David Cage: به خاطر پول بازی نمی‌سازم.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
david-cage.jpg

درود.

آقای دیوید کیج، مرد خلاق دنیای گیم که در حال حاضر مشغول ساخت بازی جدید خود یعنی beyond two souls می‌باشد؛ در مصاحبه‌ای که با آقای Patrick Garatt در پاریس داشت، اذعان کرد که عناوینی که خلق می‌کند فقط برای درآوردن پول نیست. وی در ادامه سخنان خود اضافه کرد:

"وقتی به خلق بازی‌ می‌پردازم از خودم چیزهای زیادی به آن می‌دهم. این کار را (ساخت بازی) نه برای پول و نه برای جلب توجه و نه چیز دیگری انجام می‌دهم. بازی‌هایم را با شور و هیجان خلق می‌کنم، چون دوست دارم چیرهایی را با دیگران به اشتراک بگذارم زیرا چیزهایی برای گفتن دارم."

اقای کیج نیز در ادامه در مورد یکی از بازی‌های خوب خود یعنی Heavy Rain صحبت نمود و اذعان کرد:

"واقعا خودم را یک نویسنده Heavy Rain احساس می‌کنم. وی ادامه داد؛ قبل از شروع کار در بازی Heavy Rain، واقعا نمی‌دانستم چه چیزی را می‌خواهم بیان کنم، و یا در مورد چه چیزی می‌خواستم صحبت کنم. برای گفتن داستان بازی، به قرض گرفتن چیزهای متفاوتی پرداختم که در گذشته خودم با آن‌ها روبرو شدم. در Heavy Rain به این نتیجه رسیدم که می‌توانم از خودم صحبت نمایم و نوشتن داستانی که خود تمام جزئیاتش را می‌دانی و چیزهایی که در آن وجود دارد را تجربه کرده‌ای، بسیار آسان است."

Source

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
منم باشم واسه پول کار نمیکنم چون سونی هوامو داره مگه نه ؟ اقا اون فنجونه انحصاریه ؟ دمش گرم به هرچی گیم ساز بی طرفه

---------- نوشته در 08:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:14 PM ارسال شده بود ----------

ای کاش سونی میومد تو ایران PS3 رایگان اهدا میکرد تا دیگه شاهد این مشکلات نباشیم!

من ایکس باکس 360 با هارد 120 و کینت مادربردشم جاسپر باشه رنگشم مشکی باشه اهنک مشکی رنگ عشقه رو بذارم حال کنم ممنون میشم منو لحاظ کنید

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ای کاش سونی میومد تو ایران PS3 رایگان اهدا میکرد تا دیگه شاهد این مشکلات نباشیم ...
ای کاش کسانی که سونی رو میراث فرهنگی و تاریخیشون میدونن، به هر کسی که میخواد در مورد عناوین یا کسان و کلا چیزهای مربوط به سونی انتقاد کنه، لقب ها های جور وار جور ندن و دیگران رو پایین تر از خودشون ندونن.

بخدا شمایی (منظورم کل اینگونه افراد هست و مخاطب خاصی رو مد نظر ندارم) که بهترین لحظه زندگیت باز کردن سلفون بازی PS3 هست فرقی با دیگر گیمر ها نداری و خیلی های دیگه مثل شماها سلفون باز کردن اما تا حالا یک بار هم از حس سلفون باز کردنشون حرفی نزدن.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,633
نام
حسین
بازی پشت هم بسازه میلک میلک راه میندازین و چاپیدن ملت
کلی زحمت بکشن رو عنوانی که 1/4 COD هم براشون در امد نداره ولی با ارزشه مثل ایشون میشن کچلو کور و لال
نفهمیدم این ملت به چی راضی میشن
FaRd!N@
والا توهین به طرفو و هزار تا لقب دادن به طرف و تمسخر و GIF گذاشتن رو بش نمیگن انتقاد

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
ای کاش کسانی که سونی رو میراث فرهنگی و تاریخیشون میدونن، به هر کسی که میخواد در مورد عناوین یا کسان و کلا چیزهای مربوط به سونی انتقاد کنه، لقب ها های جور وار جور ندن و دیگران رو پایین تر از خودشون ندونن.

بخدا شمایی (منظورم کل اینگونه افراد هست و مخاطب خاصی رو مد نظر ندارم) که بهترین لحظه زندگیت باز کردن سلفون بازی PS3 هست فرقی با دیگر گیمر ها نداری و خیلی های دیگه مثل شماها سلفون باز کردن اما تا حالا یک بار هم از حس سلفون باز کردنشون حرفی نزدن.

فردین اشتباه متوجه شدی منظورمو ! من فقط خط اولو خطاب به دوستمون گفتم . اون تیکه ای که BOLD کردی رو قبلا راجع به Alan Wake توی ایکس باکس گفتم ! مشکل اینجاست که هربار یه تاپیک راجع به انحصاری PS3 یا xbox زده میشه یه عده هستن که میان شروع میکنن به زدن حرفای مضحک و جوری رفتار میکنن انگار صاحب سونی یا ماکرو هستن چرا ؟! چون یکی از این ۲ تا کنسولو دارن و اون یکی رو به هر دلیلی ندارن ! سر Alan Wake , God Of War , Heavy Rain , Halo و حالا B:TS این مسخره بازیا بود ! خودم فقط Xbox دارم الان :| پول نداریم PS بخریم :d

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
کلی زحمت بکشن رو عنوانی که 1/4 COD هم براشون در امد نداره ولی با ارزشه مثل ایشون میشن کچلو کور و لال
FaRd!N@
والا توهین به طرفو و هزار تا لقب دادن به طرف و تمسخر و GIF گذاشتن رو بش نمیگن انتقاد

اخه بعضیا باید عقده هاشون رو یه جا خالی کنن دیگه و گرنه غمباد میگیرن.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آره ارواح عمت!!
مردی یه ده تا از اون heavy rain مفد بده دست ملت!! حالا beyond پیشکش :D
خدایا خداوندا به ما صبری اطا کن که نزد کاربران شاد بازی سنتر دوام بیاوریم!

---------- نوشته در 09:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:02 PM ارسال شده بود ----------

کدوم انتقاد آقای فردین؟! یه پست انتقادی نشون بده تو این تاپیک رو حساب باشه
شما هیچ علاقه ای به سونی نداری وگرنه این حرف و نمیزدی Like های زیاد پستت هم به حساب ناظم بودنت و بس! David Cage باهاش مصاحبه میشه چنان به توپ میبندین که هرکی ندونه فکر میکنه ماکروسافت الان جمع شده! نه برادر من ایشون تو کارش موفق بوده و هست واسه همینم خیلی چشم دیدنش رو ندارن ;) اگه ایشون رو xbox ام همین Heavy rain و داده بود دیگه ما شاهد اینجور جنجالا تو تاپیک ایشون نبودیم! حالا هرطور که لذت میبرین نقل قول کنید و خوش بگذورنید

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
کاری ندارم کیج زیاد مصاحبه می کنه، ولی این اظهار نظرش اصلا اونقدر عجیب نبود که تو این تاپیک اینهمه مزه ریخته شه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردین اشتباه متوجه شدی منظورمو ! من فقط خط اولو خطاب به دوستمون گفتم . اون تیکه ای که BOLD کردی رو قبلا راجع به Alan Wake توی ایکس باکس گفتم ! مشکل اینجاست که هربار یه تاپیک راجع به انحصاری PS3 یا xbox زده میشه یه عده هستن که میان شروع میکنن به زدن حرفای مضحک و جوری رفتار میکنن انگار صاحب سونی یا ماکرو هستن چرا ؟! چون یکی از این ۲ تا کنسولو دارن و اون یکی رو به هر دلیلی ندارن ! سر Alan Wake , God Of War , Heavy Rain , Halo و حالا B:TS این مسخره بازیا بود ! خودم فقط Xbox دارم الان :| پول نداریم PS بخریم :d
من کلا حرفم اینه که وقتی بحثی صورت میگیره، الکی وقتی طرفین برای ادامه بحث دلایل کافی ندارن سریع چنگ نندازن به این که آآآآآی فلانی فلان کنسول رو نداره واسه همین اینطوری میکنه :| اینکه داره یا نداره به خودش مربوطه اما ربطی به اینکه طرف چقدر اطلاعات داره نداره. ااگر اطلاعات نداشته باشه که خوب خودش رو مزحکه کرده و همه میفهمن که طرف چند مرده حلاجه. اگر هم که دلایل کافی داشت که باید با دلایل منطقی جوابش رو داد. الان این دوستمون Sheamus نظری در مورد بنده صادر کرد که اصلا نیاز نمیبینم حرفش رو هم نقل قول کنم.
FaRd!N@
ببینید گیف گذاشتن و عکس گذاشتن مثل یه آداب و رسوم در دنیای اینترنت و مخصوصا فرومه. من خودم اگر ببینم کسی به شخصی توهین مستقیم میکنه برخورد میکنم اما ایکه مثلا یه نفر میاد و خود دیوید رو مورد خطاب قرار میده نمیتونم برخوردی انجام بدم. اونم دلش خواسته نظرش رو اینطوری انتقال بده. حالا یا با قصد ترول یا با هر قصدی. همونطور که بالاتر گفتم اگه فرد منتقد با دلیل و منطق جلو اومد که بسم الله جوابش رو بدن افراد جبهه مقابل اما خوب اگه دیدین فقط اومده یه چیزی بگه بره اصلا لازم نیست نقل قول بشه پستش تا طرف هم به هدفش برسه!

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
جالبه کسایی که تو عمرشون حتی یک بازی هم نساختن میان اینجا جوری حرف میزنند که انگار استاد کیج از توی جوب درومده
اگه کیج دنبال پول بود الان بازیش مثل COD روی ماکروویو و جاروبرقی هم عرضه شده بود!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,633
نام
حسین
ببینید گیف گذاشتن و عکس گذاشتن مثل یه آداب و رسوم در دنیای اینترنت و مخصوصا فرومه. من خودم اگر ببینم کسی به شخصی توهین مستقیم میکنه برخورد میکنم اما ایکه مثلا یه نفر میاد و خود دیوید رو مورد خطاب قرار میده نمیتونم برخوردی انجام بدم. اونم دلش خواسته نظرش رو اینطوری انتقال بده. حالا یا با قصد ترول یا با هر قصدی. همونطور که بالاتر گفتم اگه فرد منتقد با دلیل و منطق جلو اومد که بسم الله جوابش رو بدن افراد جبهه مقابل اما خوب اگه دیدین فقط اومده یه چیزی بگه بره اصلا لازم نیست نقل قول بشه پستش تا طرف هم به هدفش برسه!
خوب منم نگفتم ممنوعه یا برخورد کنید یا پست حذف کنید یا چیز دیگه ایی من فقط گفتم به این چیزا نمیگن انتقاد
وگرنه هر کسی ازاده نظرشو و بگه هرچقدر دلش میخواد عکس بزاره
ادم تا یه اندازه ایی صبر داره وقتی به چیزی که مورد علاقش توهین میشه دیگه تا یه حدی تحمل میکنه بعدش دیگه دست ادم نیست جواب میده بالاخره یه چیز عادیه خود شما هم مطمئنا بار ها با این موضوع رو برو شدید
با تشکر

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
جالبه کسایی که تو عمرشون حتی یک بازی هم نساختن میان اینجا جوری حرف میزنند که انگار استاد کیج از توی جوب درومده
اگه کیج دنبال پول بود الان بازیش مثل COD روی ماکروویو و جاروبرقی هم عرضه شده بود!

مرسی دلیل \m/
منتقد سینما هم حتی یک فیلم هم نساخته، حتی یکی، 1، واحد، one,jeden,um,ಒಂದು,מען,એક,énერთი,.........

استاد، ای استاد، استادددددددددددددددددددددددددددد :((
خوش به حالت که انقدر بت پرست داریم که بهت بگن استاددددددددددددددددددددددددددددددددد :((

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
شما چند تا ساختی ؟
مگه قراره هرکی بازی ساخته باشه در مورد استاد(!) حرف بزنه ؟
اصلا کی این لقب استادی رو داده به ایشون ؟:D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,633
نام
حسین
مرسی دلیل \m/
منتقد سینما هم حتی یک فیلم هم نساخته، حتی یکی، 1، واحد، one,jeden,um,ಒಂದು,מען,એક,énერთი,.........

استاد، ای استاد، استادددددددددددددددددددددددددددد :((
خوش به حالت که انقدر بت پرست داریم که بهت بگن استاددددددددددددددددددددددددددددددددد :((

به کسی که درجه علمیش تو یه کاری از بقیه در سطح بسیار بالاتری قرار داره میگن استاد چه ربطی به بت پرستی داره؟
منتقد سینما هم یا علمشو اموخته یا بالاخره یه تجربه ای تو اون کار داشته که با این عنوان قبولش دارن کشکی که نشده منتقد البته به غیر از ایران

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر