Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

mohsen.360

کاربر سایت
Oct 29, 2012
21
نام
محسن
نوشته شده توسط Mbox:
دوستان این بازی رو تازه گرفتم سه تا سوال دارم
مشکل افت فریم کلیه رو xbox ؟ایا با نصب رو هارد بهتر میشه برنر مکس بگیرم؟
در ضمن تصاویر دور دست وقتی از بلندی نگاه میکنی برا من خیلی ناجوره یعنی مثله یه عکسه بی کیفیته ممکنه از دیسک باشه ؟
چرا چمنهایه بازی انقد نورانیه؟
کلا یاد farcry اصلی بخیر جنگلاش قشنگتر بود به نظرم از این. ممنون میشم جواب بدید
سلام.کلا یکی از نقاط ضعف این بازی افت فریم هست که ربطی به دیسک یا نصب کردن روی هارد نداره؛همچنین مناظر دور هم خوب طراحی نشدن،ولی سعی کنین با این دو تا مشکل جزیی کنار بیاین.من هم اولش به همین دلایل تا آستانه کنار گذاشتن بازی رفتم ولی بعد تصمیم گرفتم بازی رو انجام بدم ؛واقعا بازی خوش ساختی هست.بازی رو ادامه بده حدود 20 درصد بازی رو که تموم کنی با همه چیزاش آشنا میشی و حتی معتادش میشی.برو حال کن...

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
یکی از دوستان کل چیزایی که برای اپگریت کردن لازم بود و با اسمشون تو همین تایپیک نوشته بود متاسفانه پیداش نمی کنم در صورت امکان یه بار دیگه اینجا کپی ش کنه یا برام پ.خ کنه ممنون می شم

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
آیا میدانستید؟ :D
تیکه کلام Vaas ـه عزیز (:D) گفته ی انیشتین بوده.

57159100509990010729.jpg

البته به شکل مودبانه ترش. :D

mohsen.360

کاربر سایت
Oct 29, 2012
21
نام
محسن
سلام.
من بازی رو تموم کردم.55 روز سرگرمش بودم.اونطور که توی بازی نوشته 55 ساعت گیم پلی داشتم.
همه ماموریت ها و آیتم ها رو انجام دادم و جمع کردم فقط relic ها رو حوصلم نشد کامل جمع کنم و فقط 62 تاش رو پیدا کردم.در مجموع 85 درصد بازی رو تموم کردم.
خیلی خیلی خیلی حال داد بهم این بازی و البته طولانی ترین بازی بود که تا حالا بازی کرده بودم....

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
774
نام
حسین
سلام دوستان
من بازي را كامل كردم تقريبا اكثر ماموريتاي فرعيشو رفتم خلاصه 70 درصد بازي را طي كردم .حالا يه سوالي اگه new gameرا بزنم بازي از اول شروع مي شه و دوباره بايد تجهيزاتم را ارتقا بدم يا نه تجهيزات و كليه skillها باقي مي مونند؟مثل حالت بازي new game+ dead space

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
سلام دوستان
من بازي را كامل كردم تقريبا اكثر ماموريتاي فرعيشو رفتم خلاصه 70 درصد بازي را طي كردم .حالا يه سوالي اگه new gameرا بزنم بازي از اول شروع مي شه و دوباره بايد تجهيزاتم را ارتقا بدم يا نه تجهيزات و كليه skillها باقي مي مونند؟مثل حالت بازي new game+ dead space
تا اونجایی که یادمه +New Game نداشت و همه چی reset میشد.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
دوستان یه سوال :D من بازی رو تا الان 3-4 ساعت بازی کردم ( تا اونجا که واس می خواد آتیشمون بزنه با اون دختره فرار می کنیم ) ولی هنوز نمی تونم یدونه اسلحه بیشتر حمل کنم ! 3 تای دیگه قفله ! این باز کردنش چه جوریه ؟ :D خودش باز می شه یا باید کار خاصی انجام بدیم ؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
دوستان یه سوال :D من بازی رو تا الان 3-4 ساعت بازی کردم ( تا اونجا که واس می خواد آتیشمون بزنه با اون دختره فرار می کنیم ) ولی هنوز نمی تونم یدونه اسلحه بیشتر حمل کنم ! 3 تای دیگه قفله ! این باز کردنش چه جوریه ؟ :D خودش باز می شه یا باید کار خاصی انجام بدیم ؟
سوالی که بیشترین بار در تاریخ بشریت پرسیده شده. :D ;)
باید بری تو قسمت Crafting و جای حمل اسلحه (Weapon Holster) رو آپگرید کنی.
برای آپگرید کردن وسایل به پوست حیوانات مختلف نیاز داری که برای هر وسیله پایینش میزنه پوست چه حیوونی (اسم و عکس حیوون رو زده) و به چه تعداد.
توی نقشه روی هر منطقه ای که زوم کنی مشخص میشه هر حیوون کجا پیدا میشه. میری اونجا حیوون مورد نظر رو میکشی پوستش رو میکنی و باهاش آپگرید لازم رو انجام میدی.
--------------------
پ.ن. فکر کنم این راهنمایی رو به پست اول تاپیک اضافه کنن بهتر باشه که همه بتونن پیداش کنن. :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر