Diablo III | Xbox 360

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
سلام من چند وقتی بود انلاین دیابلو بازی نمیکردم امروز که وصل شدم بک ابدیت جدید 3 مگابایتی هم ازم خواست منم انجام دادم حالا مشکل اینه که قبلا که کوییک مچ میزدم قبل از رفتن به داخل بازی نشان میداد با چه کسانی همگروه شدم و لولشون نشون میداد اما الان دیگه نشون نمیده و یکراست میره تو بازی و البته 4 بار امتحان کردم کسی جز من تو بازی نبود همه چی مثل قبله اما این موردش عوض شده مشکل چیه ؟؟
شما کویک مچ و بعد اکت مورد نظر و ... رو انتخاب کن همگروهیاتونو نمایش میده مشکل شما اینه ک جوین کسی نمیشی و خودتون هاست میشین حالا این مشکل یا بخاطره اینه ک شما اکت یا کوئست یا ... رو ک میخوای بازی کنی پلیر نداره یا اینکه مراحل رو درست انجام نمی دی ربطی ب اپدیت نداره اون اپدیتدروقع ی پچ هست ک ی سری از باگ هایی بازی رو گرفته مثلا از بین رفتن ایتم ها هنگام جابجایی هاست

- - -ویرایش - - -

بازی رو نگرفتم میخوام بدونم من که از بازی مثل gta لذت میبرم میتونم رو این بازی حساب باز کنم؟
اگر rpg باز باشی قطعا لذت میبری لطفا دیگه از این مقایسه ها هم نکنید چ ربطی داره اخه؟ مگه من ک از این بازی خوشم اومد از gta لذت نبردم؟:d

- - -ویرایش - - -

به صورت نرمال این بازی چند ساعت گیم پلی داره؟
بستگی ب بازی خوده شما دار و دیفیکالتی ک روش بازی میکنید معمولا باره اول 13 ساعت با اندکی کمو زیاد طول میکشه (البته برای من انیطوری بود) ولی دفعات بعد ک بازی میکنید این مقدار هر دفعه کمتر میشه ب علت اینکه شما هیرویی بهتر و ی سری امکانات ک با باره اول بازی کردن بدست اوردی بهت اضاف میشه
دومین هیرومم لول60 کردم اچیومنت های بازی رو هم 975 تاشو گرفتم فقط مونده لول30 شدن روی هارد کور مد ک حوصله م نمیشه تنها بازی کنم اگر کسی خواست این اچیومنت رو بگیره در صورتی ک زنده بودم ی پی ام بده تا باهم شروع کنیم
n/v هم پیدا کردم پرتال هم رفتیم با یکی از دوستان و یکی از اینم هایی ک برای ساخت هل فایر نیاز هست رو پیدا کردیم الان کلید اکت 2 و 3 رو دارم اکت 1 مونده اگر کسی هر سه کلید رو داره و بازم من زنده بودم پی ام بده هیرومم ویچ داکتر هست فکر کنم دمیج هلث و ارمورش لازم ب توضیح نباشه قبلا گفتم
اینم شرح حالی از من با دیابلو :d

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
والا من هر چی داشتیم و نداشتیمو تست کردم.مفت گرون بود:d

با این بازی حال نکردی ولش کن چون برات جذابیتی نداره . اما اگه حال کنی حداقل 4 5 باری تمومش میکنی . خیلی عالیه بازیش بستگی به خودت داره که سلیقت چجوری باشه

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
انقدر از این بازی تعریف کردید تا منم گرفتمش، ولی چرا هر قسمت از نقشه رو اکسپلور می کنم دفعه بعد که وارد بازی میشم کلا پاک شده و انگار نه انگار که قبلا اینجاهارو رفتم؟
یه سوال دیگه هم درمورد Hero هست، من الان با barbarian مثرثم 12 هستم، حالا اگه از تو منوی اول بازی که y میزنیم میریم تو بخش add new hero ،hero بزنم ( اونجا که میگه مثلا 9تا جا برای اضافه کردن hero داری) اونوقت این hero جدید هم از لول 12 میاد و تمام آیتم های hero قبلی رو داره؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
انقدر از این بازی تعریف کردید تا منم گرفتمش، ولی چرا هر قسمت از نقشه رو اکسپلور می کنم دفعه بعد که وارد بازی میشم کلا پاک شده و انگار نه انگار که قبلا اینجاهارو رفتم؟
یه سوال دیگه هم درمورد Hero هست، من الان با barbarian مثرثم 12 هستم، حالا اگه از تو منوی اول بازی که y میزنیم میریم تو بخش add new hero ،hero بزنم ( اونجا که میگه مثلا 9تا جا برای اضافه کردن hero داری) اونوقت این hero جدید هم از لول 12 میاد و تمام آیتم های hero قبلی رو داره؟

اول در مورد Hero نه اگه یکی دیگه رو انتخاب کنی از لول 1 شروع میکنه ولی آیتمهایی که گرفتی و توی صندوق ذخیره کردی رو همه هیرو ها میتونن استفاده کنن.

یه توضیح دیگه هم بدم در مورد این لول اگه به لول 60 برسی از اون به بعد دیگه لولت بالا نمیره و پارگون بهت اضافه میشه(که تا پاراگون 100 هست) مثلا اگه بربرت لولش 60 و پاراگون 10 باشه اگه بخوای با یه هیرو دیگه بازی کنی اون هیروت از همون اول پاراگون 10 هستش ولی لولت از 1 شروع میشه( هر پاراگون 3% مجیک آیتم فوند و گلد داره)

در مورد مپ هم همینطوریه( البته اینطوری با کشتن دشمن بیشتر لولت بیشتر میره بالا)

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اول در مورد Hero نه اگه یکی دیگه رو انتخاب کنی از لول 1 شروع میکنه ولی آیتمهایی که گرفتی و توی صندوق ذخیره کردی رو همه هیرو ها میتونن استفاده کنن.

یه توضیح دیگه هم بدم در مورد این لول اگه به لول 60 برسی از اون به بعد دیگه لولت بالا نمیره و پارگون بهت اضافه میشه(که تا پاراگون 100 هست) مثلا اگه بربرت لولش 60 و پاراگون 10 باشه اگه بخوای با یه هیرو دیگه بازی کنی اون هیروت از همون اول پاراگون 10 هستش ولی لولت از 1 شروع میشه( هر پاراگون 3% مجیک آیتم فوند و گلد داره)

در مورد مپ هم همینطوریه( البته اینطوری با کشتن دشمن بیشتر لولت بیشتر میره بالا)
پس با این حساب خیلی کار منطقی نیست که در حین بازی hero رو عوض کنم، چون آیتم های لول بالارو نمی تونم بهش اختصاص بدم.
اونوقت این مود هاردکور که از لول 10 به بعد باز شد برام اون چه شرایطی داره؟ الان رو نرمال دارم میرم

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
پس با این حساب خیلی کار منطقی نیست که در حین بازی hero رو عوض کنم، چون آیتم های لول بالارو نمی تونم بهش اختصاص بدم.
اونوقت این مود هاردکور که از لول 10 به بعد باز شد برام اون چه شرایطی داره؟ الان رو نرمال دارم میرم

بهتر با یه هیرو تا پاراگون 20 بری بعد اگه خواستی سویچ کن که اون هیرو شانس پیدا کردن مجیک آیتمش بالا باشه اگرم پاراگون 100 باشی که چه بهتر( ولی خیلی طول میکشه).

هاردکور هم باید با یه هیرو به لول 30 برسی و اصلا نمیری که یه اچیومت بهت میده اگه بمیری میاد از اول

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
سلام. من تازه بازی رو شروع کردم. دارم فعلا به صورت آفلاین بخش داستانی بازی رو میرم. موقع شروع بازی هم کلاسِ آخری Wizard رو امتحان کردم. یه مشکلی که دارم اونم اینکه در طول بازی سلاح های زیادی پیدا کردم از تیر کمون نیزه گرفته تا شمشیر. اما هر کاری میکنم نمیتونم از هیچکدومش استفاده کنم. یعنی اگه مثلا شمشیری رو انتخاب کنم فقط تو دستش میگیره. چجوری میتونم از وسایلم مثل شمشیر و اینا استفاده کنم؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام. من تازه بازی رو شروع کردم. دارم فعلا به صورت آفلاین بخش داستانی بازی رو میرم. موقع شروع بازی هم کلاسِ آخری Wizard رو امتحان کردم. یه مشکلی که دارم اونم اینکه در طول بازی سلاح های زیادی پیدا کردم از تیر کمون نیزه گرفته تا شمشیر. اما هر کاری میکنم نمیتونم از هیچکدومش استفاده کنم. یعنی اگه مثلا شمشیری رو انتخاب کنم فقط تو دستش میگیره. چجوری میتونم از وسایلم مثل شمشیر و اینا استفاده کنم؟

سلاح های که استفاده میکنی دمبج قدرتهات رو بالا میبرن مثلا لیزرت قویتر میشه اینطور نیست که شمشیر کار خاصی بکنه البته هر کدوم از آیتم ها توانایی خودشون رو دارن مثلا بکی دمیجت رو بالا میبره یکی خونت رو زیاد میکنه دیگه بستگی به خودت داره بخوای از کدم استفاده کنی تو که هیروت ویزارده بیستر سعی کن اینتلجنس آیتمهات بالا باشه

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
سلاح های که استفاده میکنی دمبج قدرتهات رو بالا میبرن مثلا لیزرت قویتر میشه اینطور نیست که شمشیر کار خاصی بکنه البته هر کدوم از آیتم ها توانایی خودشون رو دارن مثلا بکی دمیجت رو بالا میبره یکی خونت رو زیاد میکنه دیگه بستگی به خودت داره بخوای از کدم استفاده کنی تو که هیروت ویزارده بیستر سعی کن اینتلجنس آیتمهات بالا باشه
چون هیروت ویزارت رو گرفتم اینجوریه؟ مثلا اگه Barbarian رو میگرفتم میتونستم به فرض از شمشیر هم استفاده کنم؟

راستی بهترین هیرو چیه برای بازی کردن؟ هر کدوم توانایی خاص خودشون رو دارند و در کل تو یه سطح هستند؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
چون هیروت ویزارت رو گرفتم اینجوریه؟ مثلا اگه Barbarian رو میگرفتم میتونستم به فرض از شمشیر هم استفاده کنم؟

راستی بهترین هیرو چیه برای بازی کردن؟ هر کدوم توانایی خاص خودشون رو دارند و در کل تو یه سطح هستند؟

نه فرقی نداره هر هیرویی بگیری فقط قدرت هات زیاد میشن کار خاصی نمیکنه.

همشون خوبن بستگی داره از چه کلاسی خوشت بیاد و هر کدوم سبک مبارزه خاص خودشون رو دارن.

یه نیگا به این لینک بنداز گیم پلی هر کدوم از کلاس ها رو گذاشتم
http://forum.bazicenter.com/thread78166/page17/#post2822001

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
نه فرقی نداره هر هیرویی بگیری فقط قدرت هات زیاد میشن کار خاصی نمیکنه.

همشون خوبن بستگی داره از چه کلاسی خوشت بیاد و هر کدوم سبک مبارزه خاص خودشون رو دارن.

یه نیگا به این لینک بنداز گیم پلی هر کدوم از کلاس ها رو گذاشتم
http://forum.bazicenter.com/thread78166/page17/#post2822001

ممنون. یه خورده رفتم جلوتر یه سری سوالات برام پیش اومده.

1: وقتی که کاراکتری میره توی لیست Following ـمون, آیا راهی وجود داره تا سلاح هایی بین خود و پارتنرمون رو رد و بدل کنیم؟ من هر کاری کردم نشد! فقط موقع خرید و فروش کل سلاح ها یکی میشند و میشد سلاح های اون رو هم فروخت, ولی در طول بازی هر کاری کردم سلاح هام رو باهاش تعویض کنم نشد! راهی هست؟

2: وقتی که به به شهرک برمیگردیم و میخوایم سلاح هامون رو Salvage کنیم, یه سری از سلاح هایی که داریم رنگش زرد هست. این جور سلاح ها بهتره Salvage نشدند؟ آخه موقعِ Salvage کردن یه اخطار میاد!

3: قسمت Train رو خوب متوجه نشد! خرج کردم پول توی اون قسمت (با توجه به اینکه هر دفعه باید 1000 تا بدیم) , آیا به صلاح هست؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
ممنون. یه خورده رفتم جلوتر یه سری سوالات برام پیش اومده.

1: وقتی که کاراکتری میره توی لیست Following ـمون, آیا راهی وجود داره تا سلاح هایی بین خود و پارتنرمون رو رد و بدل کنیم؟ من هر کاری کردم نشد! فقط موقع خرید و فروش کل سلاح ها یکی میشند و میشد سلاح های اون رو هم فروخت, ولی در طول بازی هر کاری کردم سلاح هام رو باهاش تعویض کنم نشد! راهی هست؟

2: وقتی که به به شهرک برمیگردیم و میخوایم سلاح هامون رو Salvage کنیم, یه سری از سلاح هایی که داریم رنگش زرد هست. این جور سلاح ها بهتره Salvage نشدند؟ آخه موقعِ Salvage کردن یه اخطار میاد!

3: قسمت Train رو خوب متوجه نشد! خرج کردم پول توی اون قسمت (با توجه به اینکه هر دفعه باید 1000 تا بدیم) , آیا به صلاح هست؟

1. میشه سلاح های که تو طول بازی به دست آوردی و هر کجای بازی هم باشی به همراهت بدی فقط متناسب با کلاسی که داره فکر کنم الان تو Templar همراهته که خوب طبیعتا نمیشه یه سری آیتم ها رو بهش بدی و همینطور متناسب با لولش میتونی بهش آیتم بدی مثلا اگه بخوای بهش یه شمشیر لول 40 بدی باید اونم لولش 40 باشه برای اینکه بهش آیتم بدی Back رو بزن برو تو قسمت Following اونجا دقیقا مثل هیرو خودت میتونی بهش سلاح بدی البته فعلا چون لولش پایینه اکثر قدرت های که داره قفل هستن و فکر کنم فقط میتونی یه سلاح بدی بهش ولی در ادامه که لولش بره بالا باز میشن و میتونی انگشتر، گردنبدند و... رو بهش بدی( هر نوع آیتمی رو نمیتونی بهش بدی فقط یه سری هستن که هم هیروت میتونه استفاده کنه هم اون اسم خاصی هم ندارن باید هر بار نگاه کنی ببینی میتونه استفاده کنه یا نه البته فعلا اول بازییه بعدا بهش میتونی آیتم لجندری هم بدی) و قدرتهاش رو هم فعال کنی(خودش فعال میشه تو باید انتخاب کنی که کدومشون رو میخوای داشته باشه) و پیشنهادم بهت اینکه همین Templar رو تا آخر بازی همراهت ببر از بقیه بهتر و بیشتر کمکت میکنه بخصوص توانایی Halm (امیدوارم درست نوشته باشم) رو انتخاب کن که بهت جون میده.

2. کلا آیتمها تو بازی از نظر بهتر بودن به 5 دسته تقسیم میشن به ترتیب آیتم ست که رنگش سبزه( البته نارنجیه ولی اسم آیتم رو با رنگ سبز نوشته که هر کلاسی مخصوص خودش رو داره و تو مدهای بالاتر فقط باز میشه البته دیگه خیلی خوش شانس باشی شاید تو مد نرمال هم باز بشه) بعدش لجندری که رنگش نارنجیه و روی نقشه بصورت یه ستاره نمایشه داده میشه و نور ازش بلند میشه بعدش آیتم رار که رنگش زرد و بعدی مجیکه که رنگش آبیه و در آخر هم آیتم های ساده که سفیدن (اینم بگم بعضی وقتا پیش میاد که آیتم رار از لجندری و حتی ست هم بهتر باشه) در مورد اون پیام هم فقط واسه رار به بالا ازت میپرسه و یه جورایی میخواد ببینه مطمعنی یا نه وگرنه اگه میبینی بدردت نمیخوره Salvage کن یا اگه مطمعا نیستی تو صندقی که تو هر اکت هست و تو کمپ اصلیه ذخیره اشون کن که بعدا هر وقت خواستی ازشون استفاده کنی وحتی به هیرو های دیگه اتم بدی.

3.خوب طبیعتا هر چقدر لول آهنگریت بره بالا تر آیتم های بهتر واست میسازه (البته فعلا چون اولای بازی هستی چندان نیاز نمیشه اکثر آیتم ها رو در طول بازی به دست میاری)

امیدوارم کامل توضیح داده باشم هر کجاش واست مبهم بود یا سوال دیگه ای داشتی بپرس تا واست بگم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر