Dark Souls II | Xbox 360

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
دوست عزیز اینی که شما میگی رو کنسول های خانگی ممکن نیست ولی برایpc بله میاد

چرا وقتی از چیزی اطلاع نداری پاسخ غلط میدی ؟ نسخه اول بعد از یه مدت با dlcیش جدا اومد. منظورش این بود همچین نسخه ای واسه بازی دوم میاد که معلوم نیست. ممکنه بعد از اینکه همه dlcها جدا اومد روی دیسک هم بیان.

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
من هنوز تموم نکردم بازی رو چون ایام عید بود شبی 2-3 ساعت بیشتر نرسیدم بازی کنم و الان هم مهمون اومده اتاقم اصلا نمیشه بازی کرد! ولی تا الان که لول 120 هستم مشکل خیلی خاصی تو بازی نداشتم، حتی سخت ترین غول ها رو هم بعد 7-8 بار کشتم، Convenant ظاهر نکردم اصلا و نزدیک 15 تا هم Human Effigy دارم که اصلا ازشون استفاده نمی کنم چون فرقی واسم نداره. شمشیر و آرمورم هم هنوز همون setــه Drangelic هست که اصلا آپگریدشون هم نکردم.. Death هام هم تا اینجا که نزدیک 15 تا غول کشتم 150 و خورده ای هست که بیشترش واسه بدست آوردن آیتم هایی بوده که توی جاهای خطری بوده! نمی خوام بگم که من بازیم خوبه اصلا چون شیوه بازیم فقط Block + Roll و Attack هست و کار خاصی انجام نمی دم ولی بنظر من بازی اصلا و ابدا سختیش زیاد نیست بیشتر راضی کننده و لذت بخشه، اگه یکم بیشتر بود خیلی بهتر می شد.

چه جالب
شما دیگه اند rpg هستید:D
جدی تا بحا جندبار کشته شدی که 150 غول نفله کردی

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
1- پنج تا
2- نامحدود. من اینجوری Intelligence لازم یه جادو رو 9 تا آوردم پایین تر :d
3- نمیدونم چون Convenant ها بیشتر برای قسمت آنلاین هست و برای آفلاین اهمیتی نداره.
4- همون دختره که بقل آهنگره روی سنگ تو Majula نشسته بعد از گرقتن King's Ring بهت 10 تاشو میفروشه و وقتی باس آخر رو زدی نامحدود بهت میفروشه و هر چند تا بخوای میتونی ازش بخری.
این دختر کجاست؟
چطور باید بیارمش Majula ؟

ممنون حل شد

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
سلام دوستان امروز رفتم تو بازی دیدم lighting spear م که همیشه 10 تا بوده شده 3 تا نشستم پیش بونفایر هر کاری کردمم درست نشد چه کنم؟:((
من یه جا خوندم توی پچ جدید، تعداد لایتنینگ اسپیرها رو کم کردن.

آخرین ویرایش:

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
قبلا انتخاب یه باش به عنوان سخت ترین باس بازی سخت بود چون هر کدوم قلق خاص خودشون رو داشتن .
ولی الآن دیگه راحته :
Fume Knight

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
قبلا انتخاب یه باش به عنوان سخت ترین باس بازی سخت بود چون هر کدوم قلق خاص خودشون رو داشتن .
ولی الآن دیگه راحته :
Fume Knight

مخالفم Ancient dragon از هم سختر هست البته من هنوز Dlc بازی نکردم ولی خداییش غولی که توی Wiki بازی 10 روش برای کشتنش هست و همون ها هم شانسی هست به نظرم سخترین باشه

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
در قلعه Dragnleic برای من باگی شده باز نمیشه ! کسی میدونه چجوری میشه درستش کرد؟:-/

شما بازی رو به اخرین ورژن اپدیت کن و بعد نزدیک در قلعه که رسیدی حتما یه نفر از اون کماندارا یا هر دشمن دیگه ای رو دقیقا نزدیک و مقابل اون مجسمه های کنار دروازه بکش.حالا روحشونو
این مجسمه ها جذب می کنن و در باز می شه.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
شما بازی رو به اخرین ورژن اپدیت کن و بعد نزدیک در قلعه که رسیدی حتما یه نفر از اون کماندارا یا هر دشمن دیگه ای رو دقیقا نزدیک و مقابل اون مجسمه های کنار دروازه بکش.حالا روحشونو
این مجسمه ها جذب می کنن و در باز می شه.
آپدیتش خیلی بزرگه! راه دیگه ای نداره؟

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,251
مخالفم Ancient dragon از هم سختر هست البته من هنوز Dlc بازی نکردم ولی خداییش غولی که توی Wiki بازی 10 روش برای کشتنش هست و همون ها هم شانسی هست به نظرم سخترین باشه

یعنی عمرا:D Ancient Dragon رو با بالا بردن Fire DEF به مقدار 900 عملا به یک جک تبدیل میشد چون دیگه آتیشش هیچ اثری روت نداره ولی این Fume Knight ..... یعنی چقدر من فحش دادم این باس رو :D فک کنم 60-70 بار مردم تا تونستم بزنمش. بسیار ضربات سنگین و خطرناکی داره بخصوص وقتی شمشیرش رو به Dark Flame آغشته میکنه:D

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
آپدیتش خیلی بزرگه! راه دیگه ای نداره؟

به نظرم بهترین راه اینه که از طریق pc اپدیت رو با دانلود منیجر دانلود کنی که سریع دانلود کنه و با برنامه horizon انتقالش بدی به هارد کنسول. این لینک دانلود اخرین اپدیت برای نسخه region free :

Code:
 http://www.xbuc.net/media/updates/40398c88-1973-454a-ac15-0326cfe0a63f/tu00000008_00000000

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا

هر کسی این بازی رو با یه سبکی بازی می کنه و هر غول بازی برای یه سبک سخته .
برای من زدن Fume knight خیلی سخت بود.
وای اون Ancient Dragon که خیلی هم سخت نیست، شما اون انگشتری که مقابل ضربات از پشت ازت محافظت می کنه رو داشته باشی کارت خیلی راحت میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر