Dark Souls II | Xbox 360

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
خوب 3+NG هم با کشتن تمامی باسها و همچنان بدون Summon کردن تموم شد.
نکته جالب اینجاست که الان تو 4+NG همون اول بازی تو اون اتاق پیرزن ها طبقه بالا یدونه Human Effigy بهت میداد تو یه صندوق. این سری رفتم بهش Rubbish داد نامرد! :(
یه مدت استراحت میکنم و بی خیالش میشم چون دیگه حوصله ندارم فعلا.
برم یه بازی دیگه بازی کنم تا بعدا دوباره بیام بقیه شو برم :d

مطمئنی باس مخفی دیگه نداره؟
چون من اونا رو همون بار اول زدم ینی اونا 2/3 برابر از باس آخر سخت تر بودن؟؟
حالا آخر میفهمیدم اگه جاینت سول ها رو مصرف کنم عیب نداره بازم تاثیرش رو وندریک هست؟
Sent from my LT30p using Tapatalk
باس مخفی یه دونه بیشتر نداره. اسمش Darklurker هست. برای اینکه بری پیشش هم باید ...

یه پیرمرده رو صندلی چرخ دار هست که باید 3 جا ببینیش و باهاش صحبت کنی. یکی تو Shaded Woods هست و یکی تو Black Gulch و یکی هم تو Drangleic Castle بعد از اولین Bonfire سمت راست یه اتاق بزرگ هست با 6 تا در. سمت چپ در آخر بری داخل کف اتاق میریزه و میری پایین. پیرمرده اونجاست. باز سوم که باهاش صحبت کنی یه پورتال برات باز میکنه. میری داخل یه سری دشمن خیلی خفن داره میکشی و مشعل بزرگ داخل محوطه رو با مشعل خودت روشن میکنی و آخر مرحله یه پرتگاه هست مه داره. میپری پایین و خارج میشی. اون 2 جای دیگه که پیرمرده رو دیدی دوباره میری و بهش یه Human Effigy میدی و برات پورتال باز میکنه و باز میری داخل دشمن هارو میکشی و مشعل رو روشن میکنی و آخر مرحله تو اون پرتگاه مه دار خودتو پرت میکنی پایین. مشعل آخر رو که روشن کنی میپری پایین یه دفه تو اتاق باس ظاهر میشه و مبارزه ات با سخت ترین باس بازی شروع میشه!

اون Giant Soul هارو باید حتما داشته باشی تا بتونی کینگ وندریک رو بزنی. بدون اونا ضرباتی که میزنی رسما اصلا اثری روش نداره و 1 روز تمام هم بهش ضربه بزنی نمیمیره!

دوستان توی iron keep چطوری میشه Chaos Storm رو گرفت توی اون صندوق؟ من حلقه که مقاومت اتش رو زیاد میکنه استفاده میکنم به اضافه پایرومنسی flash sweat اما تا میرم رو اتش زود جونم تمام میشه!!!
همین دو سه صفحه قبل دوستان توضیح دادن!

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
ما رو از
Darklurker ترسوندید بابا! با 2 تا soul geyser و 4 تا soul spear کلکش کنده شد رفت. فرصت نفس کشیدن پیدا نکرد! کلا بازی هرچی داره جلوتر میره باس ها دارن آسونتر میشن در عوضش مراحل خیلی سخت میشن!

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
بهترین اسلحه سنگین برای Buildــه STR - DEX:

Curved Dragon Greatsword

dragon%20greatsword.png

رفتم بین تمام سلاح های بازی تحقیق کردم تا ببینم کدوم از همه بهتره و بنظرم برای Buildــه STR - DEX این از همشون بهتره. بهترین خصوصیتش اینه که Bonus Scaleــش بعد از اینکه +5 بشه برای Dex میشه رنک S که بالاترینه و برای STR هم میشه B که بازم عالیه. دمیجش هم میشه 400 که در مقایسه با سایر سلاح ها که وزنشون خیلی بالاتره بازم بهتره. این اسلحه رو می تونید با Trade کردن Soulــه Ancient Dragon که از خاطراتش بدست میارید با Ornifex بدست بیارید.

تفاوت چندانی با Great sword +10 نداره.
بهترین سلاحی که من باهاش توی گیم کار کردم تا اینجا Moonlight Great sword بوده.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,792
نام
مراد حلیمی
خوب بازي رو بعد از وقفه اي تموم كردم

چرا اينجا كسي درمورد داستانش حرف نميزنه؟؟به نظر من داستان بازي تنها قسمتي بود كه در حد شماره ١ اش قوي بود و واقعاوجاي بحث زيادي داشت و لذت بخش بود(مخصوصا ارتباطاي خفيفش با شماره قبلي)
به جز داستان بقيه بخشاش با اينكه خيلي خوب بودن ولي به زيبايي شماره قبل نبودن مخصوصا رقيق تر شدن غم بازي و اسونتر شدن بازي .....

.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
تفاوت چندانی با Great sword +10 نداره.
بهترین سلاحی که من باهاش توی گیم کار کردم تا اینجا Moonlight Great sword بوده.

اتفاقا خیلی باهاش تفاوت داره.

1- وزنش 18 هست که Great Sword وزنش 22ــه.

2- Great Sword اصلا Bonus روی Counter Attack ها و شکستن Poise طرف مقابل نداره که این داره، مقدارش هم خیلی خوبه.

3- Great Sword اصلا Special Attack نداره ولی این شمشیر می تونه همزمان Special Attack و Strong Attackــش رو روانه دشمن کنه که فوق العادست.

4- Scale Bonus های این برای DEX و STR به ترتیب S و B میشه که خیلی اوقات همین مقیاس ها با کیفیت بودن یه اسلحه رو مشخص می کنه. کسی که Buildـش رو STR و DEX باشه از این شمشیر نهایت استفاده رو می بره. در حالی که Great Sword بهترین Scale هاش به ترتیب D و A میشه.

5- این اسلحه در حالتی که Lighting +5 بشه دمیجش میشه 392 و Scalingش هم میشه C و A و 167 تا Lighting Damage هم وارد می کنه. درحالی که Great Sword در همین حالت دمیجش میشه 280 و Scalingش هم میشه E و B.

-------------

Moonlight Great Sword شمشیر خیلی خوبیه چون وزنش خیلی کمه و البته Magic Damage خیلی خوبی هم داره. می تونه بهترین شمشیر برای Sorcerer و Celeric بحساب بیاد که INT بالایی دارن و با Scale شمشیر خیلی خوب Match میشه. برای PVP هم خوبه تازه، الان خودم میرم دنبالش که بگیرمش.

ما رو ازDarklurker ترسوندید بابا! با 2 تا soul geyser و 4 تا soul spear کلکش کنده شد رفت. فرصت نفس کشیدن پیدا نکرد! کلا بازی هرچی داره جلوتر میره باس ها دارن آسونتر میشن در عوضش مراحل خیلی سخت میشن!

مساله همینه برای کلاس Sorcerer کشتن این باس خیلی آسونه ولی محیط ها و دشمن ها معمولی سخت تره، در صورتی که این مساله برای من برعکس بود. دشمنا و محیط ها خیلی آسون بود و فقط یکم توی Shrine of Amana بخاطر اون جادوگرا اذیت شدم.

در مورد داستان و یکی از شخصیت ها:

یه نفر توی تاپیک گفته بود که اون زنه Licia که جادو میفروشه Traitor هست و اینا و باید کشتش، در صورتی که من بدون کشتنش راحت بازی رو تموم کردم ولی الان که میرم پیشش هربار یه نوشته زیر تصویر نشون داده میشه که دقیقا معلوم نیست به چه خاطره!

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
یه نفر توی تاپیک گفته بود که اون زنه Licia که جادو میفروشه Traitor هست و اینا و باید کشتش، در صورتی که من بدون کشتنش راحت بازی رو تموم کردم ولی الان که میرم پیشش هربار یه نوشته زیر تصویر نشون داده میشه که دقیقا معلوم نیست به چه خاطره!
وقتی میری پیشش و اون نوشته رو میبینی اگه crushed eye orb رو بزنی میتونی باهاش بجنگی و اگه بکشیش بهت sothing sunlight رو میده ( یه miracle ه که تنها از همین راه به دست میاد ).[h=1][/h]

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
Moonlight Great Sword شمشیر خیلی خوبیه چون وزنش خیلی کمه و البته Magic Damage خیلی خوبی هم داره. می تونه بهترین شمشیر برای Sorcerer و Celeric بحساب بیاد که INT بالایی دارن و با Scale شمشیر خیلی خوب Match میشه. برای PVP هم خوبه تازه، الان خودم میرم دنبالش که بگیرمش.
از كجا بايد اين شمشيرو گرفت ؟

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
از كجا بايد اين شمشيرو گرفت ؟

با کشتن Duke Dear Freja توی NG+، که بعدش Soulــش دراپ میشه و میتونی با Trade کردنش با Orfenix تبدیلش کنی به این اسلحه.
البته لازم نیست حتما NG+ رو بری می تونی یه Bonfire Ascetic توی بونفایر قبل باس بسوزونی و بعد بری بکشیش.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
در مورد داستان و یکی از شخصیت ها:

اسمشو نمی دونم اما اون زنه که تو majula در ازای گرفتن پول برات یه راهی رو باز میکنه و معجزه هم می فروشه traitor هست. اگه سنگ مخصوص شناسایی traitorها رو داشته باشی هر وقت بهش رسیدی یه پیام میاد که crushed eye stirs بعد که از این سنگ مخصوص استفاده کردی invade می کنی به دنیای اون زنه و باید بکشیش. البته من چون بون فایر ماجولا رو ضربدر 3 کردم عملا کشتنش واسه من غیر ممکنه! :D

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
اسمشو نمی دونم اما اون زنه که تو majula در ازای گرفتن پول برات یه راهی رو باز میکنه و معجزه هم می فروشه traitor هست. اگه سنگ مخصوص شناسایی traitorها رو داشته باشی هر وقت بهش رسیدی یه پیام میاد که crushed eye stirs بعد که از این سنگ مخصوص استفاده کردی invade می کنی به دنیای اون زنه و باید بکشیش. البته من چون بون فایر ماجولا رو ضربدر 3 کردم عملا کشتنش واسه من غیر ممکنه! :D

آها حالا فهمیدم دقیقا جریانش چیه، قبل از درگیری باید حتما همه جادوهاش رو بخرم چون دیگه زنده نمیشه. منم بونفایر ماجولا رو +6 کردم، بریم ببینم حریفش میشم یا نه:d

--------------------------

راستی یه آپدیت جدید برای بازی قراره دو روز دیگه عرضه بشه که علاوه بر رفع باگ های بازی، بازی رو از خیلی نظر آسون می کنه اینم جزئیاتش:

Calibrations 1.04 notes:

• Changed the “heavy” throwing animation for Corrosive Urns. Reduced corrosive damage to items when hit.
  • Increase in durability on Twin Blade Weapon / Decreased their durability degradation.
  • Moonlight Greatsword can no longer be enchanted and buffed. Attack animation has been slowed / adjusted.
  • The upward adjustment weight, the degree of toughness, the defense of “large helmet of Gerumu warrior” Armor (Thanks Google Translate. I have no idea what a Gerumu is).
  • Reduced damage from the Ring of Thorns.
  • Reduced damage from the Ring of the Old Sun
  • Damage will not decrease for every enemy that Soul Spear pieces trough.
  • Increase in casting time and decrease of damage for Soul Greatsword
  • Upward adjustment of the bullet speed “lump of Seoul to be tracked” magic “crystal mass of Seoul to be tracked”, and a lower adjustment of stamina take the amount of darkness surgery “those who follow” (Unsure of the horrible Google Translate)
  • The downward adjustment of the amount of damage “torrent of Seoul” magic (I’m guessing a nerf in Soul Geyser or Soul Vortex)
  • Casting speed on recovery spells being lengthened.
  • Increased casting time and decreased damage for Wrath of Gods
  • Decrease in damage and increase in casting time for all Fire Storm-esque pyromancies. Might also include a decrease in damage for Forbidden Sun.
  • Increased defense for Lucatiel, Benhart, and Manscorpion Tark (one other NPC mentioned).
  • The downward adjustment of the HP enemy “rupture the Dead” (???)
  • Female mages in Shrine Of Amana receiving nerf in both damage and their spell’s tracking ability.
  • Fire Lizards in Forest of Fallen Giants will not spit fire in slower intervals.
  • Downward adjustment period the occurrence of the shock wave of attack during downswing enemy of “backpack hammer” (???)
  • The Last Giant now does even less damage to players and Well-Mannered Pate.
  • The Lost Sinner now has less HP and does less damage.
  • Royal Rat Authority now has less HP and does less damage
  • Duke’s Dear Freja’s laser breath now does less damage.
  • Enemies around Sinner’s Rise now do less damage
  • Shadow Men in the Flexile Sentry’s Boss area in NG+ now do less damage

و در آخر چیزی که طرفدارا خیلی روش اعتراض دارن این هست، که انصافا خیلی ضایع هم هست:d

56261784444898186341.jpg

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
همون اول بازی کنار اون خانمه که واست لول آپ میکنه یه برجک سنگی هست که به مرد اون بالاست باهاش که حرف میزنی بهت درخواست جوین شدن میده من درخواستش رو رد کردم مشکل پیش نمیاد بعدا

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
Moonlight Greatsword, Soul geyser, Old sun ring, Soul Greatsword, Last giant, Wrath of god و اکثر Pyromancy های قوی با آپدیت بعدی nerf میشن تا حداقل ملت رو 1HKO نکنن.
از اون طرف Durability این twinblade ها بیشتر میشه و Avelyn دست نمیخوره.
ترجمه تغییرات پچ 1.04

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر