Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,973
نام
نـــــــویـــــــــد
عجب بازی خفنیه لعنتی . چرا اینو زودتر بازی نکرده بودم ؟ :d
تقریبا 1 روزم رو کامل پر کرد . زیباترین بخش بازی شکارش بود . واقعا عالی بود . تمام حیوانات وحشی رو هم داره کلا . یه مبارزه حماسی با یه خرس داشتم چه حالی داد
Komodo Dragon که خداا بود واقعا . وقتی دیدمشون واقعا گرخیدم . بعدش با ببر و کوسه خیلی حال کردم . کلا نصف بیشتر زمان بازی رو مشغول شکار بودم
شوتینگ بازی رو دوست دارم . کلا گیم پلی خوبی داره و واقعا تجربه ی بسیار عالی و لذتبخشی بوده تا اینجا

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,127
نام
آرمان
u6a93tspanp0dr2cvf.jpg

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
من از اول هم میدونستم این دوستمون با دین و ایمونه آخه اون دخترها رو هم گرفته بود اصلا بهشون دست نزد
تازه باهاشون حرف هم نزد نکنه گناه کنه رفت با jason صحبت کرد
قبول باشه حاجی

داداش این یارو کجاش با ایمونه ؟؟؟ :-/
بشین حرفاشو گوش کن ... قشنگ نصف کلمه های Fu*k بیده (MotherFu*ked . Holy Fu*k sh*t ) :d

...........

این اسلحه ها کلش یه طرف این تیرکمون یه طرف :x
یه رد دات و رنگ قرمز خداش میکنه :-*

mohsen.360

کاربر سایت
Oct 29, 2012
21
نام
محسن
سلام.من 37 روز هست که این بازی رو خریدم.تا الان 60 درصد بازی رو تموم کردم.البته یه تعادل بین ماموریت های اصلی و فرعی و جمع آوری آیتم های مختلف ایجاد کردم تا بازی برام یکنواخت نشه.
شما چطور بازی میکنید؟
در ضمن دارم خیلی باهاش حال میکنم.تا اینجای بازی واسش 35 ساعت وقت گذاشتم.

آخرین ویرایش:

prance666

کاربر سایت
Sep 1, 2007
85
من زیاد از بازی ها تعریف نمیکنم ولی این واقعا شاهکاری هست برای خودش از شکار حیوانات گرفته تا موزیک بازی و یه بازی پر از چالشه
من که خودم واقعا دارم ازش لذت میبرم واصلا دلم نمیاد برم سراغ بازی هایی که تازه اومدن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,973
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا این بازی عالی بود و یه جورایی بهترین FPS من برای سال 2012 بود . البته یکم دیر بازی کردمش
قسمت داستانی بازی که کم نظیر بود واقعا . فوق العاده هیجانی و عالی . قسمت های اکشن بازی آدم رو یاد فیلم رمبو مینداخت :d مبارزه های شلوغ تیر اندازی انفجار شیرجه زدن از ارتفاع خیلی زیاد داخل آب یا فرود با چتر نجات و سقوط کردن با ماشین از بالای دره و ... :d
حیوونای داخل بازی رو واقعا عالی طراحی کرده بودن . تمام حرکاتشون با واقعیت مو نمیزد . مثلا خرش وقتی میخواد حمله کنه روی 2 پا می ایسته یا ببر یه حالت خاصی میگیره و خَم میشه یا حرکت کوسه دور قایق یا صدای Komodo Dragon و ...
کلا طبیعت وحشی رو به بهترین شکل طراحی کرده بودن من واقعا لذت بردم ازونجایی که خیلی علاقه دارم به اینجور مسائل :d
به طور کلی شاهکاری بود واسه خودش

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
بازی فوق العادست
سیستم سلامت کارکتر هم عالیه
وقتی آمپول نداریم واکنش بازیکن دقیقا به همون واقعه هستش یعنی اگه از ارتفاع بیوفتیم انگشتش در میره و باید جا بزنه و اگه تصادف کنیم شیشه میره تودستمون که باید درش بیاریم
کرفتینگشم عالیه
گلایدر سواری هم عالیه
قایق سواری هم عالیه
کلا همه چیزش بیسته بازی خداست
...
حقش GOTY بود

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بازی فوق العادست
سیستم سلامت کارکتر هم عالیه
وقتی آمپول نداریم واکنش بازیکن دقیقا به همون واقعه هستش یعنی اگه از ارتفاع بیوفتیم انگشتش در میره و باید جا بزنه و اگه تصادف کنیم شیشه میره تودستمون که باید درش بیاریم
کرفتینگشم عالیه
گلایدر سواری هم عالیه
قایق سواری هم عالیه
کلا همه چیزش بیسته بازی خداست
...
حقش GOTY بود

کلی GOTY درو کرد:d، بهترین شوتر سال هم همین بازی شد. انصافا یکی از زیباترین شوترهای نسل بود.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,759
نام
وحید
بازی رو تموم کردم خداییش خیلی حال داد مخصوصا حیواناتش عالی بودن
امتیازات
گرافیک 9
گیم پلی 8.5
موزیک.8.5
داستان 8.5

در مجموع : 8.7

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
اقا یه سووال ::

من الان مرحله ی آخر بازیم !!!
اگه بین سیترا و دوستام .. سیترا رو انتخاب کنم آخرش سیترا منو میکشه ؟؟؟ بعد از اون رابطه ی جنسسی ؟؟؟ :-D
ویدءوش رو تو تیوپ دیدم...

اگه رفیقام رو انتخاب کنم چی میشه ؟؟ از جزیره خارج شم بازی از اول شروع میشه ؟؟

کلا یه توضیحی راجع آخر بازی بدید ممنون میشم
مدیریت : تگ اسپویلر رو واسه همچین مواردی گذاشتن !!

Last edited by a moderator:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اقا یه سووال ::
من الان مرحله ی آخر بازیم !!!اگه بین سیترا و دوستام .. سیترا رو انتخاب کنم آخرش سیترا منو میکشه ؟؟؟ بعد از اون رابطه ی جنسسی ؟؟؟ :-Dویدءوش رو تو تیوپ دیدم...اگه رفیقام رو انتخاب کنم چی میشه ؟؟ از جزیره خارج شم بازی از اول شروع میشه ؟؟کلا یه توضیحی راجع آخر بازی بدید ممنون میشم
مدیریت : تگ اسپویلر رو واسه همچین مواردی گذاشتن !!
اگه رفيقاتو انتخاب كني كه از جزيره ميري و بازي تموم ميشه ولي بعد باز دوباره تو هر دو پايان كه بازي تموم شد دوباره بازي ادامه پيدا ميكنه و ميتوني آزادانه بچرخي تو جزيره

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان این بازی رو تازه گرفتم سه تا سوال دارم
مشکل افت فریم کلیه رو xbox ؟ایا با نصب رو هارد بهتر میشه برنر مکس بگیرم؟
در ضمن تصاویر دور دست وقتی از بلندی نگاه میکنی برا من خیلی ناجوره یعنی مثله یه عکسه بی کیفیته ممکنه از دیسک باشه ؟
چرا چمنهایه بازی انقد نورانیه؟
کلا یاد farcry اصلی بخیر جنگلاش قشنگتر بود به نظرم از این. ممنون میشم جواب بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر