Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,851
نمیدونم والا تو توییتر که ملت خوب هالند و فن دایک دراوردن ~X(
یعنی شانس تو پک هایی که تو استور میزاره با پک های معمولی فرق داره ؟
اخه من یکی دوبار سگ مغزمو گاز گرفت و پک های تو استور رو با کوین های بازیم خریدم ولی بازم اشغال دراومد از توش.
از وقتی بازی اومده دیشب بعد از اینکه هیچی بهم نداد اولین باریه که از بازی زده شدم :D
پکهای استور هم بسته به قیمت فقط درصد شانس بالاتری دارن به نسبت پک معمولی وگرنه اونا هم مالی نیستن
سیستم بازی دقیقا مثل قمار کردنه...کلی پک باز میکنی هیچی توش نیست بعد که ناامید شدی یهو یه چیزِ توپ بهت میده تا دوباره ادامه بدی و این چرخه همینطور ادامه داره و متاسفانه ما هم باز ادامه میدیم :D

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
خیلی ربطی به شانس شما نداره.اینا سیاست خود ea هست.من از 2 سال پیش دارم میگیرم این پک سیو کردن تقریبا فایده نداره و هرسال هم بدتر میشه.
درسته که یهو آدم شانسی تو یه پک مثلا 84*10 هم امکان داره یه بازیکن متا گیرش بیاد ولی بیشتر داره به سمتی میره که پول بدی پوینت خودش رو بخری و از استور پکهای 600-700 کایی رو بخری.
به نظرم به ریجن منطقه ای که بازی می‌کنی هم ربط داره

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
707
داداش تو مشخصاتی که برنامه میده فقط یه dns هست که اون رو بزن توی Primary dns و توی secondary dns هم 1.1.1.1 بزن !

منم اولش faild میداد بهم ولی 4 تا یک که زدم درست شد ! تست کن
من 4 تا صفر میزنم.حالا اینو امتحان میکنم ببینم چی میشه

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,104
نام
MohammadAli
منم نزدیک 50 تا پک سیو کرده بودم بهترین بازیکن که بهم داد کانته بود که البته خوبیش این بود ترید بود نزدیک 1 میلیون کوین . بعدش هم انکونکو

از جایزه های چمپ هم ویلیام سالیبا رو بهم داد که اینم 1 میلیونه ولی واقعا به کارم نمیومد . اینقدر که من cb متا دارم فکر نکنم توی بازی هیچکس داشته باشه ! فردیناند توتی آیکون لوسیو فوت فانتزی سالیبا توتس .. سول کمپل و ویدیچ گولازو !

جالبه بگم 2 تا آیکون پیک پشته سره هم فردیناند توتی بهم داد ! ولی تا حالا حتی یه فورواد خوب هم بهم نداده بازی
البتع سالیبا الان بهترین دفاع بازیه و از همه اونایی که نام بردی بهتره. (بجز فن دایک که بحثش جداست)

• Like
Reactions: S@eEd

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
112.png

این 10 روز کل تیم من عوض شد!تازه من از تیمم راضی بودم و کلا یک دفاع و یک مهاجم جدید میخواستم ولی خداوندگار آمون نگاه ویژه ای به من داشت و دچار بمباران کارت های رنگ و وارنگ شدم.جالبیش اینه که این دو هفته بدترین وضعیت نت رو داشتم و دسته هام هر دو به شدت دریفت پیدا کردن و هر شب باید با اسپری ناهید میشستمشون تا بلکه 5 تا بازی دریفت نداشته باشن.
نکته جالب دیگه اینه که امروز برای دفاع بیسک رو میخواستم و این weekly tots رو رفتم تا پکش کنم که واقعا پکش کردم و سریع زدمش تو evo.کلا وزن پک ها بعد توتی که افتضاح بود و هیچکس هیچی پک نمیکرد بهتر شده.سعی کنین هر روز 84*7 و 83*10 یا هر آپگرید دیگه ای که موجود هست رو انجام بدین.وزن پک ها در کل خوبه و ناامید نشین.

• Like
Reactions: S@eEd and mamad2010

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
264
View attachment 335912

این 10 روز کل تیم من عوض شد!تازه من از تیمم راضی بودم و کلا یک دفاع و یک مهاجم جدید میخواستم ولی خداوندگار آمون نگاه ویژه ای به من داشت و دچار بمباران کارت های رنگ و وارنگ شدم.جالبیش اینه که این دو هفته بدترین وضعیت نت رو داشتم و دسته هام هر دو به شدت دریفت پیدا کردن و هر شب باید با اسپری ناهید میشستمشون تا بلکه 5 تا بازی دریفت نداشته باشن.
نکته جالب دیگه اینه که امروز برای دفاع بیسک رو میخواستم و این weekly tots رو رفتم تا پکش کنم که واقعا پکش کردم و سریع زدمش تو evo.کلا وزن پک ها بعد توتی که افتضاح بود و هیچکس هیچی پک نمیکرد بهتر شده.سعی کنین هر روز 84*7 و 83*10 یا هر آپگرید دیگه ای که موجود هست رو انجام بدین.وزن پک ها در کل خوبه و ناامید نشین.

داداش سون دکلان رایس دوکو و مهمتر از همه KDB ! هر خدایی میپرستی رو آدرس بده منم از فردا خادم حرمش میشم ! :D

تیم خیلی خفنی شده مبارکت ! فقط چرا کافوی گولازو بیرونه زانتی داخله؟؟ البته خودم زانتی رو دارم خوبم هست

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
داداش سون دکلان رایس دوکو و مهمتر از همه KDB ! هر خدایی میپرستی رو آدرس بده منم از فردا خادم حرمش میشم ! :D

تیم خیلی خفنی شده مبارکت ! فقط چرا کافوی گولازو بیرونه زانتی داخله؟؟ البته خودم زانتی رو دارم خوبم هست
اینا تازه اومدن تو ترکیب.آلیسون و انکونکو و مالارد و خیلیای دیگه هم پک کردم که بعضیاشون تریدبل بودن.البته ۵۰ تا پک خوب سیو کرده بودم ولی خوب پارسالم همین کارو کردم هیچی پک نکردم ولی امسال خیلی خوب بود.مخصوصا پک های رایوالز دیو ۱ و الیت خیلی خوب شده یک ماهه.
در اصل هاورتز اومده جای کافو.چون من تو دفاع ضعف دارم کافو برام خیلی هجومیه و پلی استایل های دفاعیه هاورتز و زانتی خیلی بهترن

• Like

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوستان من چطوری پک خوب بگیرم فکر نمیکنم بتل اسکواید پک خوب بده مگر اینکه از داخل جوایز هفتگیش دربیاد از اونورم تیمم اش دهنسوزی نیست که بتونم باهاش ریوالز یا چمپیون بازی کنم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,851
دوستان من چطوری پک خوب بگیرم فکر نمیکنم بتل اسکواید پک خوب بده مگر اینکه از داخل جوایز هفتگیش دربیاد از اونورم تیمم اش دهنسوزی نیست که بتونم باهاش ریوالز یا چمپیون بازی کنم
الان چند هفته هست پکهای رایولز آپدیت شدن و عالیه
البته برای 3 برد خوب نیست ولی اگه 7 برد بیارید جوایزش واقعا خوبه...مخصوصا اگه گزینه 2 رو انتخاب کنی که 2 برابر پک میده.البته که هر چی دیویژن بالاتر بری هم جوایزش بهتر میشه
الان تو دیویژن 1 اگه 7 تا برد بیاری و گزینه 2 رو انتخاب کنی 12 تا پک بهت میده که 2 تاش +85 و 2 تاش +87 هستن

اسکواد بتل که بیخود ترین بخش التیمیت هست.آدم حوصله اش سر میره

جای بعدی هم sbc هست که مثلا الان پک 84*7 داره روزی 3 بار میتونی ببندی و اکثرا هم توتس میده(البته اکثرا بدردبخوراش نیستن ولی برای تیمت که میگی خوب نیست هنوز بدرد میخورن)

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
264
دوستان از دیروز تا الان با 5 نت مختلف یعنی td lte ایرانسل و adsl و نت همراه اول و رایتل و ایرانسل با gear up یا بدون gear up هرچی میرم تو بازی پینگم قرمزه و اصلا زیر 130 نمیاد ! شما هم این مشکل رو دارین یا نه؟؟ اگه ندارین لطفا اینترنت و dns که استفاده میکنید رو بگید

عجیبه که پینگ 4.2.2.4 با تمام نت ها که تست کردمم زیر 120 نیومد در حالی که همیشه حول و حوش 90 یا 100 میچرخید ! امیدوارم دوباره این نت ها رو انگولک نکرده باشن !

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,851
دوستان از دیروز تا الان با 5 نت مختلف یعنی td lte ایرانسل و adsl و نت همراه اول و رایتل و ایرانسل با gear up یا بدون gear up هرچی میرم تو بازی پینگم قرمزه و اصلا زیر 130 نمیاد ! شما هم این مشکل رو دارین یا نه؟؟ اگه ندارین لطفا اینترنت و dns که استفاده میکنید رو بگید

عجیبه که پینگ 4.2.2.4 با تمام نت ها که تست کردمم زیر 120 نیومد در حالی که همیشه حول و حوش 90 یا 100 میچرخید ! امیدوارم دوباره این نت ها رو انگولک نکرده باشن !
من با سرور بحرین همون پینگ 50 همیشگی هستم.تو gear up سرورهای مختلف رو تست کردی؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر