David Cage: به خاطر پول بازی نمی‌سازم.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,965
نام
فرهاد
david-cage.jpg

درود.

آقای دیوید کیج، مرد خلاق دنیای گیم که در حال حاضر مشغول ساخت بازی جدید خود یعنی beyond two souls می‌باشد؛ در مصاحبه‌ای که با آقای Patrick Garatt در پاریس داشت، اذعان کرد که عناوینی که خلق می‌کند فقط برای درآوردن پول نیست. وی در ادامه سخنان خود اضافه کرد:

"وقتی به خلق بازی‌ می‌پردازم از خودم چیزهای زیادی به آن می‌دهم. این کار را (ساخت بازی) نه برای پول و نه برای جلب توجه و نه چیز دیگری انجام می‌دهم. بازی‌هایم را با شور و هیجان خلق می‌کنم، چون دوست دارم چیرهایی را با دیگران به اشتراک بگذارم زیرا چیزهایی برای گفتن دارم."

اقای کیج نیز در ادامه در مورد یکی از بازی‌های خوب خود یعنی Heavy Rain صحبت نمود و اذعان کرد:

"واقعا خودم را یک نویسنده Heavy Rain احساس می‌کنم. وی ادامه داد؛ قبل از شروع کار در بازی Heavy Rain، واقعا نمی‌دانستم چه چیزی را می‌خواهم بیان کنم، و یا در مورد چه چیزی می‌خواستم صحبت کنم. برای گفتن داستان بازی، به قرض گرفتن چیزهای متفاوتی پرداختم که در گذشته خودم با آن‌ها روبرو شدم. در Heavy Rain به این نتیجه رسیدم که می‌توانم از خودم صحبت نمایم و نوشتن داستانی که خود تمام جزئیاتش را می‌دانی و چیزهایی که در آن وجود دارد را تجربه کرده‌ای، بسیار آسان است."

Source

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
David Cage: به خاطر پول بازی نمی‌سازم.
ادم وقتی این جمله را از استاد می بینه میشه به اوج عظمت و بلندی روح استاد پی برد
بی شک ایشون ی ابر انسان تو داستان نویسی و بازی سازی هست و شک نکنید دلیل موفقیت و معروف شدن جهانی استاد همین روح بلندش هست که در ساخت محصولاتش به فکر همه چیز هست به جز مادیات دنیا :d
Heavy Rain را هر کسی با چشم باز بازی کرده باشه متوجه حرفهای استاد میشه چیزی فراتر از یک بازی کامپیوتری هست یادی که شاید تا سال ها تو ذهن و خاطراتمون باقی خواهد
زنده باداستاد کیج کبیر

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ادم وقتی این جمله را از استاد می بینه میشه به اوج عظمت و بلندی روح استاد پی برد
بی شک ا یشون ی ابر انسان تو داست ان نویسی و بازی سازی هست و شک نکنید دلیل موفقیت و معروف شدن جهانی استاد همین روح بلندش هست که در س اخت محصولاتش به فکر همه چیز هست به جز مادیات دنیا :d
Heavy Rain را هر کسی با چشم باز بازی کرده باشه متوجه حرفهای استاد میشه چیزی فراتر از یک بازی کامپیوتری هست یادی که شاید تا سال ها تو ذهن و خاطراتمون باقی خواهد
زنده باد استاد کیج کبیر
62171824673922515030.gif

دوربین مخفیه!!؟

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
No Country for Old Men

دیوید جون این ملتو فقط باید بچاپی و سرشون کلا بزاری . اون وقت عاشقت میشن :D
امین خداییش کاری ندارم ها !! :d میدونی من خودم در دسته مخلصان استاد هستم :d ولی اگه برای پول بازی نمیسازه پس داره برای من عمه من بازی میسازه :d

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
در این که ایشون بازی سازی موفق است و بازی های که ساخته موفق بوده هیچ شکی نیست.اما کاش نظرش را راجع به Pirates های عزیز هم می پرسیدن و ببینم با همین متانت باز می گه برای پول بازی نمی سازم؟!:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
امین خداییش کاری ندارم ها !! میدونی من خودم در دسته مخلصان استاد هستم ولی اگه برای پول بازی نمیسازه پس داره برای من عمه من بازی میسازه
تاحالا شده برین سر یه کاری که خیلی دوسش دارین و انجام بدین؟ (منظورم گیم نیست یه شغله)

اونموقست که انقدر علاقت جلوی خواسته پولت رو میگیره که به فکر پول نیستی فقط میخوای کاری که دوس داری رو انجام بدی

خب درسته باید هم پول بگیره نگیره که روانی نیست که بدون پول کار انجام بده

دیگه امروزه WC هم طرف میگه پول بده وگرنه جد و آبادت رو میکشه جلوت

(این سخنان فرشاد کبیر بود :)) )

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
تاحالا شده برین سر یه کاری که خیلی دوسش دارین و انجام بدین؟ (منظورم گیم نیست یه شغله)

اونموقست که انقدر علاقت جلوی خواسته پولت رو میگیره که به فکر پول نیستی فقط میخوای کاری که دوس داری رو انجام بدی

خب درسته باید هم پول بگیره نگیره که روانی نیست که بدون پول کار انجام بده

دیگه امروزه WC هم طرف میگه پول بده وگرنه جد و آبادت رو میکشه جلوت

(این سخنان فرشاد کبیر بود :)) )

اون که صد در صد و اگه بخاطر علاقه شخصیش نبود که دوتا شاهکار تحویل دنیای گیم که نمیداد ولی خب مطمئنا ایشون بعنوان شغل داره از این حرفه استفاده میکنه دیگه :d

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
در این که ایشون بازی سازی موفق است و بازی های که ساخته موفق بوده هیچ شکی نیست.اما کاش نظرش را راجع به Pirates های عزیز هم می پرسیدن و ببینم با همین متانت باز می گه برای پول بازی نمی سازم؟!:d
انشاالله یه روزی که شما تبدیل به یه بازیساز موفق شدی ، این سوال رو از خودت بپرس ببین راضی هستی واسه چیزی که روش سال های زحمت کشیدی ، بقیه همینجوری بشینن بازیش کنن؟ ( فقط خواهشا بحث مارکتینگ و فلان ... رو وسط نکشید ;) منظور چیزه دیگه ای هست. مثال ساده تر همین آثار خوانندگان داخلی رو در نظر بگیریم ، دور از انسانیت هست که بریم بدون پرداخت هزینه ای اون رو دانلود کنیم.نظر من بود. لطفا تاپیک رو به سمت قوانین کپی رایت نکشید. )
اما این آقای کیج نگفته که من مجانی بازی میسازم ، حالا اگه یه پولی هم این وسط دادن به ما ، دستشون درد نکنه !!! منظورش این هست که نمیاد بازیهاش رو سالانه عرضه کنه بدون هیچ ایده ی جدیدی و یه پسوند 1 و 2 و 3 بهشون اضافه کنه. البته به نظر نمیتونه اینکار رو هم انجام بده چون بازیهاش داستان محور هستن و باید روشون کار کنه ولی COD هر چی باشه مردم هر سال بیشتر از پارسال مشتاق خریدنش هستن. الانم که دیگه AC به این جمع اضافه شد :|
دیگه به همه نگین استاد
yahoo_4.gif

این کچل پیر لیاقت کلمه بازیساز هم نداره چه برسه به استاد
yahoo_15.gif

اونوقت لیاقت کلمه ی کچل پیر شما رو داره حتما ؟ :-/

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
david-cage.jpg

اذعان کرد که عناوینی که خلق می‌کند فقط برای درآوردن پول نیست.
Source
یعنی ........

امیدوارم این تاپیک به گند کشیده نشه مثل اکثر تاپیکایی که راجع به دیوید کیج و بازی هاشه.
بحثی بی فایده، مسخره و تکراری راجع به گیمپلی بازی های استاد ... :)

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,675
نام
حسین
واقعا لایق هر چی که داره هست کیج امیدوارم سونی بیشتر از این ها حمایت کنه ازش

وقتی محیط عالی باشه همه امکانات تامین باشه و همه چی اوکی و ادم میتونه همه ایده هاش رو طوری که میخواد تو بازیش بریزه چرا ادم عاشق کارش نشه؟

معلوم نیست سونی چه بلایی سرش آورده که فقط واسه PS3 بازی میسازه
احترام ,ازادی تو ساخت بازی,پول

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر