Diablo III | Xbox 360

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
بالاخره بازی رو با هیرو Demon Hunter تموم کردم،دهنم صاف شد تا اون دیابلوِ ******* رو بزنم ولی‌ بالاخره تموم شد.رفتم رو مد اینفرنو رو سختیه مستر ۱.خیلی‌ بدجوره،اون زامبی گنده‌تر‌ها یه ضرب بم میزنن می‌میرم ۲۰۰۰ تا دمج میده،اصن فاجعست.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
منم همین الان رو مود نرمال با Hero بربر رو لول 33 برای بار اول بازی رو تموم کردم ولی دیابلو رو مثل آب خوردن زدم
ولی دیگه حوصلم نمی کشه رو اینفرنو برم
پس خداحافظ دیابلو

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
1. میشه سلاح های که تو طول بازی به دست آوردی و هر کجای بازی هم باشی به همراهت بدی فقط متناسب با کلاسی که داره فکر کنم الان تو Templar همراهته که خوب طبیعتا نمیشه یه سری آیتم ها رو بهش بدی و همینطور متناسب با لولش میتونی بهش آیتم بدی مثلا اگه بخوای بهش یه شمشیر لول 40 بدی باید اونم لولش 40 باشه برای اینکه بهش آیتم بدی Back رو بزن برو تو قسمت Following اونجا دقیقا مثل هیرو خودت میتونی بهش سلاح بدی البته فعلا چون لولش پایینه اکثر قدرت های که داره قفل هستن و فکر کنم فقط میتونی یه سلاح بدی بهش ولی در ادامه که لولش بره بالا باز میشن و میتونی انگشتر، گردنبدند و... رو بهش بدی( هر نوع آیتمی رو نمیتونی بهش بدی فقط یه سری هستن که هم هیروت میتونه استفاده کنه هم اون اسم خاصی هم ندارن باید هر بار نگاه کنی ببینی میتونه استفاده کنه یا نه البته فعلا اول بازییه بعدا بهش میتونی آیتم لجندری هم بدی) و قدرتهاش رو هم فعال کنی(خودش فعال میشه تو باید انتخاب کنی که کدومشون رو میخوای داشته باشه) و پیشنهادم بهت اینکه همین Templar رو تا آخر بازی همراهت ببر از بقیه بهتر و بیشتر کمکت میکنه بخصوص توانایی Halm (امیدوارم درست نوشته باشم) رو انتخاب کن که بهت جون میده.

2. کلا آیتمها تو بازی از نظر بهتر بودن به 5 دسته تقسیم میشن به ترتیب آیتم ست که رنگش سبزه( البته نارنجیه ولی اسم آیتم رو با رنگ سبز نوشته که هر کلاسی مخصوص خودش رو داره و تو مدهای بالاتر فقط باز میشه البته دیگه خیلی خوش شانس باشی شاید تو مد نرمال هم باز بشه) بعدش لجندری که رنگش نارنجیه و روی نقشه بصورت یه ستاره نمایشه داده میشه و نور ازش بلند میشه بعدش آیتم رار که رنگش زرد و بعدی مجیکه که رنگش آبیه و در آخر هم آیتم های ساده که سفیدن (اینم بگم بعضی وقتا پیش میاد که آیتم رار از لجندری و حتی ست هم بهتر باشه) در مورد اون پیام هم فقط واسه رار به بالا ازت میپرسه و یه جورایی میخواد ببینه مطمعنی یا نه وگرنه اگه میبینی بدردت نمیخوره Salvage کن یا اگه مطمعا نیستی تو صندقی که تو هر اکت هست و تو کمپ اصلیه ذخیره اشون کن که بعدا هر وقت خواستی ازشون استفاده کنی وحتی به هیرو های دیگه اتم بدی.

3.خوب طبیعتا هر چقدر لول آهنگریت بره بالا تر آیتم های بهتر واست میسازه (البته فعلا چون اولای بازی هستی چندان نیاز نمیشه اکثر آیتم ها رو در طول بازی به دست میاری)

امیدوارم کامل توضیح داده باشم هر کجاش واست مبهم بود یا سوال دیگه ای داشتی بپرس تا واست بگم

خوب پس همین Templar رو تا آخر میرم. الان یه شخصیت دیگه هم اومد فقط تیرکمون داشت! :| البته از نظر Level زیاد فرق خاصی با Templar نداشت!
به هر حال یه خورده با اون رفتم ولی بعدش دوباره عوض کردم دارم با Templar میرم. انگار قوی تره.

2:
(اینم بگم بعضی وقتا پیش میاد که آیتم رار از لجندری و حتی ست هم بهتر باشه)
البته این آیتم ها موقع خرید و فروش قیمتش نسبت به آیتم های رار و مجیک خیلی ارزون تره. من بیشتر بر طبق همین بازی رو پیش میرم. مثلا یه زِره ساده 100 تا armor داره و یکی دیگه که رار هست شاید 10 تا داشته باشه ولی قیمتش ازش بالاتره. البته امکانات رو نگاه کنی میبینی یه چیزایی تو Details زده که توی آیتم های معمولی نزده و همین یه خورده انتخاب رو سخت میکنه. ولی کلا سعی میکنم یا از رار استفاده کنم یا از مجیک.

3: اینم ممنون سوالِ خاصی ندارم :D

4: یه سوالی واسم پیش اومده حالا مه بحثِ مجیک و رار شد. ببینم فقط سلاح های مجیک به بالا امکان Salvage شدن رو دارا هستند؟ چون من هر کاری کردم نتونستم سلاح های معمولی رو Salvage کنم. فقط مجیک و رار شدند!

5: آیتم های لجنردی توی مراحل بالاتر بدستشون میارم ؟

6: چرا سلاح هایی که مربوط به کلاس های دیگه میشند رو تو بازی پیدا میکنیم؟ منظورم همینایی هستند که تا میخوایم استفاده کنیم ازش یه پیغام ضربدر میاد و مینویسه این مثلا مخصوص کلاسِ Demon Hunter هست. اینا هیچ استفاده ای ازشون نمیشه کرد غیر از فروش ؟

بخشید یه کمی طولانی شد :D

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
خوب پس همین Templar رو تا آخر میرم. الان یه شخصیت دیگه هم اومد فقط تیرکمون داشت! :| البته از نظر Level زیاد فرق خاصی با Templar نداشت!
به هر حال یه خورده با اون رفتم ولی بعدش دوباره عوض کردم دارم با Templar میرم. انگار قوی تره.

2:
البته این آیتم ها موقع خرید و فروش قیمتش نسبت به آیتم های رار و مجیک خیلی ارزون تره. من بیشتر بر طبق همین بازی رو پیش میرم. مثلا یه زِره ساده 100 تا armor داره و یکی دیگه که رار هست شاید 10 تا داشته باشه ولی قیمتش ازش بالاتره. البته امکانات رو نگاه کنی میبینی یه چیزایی تو Details زده که توی آیتم های معمولی نزده و همین یه خورده انتخاب رو سخت میکنه. ولی کلا سعی میکنم یا از رار استفاده کنم یا از مجیک.

3: اینم ممنون سوالِ خاصی ندارم :D

4: یه سوالی واسم پیش اومده حالا مه بحثِ مجیک و رار شد. ببینم فقط سلاح های مجیک به بالا امکان Salvage شدن رو دارا هستند؟ چون من هر کاری کردم نتونستم سلاح های معمولی رو Salvage کنم. فقط مجیک و رار شدند!

5: آیتم های لجنردی توی مراحل بالاتر بدستشون میارم ؟

6: چرا سلاح هایی که مربوط به کلاس های دیگه میشند رو تو بازی پیدا میکنیم؟ منظورم همینایی هستند که تا میخوایم استفاده کنیم ازش یه پیغام ضربدر میاد و مینویسه این مثلا مخصوص کلاسِ Demon Hunter هست. اینا هیچ استفاده ای ازشون نمیشه کرد غیر از فروش ؟

بخشید یه کمی طولانی شد :D

4. آره مجیک به بالا امکان Salvage رو دارن اون ساده ها رو بفروش ( البته رو مد های بالاتر که اصلا مجیک هم دیگ ارزش بلند کردن نداره)

5. آیتم لجندری به شانست بستگی داره من خودم رو مد نرمال/هارد تو همون اکت 1 یه دونه پیدا کردم یکی از دوستام رو نرمال/نرمال همین اکت یک 2 تا پیدا کرد.

6. خوب بازی 5 تا کلاس داره و همزمان میشه از کلاس های دیگه هم استفاده کرد و قتی از یه کلاس دیگه استفاده میکنی آیتمهای که قبلا گرفتی و توی صندقی که تو کمپ اصلیه دخیره کردی میشه استفاده کرد( مثلا من خوذم یه ویزاد دارم که پاراگون 19 است و الان دارم با یه ویچ داکتر بازی میکنم میتونم از آیتمهایی که قبلا با ویزارد گرفتم استفاده کنم) و اگه خواستی با یه کلاس دیگه هم بازی کنی بهتر بزاری واسه موقعی که حداقل پاراگونت از 15 به بالا باشه البته هرچه بیشتر باشه بهتر چون وقتی با یه کلاس دیگه شروع به بازی کنی از همون اول پاراگون کلاس قبلی رو داره الان ویچ داکتر من لول 7 و پاراگون 19 است( در مورد پاراگون وقتی به لول 60 برسی دیگه بالاتر نمیره و بجاش پاراگون بهت اضافه میشه و هر پاراگون 3% مجیک آیتم فوند و گلد فوند داره)

بگو لولت چند من خودم کلی آیتم لجندری دارم اگه بتونی بیای لایو میتونم بهت بدم.

سوال دیگه ای بود در خدمتیم:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
4. آره مجیک به بالا امکان Salvage رو دارن اون ساده ها رو بفروش ( البته رو مد های بالاتر که اصلا مجیک هم دیگ ارزش بلند کردن نداره)

5. آیتم لجندری به شانست بستگی داره من خودم رو مد نرمال/هارد تو همون اکت 1 یه دونه پیدا کردم یکی از دوستام رو نرمال/نرمال همین اکت یک 2 تا پیدا کرد.

6. خوب بازی 5 تا کلاس داره و همزمان میشه از کلاس های دیگه هم استفاده کرد و قتی از یه کلاس دیگه استفاده میکنی آیتمهای که قبلا گرفتی و توی صندقی که تو کمپ اصلیه دخیره کردی میشه استفاده کرد( مثلا من خوذم یه ویزاد دارم که پاراگون 19 است و الان دارم با یه ویچ داکتر بازی میکنم میتونم از آیتمهایی که قبلا با ویزارد گرفتم استفاده کنم) و اگه خواستی با یه کلاس دیگه هم بازی کنی بهتر بزاری واسه موقعی که حداقل پاراگونت از 15 به بالا باشه البته هرچه بیشتر باشه بهتر چون وقتی با یه کلاس دیگه شروع به بازی کنی از همون اول پاراگون کلاس قبلی رو داره الان ویچ داکتر من لول 7 و پاراگون 19 است( در مورد پاراگون وقتی به لول 60 برسی دیگه بالاتر نمیره و بجاش پاراگون بهت اضافه میشه و هر پاراگون 3% مجیک آیتم فوند و گلد فوند داره)

بگو لولت چند من خودم کلی آیتم لجندری دارم اگه بتونی بیای لایو میتونم بهت بدم.

5: پس من خیلی خوش شانس بودم روی درجه سختی نرمال و مدِ نرمال اواخر اکت 1 یه دونه پیدا کردم ؟ :D تازه وارد اکت 2 شدم. چه زود تموم شد! :(

6: اگه اشتباه نکنم لول 14 یا 15 هستم. گاهی وقت ها اینقدر محو بازی میشم ید دفعه میبینم چندتا لول رفتم بالا ! لایو هم خیلی وقته نزدم. به لطف پینگمون :| اونم با نتِ 2مگ! :|

7:نه فقط یه چی :D

Co-op آفلاین میشد زد؟ یا فقط آنلاین؟ :|

8:راستی چرا ما تو بازی کلا دو نوع درجه سختی داری؟ یکیش خودِ درجه سختی بازی هست که به سه بخش Easy و مدیوم و هارد تقسیم میشه. یکی دیگه مدِ بازی هست که از نرمال شروع و به اینفرونو ختم میشه! این دوتا درجه سختی چه فرقی با هم دارند؟

مثلا یی بخواد روی هارد/نرمال یا روی ایزی/اینفرونو بازی رو بره چجوری میشه ؟ :D

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
5: پس من خیلی خوش شانس بودم روی درجه سختی نرمال و مدِ نرمال اواخر اکت 1 یه دونه پیدا کردم ؟ :D تازه وارد اکت 2 شدم. چه زود تموم شد! :(

6: اگه اشتباه نکنم لول 14 یا 15 هستم. گاهی وقت ها اینقدر محو بازی میشم ید دفعه میبینم چندتا لول رفتم بالا ! لایو هم خیلی وقته نزدم. به لطف پینگمون :| اونم با نتِ 2مگ! :|

7:نه فقط یه چی :D

Co-op آفلاین میشد زد؟ یا فقط آنلاین؟ :|

8:راستی چرا ما تو بازی کلا دو نوع درجه سختی داری؟ یکیش خودِ درجه سختی بازی هست که به سه بخش Easy و مدیوم و هارد تقسیم میشه. یکی دیگه مدِ بازی هست که از نرمال شروع و به اینفرونو ختم میشه! این دوتا درجه سختی چه فرقی با هم دارند؟

مثلا یی بخواد روی هارد/نرمال یا روی ایزی/اینفرونو بازی رو بره چجوری میشه ؟ :D

7. آره تا چهر نفر میشه بازی کرد هر وقت هم خواستی میتونی تنهایی ادامه بدی

8. بازی 4 مد داره نرمال-نایتمر-هل- اینفرنو که به ترتیب سخت میشن و مثلا تو مد اینفرنو یه چیزهای هست که تو مدهای پایین تر اصلا نیست و هر مد هم داری 8 درجه سختیه که از Easy شروع میشه تا master V و تفاوتشون به غیر از سخت بودن اینکه هرچه درجه سختی بالاتر باشه هم آیتم های بهتری میگیری هم XP بیشتری بهت میده و مدها هم به ترتیب برات باز میشه هر کدوم رو تموم کنی میتونی بری سراغ بعدی

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
8. بازی 4 مد داره نرمال-نایتمر-هل- اینفرنو که به ترتیب سخت میشن و مثلا تو مد اینفرنو یه چیزهای هست که تو مدهای پایین تر اصلا نیست و هر مد هم داری 8 درجه سختیه که از Easy شروع میشه تا master V و تفاوتشون به غیر از سخت بودن اینکه هرچه درجه سختی بالاتر باشه هم آیتم های بهتری میگیری هم XP بیشتری بهت میده و مدها هم به ترتیب برات باز میشه هر کدوم رو تموم کنی میتونی بری سراغ بعدی
مستر ها رو اصلا ندیده بود. فکر میکردم کمتر داره.

به هر حال ممنونم از راهنماییت.

از بس سوال کردم دیگه نمیگی سوالی بود در خدمتم :D

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
منم همین الان رو مود نرمال با Hero بربر رو لول 33 برای بار اول بازی رو تموم کردم ولی دیابلو رو مثل آب خوردن زدم
ولی دیگه حوصلم نمی کشه رو اینفرنو برم
پس خداحافظ دیابلو
اخه گذاشته بودم رو سختی هارد.دیگه به غلط کردم راضی شده بودم :d

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
مستر ها رو اصلا ندیده بود. فکر میکردم کمتر داره.

به هر حال ممنونم از راهنماییت.

از بس سوال کردم دیگه نمیگی سوالی بود در خدمتم :D

نه بابا این چه حرقیه وظیفه است منم مثل خودت اون اول هیچی نمیدونستم.

من خودم تا الان که چند بار بازی رو روی اینفرنو تموم کردم کلی از بقیه سوال پرسیدم. اگه بازم سوالی بود درخدمتیم:d

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
این salvage دقیقا کارش چیه ؟
بعد من یه کمون خریدم ولی نمیتونم ازش استفاده کنم دلیلش چیه؟

salvage ها برای درست کردن اسلحه برای آهنگر استفاده میشه

...

دلیل نتونستن استفاده از بعضی اسلحه ها یا level ـت پایین هست یا کلاست با اون اسلحه جور درنمیاد

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
salvage ها برای درست کردن اسلحه برای آهنگر استفاده میشه

...

دلیل نتونستن استفاده از بعضی اسلحه ها یا level ـت پایین هست یا کلاست با اون اسلحه جور درنمیاد

خب اسلحه درست کردن واسه اهنگر چه فایده ای داره ؟
و بعد اینکه من هر وقت میمیرم با زدن دکمه y به صورت روح ظاهر میشم از همونجا ادامه میدم.مشکلی پیش نمیاد ؟
با تشکر

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
خب اسلحه درست کردن واسه اهنگر چه فایده ای داره ؟
و بعد اینکه من هر وقت میمیرم با زدن دکمه y به صورت روح ظاهر میشم از همونجا ادامه میدم.مشکلی پیش نمیاد ؟
با تشکر

آهنگر بابت هر آیتمی که میسازه یه مقدار ازت پول میگیره اینم فایدش واسه اون و نه اشکال نداره احتمالا هنوز اولای بازی هستی و آهنگر وارد خط داستانی بازی نشده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر