DmC: Devil may Cry | Xbox 360

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,571
نام
محمد
دوستان رو چه درجه سختی ایی دارن بازی میکنند ؟ من که Nephilim رو تموم کردم و الان دارم Son Of Sparda رو میرم ( نصف بیشتر بازی رو رفتم :biggrin1: ) و به نظرم هنوز خیلی آسونتر از نسخه های قبلیه :biggrin1:
من که بهت گفته بودم بازی آسونه قبول نمی کردی :D من معمولا بازی ها رو با درجه سختی متوسط میرم ولی اینجا با توجه به تجربه دمو، با درجه سختی آخر یعنی Nephilim شروع کردم ولی بازم آسونه. کاش Son of Sparda از اول باز بود :D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
البته من دو روز قبل از انتشار رسمی بازی رفتم لایو تو خود بازی هم رفتم هیچ خبری نبود:D
Ms دیگه فکر بن نیست:D
اخرش سرتو به باد میدی با این کارا:dمایکروسافت رو دست انداختی:d
...
اقا اهنگ های بازی جوندار هست یا نه؟؟؟:punk:با جو و مجیط سازگاره؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اخرش سرتو به باد میدی با این کارا:dمایکروسافت رو دست انداختی:d
...
اقا اهنگ های بازی جوندار هست یا نه؟؟؟:punk:با جو و مجیط سازگاره؟
آره آهنگاش خیلی باحاله
mary42.gif

میتونی دسته رو بذاری کنارو خودت بیای وسط:d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
منم بازیرو تموم کردم در کل خیلی بازی خوب و خوش ساختی بود فراتر از انتظاراتم
گیم پلیش فوق العاده خوش ساخت بود و انصافا از لحاظ سیستم کمبو زنی و تنوع و و گستردگی سلاح ها به بازی های قبلی سری وفادار بود تنوع مراحل عالی بود و دشمنای متنوعی هم تو بازی وجود داشتن که مبارزه با بعضی از اونا خیلی لذت بخش بخش بود اما گیم پلی دو تا ایراد خیلی بزرگ داشت یکی باسای تکراری و آسون و نه چندان جالب و یکی دیگه اینکه بازی کلا آسون بود یعنی تو درجه ی نرمال یا همون دویل هانتر من یه بارم نمردم که این برای بازی که اسم DMC روشه فاجعست اما خوب رو درجه های سختی بالاتر این ایراد کم تر به چشم میاد در کل گیم پلی خوب و سرگرم کننده ای داشت
گرافیکش از لحاظ هنری عالی بود و ضعفای تکنیکی بازیرو کاملا پوشش میداد رنگ آمیزی گرم و فوق العاده محیطای متنوع و قشنگ انیمیشنای خوب نورپردازی عالی همه و همه نکات مثبت گرافیک بازی بودن اما موتور آنریل در کل یه ضعفایی داره که تو این بازیم و جود داشت ایراد بزرگ تکنیکی بازیم اجرا شدنش رو 30 فریم و افت فریماش مخصوصا تو تریلرای بازی بود اما در کل گرافیک هنری بازی عالی بود و گرافیک تکنیکیشم متوسط رو به خوب گرافیک بازی فراز و نشیبم زیاد داره بعضی جاها خوب و بعضی جاها عالی و بعضی جاها متوسطه
اما بزرگترین ایراد بازی از نظر من پایان داستان بازی بود خود داستان بازی خوب بود و شخصیت پردازیای بازیم قابل قبول بودن اما پایان بازی افتضاح بود
اصلا نفهمیدم چرا ورجیل آخر بازی این همه تغییر جهت داد و در حالی که تو سکانس قبلی با دانته دست داده و کاملا با هم هم کاری میکردن و خیلی رابطشون خوب بود فقط تو چند دقیقه اینهمه با هم بد شدن درسته که همه ی ما میدونستیم آخر بازی این دو تا با هم بد میشن اما سازنده باید بستر این تغیر جهت دادن ورجیل رو خیلی بیشتر و بهتر روش کار میکرد و فراهم میاورد نه تو چند دقیقه ی پایانی بازی درسته تو اواسط بازی یه چیزایی از ذات بد ورجیل وقتی که گفت کت رو ول کنیم فهمیدیم اما این نفرت ورجیل از آدما باید خیلی زودتر و توی تمام بازی به ما نشون داده میشد نه تو چند دقیقه ی پایانی
DMC بازی خیلی خوش ساختی بود و NT با این بازی نشون داد که میتونه DMC های بعدی رو هم خودش بسازه من که به شدت با بازی حال کردم و به غیر از پایان بازی و آسون بودنش خیلی ایراد بزرگ دیگه ای نداشت

آخرین ویرایش:

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
بازی رو تموم کردم باید اعتراف کنم که بسیار بسیار عالی بود،جز Top 10 این نسله برای من.گیم پلی بازی واقعا جذاب بود.گرافیک هنری واقعا عالی که گرافیک فنی بازیو تحت پوشش خودش قرار میده.
از شخصیت جدید دانته هم خیلی خوشم اومد.بازی هم بسیار سینمایی و جذابه.فقط مشکل بازی به نظرم اسون بودن اونه که برای جذب مخاطب بیشتر اینکارو کردن.بازیو از دست ندین.........

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان من شماره 1و2و3و4 رو بازی نکردم! البته 4 رو 1 چپتر رفتم ولی خوشم نیومد!
میتونید من رو قانع کنید که این شماره رو بخرم؟؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان من شماره 1و2و3و4 رو بازی نکردم! البته 4 رو 1 چپتر رفتم ولی خوشم نیومد!
میتونید من رو قانع کنید که این شماره رو بخرم؟؟

اول شماره 3 رو بازی کن بعد همین اخریه و در اخر شماره اول رو بازی کن تا به ارزش بازی پی ببری.
2 رو به هیچ وجه بازی نکن حالا 4 رو هم بازی نکردی،نکردی !!:-" چیز خاصی رو از دست نمیدی اما این نسخه رو حتما بازی کن.:D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ما داستان داریم سر این بازی:|
نسخه خودم که مشکل داشت و تو مرحله 19 گیر می‌کرد، امروز رفتم دو تا دیگه گرفتم این ها همون اولش گیر می‌کنن:|
آرزو به دل موندیم آخر بازی رو ببینیم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر