم، فقط میخوام هی نپره بیرون شاتل دارم و الان الکترو‌ رو‌ زدم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,111
دوستان dns خوب چی بزنم !؟
من فقط اسکواد بتل می‌زنم، فقط میخوام هی نپره بیرون شاتل دارم و الان الکترو‌ رو‌ زدم
الکترو-رادار-شکن
اینا رو تست کن ببین کدوم بهتره

اگه راه حل بدرد بخور هم بخوای که فقط خرید اشتراک gearup booster

Seyyedmasoud

کاربر سایت
Oct 3, 2021
41

به نظرم برای اینکه ببینی به gear وصلی یا نه اینو تست کن.اول بازی که میری داخل، همون اولش به سرورهای ea کانکت میشه.وقتی کانکت شد برو gear قطع کن.اگه داخل بازی هم ارتباطت با ea قطع شد یعنی به gear وصل بودی در غیر اینصورت یعنی اصلا وصل نبودی و یه جا رو اشتباه کردی
مطمئنید تحریم شدیم ؟ مگه مشکل سرورا جهانی نبود ؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,111
مطمئنید تحریم شدیم ؟ مگه مشکل سرورا جهانی نبود ؟
بله التیمت رو تحریم کرده.اون مشکل سرورا برای همه بعد یکی دو روز حل شد به جز ما.الان دیگه معلوم شده که بخش التیمیت رو تحریم کرده برای ایرانیها

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,443

خب اشتراک گرفتم
جالب اینجاس رو شاتل کار نمیکرد!! نمیدونم علت چی بود !
با ایرانسل بازی کردم بعد از ۲ ماه
بازم عصاب خرابی😂 ۴ تا جلو بودم یک گل زد برام شادی چای شیرین کرد😂 منم ول نکردم حی میزدم شادی چای شیرین میکردم😅
جالب اینجاس رو بحرین بودم هر کی باهاش بازی میکردم عرب بودن
واسه پک باز کردن هم گذاشتم رو انگلیس! گفتم شاید فرجی شد
پک لاکها رو خوب داد ۸۶ ب بالا بود ! +۸۰ رو که باز میکردم بیشترشون ۸۶ بودن!
خلاصه بازی با این اشتراک روون بود نمیدونم واقعا بود یا بعد از ۲ ماه بازی کردم اینطوری فکر کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر