Dragon's Crown | PS Vita

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
درود

یکی دیگر از عناوین زیبا و هنری ویتا که توسط استدیو خوش ذوق Vanillaware در حال ساخته شدن است.از آثار گذشته این شرکت می توان به Odin Sphere و Muramasa:The Demon Blade اشاره کرد که هر دو از عناوین بسیاز زیبای Ps2 و Wii هستند.

طبق اطلاعات منتشر شده در مورد بازی می توان گفت که سبک بازی 2D - Rpg -Action هست . بازی 6 کلاس متفاوت رو در اختیار شما قرار میده که میتونید یکی از آنها را برگزنید همچنین قابلیت Customize کاراکتر خودتون رو دارید که ظاهراً این بخش دارای ویژگی های بسیار زیادی هم میباشد.

در مورد سبک گرافیکی هم می توان گفت مانند ساخته های قبلی این شرکت هست و بصورت دو بعدی و نقاشی مانند هستش.Co-op بصورت 4 نفره هم برای این بازی تایید شده.

تاریخ انتشار بازی Q2-2012 اعلام شده.

dragon-s-crown_1330510603.jpg

Dragon's Crown Coming to PS3 and PS Vita.jpg
dragons_crown_ps3_vita.jpg

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یکی از بازی هایی هست که فکر کنم با سلیقه من جور در بیادش! البته به شرط اینکه زیاد قاطی این RPG بازی نشه:D

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
یکی از بازی هایی هست که فکر کنم با سلیقه من جور در بیادش! البته به شرط اینکه زیاد قاطی این RPG بازی نشه:D

این 2 بعدی بودنش یه جورایی جلوی پیچیده شدنشو میگیره.منم ترجیح میدم خیلی به سمت RPG بودن نره.:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تو حالتهای Trine میزنه .... اگر RPG عمق داشته باشه حتما باید جالبتر بشه Gameplay , هنوز اطلاعاته زیادی ازش منتشر نکردن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب این بازی هم اعلام شده برای عرضه در 6 August امسال
قیمت نسخه VITAبازی 40 دلار
قیمت نسخه PS3 هم 50 دلار ...
البته 1 سنت هم روندشون کردم که فریبنده نشن ! لول :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تریلر شوالیه رو دیدم. گیمپلی خیلی جذابه.کمبو های زیادی داشت بخصوص که از سپرش برای حمله یا دفاع میتونه استفاده کنه! فریم ریت خیلی مناسبه و مثل تراین نیست که موقع درگیریا افت فریم داشته باشه یاخودتونو تو محیط گم کنید. کاراکترای مونث ـش خیلی خوش لباس ـن :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تاریخ انتشار استرلیاش اکتبر هست ! خیلی بد ! مگرنه الان تمومش کرده بودم والا لول
حسه وارد کردنش نیست
فکر کنم یکی از بچه ها خریده ! بهش میگم بیاد توضیح بده ! :)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
خوب میتونم بگم بازی بسیار بسیار فوق العاده هست !

خوب میتونم بگم گیم پلیش میشه گفت بچه ای دو رگه یا یک نوع هایبرید از تو ژانر H&S , RPG هست !

بازیش خدایی آرت ها و کانسپت هاش و خیلی باورنکردنی باحاله اصلا باید بگم کلا اومدن آرت رو زنده کردن اینقدر باحاله !

و مهمترین مولفه این هست که پول و گنج همیشه پیدا کنید برای اینکه وسط مبارزه مردید و میخواستید زنده شوید پول میخوایید ارتقا کارکتر و هرچی پول میخوایید {نوجه کنید هرچی} حتی میتونی با بعضی NPC های

خیلی جذاب +23 سال با پول حرف بزنید ! :|

و یک نکته که بنظر من منفی هست اینه که آیتم و سلاح و آرمور میخوایید جلوی اسمشون و حدشون علامت سوال هست همیشه و هر موقع بخوایید بخرید اینطوریه و تنها موقعی اطلاعاتش معلوم میشه که بخریش

پس میشه گفت یک نوع لاتاری هست که شاید آیتم ضعیفتری بگیری یا آیتم خیلی خوف !

من بهتون پیشنهاد میکنم کارکتر جادوگر رو بردارید وقتی میدویه خیلی باحال میشه {نگید منحرفم} :d

کلا کارکتر هاش خیلی کاوای هستن ! و اصلا جدی نیستم مخصوصا پشت اون آرمر شوالیه خیلی کارکتر کاوایی هست !

بهتون پیشنهاد میکنم جای تنها بازی کنید اگر خیلی ترسو هستید چون بیشتر سایت ها گفتن خیلی به SOFTp*o*rn نزدیکه !

مخصوصا npc هایی که پول میگیرن ! :|

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
ممنون بردیا جان بابت توضیحات

نمیدونم چرا اینقدر ترغیب شدم بگیرمش :d خیلی بازیه کاملی بنظر میاد !

آقا بازی رو خواستی بفروشی اول یه ندا بده این سمت !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر