Dead Space 2, Xbox 360 Thread

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستان من تازه اول بازیم. همون جایی که برای بار اول باید یه دستگاهی رو هک کنی و برای بار اول پیغام میاد که Y رو بزنی! بعد هک کردن پیغام میاد Y رو بزنی در همون حال یه موجود از سقف میپره پایین و سریع بهم حمله میکنه. باید چیکار کنم؟! درها هم بستست. در تفنگ هم هر چی شلیک میکنم فایده ای نداره !

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دوستان من تازه اول بازیم. همون جایی که برای بار اول باید یه دستگاهی رو هک کنی و برای بار اول پیغام میاد که Y رو بزنی! بعد هک کردن پیغام میاد Y رو بزنی در همون حال یه موجود از سقف میپره پایین و سریع بهم حمله میکنه. باید چیکار کنم؟! درها هم بستست. در تفنگ هم هر چی شلیک میکنم فایده ای نداره !
یادم نیست باید چه دکمه ای رو میزدی !! ولی اون قدرتی که حرکت رو آهسته می کنه رو باید روش بزنی !! خودش اون زیرش می نویسه !! فکر کنم X با یه چیز دیگه رو باید می گرفتی :d

• Like
Reactions: TOP Game

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اون دستگاه كه ميگيري دشمن رو كند ميكنه
سريع يكي بزن به اون جونوره كه سرعتش كم بشه
سريع برو پانل وسط درب رو باز كن
يكي بزن به درب روبرو كه سرعت بسته شدن اون هم كم بشه
بعد زود از در رد شو

• Like
Reactions: TOP Game

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
یادم نیست باید چه دکمه ای رو میزدی !! ولی اون قدرتی که حرکت رو آهسته می کنه رو باید روش بزنی !! خودش اون زیرش می نویسه !! فکر کنم X با یه چیز دیگه رو باید می گرفتی :d

اون دستگاه كه ميگيري دشمن رو كند ميكنه
سريع يكي بزن به اون جونوره كه سرعتش كم بشه
سريع برو پانل وسط درب رو باز كن
يكي بزن به درب روبرو كه سرعت بسته شدن اون هم كم بشه
بعد زود از در رد شو

ممنون دوستان ردش کردم!:D فقط کلا بازی چند ساعت گیم پلی داره؟!

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
داری ساعت 4 بازی میکنی که بترسی ؟ :-/ ... من باگ زیادی تو بازی ندیدم واقعا .
الان Chapter 9 هستم! چندتا دیگه مونده؟!
کلا 15 تا چپتر هست ، اون آخریا یکم سخت تر هستن و در واقع جونت در میاد سر رد کردنشون ... :d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
[FONT=&quot]بلاخره تموم شد!:D[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]یکی از نکات مثبت این بازی این بود که این بازی بر عکس بازیهای دیگه کاراکتری که باهاش بازی میکنم نسبت با محیط ضعیف تره و خیلی مواقع باید از دستشون فرار کنی. مثل اون موجوداته... چی چی بودند سگ جون داشتند:D آخره بازی که نمیمردند و فقط باید پاهاشون رو میزدی اونم برای چند ثانیه میوفتادند زمین دوباره جون میگرفتند. شما تو[/FONT][FONT=&quot] CoD [/FONT][FONT=&quot]یه اسلحه میگیری همه دشمن ها رو تیر بارون میکنی! تعداد تیر ها و خشاب ها هم خدا رو شکر تمومی نداره!:D ماشالله اینقدر رو زمین افتاده که...!:D[/FONT][FONT=&quot]
([/FONT][FONT=&quot]اینو فقط به عنوان مثال گفتم کاری به ژانر این دوتا بازی ندارم[/FONT][FONT=&quot]!)
[/FONT][FONT=&quot]ولی تو[/FONT][FONT=&quot] DS [/FONT][FONT=&quot]خصوصا اگه بخوای رو آخرین درجه سختی بخوای بازی کنی شما همیشه تیر کم میاری! واسه پیدا کردن تیر و[/FONT][FONT=&quot] Health [/FONT][FONT=&quot]تو بازی همیشه باید همه جا رو بگرذی و موقع استفاده ازشون بیشترین استفادع رو ببری[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT][FONT=&quot]كجاي بازي باگ ديدي ؟!؟...كلا بازي كم ايراديه ...3بار تموم كردم باگي نديدم[/FONT][FONT=&quot]...
[/FONT][FONT=&quot]من باگ زیادی تو بازی ندیدم واقعا[/FONT][FONT=&quot] .[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]یه جا یه جنازه رو گرفته بودم داشتم میرفتم جلو یه دفعه جنازه غیب شد[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT][FONT=&quot]از اون مکلن دور شدم دیدم جنازه زمین افتاده رفتم نزدیکش دوباره غیب شد[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]lol

[/FONT][FONT=&quot]داری ساعت 4 بازی میکنی که بترسی ؟ [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]من اکثر اوقات شب ها اونم 12 به بعد بازی میکنم. والا واسه من فرقی نمیکنه روز باشه یاشب در هر دو حالت هیچ ترسی به وارد نمیشه!:D فقط گاهی وقت ها استرس به آدم وارد میکنه[/FONT]

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф

---------- نوشته در 11:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:24 AM ارسال شده بود ----------

با سلام.
وقتی سی دی دوم بازی dead space 2 رو در xbox 360 می گزارم قبول نمی کند کسی است که یک سیو بعد از پیاده شدن از اسانسور انجا که سی دی دوم را می خواهد را برای من اینجا بگذارد؟ لطفا با توضیح اینکه چطور می توانم سیو را به ایکس باکس منتقل کنم .. با تشکر .
سلام دوست عزیز من هم همین مشکل دارم لطفا اگه راههی پیدا کردی به من هم بگو

mafia007

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
سلام دوستان
کسی هست که این بازیو هم رو xbox360 و هم رو کامپیوتر بازی کرده باشه ؟؟مگه اول شخص نیست ؟بنظرتون با کامپیوتر بازی کنم بهتر نیست ؟ توش موندم با pc بازی کنم یا xbox

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
بسته به مزاج خودت داره عمومثل من اگه 360 ی باشی رو پی سی هیچی بهت حال نمیدهکلا رو نرمال هفت تا هشت ساعت گیم پلی دارهاخراشو زودترم میشه رد کنی چون همش باید در بری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر