Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
آقا ما تا بازی رو خریدیم به ۱۰ ساعت نکشید تخفیف خورد 😂
ولی از بازی خوشم اومده الان هم دنبال راهی هستم که به نسخه eod ارتقاء بدم که البته تا الان موفق نشدم متاسفانهاگه دوستان راهی به ذهنشون رسید ممنون میشم راهنماییم کنن

چند ماه دیگه باز تخفیف میخوره باز صبر کن اون موقع بگیر.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
886
بازی رو تو بالاترین تنظیمات بازی میکنم بهم حدودا 75fps میده .میزارمش رو کمترین تنظیمات ممکن , 70 فرم میده !!

حدودا یه بیست ثانیه اول باز 120 fps میگیرم و بعد از اون به 75 افت میکنه در حالیکه ساکن می ایستم.

darklynch

کاربر سایت
Nov 29, 2020
195
بازی رو تو بالاترین تنظیمات بازی میکنم بهم حدودا 75fps میده .میزارمش رو کمترین تنظیمات ممکن , 70 فرم میده !!

حدودا یه بیست ثانیه اول باز 120 fps میگیرم و بعد از اون به 75 افت میکنه در حالیکه ساکن می ایستم.
آنلاین یا
Sp tarkov با بات؟

darklynch

کاربر سایت
Nov 29, 2020
195
تو حالت افلاین که میرم به شدت بازی اوایل فریز میشه ولی کم کم قابل تحمل تر میشه.

اما تو انلاین از اون فریز وحشتناک خبری نیس ولی همون جریان فرم رو دارم.
اونجور که من میدونم تو انلاین نباید مشکلی باشه،
اما آفلاین چون فایلهای سرور رو سیستم خودت قرار داره، مخصوصا اگه تعداد بات رو بیشتر از normal بزاری رو های یا هورد چون قراره تمام کاراشون و لوتشون رو هرجای مپ پردازش کنه فریم اولش خوبه و بعد از 20-30 ثانیه رو نصف دراپ میشه، هرچقدر هم cpu قوی باشه نمیشه جلوشو گرفت چون برای پردازش رو سرورهای اصلی خودشون طراحی شده. رو افلاین تعداد بات رو از نرمال بیشتر نزار، رو انلاین هم نباید مشکلی باشه

• Like
Reactions: ZEN 2

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
886
اونجور که من میدونم تو انلاین نباید مشکلی باشه،
اما آفلاین چون فایلهای سرور رو سیستم خودت قرار داره، مخصوصا اگه تعداد بات رو بیشتر از normal بزاری رو های یا هورد چون قراره تمام کاراشون و لوتشون رو هرجای مپ پردازش کنه فریم اولش خوبه و بعد از 20-30 ثانیه رو نصف دراپ میشه، هرچقدر هم cpu قوی باشه نمیشه جلوشو گرفت چون برای پردازش رو سرورهای اصلی خودشون طراحی شده. رو افلاین تعداد بات رو از نرمال بیشتر نزار، رو انلاین هم نباید مشکلی باشه

تو اینکه بازی اصلا اپتیمایز نیست شکی نیست اما مساله ای که برام جالبه چطور ممکنه فرمی که تو بالاترین تنظیمات میگیرم با فرمی که تو کمترین تنظیمات ممکن میگیرم تقریبا یکی باشه تو حالت انلاین !

یعنی اگه اینطوری بود که تو کمترین تنظیمات ۷۰ فرم میگرفتم و تو بالاترین تنظیمات ۵۰ فرم خب این چیز عجیبی نبود اما این قضیه کاملا برعکسه .

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,492
نام
مــاکــان
تو اینکه بازی اصلا اپتیمایز نیست شکی نیست اما مساله ای که برام جالبه چطور ممکنه فرمی که تو بالاترین تنظیمات میگیرم با فرمی که تو کمترین تنظیمات ممکن میگیرم تقریبا یکی باشه تو حالت انلاین !

یعنی اگه اینطوری بود که تو کمترین تنظیمات ۷۰ فرم میگرفتم و تو بالاترین تنظیمات ۵۰ فرم خب این چیز عجیبی نبود اما این قضیه کاملا برعکسه .
خب اینکه فریم برات تغییر نمیکنه واقعا عجیبه.
چون با دستکاری تنظیمات میشه بالای 40-30 فریم اضافه کرد.

پیشنهادم این که از یوتوب یکسری تنظیمات کپی پیست کنی، مثل این:

==========
اگر تاثیر نداشت، موارد خیلی زیادی میتونه موثر باشه:
مثلا شاید تنظیمات پاور روی power saver هست، یا برنامه ای چیزی داره تو پس زمینه پردازش سنگین میکنه.
پروفایل XMP رم ها از بایوس غیر فعال شده و ...

• Like
Reactions: ZEN 2

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
886
خب اینکه فریم برات تغییر نمیکنه واقعا عجیبه.
چون با دستکاری تنظیمات میشه بالای 40-30 فریم اضافه کرد.

پیشنهادم این که از یوتوب یکسری تنظیمات کپی پیست کنی، مثل این:

==========
اگر تاثیر نداشت، موارد خیلی زیادی میتونه موثر باشه:
مثلا شاید تنظیمات پاور روی power saver هست، یا برنامه ای چیزی داره تو پس زمینه پردازش سنگین میکنه.
پروفایل XMP رم ها از بایوس غیر فعال شده و ...

والا تنظیمات رو همون روز اول کپی کردم .

موارد دیگه رو هم چک کردم قبلا ولی اثری نداشت !

Ewalker

کاربر سایت
Mar 31, 2019
6

Texture quality رو باید متناسب با قدرت گرافیک خودت تنظیم کنی مثلا اگه یه گرافیک قوی داری نباید بزاریش رو low, باقی تنظیمات هم بیشتر cpu میکشه‌ کلا هم هیچ منطقی تو تنظیماتش و میزان فریمی که میگیری نیست 😄

Ewalker

کاربر سایت
Mar 31, 2019
6
دوستان راز زنده موندن توی ریدها چیه؟ من تو 20 raid قبلی توی کاستوم فکر کنم 4 بار زنده موندم، حتی وقتی هم که تو بوته ها قایم میشم تا آب ها از اسیاب بیفته تو 20 دیقه اول یهو از ناکجا نیدم میکنن :-/
یه راز شائولین نداره کشف کنی یهو همه چی بهتر بشه ، در کل باید تجربه و game knowledge بیشتری کسب کنی ، ولی اگه تازه کاری سعی کن از درگیر شدن با بقیه پلیر ها دور بمونی و بی سر صدا تسک هاتو انجام بدی. کمک خواستی دیسکورد پیام بده بهم

Pouyaedi

کاربر سایت
Dec 18, 2021
3
دوستان کسی اطلاع داره چه بلایی سر سرورای تارکو اومده؟ من تا پریروز رو سرور ترکیه 65_70 تا پینگ داشتم که اوکی بود ، ولی الان همون شده 180 تا، عملا هر ساعت تمامیه سرورارو چک میکنم زیر 180 پینگ نیست و نمیتونم پلی کنم🤦‍♂️
نت من هم مشکلی نداره همونیه که قبلا بود. چه کنمممممم؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
دوستان کسی اطلاع داره چه بلایی سر سرورای تارکو اومده؟ من تا پریروز رو سرور ترکیه 65_70 تا پینگ داشتم که اوکی بود ، ولی الان همون شده 180 تا، عملا هر ساعت تمامیه سرورارو چک میکنم زیر 180 پینگ نیست و نمیتونم پلی کنم🤦‍♂️
به صورت کلی از دیروز که اختلال ایجاد شد رو اینترنت کل کشور ممکنه به همون دلیل باشه یکم صبر کن اگه درست نشه از سمت خودشون هست و بالاخره درستش میکنن

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

سرورهای ترکیه نزدیک دو ماه هست با ایران خرابن ، برین سرور های دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر