Fable III

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
Fable III Official Complete Guides

اگه شما یه راهنمایی بهتر میخواید برید به تاپیک زیر و کتاب Fable III - BradyGames Strategy Guide رو دانلود کنید.

یه راهنمایی کامل و جامع به همراه همه ی Tips & Tricks، به همراه راهنمایی برای تمام تصمیم گیری ها و راهنمایی تمام اچیومنت ها و ... با فرمت PDF که به صورت کتاب در دسترس عموم قرار میگیره و میتونید از تاپیک بالا دانلودش کنید.
_______
برای تمام بازی های خوب این راهنمایی های رسمی که کاملترین هم هستن به صورت کتاب در تاپیک بالا موجوده!

echoes

کاربر سایت
Sep 6, 2010
75
سلام دوستان.. ببخشید این بازی باید پچ بشه؟ چون کنسول منassassin creed و need for speed پچ شده رو اجرا میکنه ولی وقتی دیسک fable رو میزارم بلک اسکرین میشه

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
آفرین منم دقیقآ همین مشکلو دارم.

سلام دوست عزیز بله باید این بازی رو ایمیج بگیری بعد ایمیج بازی رو با برنامه ABGX360 ورژن جدیدش در حالت آنلاین fix کنی تا مشکل AP25 این بازی برطرف بشه بعد رایتش کنی درست میشه و میاد بازی

البته اگر LT Plus ریختی و ورژن داشبوردت جدید هستش پچ کن بعد بازی کن .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
یه سوال :

من الان تاج گذاری هم کردم و پادشاه شدم .

حالا بازی تموم شده ؟ اگه ادامه بدیم دیگه باید چی کار کرد ؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
نه هنوز بازی تموم نشده تقریبا 1 ساعت دیگه گیم پلی داره شما باید حالا به چیزایی که قول دادین عمل کنید یا عمل نکنید که هر کدوم عواقب خودش رو داره

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
دوستان خواهشا قضییه ازدواج مفصل توضیح بدید
اول باهاش دوست میشیم بعد چلنج رو انجام میدیم بعد دوست نزدیک بعد میریم یه گوشه حرکات زد اخلاقی انجام میدیم ولی RB میزنم قبول نمیکنه ازدواج کنیم؟؟!حلقه باید بگیرم؟از کجا

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
دوستان خواهشا قضییه ازدواج مفصل توضیح بدید
اول باهاش دوست میشیم بعد چلنج رو انجام میدیم بعد دوست نزدیک بعد میریم یه گوشه حرکات زد اخلاقی انجام میدیم ولی RB میزنم قبول نمیکنه ازدواج کنیم؟؟!حلقه باید بگیرم؟از کجا

بدون حلقه که نمیشه. زیر لفظی می خواد:d
از jewellery shop. یه سری دکه ی کوچیک تو هر شهری هم هست اونا رو بگرد می بینی

بعدش هم که ازت یه جا برای گرفتن جشن و یه خونه می خواد

بعدش هم اگه خواستی دستشو بگیر ببرش کنار تختو...:d
دیگه بعدش مال اینجا نیست:d

راستی یه چیز باحال
من با یه زن سفید پوست عروسی کردم اونوقت بچمون شد سیاه :d=))=))
منم طلاقش دادم بچش هم رفتش یتیم خونه که البته اونجام... :d

امان از دست این اجنبی های مفسد>:)

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
سلام.

من تاج گذاری کردم و پادشاه شدم، ولی همه ی پول هم رو از دست دادم و پولم منفی شده (چون همه ی قول هام رو اجرا کردم و همه ی گزینه های خوب رو انتخاب کردم) ولی حالا موندم چکار کنم تا بتونم 6.500.000 پول بدست بیارم! لطفاً کمکم کنید!

راستی، اگر این پول رو نتونم بدست بیارم مشکل خاصی بوجود میاد!؟ :d

takmark

کاربر سایت
Jun 17, 2007
14
سلام دوستان من یه مدتی هستش بازی رو تمام کردم . می خوام کل 50 تا کتاب تو بازی رو جمع کنم کسی نقشه ای داره ازش یا می شه تو بازی نقشه رو خرید یا پیدا کرد ممنون .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
راستی، اگر این پول رو نتونم بدست بیارم مشکل خاصی بوجود میاد!؟ :d

نه ولی فکر کنم فقط خودت تو شهر بمونی و 4 تا سرباز :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
خب پس چجوری اینهمه پول جور کنم!؟ :((

میرم 1 ساعت کیتار میزنم به زور میشه 100 هزار تا :( =))

یکی از بچه ها یه راهی گذاشته بود برای میلیونر شدن ولی نمیدونم کدوم صفحه بود پیدا کردی به منم بگو :d

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
خبر خوب
یک راه عالی و تضمینی برای پولدار شدن :

برای اینکار باید حتما دو تا دسته داشته باشید
قدم اول: با روشن کردن دسته دوم و انتخاب یک پروفایل و با زدن دکمه ی استارت شخصیت دوم را وارد بازی کنید
2: بعد با شخصیت اصلیتون به سمت شخصیت دوم بروید و دکمه A را بزنید و بعد دکمه RB را که همون gift هست رو بزنید
3: بعد از این کار وارد اتاقی میشوید که میتوانید اونجا گیفتهایی که دارید رو بدید
4: در گوشه سمت راست همون اتاق یک کیسه ابی هست به سمتش برید و دکمه A رو بزنید
در واقع یعنی میخواید بهش پول هدیه بدید (ماکزیمم 100000 سکه میتونید بدید)
بعد از اینکه اینکار رو کردید 100000 سکه یا هر چقدر که تعیین کردید سکه به شخصیت دوم بازی هدیه داده میشه و از شما کم میشه
5: دوباره به بازی برگردید حالا با شخصیت دوم بازی استارت بزنید به طرف کمد هدایا ( کنار سبد سگتون که توش خوابیده) برید رو هدیه A رو بزنید ولی accept نکنید و گزینه reject رو بزنید و دوباره استارت بزنید و به محیط بازی برگردید با این کار پول دوباره به شخصیت اول و اصلیتون برمیگرده و در قفسه هدایای اون قرار میگیره
6:تا اینجای کار که چیز عجیبی نبود اما حالا کافیه شخصیت دوم بازی رو leave کنید برای leave کردن شخصیت دوم کافیه فلش پایین D-Pad رو بزنید و گزینه yes رو انتخاب کنید
7: حالا دوباره با دسته دو استارت بزنید به بازی برگردید وقتی به بازی برگشتید با زدن دکمه استارت و مراجعه به قفسه هدایا مشاهده میکنید که باز همون گیفتی که یک بار شخصیت اصلی بازی بهتون داده برگشته باز reject میکنید
هر بار این کار رو انجام بدید این عمل اتفاق میفته

یعنی در واقع شما یک بار کادو میدید ولی میتونید 1000 بار پسش بگیرید

دوستان این راه تضمینیه>:d<>:d<>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر