Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,679
با حرفای دوستان موافقم ولی خودم dark souls 1 رو با واکترو یاد گرفتم قضیه چیه .یعنی سری سولز فقط اولینش گیج کنندس که بنظرم پیچیده ترینش elden ring از نظر نقشه.اون مپی که ماکان داد خوبه دیگه برای اولین بازی سولزس سخت نگیرید .یهو میره اول بازی از Caelid سر در میاره زده میشه :D خارج از این بهتره تمام گوشه کناره های مپ فارم و لوت بشه.اونوقت دیگه به مپ و والکترو نیاز نیست.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,420
نام
مــاکــان
والا نظر من رو بخوای حتی همین نقشه هم اسپویله و کسی نباید ببینه در ابتدا. چون اسکیل جهان بازی خودش جزئی از سورپرایز بازیه و در راستای همون کشف و شهود و ادونچره پلیر ساخته شده. بهترین کار همینه که اول گفتی، سر رو بندازی پایین و خودت بری دنیاش رو کشف کنی:D من خودم از اینکه یک سری از نکات بازی رو رفتم واکترو خوندم همچنان از دست خودم شاکیم:D البته اینم قبول دارم که سولزبورنها میتونن گاهی اوقات بیش از حد گنگ بشن، ولی هیچوقت جوری نیستن که پلیر گم بشه.
درسته
ولی خب به این هم توجه کن که پلیر جدیدی که هیچ ایده ایی نداره که چطور باید بازی کنه ، کجا بره رو یهو پرت کنی تو این مپ بزرگ.
برای بازی اول خب میتونه گیج کننده باشه.

خوب ماها چون بازیهای قبلی رو بازی کردیم که تازه اونها خیلی خطی تر بودن و وسعت خیلی کمتری داشتن.
برای همین اعتماد به نفس بالاتری داریم و میدونیم روال چطوره.
میریم تو یکی از مناطق دشمنهای معمولیش مارو آسفالت میکنن ، دیگه آقا/خانم باسه یا هرچی اون وسط مسطهاست دیگه بماند.
چون پوستمون کلفته خب میفهمیم اینجا اونجا نیست ، سرمون رو میندازیم برمیگردیم یه خراب شده دیگه.
خب پلیر جدید همونجا میگه altام تو این بازی و میره شیفت دیلیت کنه بره پی کارش.

همونطور که گفتی من این مپ رو به همه پلیرهای جدید توصیه نمیکنم ولی اگه پلیر جدید باشم و واقعا آخرش نیاز پیدا کردم به واکترو ، گیج شدم و خواستم راهنمایی چیزی ببینم به نظرم اوایل بازی تا راه بیفتم بد نیست که ازش استفاده کنم.
تو گوشی میشه کنار دستم باز باشه مثلا چند لول اول رو برم تا دستم گرم شه.~o)
==========
ولی آره هیچی مثل این حس غرق شدن تو اتمسفر و دنیای بازیهای FS نمیشه:x
هرچی کورکورانه تر ======> تجربه ای بس بهتر.

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,252
نام
Mansour
دوستان به نکات ظریفی اشاره کردن ماکان جان
البته خودت که استادی ولی
من به عنوان یه سولزلایک باز مبتدی پیشنهاد میدم اگه میخوای این سبک بازی رو با پوست و استخون درک کنی و با کشتن باس ها نهایت لذت رو ببری از سبک های مبارزه از نزدیک استفاده کن حالا میخوای سنگین بری یا دکس بری یا حتی بلاد و آرکین
ولی یه چیزی برو از نزدیک مبارزه کنی چون ماهیت این بازی به داج و پری و ضربه ست
جادو جمبل اصلا حال نمیده خیلی بازی رو آسون میکنه :D
البته این نظر شخصی منه و شاید خیلی ها باهاش مخالف باشن

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
به غیر از نکات ظریف دوستان سعی کن یخورده ول بچرخی کاراکترت رو قوی کنی اول بازی هم سمت باس ها و اژده ها نرو که زده شی از بازی بگی چقدر سخته

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,455
نام
مسلم
خوب دوستان منو اغفال کردید و رفتم گرفتم بازی رو:D دیگه با چیت کد نمیرم:D

View attachment 335375

حالا یه راهنمایی کنید ببینم چه کلاسی رو باید بردارم و کلا باید چیکار کنم:D
سامورایی دابل سورد. لباس و سپر هم بریز دور چون فقط سنگین میشی و به هیچ درد دیگه ای نمیخورن :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,455
نام
مسلم
درسته
ولی خب به این هم توجه کن که پلیر جدیدی که هیچ ایده ایی نداره که چطور باید بازی کنه ، کجا بره رو یهو پرت کنی تو این مپ بزرگ.
برای بازی اول خب میتونه گیج کننده باشه.

خوب ماها چون بازیهای قبلی رو بازی کردیم که تازه اونها خیلی خطی تر بودن و وسعت خیلی کمتری داشتن.
برای همین اعتماد به نفس بالاتری داریم و میدونیم روال چطوره.
میریم تو یکی از مناطق دشمنهای معمولیش مارو آسفالت میکنن ، دیگه آقا/خانم باسه یا هرچی اون وسط مسطهاست دیگه بماند.
چون پوستمون کلفته خب میفهمیم اینجا اونجا نیست ، سرمون رو میندازیم برمیگردیم یه خراب شده دیگه.
خب پلیر جدید همونجا میگه altام تو این بازی و میره شیفت دیلیت کنه بره پی کارش.

همونطور که گفتی من این مپ رو به همه پلیرهای جدید توصیه نمیکنم ولی اگه پلیر جدید باشم و واقعا آخرش نیاز پیدا کردم به واکترو ، گیج شدم و خواستم راهنمایی چیزی ببینم به نظرم اوایل بازی تا راه بیفتم بد نیست که ازش استفاده کنم.
تو گوشی میشه کنار دستم باز باشه مثلا چند لول اول رو برم تا دستم گرم شه.~o)
==========
ولی آره هیچی مثل این حس غرق شدن تو اتمسفر و دنیای بازیهای FS نمیشه:x
هرچی کورکورانه تر ======> تجربه ای بس بهتر.
منم موافقم. به دوستم پیشنهاد کردم الدن رینگ بره. رفت سر همون شوالیه طلایی اول بازی حسابی شتک شد و دیگه قسم خورد تا عمر داره سراغ سری سولز نره :)) هر چی بهش گفتم بابا اون رو باید مخفیانه رد میکردی قبول نکرد :D

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,597
نام
Alireza
خوب دوستان منو اغفال کردید و رفتم گرفتم بازی رو:D دیگه با چیت کد نمیرم:D

View attachment 335375

حالا یه راهنمایی کنید ببینم چه کلاسی رو باید بردارم و کلا باید چیکار کنم:D
هرکدوم رو بیشتر با ظاهر و تمش حال میکنی بردار. :D
کلاس فقط تو چند ساعت اولیه بازی تاثیر داره، بعدش هر سمتی خواستی میتونی کارکترتو ببری.

• Like
Reactions: Cloud Strife

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر