Dark Souls II | Xbox 360

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
دوستان من 4 تا soul of giant بیشتر ندارم اونم از تو حاطرات پیدا کردم پنجمیش کجاست؟

اگه Ancient Dragon رو هم بکشی یدونه دراپ می کنه. یدونه هم پایین در Forgotten توی Black Gulch می تونی بدست بیاری، با کشتن اون دوتا Giant.

دوستان اينجا كاربر Daemonis گفته كه بعداز كشتن اون ازدهايي كه تو آخرين لوكشن بازي هست يه كليد دراپ ميشه ولي من دوباره كشتمش به جز سول و به آيتم ديگه هيچ چيزي دراپ نكرد تابحال به جز Daemonis كسي تونسته اين كليد رو بگيره

مگه شما بازی رو تموم نکردی؟ اگه تموم کردی که قاعدتا این کلید(آیتم) رو داشتی، اسمش هم Ashen Mist Heart هست و اگه تموم نکردی صد در صد باید دراپ بشه پس از مرگش. یه بار Inventory رو قسمت کلیدهاش رو چک کن. البته می تونی با Ascetic زندش کنی و فکر کنم اگه بری پیش اون یارو Cromwell و گناهات رو پاک کنی و بعد بری پیشش دیگه باهات دشمن نباشه و راحت بتونی آیتم رو با صحبت باهاش بدست بیاری.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
آقا این ancient dragon چرا اینقدر چموش شده ؟؟ ایندفعه مثل بار قبل خواستم بزنمش (با فرض دمه در ورودی آتیشش نمیرسه) ... آخرای دمیجش بود که مثل همیشه که اومدم سمت در ورودی فرار کنم ، تا دمه در هم رسیدم اما دیدم بازم آتیشش گرفت به پاچم و مردم، بعد دیدم خارج از دایره قرمز هم فرود اومد :| ... دفعات بعدش هم به همین شکل ... بالاخره سیستمش چیه ؟؟ چجوری میشه زدش پس ؟؟

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
سلام
آقا این ancient dragon چرا اینقدر چموش شده ؟؟ ایندفعه مثل بار قبل خواستم بزنمش (با فرض دمه در ورودی آتیشش نمیرسه) ... آخرای دمیجش بود که مثل همیشه که اومدم سمت در ورودی فرار کنم ، تا دمه در هم رسیدم اما دیدم بازم آتیشش گرفت به پاچم و مردم، بعد دیدم خارج از دایره قرمز هم فرود اومد :| ... دفعات بعدش هم به همین شکل ... بالاخره سیستمش چیه ؟؟ چجوری میشه زدش پس ؟؟

من خودم یه چندبار باهاش جنگیدم تا روش کشتنش دستم اومد. اول که وارد منطقه باس میشی برو سمت چپ و به پای عقبش اتک بده طوری که یه ذره از استامینات باقی بمونه، بعد کنارش وایسا و بزار استامینات پر بشه و هر وقت که خواست از زمین بلند شه سمت راستت رو بگیر و بدو و ازش دور شو. بعد برگرد از روبروش بیا که یه آتیش رو به جلو بده و بعد دوباره برو به پای عقبش اتک بده. این روش رو اگه درست بتونی تکرار کنی راحت می کشیش، گاهی اوقات هم یه حرکتایی میزد که خارج از محاسبات من بود ولی بعد چند بار میشه کشتش بالاخره.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من خودم یه چندبار باهاش جنگیدم تا روش کشتنش دستم اومد. اول که وارد منطقه باس میشی برو سمت چپ و به پای عقبش اتک بده طوری که یه ذره از استامینات باقی بمونه، بعد کنارش وایسا و بزار استامینات پر بشه و هر وقت که خواست از زمین بلند شه سمت راستت رو بگیر و بدو و ازش دور شو. بعد برگرد از روبروش بیا که یه آتیش رو به جلو بده و بعد دوباره برو به پای عقبش اتک بده. این روش رو اگه درست بتونی تکرار کنی راحت می کشیش، گاهی اوقات هم یه حرکتایی میزد که خارج از محاسبات من بود ولی بعد چند بار میشه کشتش بالاخره.
با یه روش شبیه این دفعه اول بازی فقط میمردم ... الان تو این صفحه خوندم میگه اگه از gower's ring of protection استفاده کنی موقع فرار هم اگه آتیشش بهت بگیره نمیمیری !! اگه درست باشه که خیلی راحت میکنه باس رو ... دفعه بعدی امتحان میکنم نتیجه‌اشو اینجا میگم ...

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
با یه روش شبیه این دفعه اول بازی فقط میمردم ... الان تو این صفحه خوندم میگه اگه از gower's ring of protection استفاده کنی موقع فرار هم اگه آتیشش بهت بگیره نمیمیری !! اگه درست باشه که خیلی راحت میکنه باس رو ... دفعه بعدی امتحان میکنم نتیجه‌اشو اینجا میگم ...
اگه از اون رینگ استفاده کنی هر جوری از پشت دمیج بهت بده هیچ دمیجی نمیبینی ! اما بعدر 3 4 بار که دمیج بده میشکنه !
به نظر من همین که یه حرکت انجام داد سرع برو 2 تا ضربه به پای جولش بزن بعد سریع برگرد بیا جلوی سرش بعد به احتمال خیلی زیاد بلند نمیشه و فقط آتیش میزنه که باز هم میتونی همین کارو انجام بدی، اگرم بلند شد چون جلوی سرشی راه فرارت آسونه.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,490
نام
Farhad
کسی میدونه ای باسی ک تو iron keep هستش چطور باید کشتش تا حدودی بش اسیب میزنم اما شمشیرش ک اتیشی میشه زود میکشم؟اسمش فک کنمsmelter deamon wبود

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
یه سوال.
وقتی Bonfire Ascetic توی Majula میسوزونی اون دختره که الان صحبتشه که Miracle میفروشه و راه رو برات عوض میکنه قویتر میشه؟!
اگر جواب مثبته باید عرض کنم که الان تو حالت عادی همه Bonfire ها تو این سری که دارم میرم 5+ هستن. همینجوری محض کنجکاوی گفتم بزار بسوزنم ببینم نهایتش تا چند میره بالا. البته توقع داشتم نهایت تا 8 بره که میشه همون 7+NG که تو دارک سولز و دیمونز سولز بالاترین درجه سختی بود. دیدم نه باز بیشتر میسوزونه! گفتم خوب دیگه 10 آخرشه .... دیدم نه .... خلاصه تا 12+ سوزوندم و دیگه بی خیال شدم!
حالا من رفتم سراغ اون دختره و با همین حالت Bonfire +12 تو Majula کشتمش! :d
اولش یه بار منو کشت چون حرکاتشو بلد نیودم ولی سری بعد کشتمش و لعنتی چقدر Health اش زیاد بود!

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی

منم با کمک همین رینگ نونستم بکشمش, اگه ندارین میتونید از منطقه مه آلود بدست بیارین

Sent from my ST15i using Tapatalk

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
یه سوال.
وقتی Bonfire Ascetic توی Majula میسوزونی اون دختره که الان صحبتشه که Miracle میفروشه و راه رو برات عوض میکنه قویتر میشه؟!
اگر جواب مثبته باید عرض کنم که الان تو حالت عادی همه Bonfire ها تو این سری که دارم میرم 5+ هستن. همینجوری محض کنجکاوی گفتم بزار بسوزنم ببینم نهایتش تا چند میره بالا. البته توقع داشتم نهایت تا 8 بره که میشه همون 7+NG که تو دارک سولز و دیمونز سولز بالاترین درجه سختی بود. دیدم نه باز بیشتر میسوزونه! گفتم خوب دیگه 10 آخرشه .... دیدم نه .... خلاصه تا 12+ سوزوندم و دیگه بی خیال شدم!
حالا من رفتم سراغ اون دختره و با همین حالت Bonfire +12 تو Majula کشتمش! :d
اولش یه بار منو کشت چون حرکاتشو بلد نیودم ولی سری بعد کشتمش و لعنتی چقدر Health اش زیاد بود!
قوی تر که باید بشه حتما! البته من تو حالت +1 امتحان نکردمش. من همون اوایل بازی بون فایر ماجولا رو +3 کردم فکر می کردم دشمن که نیست اینجا عیب نداره! ای کاش اول مثلا رو حالت +4 یا 5 امتحانش میکردی بعدش میرفتی رو حالت +12. از CRUSHED EYE استفاده کردی قبل از مبارزه یا یه سره رفتی سراغش؟

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
انقدر bonfire acetic هدر ندین...:|
از Human Efiggy با ارزش تره
روی بونفایر the old iron king ازش استفاده کنین...
همینطور بزنیدش...(تو NG+ اینکار کنید بهتره)
10 بار که تکرار کنید حدود 5 میلیون سول بهتون میده...
زدنش هم خیلی سادس از بس که اسکله

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
این Moonlight GS اصلا بالانس بازی رو ریخت بهم .
قبلا توی Chasm رفتن دردسر بود، الآن میرم فارم می کنم.
راستی دوستان می دونستید که اون شمشیر Benhart که اسمش BlueMoon GS هست، ورژن تقلبی همین MoonLight GS هست ؟

کسی میدونه ای باسی ک تو iron keep هستش چطور باید کشتش تا حدودی بش اسیب میزنم اما شمشیرش ک اتیشی میشه زود میکشم؟اسمش فک کنمsmelter deamon wبود

ولش کن فعلا .
بعدا که Gyrm's Shield رو گرفتی برو سراغش.

دوستان من تا الان 6 تا از باس ها رو کشتم این روحشون به درد چیزی نمیخوره؟

به درد می خوره، می تونی با سلاح عوضشون کنی در آینده.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
این Moonlight GS اصلا بالانس بازی رو ریخت بهم .
قبلا توی Chasm رفتن دردسر بود، الآن میرم فارم می کنم.
راستی دوستان می دونستید که اون شمشیر Benhart که اسمش BlueMoon GS هست، ورژن تقلبی همین MoonLight GS هست ؟

lol آره البته واسه من بیشتر تو PvP تغییر محسوسی ایجاد کرد و دیگه با خیال راحت همه رو Invade می کنم و حتی جادوگرها هم دیگه حرفی برای گفتن ندارن در مقابل این شمشیر.

اون Chasm هم اگه یه شمشیر سنگین ببری خیلی آسون میشه، وقتی طرف Poise نداشته باشه و مدام بهش اتک بدی راحت می میره.

آره من اون رو فهمیدم، از همون اول هم معلوم بود این شمشیرش Fake هست و انقدر ازش تعریف می کرد آدم وسوسه می شد زود بگیردش، از طرفی چون به خودم قول داده بودم هیچ NPCای رو نکشم منتظر بودم تا خودش بهم بدش و وقتی دادش فهمیدم چیز خاصی نیست:|

------------------------

یه راه خوب هم برای بدست آوردن Soul اینه که دم باس هایی که خوب Soul میدن Summon Sign بزارید و همینطور برید کمک مردم هم Soul زیاد بدست میارید و هم به مردم کمک می کنید، ثواب هم می برید:d

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
دوستان اون دری قفلی که تو brightstone cove tseldora هست با چه کلیدی لار کیشه از کجا باید بدست اوردش

Sent from my ST15i using Tapatalk

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
لطفا یکی از دوستان طرفدار Moonlight بره تو صفحه‌ی player status اش قسمت Right weapon ببینه Overall چقدر Attack میده ... میخوام ببینم از Mastodon Halberd که تا آخر آپگرید کردم و الان 653 تا Overall Attack اش هست، بیشتر دمیج میده یا نه ...
یه اشتباه کردم soul عنکبوته رو رفتم یه آیتم دیگه گرفتم الان شما تعریف میکنید بد رفتم تو کف ... از طرفی هم به شدت از اون مکان عنکبوته بدم میاد، اصلا نمی‌خوام Ascetic استفاده کنم :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر