Dead Space 2, Xbox 360 Thread

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
بچه ها یه کمک فوری:
این بازی اضافی severedرا از لایو دانلود کردم خوب چطوری می تونم ازش استفاده کنم؟ تو بازی هم رفتم ولی گزینه این بازی را پیدا نمی کنم؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
بچه ها یه کمک فوری:
این بازی اضافی severedرا از لایو دانلود کردم خوب چطوری می تونم ازش استفاده کنم؟ تو بازی هم رفتم ولی گزینه این بازی را پیدا نمی کنم؟

New Game رو بزن بعد برو روی Severed

• Like
Reactions: pro gamer89

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ما بالاخره بعد از یه وقفه ی طولانی در بازی کردنمون,امروز به آخرای این بازی نزدیک شدیم.ولی یه جا گیر کردم:
تو چپتر 13<بعد اینکه می رسی به بلک مارکر,بعد می ری سمت یه اتاقی,تو راهنمای سایت نوشته که باید رو دستگاه بخوابی و یه چیزی را کنترل کنی تو مردمک ایزاک.ولی اصلا ایزاک رو دستگاه نمی خوابه.چیکار کنم؟

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
ما بالاخره بعد از یه وقفه ی طولانی در بازی کردنمون,امروز به آخرای این بازی نزدیک شدیم.ولی یه جا گیر کردم:
تو چپتر 13<بعد اینکه می رسی به بلک مارکر,بعد می ری سمت یه اتاقی,تو راهنمای سایت نوشته که باید رو دستگاه بخوابی و یه چیزی را کنترل کنی تو مردمک ایزاک.ولی اصلا ایزاک رو دستگاه نمی خوابه.چیکار کنم؟

مشکلی نیست،سمت چپ دستگاه یه...:-s چی بگم آخه!یه دکمه هس A رو فشار بدید.

توی این عکس علامت زدم،وایسید جلوش و...

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
منظورت همون زنست دیگه؟؟
کاری نداره چندبار بهش تیر بزن بعدش غیب میشه اون قلب بزرگ پشت صفحه باز میشه به قسمت زردش تیر بزن
4 بار این کارو انجام بدی تموم میشه

• Like
Reactions: .:Soheil:.

sunmaster7

کاربر سایت
May 2, 2011
3
با سلام.
وقتی سی دی دوم بازی dead space 2 رو در xbox 360 می گزارم قبول نمی کند کسی است که یک سیو بعد از پیاده شدن از اسانسور انجا که سی دی دوم را می خواهد را برای من اینجا بگذارد؟ لطفا با توضیح اینکه چطور می توانم سیو را به ایکس باکس منتقل کنم .. با تشکر .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر