Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
بهترین گیم برا میج هاست. اسپل های بازی فوق العاده ان.
به شدت فوق العادس
به قدری میج های بازی عالیه که من دوتا کلس ساختم prisoner و confessor که هرکدوم میج های فوق العاده ای در کنار میله کامبت دارن
یعنی قشنگ پلی تایم بازیم دوبرابر شده😅

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,530
نام
عرفان
توی سولز ۱ من راه که می رفتم، ۴ ستون بدنم میلرزید که الان دخلم رو میارن، بعد من چجوری این همه راه رو برگردم اینجا تا بتونم همین سول هام رو دوباره بردارم. این حس برای من خیلی قشنگ بود. در مورد سولز ۲ اصلاً نظر نمی دم، چون بنظرم همه چی بود جز سولز. توی سولز ۳ این حس به نابودی رفت، چون بونفایرها به نسبت زیاد بودن
اینجا دیگه نمی دونم چی بگم، کم سایت آف گریس داره، باز respawn point هم داره این وسط، یعنی قشنگ بین ۲ تا سایت ۲۵۰ متر فاصله ست، که بینش ۲ تا هم ریسپاون پوینته، این خیلی بده
شاید خیلی ها رو جذب کنه، ولی من رو نه، دور می کنه... به این کار میگن nerf کردن، بازی رو نرف کردن تا ساده بشه و مخاطب بیشتر بگیرن
بلیزارد هم همین کار رو با wow کرد، برداشت talent build‌ رو نابود کرد، من ترک کردم، خیلی های دیگه هم ترک کردن... من دوران TBC شبی ۱۲۰ گلد خرج ریسپک م بود، ۱۰۰ گلدم خرج repair م، اول اومدن respec fee رو برداشتن، بعدم کلاً talent build رو زدن داغون کردن، stat‌ها رو بهم ریختن... نتیجه ش شد این

nerf کردن شاید بطور کوتاه مدت مخاطب رو زیاد کنه، ولی مخاطب های وفادار رو دور می کنه، این جدیدا هم که اومدن خیلی وفادار نیستن، میان و بعدش میرن زود
آخرش خودشون می مونن و خوشون و مخاطب قدیمیی که دیگه اعتماد نمی کنه

پ.ن: کاش توی development بازی از یکی مثل bluepoint کمک می گرفتن! این چیزی که من می بینم ایراداش خیلی خیلی بیشتر از اونیه که با ۴-۳ تا پچ بخواد درست بشه (الان جدای از PS5 روی PC با 12700 و 3080 و نصب روی M2 SSD هم تست کردمش، رسماً فاجعه ست...)... این حرف منم غر غر نیست، بازی hardco*e و سرعتی باید بدون استاتر و لگ باشه، وگرنه نمیشه اصلاً... فرض کن وسط کانتر بخوای هی لگ بزنی... سه سوته هد شاتی

پ.ن.۲: تا الان با ۴ تا باس اصلی و... و سرگیجه ای که گرفتم، روی ۲ تا پلتفرم متفاوت (که یکیشون واقعاً high end هست) با ارفاق نمره ای که منطقی می دونم براش بین 8 تا 8.5 هست...
من به نظرم بهتره به این بازی به چشم دارک سولز نگاه نکنیم. اصلا ژانرهاشون هم متفاوته ، اسم بازی هم متفاوته ، آی پی جدیده و اهداف متفاوتی رو دنبال میکنه، تنها چیز مشترکشون DNA یک سانشونه . اینجوری میفهمیم با چه بازی شگفت انگیزی روبه رو ایم. بحث فنی رو بذاریم کنار، متای حقی داره.

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035
آره دقیقا
آقا من هنوز مشکل کانکت شدن دارم شما تست کردی؟
الان که گفتی رفتم با یه سامن باس زدم مشکلی نداره مولتی پلیر
به شدت فوق العادس
به قدری میج های بازی عالیه که من دوتا کلس ساختم prisoner و confessor که هرکدوم میج های فوق العاده ای در کنار میله کامبت دارن
یعنی قشنگ پلی تایم بازیم دوبرابر شده😅
دقیقا من فعلا sorcery دارم میرم بعدا با confessor یا با همین Faith و Arcane هم لول آپ میکنم که از همه جادو ها بتونم استفاده کنم :D یه اسپل هست 70 تا intelligence میخواد پاره شدم :D

• Like
Reactions: voldmort

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,992
نام
مهدی
به شخصه اصلا انتظار ندارم الدن رینگ دارک سولز باشه و با آسونتر شدنش هیچ مشکلی ندارم. الدن رینگ نقاط قوت خاص خودش رو داره و لزومی نداره بخواد از تمام نقاط قوت سولزبورن استفاده کنه‌‌. تجربه‌ای که ارائه می‌دن قرار نیست کپی هم باشه‌.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
دوستانی که از تغییرات بازی ایراد می‌گیرند، یادتون هست قبل از عرضه بازی چقدر به شباهت زیادش به دارک سولز ایراد می‌گرفتند و می‌گفتن چشمه خلاقیت فرام خشکیده و به ورطه تکرار افتاده؟ می‌خوام بگم توی حوزه‌های هنری هر کاری که خالق بکنه نمی‌تونه همه رو راضی کنه.
این حرف در مورد کسانی که از آسون شدن بازی هم ناراضی هستن صدق می‌کنه، چون از اونور یه خیل عظیمی از سختی بازی ناراضی‌ ان :))
یه دوستی حرف از رسالت میازاکی زد، به نظر من این فرد و تیمش رسالتشون رو با نجات بازی‌های هاردکور و پایه‌گذاری المان‌هایی که الان به شدت ترویج پیدا کردن، انجام دادن. یادتونه یه دهه پیش بازی‌ها چقدر داشتن به سمت کژوال شدن پیش می‌رفتن؟
الدن رینگ تکامل مسیریه که فرام با دیمنز سولز شروع کرد و الان به قله خودش رسیده. مشکلات فنی و تکنیکی رو قبول دارم، اما هسته بازی واقعا خارق‌العاده و برای من به شخصه تحقق یه رویاست.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,648
نام
Mehrdad
بازی هم سولز هست، هم بلادبورن، هم سكیرو، هم الدن رینگ... هم DNA فرام داره هم مدرن تر شده...

هنوز اوایلشم و مثل همیشه كند ولی با عمق زیاد بازی میكنم... تا اینجا به نظرم بهتر از این نمیشه....

موسیقی.... عالیه..

Warrior بازی میكنم.

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
الان که گفتی رفتم با یه سامن باس زدم مشکلی نداره مولتی پلیر

دقیقا من فعلا sorcery دارم میرم بعدا با confessor یا با همین Faith و Arcane هم لول آپ میکنم که از همه جادو ها بتونم استفاده کنم :D یه اسپل هست 70 تا intelligence میخواد پاره شدم :D
منم مثل خودت اول تصمیم داشتم همین prisoner رو هم تو intelligence هم faith لول اپ کنم تا از همه اسپل ها استفاده کنم اما از اونجایی که این بازی مثل سری های سولز و دیمن بعد از یه جایی لول اپش بیش از حد وقت گیر میشه تصمیم گرفتم دوتا کلس بسازم تازه اینطوری تجربه لذت بخش تری هم دارم چون تک تک باس ها رو دوبار با دو روش و سبک متفاوت میزنم
البته انگار میشه پوینت ها رو ریست کرد ولی از نظر من با دو کلس تجربه بهتریه
شاید این بازی از محدود بازی هایی باشه که کلمه ای به نام خسته کننده درش بکار نمیره واقعا شاهکاره
به امید خدا کلس سوم هم با hero استارت میکنم که تک تک سلاح هایی که بعدا نمیتونم با این دو کلس استفاده کنم رو با اون شروع کنم😅

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
من عاشق بلادبورن هستم ولی با سری سولز حال نمی کنم شاید به خاطر گیم پلی کندش باشه. به نظرتون گیم پلی و جو elden به بلاد نزدیکتره یا سری سولز؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من عاشق بلادبورن هستم ولی با سری سولز حال نمی کنم شاید به خاطر گیم پلی کندش باشه. به نظرتون گیم پلی و جو elden به بلاد نزدیکتره یا سری سولز؟
کاملا شبیه دارک سولزه گیم پلی مبارزات بازی به طور کلی همون هسته دارک سولز 3 است

• Like
Reactions: amirfakhrian

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
عزیزانی که میگن بازی ساده شده میشه لطفا به منم یه راهنمایی بکنن؟ احساس میکنم من دارم اشتباه بازی میکنم چون به نظر من این حتی از سکیرو هم سخت تره.
آقا بازی همچنان برای خیلی ها سخته و چنین چیزی طبیعیه کاملا، این قضیه هم تا حد زیادی نسبی هست بنظرم. برای همین اگه خودتون دارید بازی رو تجربه میکنید و دیدید یه عده میگن این سخت ترین بازی دنیاست یا زیادی نسبت به قبل آسون شده، خیلی دیگه جدی نگیرید چون واقعا برای هرکسی متفاوته. :D

چرا احساس میکنید دارید اشتباه میرید؟ اگه تو مسئله خاصی کمک نیاز دارید همینجا بگید یا خودم یا بچه های دیگه در حد توانمون راهنماییتون میکنیم. ویدئوهای آموزشی و اینجور چیزها هم یواش یواش دارن میان از طرف محتواسازها، اما خب هنوز تقریبا هیچکس کل بازی رو از 0 تا 100 زیر و رو نکرده چون زمان زیادی نگذشته.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بنظرم بعضی باسهای بازی دیگه دارن از دایره منطق خارج میشن انگار که دیگه فرام سافت ایده هاش ته کشیده، این Tree Spirit کوفتی که توی Fringfolk Hero Cave هست چی کارش باید کرد؟ طول باس اندازه طول اتاقه، کل اتاقو پر میکنه! یه حرکتم داره کل اتاق میره رو هوا و هر کاری کنید دمیج میخورید! انقدر تکون میخوره که اصلا نمیفهمم دارم چی کار میکنم. یه Grab Attack هم داره که اونم وان شات میکنه آدمو عملا مگر جونت کامل پر باشه.
بالاخره این بزرگوار رو شکست دادم، یه Golden Seed دراپ میکنه یا یه Ashes of War. بد کوفتی بود. بد.

• Like
Reactions: Tatsumaru

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر