DmC: Devil may Cry | Xbox 360

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
325
نام
بهروز
اقای اخر بازیم به سوال کوچیک ؟ البته اونایی که تموم کردند . بازی را خیلی سرسری بدون نگاه کردن به جزئیات بازی تو مراحل و حتی کات سینها را رد میکردم :D و در نهایت خیلی ساده بگید چیکار کنم :D

من وقتی با این ورجیل مبارزه میکنم میزنمش تا میخواد بمیره یکی مشابه خودش مجازی سازی میکنه و هی healt این ورجیل پُر میشه . خب اینجا باید چیکار کرد ؟:D
LS + Rs رو بفشور :d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
خوب شد پرونه دانته قدیمی بسته شد چون دیگه داشت بیخود و تکراری و یکنواخت میشد.

واقعا این سری جدید یک انقلاب در گیم پلی و طراحی بازی به حساب میاد و به نظر من لازم بود از نو با یک دانته و کلا یک بازی جدا از سری های قبلی روبرو بشیم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram

واقعا این سری جدید یک انقلاب در گیم پلی و طراحی بازی به حساب میاد و به نظر من لازم بود از نو با یک دانته و کلا یک بازی جدا از سری های قبلی روبرو بشیم.

اون دانته قديميه هم خيلي باحال بود فقط ادم درستي تو capcom نبود تا بازيرو ادامه بده

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
برای اون دوستانی که مشکل گیر کردن مرحله 19 داشتن اشکال از دیسک و از یه جای درست بخرید و حتما در صورت خرابی پس بگیره برای من خراب بود پس نگرفت گفتم شما اشتباه نکنید

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
یعنی چی این یه دانته دیگس ؟؟ یعنی اونم یه ویرجیل دیگس ؟
هم اسمش شبیه هم قیافش فقط اون نیست !!!!
مثلا رزیدنت 7 بدن بیرون بگن این یه وسکر دیگس اینم یه لئون دیگس فقط اسمشون شبیه
خیلی مسخرس...

---------- نوشته در 07:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:48 PM ارسال شده بود ----------

یعنی اصلا براتون سخت نیست شخصی که باهاش ارتباط برقرار کردین کلا عوض بشه ؟!!!
خوب بجا دانته و ویرجیل میذاشتن اصغر و ممد که قشنگ تر میشد هم انقلابی تو سری ایجاد میشد هم دوگانگی شخصیت پیدا نمیکردیم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این دانته دیگه ای نیست!
این سرگذشت جدید دانته تو دنیایی موازی با DMC ـه!
یه جورایی می‌شه گفت قبل از DMC3 رو داره به نمایش می‌ذاره!
ولی چون ریبوت شده ربطی به نسخه سوم هم نداره ولی سازنده ها یه جوری این ها رو به هم مرتبط کردن!

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
منم امروز بازی به دستم رسید ونصبش کردم تا مرحله 11 رفتم میتونم بگم بازی خیلی هیجان انگیزه فقط تنها مشکلش اسونی اش است

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بیخود و بی جهت Stinger دانته رو نابود کردن. :| حالا مثلا بازی Lock on داشت چی میشد؟ :| بجاش Evade رو آوردن که به لعنت هم نمی ارزه! :| Stinger اصلا Signature Move دانته بود.... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر