Dark Souls II | Xbox 360

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
آره اینم حرف درستیه و رفتم ویدئوهای اسلحه رو دیدم و متوجه شدم که رنج اتکش یه خورد پایینه. خودمم که Soulــه Ancient Dragon رو استفاده کردم و دیگه بجز NG+ هیچ راهی برای گرفتن این اسلحه نیست و بی خیالش شدم.

--------------------------

07851032712115823563.jpg

ولی این Moonlight Great Sword رسما بهترین شمشیر بازیه:d امروز گرفتمش و با تمام Petrified Bone هایی که داشتم +5ــش کردم، تازه یدونه کم آوردم مجبور شدم از اون دختره که سنگ دستش هست بخرم.
نه تنها که دشمنای خود بازی خیلی راحت باهاش می میرن بلکه بهترین سلاح برای PvP هم هست. مثلا من امروز روی اون پل اول Iron Keep وایسادم و هی مردم رو Invade کردم، قشنگ از 30 بار نزدیک 25 بار بردم و تو عرض یکی دو ساعت Convenantـه Dragon رو به بالاترین Rank رسوندم. انصافا توی PvP هم خیلی Noob هست، کلا به بعضی ها سه تا اتک با این شمشیر می دادم می مردن دلم براشون می سوخت:))

این شمشیر رو از کجا میشه گیر آورد؟

alod

کاربر سایت
Mar 20, 2013
70
نام
امیر حسین
آره اینم حرف درستیه و رفتم ویدئوهای اسلحه رو دیدم و متوجه شدم که رنج اتکش یه خورد پایینه. خودمم که Soulــه Ancient Dragon رو استفاده کردم و دیگه بجز NG+ هیچ راهی برای گرفتن این اسلحه نیست و بی خیالش شدم.

--------------------------

07851032712115823563.jpg

ولی این Moonlight Great Sword رسما بهترین شمشیر بازیه:d امروز گرفتمش و با تمام Petrified Bone هایی که داشتم +5ــش کردم، تازه یدونه کم آوردم مجبور شدم از اون دختره که سنگ دستش هست بخرم.
نه تنها که دشمنای خود بازی خیلی راحت باهاش می میرن بلکه بهترین سلاح برای PvP هم هست. مثلا من امروز روی اون پل اول Iron Keep وایسادم و هی مردم رو Invade کردم، قشنگ از 30 بار نزدیک 25 بار بردم و تو عرض یکی دو ساعت Convenantـه Dragon رو به بالاترین Rank رسوندم. انصافا توی PvP هم خیلی Noob هست، کلا به بعضی ها سه تا اتک با این شمشیر می دادم می مردن دلم براشون می سوخت:))
من اين شمشير رو پيش يكي از npc ها نزديك ماجولا ديدم ،اين همونه؟

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
کلا بازی قراره واسه mageها سخت تر بشه! soul greatsword رو دیگه چه کار دارن؟ اون خودش به اندازه کافی castingـش طولانی بود بیشترش هم کردن نامردا! در ضمن اگه قراره قدرت soul geyser کم بشه کلا به هیچ دردی نمیخوره! چون 2-3 تا بیشتر نمیده و از اونجایی که احتمال اینکه همش به طور دقیق برخورد کنه به حریف کمه کلا بی خیالش شیم بهتره فکر کنم!

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
مجیکش هم که S هست .
جسارتا S رو میدونی چیه قضیش دیگه ؟ اگه دقیقا نمی دونی می خوای توضیح بدم ؟

فکر کنم همون Scalingــه INT کاراکتر باشه که هر چی بیشتر باشه دمیج بیشتری وارد می کنه(از نوع مجیک) که از E تا S داره و S بالاترین دمیج رو میده، درسته؟

این شمشیر رو از کجا میشه گیر آورد؟

باس عنکبوت رو اگه کشتی برو اون بونفایر پایین که نزدیک یه گودال بزرگه و خونه اون کلاغه(Ornifex) هم نزدیکشه، یدونه Bonfire Ascetic بسوزون بعد برو دوباره با باسش بجنگ وقتی که مرد دوتا Soul میده که یکیش قرمزه برو پیش همون کلاغه و اون Soul رو با این شمشیر عوض کن. البته اگه توی NG+ هستی و هنوز باس عنکبوت رو نزدی، پس از زدنش این Soul باز دراپ میشه.

من اين شمشير رو پيش يكي از npc ها نزديك ماجولا ديدم ،اين همونه؟

نه این اون نیست، اون اسمش Bluemoon Swrod هست و اصلا به پای این نمی رسه.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
این باس ها رو تنهایی بزنیم بهتر یا یه نفر رو با خودمون ببریم؟ فرقش چیه؟
و وقتی پای بنفایر میشینیم یه گزینه داره که میشه یه چیزی رو توش آتیش زد ابن یکی چیه و به چه دردی میخوره؟
کسی نبود جواب این 2 سوال ما رو بده

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
بالاخره بعد از 155 ساعت و لول 247 تونستم بازی رو 1000 کنم ! :d
واقعا کشتن licia تو NG++ پدر منو در آورد ! اگه بری نزدیک یه wrath of gods میزنه درجا میمیری ! hp اش هم اگه تا نصفه بره هی HEAL میزنه سریع پر میشه ! :| کشتنش تو نصف HP استامینای بالایی میخواد که من نداشم و با بدبختی تونستم بکشمش!

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بالاخره بعد از 155 ساعت و لول 247 تونستم بازی رو 1000 کنم ! :d
واقعا کشتن licia تو NG++ پدر منو در آورد ! اگه بری نزدیک یه soothing sunlight میزنه درجا میمیری ! hp اش هم اگه تا نصفه بره هی HEAL میزنه سریع پر میشه ! :| کشتنش تو نصف HP استامینای بالایی میخواد که من نداشم و با بدبختی تونستم بکشمش!
منم دقیقا به همین دلیل نمیتونم بکشمش! حالا من NG++ نیستم اما در عوضش بون فایز اون منطقه رو +3 کردم الان تقریبا ضد ضربست!

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
یه نکته جذاب راجع به 4+NG اینه که تعداد Gargoyl ها از 5 به 6 افزایش پیدا میکنه!
اون سری آخر به جای یه دونه دو تا میان :-s

alod

کاربر سایت
Mar 20, 2013
70
نام
امیر حسین
سبك من knight و ميخوام جادو هم انجام بدم
من pyromancy flame رو دارم يه سري جادو مثل fireball ,miracle , great soul arrow دارم
چجوري ميشه باهاشون جادو انجام داد چون تا حالا كلاس جادو رو نگرفتم
براي gargoyl ميشه سامون كود؟ چون خيلي زيادن توي يكشم سخت بودن

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان كسي نميدونه كاربرد Petrified Egg چيه ؟
اگه به اون پیرزنه تو Iron keep بدیش میتونی وارد covenant اِ dragon remnant شی ...
توضیحاتش هم اینجاست ...

- - -ویرایش - - -

سبك من knight و ميخوام جادو هم انجام بدم
من pyromancy flame رو دارم يه سري جادو مثل fireball ,miracle , great soul arrow دارم
چجوري ميشه باهاشون جادو انجام داد چون تا حالا كلاس جادو رو نگرفتم
براي gargoyl ميشه سامون كود؟ چون خيلي زيادن توي يكشم سخت بودن
واسه بعضی جادوها (آتیش و ...) باید یکی از این 2 سلاح رو داشته باشی ...
واسه جادوهایی که کلا رنگشون آبیه از این سلاح‌ها ...
واسه اونایی که رنگشون زرده هم از اینا ...
واسه سیاه‌ها هم مثل همون آبیا ...
کلا برای استفاده (چه سلاح چه جادو بجز مدل آتیش) باید یه حداقل Faith یا intelligence داشته باشی ... کلاس knight اولش این قدرتاش خیلی پایینه و نیاز به level up زیادی داره ... میتونی واسه بار اول بازی فقط از جادوی آتیش استفاده کنی و Faith و intelligence رو قوی نکنی ولی برای بار دوم با استفاده از soul vessel که آخرای بازی بدست میاری لول هات رو پخش کنی رو اون 2تا ... مجیک‌ها قوی قدرت زیادی می‌طلبن ...

آخرین ویرایش:

yuri

کاربر سایت
Nov 10, 2011
71
این دراگون توس نامرد کجاست ؟ قبلیو با اون تموم کردم تو یکی بار اول بازی تموم شد نیافتم یکی یه امار بده این کجاست دقیقا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر