Fable III

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
باید ساید کوئست restoration توی millfields رو انجام بدی تا اون جزیره باز شه

زنده شدن مردم رو هم کلا بیخیل شو چون باید پولت رو قبل از حمله تاریکی زیاد می کردی و به شش میلیون میرسوندی الان نمیشه کاریش کرد باید یه بار دیگه از اول بری:d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
فکر کنم انجامش دادم. روی جزیره هه یه علامت سواله. ولی نمیدونم چیکارش کنم.

آخی. مردم بیچارم . نامردیه که . ولی در کل بازی باحالی بود. خوشمان آمد.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان یه سوال وقتی پادشاه میشیم اگر بدهی نداشته باشیم مردم زنده میمونن (منظورم اینه که مثلا 1 میلیون اضافه داشته باشیم تو خزانه یا کمتر نه 6 میلیون) چون من یک دفعه رفتم که کلا بدهی داشتم همه مردن یک دفعه هم رفتم موجودی خزانه 5 میلیون و خورده ای بود که به اون حد 6 میلیون نرسید ولی مردم زنده موندن ولی من دیگه Evil شدم . اگر با 1 میلیون یا کمتر موجودی خزانه مردم زنده میمونن ، میشه هم آدم خوبی موند و هم بدهی نداشت . راستی این برادرمون رو هم نکشیم دیگه به خاطر نجات Albion داشت این کار ها رو میکرد.

D.L

کاربر سایت
May 22, 2010
11
نام
امیرحسین
من که تا خرخره تو بدهی بودم، ولی کسی نمرد به جز رفیق شفیقم، در جواب این دوست بالایی هم به نظرم حتما داداشت رو بکش.

D.L

کاربر سایت
May 22, 2010
11
نام
امیرحسین
خب بالاخره من هم بازی رو اجرا کردم ، ظاهرا دیسک بازی اون فروشنده با دستگاه من مشکل داشت که از یکی دیگه گرفتم مشکل حل شد .

اما ...

تا اینجا که 5-6 ساعت بازی کردم می تونم بگم بازی واقعا فاجعست ...

سیستم ارتباطی با دیگران که کاملا روتین و یکنواخت هست و دیگه خبری از اون منوهای جذاب قبل نیست .
سیستم مدیریت آیتم ها رو هم که بشخصه پیدا نکردم و خبری از خوندن کتاب و ... نیست .
کاراکترها هم که اکثرا مثل هم هستن !
دوره گردها هم که دیگه کلا نیستن !
و از همه مهم تر دیگه خبری از انیمیشن ها و کات های زیبایی که این بازی رو بیشتر از قبل به افسانه شبیه میساخت نیست . همه چیز هست ، الا یک بازی RPG !
ظاهرا Linohead بیشتر از اینکه به دنبال بهبود کیفیت بازی بوده باشه ، بیشتر به دنبال اهداف تجاری و سیاسی خودش بوده که بازی رو اینطور لخت و بی روح وارد بازار کرده .
به نظر من تا اینجا 5 از 10 حق این بازی هست .#:-s

#@^#%*#$#@$% تو حتی نمیدونی که المان RPG از رو بازی برداشته شده میای اظهار فضل میکنی%#!@^$@#&%*

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
آقا من نمیدونم بره شما چه مدلی شده ولی هرکس که تو این تاپیک نوشته بدهی بالا آورده مردمش مردن دیگه به جز نگهبان ها کسی تو شهر نمونده .
----------------------------
من 3 دفعه رفتم همه حالات بازی رو دیدم بدهی بالا آوردم هیچ کس نبود همه مردن . آدم بدی شدم به قول ها عمل نکردم همه مردم تو شهر ها زنده موندن . دفعه سوم هم به قول های اصلی که به دوستام داده بودم عمل کردم و به بعضی فرعی ها به Reaver رای دادم آدم خوبی شدم با 1 میلیون موجودی خزانه جنگیدم الان آدم ها هستن تو شهرها فقط تعدادشون یه مقدار کم هستش
برادرتم نمیکشی بازی مزش بیشتر میشه آخر سر تو موفقیت تو هستش و خودش به بی ارزش بودنش اعتراف میکنه میذاره میره. من دو دفعه کشته بودم دفعه سوم نکشتم بیشتر بهم چسبید آخر بازی .

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان من که روش پولدار شدن رو گذاشتم
من با همین روش هم از شهرم دفاع کردم هم همه ی کارای خوب و انجام دادم و هم مردمم زنده موندن و بدهی هم نیاوردم

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
یه سوال فنی تخصصی از نوع عصبی
ویبره لا مصبه دسته رو چطوری اف کنم:dفرتی باطری تموم میکنه
تو بازی که نمیشه ظاهرا راه دیگه ای داره؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
...

یه سوال فنی تخصصی از نوع عصبی
ویبره لا مصبه دسته رو چطوری اف کنم:dفرتی باطری تموم میکنه
تو بازی که نمیشه ظاهرا راه دیگه ای داره؟
i
هیچ ربطی به این تاپیک نداره ولی شما دکمه ی وسط دسته رو بزن لایه ی اخریش اون قسمت اسمش دقیق یادم نیست برو اونجا ویبره رو خاموش کن کلا دیگه خاموش میشه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من یه جا گیر کردم :

بچه ها من الان رسیدم به اونجا که به اون گروهی که توی تونل های زیر زمینی هستند ( resistance ) ملحق شدیم ( همراه با سر والتر ) بعد به من گفتن یه جا برم و منم رفتم ( شبیه قصر هست ) یه کسی شبیه به ملکه هم جلوش وایساده و هی میگه put me customs یا wear the customes . من که نمیدونم چی کار باید کرد .

کسی میتونه منو راهنمایی که ؟

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
من یه جا گیر کردم :

بچه ها من الان رسیدم به اونجا که به اون گروهی که توی تونل های زیر زمینی هستند ( resistance ) ملحق شدیم ( همراه با سر والتر ) بعد به من گفتن یه جا برم و منم رفتم ( شبیه قصر هست ) یه کسی شبیه به ملکه هم جلوش وایساده و هی میگه put me customs یا wear the customes . من که نمیدونم چی کار باید کرد .

کسی میتونه منو راهنمایی که ؟
باید بری تو لباسات یه لباس جدید اضافه شده که یه ماسک هم داره اونو بپوشی

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
من قصرمو فروختم بعد رفتم باهاش خونه خریدم و ماموریت های جانبی رو انجام دادم تو دو ساعت 8 میلیون پول دراوردم قولامم عمل کردم. هم فرشته شدم هم مردم راضی بودن و زنده. بعد تو شهر راه میرفتم مردم همه Best Friends م میشدن همینجوری امتیاز میداد. کلا بازی باحالی بود. یه دفعه هم بیشتر بازی نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر