Dragon's Crown | PS Vita

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
منم بازی رو گرفتم! تازه شروع کردم ولی خب تا اینجای کار خیلی باحاله! یه جورایی گیمپلی ـش با این همه پیچیدگی خیلی سادست و همه نوع گیمری رو جذب خودش میکنه! گرافیک بازی که واقعا هنری و فوق العادست و فریم ریت بازی خیلی نرم و روون و اصلا جای بحثی نمیذاره! Bossـهاش هم اینطور که بنظر میرسه خیلی چالش برانگیزند! من که فعلا سر 2 تا Bossـه اولی 3 یا 4 باری مردم!!! :D
از بچه ها هرکی بازیو داره PM بده تا Co-op بریمش!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم بازی رو گرفتم
art book بازی یعنی یکی از بهترین ارت بوکهایی که تو عمرم داشتم D:
بازی فوق العاده است D: همه شخصیاتاش عالی هستن :) هرکدومشون واقعا عمقی دارن که من اصلا انتظار نداشتم. loot های خودشون ... skill های خودشون و کلا استایلهای خودشون که حتی حرکاتشون هم متفاوته ... فعلا با sorcerer شروع کردم بیشتر تو کاره support و defensive هاش خوب هست - البته به نظره من sorcerer بیشتر حرفه ای هست تا بقیه کلسهاش ... فکر کنم wizard هم باید حسابی باشه . اما با این شروع کردم کلا boss fight خیلی سخت بود دفعه اولی D: فکر کنم با کلاس fighter اسونتر باشه . اولش که فکر کردم به همین خلاصه میشه بعدش که رفتم جلوتر دیدم نه ! Loot بازی عالی هست. اخره هر مرحله کلی ایتم پیدا میشه که نیازه به علاوه skill های هر شخصیت که کلی costumize میشه کرد. در کل هم درجه سختی بازی خیلی خوب تنظیم شده. گرافیک بازی هم که یکی از فک براندازترینهایی هست که دیدم .

تا muramasa برسه این بازی خیلی عالی هست D: فکر کنم بهتره ×_×

اینم یه سری عکس

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من حدودا 4-5 ساعت بازی کردم باید بگم این بازی واقعا عالی هست
از نظره gameplay که از بازی Muramasa بهتره. muramasa هم رونده مشابه ای داشته اما اینبار Dragons Crown واقعا عالی عمل کرده .
اول اینکه یه Town تو بازی هست که بیشتر نقش hub داره مثل sanctuary توی Demons Souls . بعد شامل TAvern میشه که میشه شخصیتها رو انتخاب کرد ... مغازه هست و ... یه معبد هست که میشه کارهای جالبی کرد D: بخش Guild هست که میشه Quest ها رو گرفت و Skill یاد گرفت.
اول اینکه 6 شخصیت توی بازی هست . هرکدوم loot مخصوصا خودشون رو دارن :) در کنارش جالبی این هست که هر weapon حتی attribute های خودش رو داره که به تنوع بازی اضافه میکنه. من تا الان با sorcerer رفتم و مثلا 3 تا weapon که داشتن یکی برق بود ... یکی یخ و یکی اتش . بعدش از guild میشه skill خرید. یک common skill هست که برای همه شخصیتها هست و یک skill هست که مربوط به شخصیتی میشه که انتخاب کردین . skill های مختلفی هست ... یک سری هست که به شخصیت قابلیتهای فیزیکی میده ... مثل double jump ... یک سری هست که spell book هستن . یه سری هم که صرفا به قابلیتهای شخصیت اضافه میکنن. مثلا میشه skill خرید تا اسکلتها رو زنده کرد D: یا اسکلتها رو میشه برد معبد و زنده کرد به عنوان یاد استفاده کرد ...
نقشه بازی 9 قسمت هست که شامل دو قسمت A و B میشه - البته قسمت B زمانی باز میشه که quest های اصلی ( داستان ) رو پیش ببرید. اخره هر مرحله هم یک boss وجود داره که هر boss لول های خودشون رو دارن. نبردهاشون هم بسیار چالش برانگیز هست . همچنین اولهای بازی خیلی بازی ساده هست. وقتی بیشتر پیش میرید و درجه سختی خیلی بالا میره مثل سری بازیهای dibalo اونوقت item ها خیلی مهم میشن و stat هایی که به شما میدن. توی بازی 6 دسته ایتم هست A - B - C - D - E و بهترین S که تا حالا نگرفتم.
هر مرحله هم مناطق مخفی و اطاقهای مختلف هم داره...
یه نکته جالب دیگه هم این بود که میشه سوار بعضی از دشمنان شد D: نبردها رو جالبتر میکنه D:

ارزشه تکراره بازی هم بسیار بالا هست. واقعا ارزش داره همه شخصیتها رو بازی کنید. مثلا Elf که خیلی جالبه چون نبردها رو همه Range میکنه D: >..یا مثلا fighter که با شمشیر و سپر هست ... البته هر کدوم از اینا توی سخت بودن بازی هم تاثیر داره ... چون مثلا Sorccere بیشتر همون Supporter هست و خب اندازه Fighter اصلا Defense نداره D:
کلا دمه Vanillaware گرم D: به نظرم این بازی تجربه کنید حتما ... بعدش هم اگه دوست داشتید Muramasa ِ:
این باز یه عالمه عکس دیگه D:

آخرین ویرایش:

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
من رو پلی 3 نصب کردم....طراحی هنری بازی واقعا زیبا است و گیم پلی و....هم خیلی خوب هستن ولی داستان خاصی نداره متاسفانه(اینه که ولش کردم!!!)....راستی من شنیدم توی ویتا یه جاهایی افت فریم داره وقتی شلوغ میشه....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من رو پلی 3 نصب کردم....طراحی هنری بازی واقعا زیبا است و گیم پلی و....هم خیلی خوب هستن ولی داستان خاصی نداره متاسفانه(اینه که ولش کردم!!!)....راستی من شنیدم توی ویتا یه جاهایی افت فریم داره وقتی شلوغ میشه....
داستانش بدک نیست ... معمولیه .. مثل game board نوشتن !‌بامزه هست به نظرم اما کلا تو این استایل بازی به نظرم همون gameplay اهمیت داره تا داستان ... عمقه کافی هم که توی بخش نقش افرینیش داره ... به نظرم جلوتر بزی بازی سختر باشه تازه خودش رو رو میکنه
اره یکمی موقعی که خیلی شلوغ بشه افته فریم داره اما خیلی خیلی خیلی کوتاه ... دوباره بر میگیرده حالت عادی حتی اگر هم هنوز شلوغ باشه ! بیشتر حین اون افکتهای جادوگراش یکمی افت میکنه ...
باز به نظرم روی ps3 میتونه تجربش بهتر باشه چون صفحه تلویزیون بزرگتره اما نسخه ویتا هم خالی از لطف نیست . در یک حد و اندازن

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
اره یکمی موقعی که خیلی شلوغ بشه افته فریم داره
باز به نظرم روی ps3 میتونه تجربش بهتر باشه

:((:sad:~x(:cry::sad::crying1::crying:

PS Vita :gunner:
- - -ویرایش - - -

همچنان در انتظار فری شدن برای پلاس...:d

شماهم آره داش مرتضی؟:d شما دیگه چرا؟

من منتظرم همه ی بازیهاش فری شه هیچکدومو نمیخرم:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی

- - -ویرایش - - -

تقریبا تمام بازی هایی که تا الان برای ویتا خریدم برای پلاس فری شدن! دیگه گول نمیخورم:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

- - -ویرایش - - -

قضیه اینکه گفتم توی PS3 میتونه بهتر باشه مربوط به نرخ فریم ریت نبود چون review ها رو هم ببینی هیشکی اهمیتی بهش نداده . در حده 1-2 ثاینه اوم چند فریم پایینتر
مسعله اینگه گفتم نسخه Ps3 میتونه بهتر باشه این هست که حداقل یه تلویزیون 32 اینچی 1000 دلاری دمه دستت باشه که رنگ و ایناش مثله چی برق بزنه D: انوقت که بازی میتونه توی صفحه بزرک مقداری بهتر باشه چون نبردهاش بعضی موقعها خیلی خیلی شلوغ میشه ... مگرنه نسخه ویتا به نظرم توی این سبک خیلی بهتره D:

Osiris

کاربر سایت
Oct 17, 2013
36
نام
کیان
من تازه دیروز VITA خریدم و اولین بازی هم که براش گرفتم همین Dragon's Crown هست.اصلا یکی از دلایل اصلی که تصمیم گرفتم VITA بخرم Dragon's Crown و Muramasa Rebirth بود.(با وجود اینکه موراماسا رو توی Wii در حد مرگ بازی کردم با هر دو تا کاراکتر چندین بار تا آخر رفتم تا کامله کامل شد..)
ولی تصمیم در مورد اینکه Dragon's Crown رو برای ویتا بخرم یا PS3 خیلی سخت بود..ولی فکر میکنم این نوع بازی روی ویتا بیشتر جواب بده..
یه چیز دیگه اینکه مطمئن بودم این بازی تا یکی دو ماه دیگه قیمتش میاد پایین،اما اگه الان میگرفتم همراهش اون Art Book هم مجانی میومد که نمیشد ازش گذشت! اما این آرت بوک بعد از دو سه ماه دیگه بعیده گیر بیاد.هنوز فرصت نکردم بازی تو از پلاستیکش در بیارم اما از حالا میدونم شاهکاره.:x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من تازه دیروز VITA خریدم و اولین بازی هم که براش گرفتم همین Dragon's Crown هست.اصلا یکی از دلایل اصلی که تصمیم گرفتم VITA بخرم Dragon's Crown و Muramasa Rebirth بود.(با وجود اینکه موراماسا رو توی Wii در حد مرگ بازی کردم با هر دو تا کاراکتر چندین بار تا آخر رفتم تا کامله کامل شد..)
ولی تصمیم در مورد اینکه Dragon's Crown رو برای ویتا بخرم یا PS3 خیلی سخت بود..ولی فکر میکنم این نوع بازی روی ویتا بیشتر جواب بده..
یه چیز دیگه اینکه مطمئن بودم این بازی تا یکی دو ماه دیگه قیمتش میاد پایین،اما اگه الان میگرفتم همراهش اون Art Book هم مجانی میومد که نمیشد ازش گذشت! اما این آرت بوک بعد از دو سه ماه دیگه بعیده گیر بیاد.هنوز فرصت نکردم بازی تو از پلاستیکش در بیارم اما از حالا میدونم شاهکاره.:x
Art book یکی از بهترین Art Book هایی هست که تا حالا داشتم D: آصلا باید برای این بازی limited edition هم میزدن. توی japan داشت که خیلی عالی بود اما خبری از غرب نبود D: توی Art Book هم از شخصیتها هست ... هم از محیطها و دشمنان و ... و ... خیلی رنگ و وارنگ و زیبا هست کلا D: تا الان شاید 15 باری از اول تا اخر کتاب رو نگاه کردم
Murmasa rebirth هم Limited رو گرفتم اما هنوز باز نکردم . اونم از نظره هنری فوق القعاده هست D: کاشکی توی Art book میزاشتن

Murmasa هم نسبت به نسخه Wii خیلی بهتره . هم کنتراست رنگیش بالاتره . هم دشمنا و باس و 1 داستان جدید داره. قرار dlc های عرضه بشه که بازی رو با شخصیتهای دیگه هم بتونی بازی کنی .

Dragons Crown هم حتما شروع کنی D: شاهکاره gameplay بازیش. نسبت به Muramasa خیلی پیشترفت داشته. از نظر RPG که واقعا عمیق هست ... نبردهای لذت بخش. محیطهای متنوع و جالب و بخش Boss fight ها هم همچنان عالی هست D:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان قضیه این آرت بوک چیه؟ چجوری تهیه ـش کردین؟ بگین ماهم بخریم :-s
برای کسایی بود که Pre order داده بودن

اگر بخوای الان بخری باید سرچی توی ebay یا amazon بکنی .

نمیدونم چرا همش عکسهای این بازی پاک میشه میزارم !

آخرین ویرایش:

Osiris

کاربر سایت
Oct 17, 2013
36
نام
کیان
Art book یکی از بهترین Art Book هایی هست که تا حالا داشتم D: آصلا باید برای این بازی limited edition هم میزدن. توی japan داشت که خیلی عالی بود اما خبری از غرب نبود D: توی Art Book هم از شخصیتها هست ... هم از محیطها و دشمنان و ... و ... خیلی رنگ و وارنگ و زیبا هست کلا D: تا الان شاید 15 باری از اول تا اخر کتاب رو نگاه کردم
Murmasa rebirth هم Limited رو گرفتم اما هنوز باز نکردم . اونم از نظره هنری فوق القعاده هست D: کاشکی توی Art book میزاشتن

Murmasa هم نسبت به نسخه Wii خیلی بهتره . هم کنتراست رنگیش بالاتره . هم دشمنا و باس و 1 داستان جدید داره. قرار dlc های عرضه بشه که بازی رو با شخصیتهای دیگه هم بتونی بازی کنی .

Dragons Crown هم حتما شروع کنی D: شاهکاره gameplay بازیش. نسبت به Muramasa خیلی پیشترفت داشته. از نظر RPG که واقعا عمیق هست ... نبردهای لذت بخش. محیطهای متنوع و جالب و بخش Boss fight ها هم همچنان عالی هست D:
من کلا اهل جمع کردن آرت بوک نیستم،اما بعضی بازیهای مثل این واقعا ارزش آرت بوک رو داره.من ار صفحه ۵۴ و ۵۵ که عکس اون غذاهای تو بازی هست خیلی خوشم اومد..صفحه ۵۸ هم که دیگه واقعا دست کمی از پ-و-ر-ن نداره!
اما ایکاش آرت بوکش جلد سفت و هارد کاور بود...اینی که به من دادن جلد سافت هست.
اما خبر بد در مورد موراماسا اینکه وقتی اون DLC ها بیاد کسایی که مثل من (و احتمالا شما) بازی رو از ریجن دیگه خریدن/میخوان بخرن، نمیتونن این DLC ها رو بگیرن.بدبختانه توی ریجن PAL این بازی اصلا فیزیکی منتشر نشده فقط دیجیتال که واقعا مسخرست...و برای همین من و اکثر کسایی که دیدم از ریجن US بازی رو خریدن چون خود بازی Region Free هست.ولی وقتی اون DLC ها بیاد روی سیسستمی که تو ریجن US باشه فقط جواب میده.با اینحال بازی شاهکاریه حتی اگه نشه اون DLC ها رو گرفت.

- - -ویرایش - - -

برای کسایی بود که Pre order داده بودن

اگر بخوای الان بخری باید سرچی توی ebay یا amazon بکنی .
هنوز هم بعضی فروشگاههای آنلاین بازی رو آرت بوک مجانی موجود دارن و میدن.من خودم Pre-Order نکرده بودم.من از سایت shopto.net خریدم،که هم مال PS3 و هم Vita رو هنوز با آرت بوک تحویل میده.فروشگاه مال انگلیس هست اما همه جای دنیا پست میکنه.(ایران رو نمیدونم).قیمتی هم که میده همون قیمت استاندارد جاهای دیگه هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر