Dark Souls II | Xbox 360

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان من لولم 26ه حالا هر چی میکنم نمیتونم این pruser رو بکشم اگه کسی از دوستان هست بیاد کمکم کنه با هم بکشیمش؟
توی آنلاینش چجوری یه نفرو احظار کنم که با هام بیاد؟
کلاسمم sorcererه

- - -ویرایش - - -

من که سیو هام پکید از اول شروع کردم !! این بار چقدر آسونه !

یه راهنماییی بکنم به کسایی که شاید ندونن ؛ توی بازی هر چندبازی که بمیرین حتی 1 soul یا Humanity هم از دست ندین ؛ کافیه همیشه یکی از حلقه های Ring of protection رو توی دست داشته باشین ؛ همون اوایل بازی یکیش رو بدست میارین ، خاصیتش اینه که وقتی کشته شدین ، هیچ روحی از دست نمیدین و Hollow هم نمیشین اما حلقه میشکنه پس راحت میرین پیش آهنگر توی ماجولا و با قیمت 3000 روح حلقه رو درست میکنین ، توی باس فایت هایی که زیاد کشته میشین این حلقه عالیه !! من تا الان که نصف بازی رو رفتم فقط یه دونه Human effigy استفاده کردم . . .

اولای بازی من ک هرچی گشتم نیافتم محل دقیقشو میدونی؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان من لولم 26ه حالا هر چی میکنم نمیتونم این pruser رو بکشم اگه کسی از دوستان هست بیاد کمکم کنه با هم بکشیمش؟
کلاسمم sorcererه

- - -ویرایش - - -

باید حتما human باشی تا بتونی کسی رو احضار کنی، به نظر من اگه میبینی لولت خیلی پایینه و واقعا حریفش نمیشی نشونه بزار تا بتونی به دنیای دیگران بری و باهاشون باس رو بزنی. اینجوری برای تو باس کشته نمیشه اما سول خوبی میگیری که خوب میشه لول آپ کرد و هم اینکه روش کشتنش دستت میاد. برای نوشته گذاشتن هم باید یا white sign soapstone و یا small white sign soapstone داشته باشی.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
کلا برای اینکه ببینی آیتمی کجاست اسمشو تو یوتیوب بزن اونجا کلی ویدئو میاد که دقیق محل پیدا کردنشون رو نشون میده ...
این سایت هم خیلی خوبه و همه چی توش هست که میتونی جواب همه سوالاتو توش پیدا کنی ...

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
باید حتما human باشی تا بتونی کسی رو احضار کنی، به نظر من اگه میبینی لولت خیلی پایینه و واقعا حریفش نمیشی نشونه بزار تا بتونی به دنیای دیگران بری و باهاشون باس رو بزنی. اینجوری برای تو باس کشته نمیشه اما سول خوبی میگیری که خوب میشه لول آپ کرد و هم اینکه روش کشتنش دستت میاد. برای نوشته گذاشتن هم باید یا white sign soapstone و یا small white sign soapstone داشته باشی.
کلا برای اینکه ببینی آیتمی کجاست اسمشو تو یوتیوب بزن اونجا کلی ویدئو میاد که دقیق محل پیدا کردنشون رو نشون میده ...
این سایت هم خیلی خوبه و همه چی توش هست که میتونی جواب همه سوالاتو توش پیدا کنی ...

چجوری نشونه بزارم که برم تو دنیای دیگران؟

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
چجوری نشونه بزارم که برم تو دنیای دیگران؟
از توی inventory ایتم white sign soapstone رو اول equip کن و بعد با دکمه جهت پایین انتخابش کن و دکمه X رو بزن ، با این کار روی زمین علامتی ظاهر میشه که اگه کسی بخواد تو رو احضار میکنه .
این آیتم رو هم باید از Pate بگیری ، اگه دقیق هم میخوای بدونی برو به همون لینکی که دوستمون توی پست بالا داد

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
کلاسمم sorcererه

- - -ویرایش - - -

من اولینش رو توی no man's wharf پیدا کردم ، اگه bonefire ascetic هم بزنی میتونی هر چندتا که میخوای ازش بدست بیاری . . . فقط باید از heide's tower رد بشی و Dragon rider رو بکشی که کاری نداره . . .

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
آقا کی پایه pvp هست؟ دیروز 3 تا قرمز رو تو ایرون کیپ سامون کردم یکی اومد بقل وایساد تا اونا جنگشون تموم بشه بعد اینی که بقل من بود رفت پیش یارو جنگید بعد اونو کشت بعد همینجوری که داشت دست تکون میداد برا یارو ننم از پشت خفتش کردم خیلی حال میده کلا هرچی دارک سولز باز هست تو جورنی 3 هست

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان من اودم از اول با کلاس knight لولمم 30 هست last giant رو کشتم همون بار اول خدایی این بار عین آب خوردن بود:d
سمت presuer نرفتم چونکه سلاحم زیاد قوی نبود رفتم سمت heides tower of flame واسه فارم کردن و لول آپ و آیتم به نظرتون کار درستی کردم؟
دوستان با کلاس knight بهترین روش برای کشتن presuer چیه؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان من اودم از اول با کلاس knight لولمم 30 هست last giant رو کشتم همون بار اول خدایی این بار عین آب خوردن بود:d
سمت presuer نرفتم چونکه سلاحم زیاد قوی نبود رفتم سمت heides tower of flame واسه فارم کردن و لول آپ و آیتم به نظرتون کار درستی کردم؟
به شخصه برای لول آپ قبل باس persuer نشونه میذاشتم و میرفتم دنیای دیگران و باس رو می زدم و خیلی هم جواب میداد.
ضرباتشو راحت میشه جاخالی داد و با سپر هم قابل دفاعن ... بعد از هر combo اش 1 یا 2 ضربه بهش بزن . اگه دمیج داشتی جای ضربه زدن flask بخور ...

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
به شخصه برای لول آپ قبل باس persuer نشونه میذاشتم و میرفتم دنیای دیگران و باس رو می زدم و خیلی هم جواب میداد.
ضرباتشو راحت میشه جاخالی داد و با سپر هم قابل دفاعن ... بعد از هر combo اش 1 یا 2 ضربه بهش بزن . اگه دمیج داشتی جای ضربه زدن flask بخور ...

دمت گرم داداش پس با جا خالی و سپر میشه جلوشو گرفت

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
خیلی ساده و خیلی راحت
قبلا چند ماه پیش توی تایپک پی سی نوشتم الان پستش رو پیدا کردم
persure

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
آقا کی پایه pvp هست؟ دیروز 3 تا قرمز رو تو ایرون کیپ سامون کردم یکی اومد بقل وایساد تا اونا جنگشون تموم بشه بعد اینی که بقل من بود رفت پیش یارو جنگید بعد اونو کشت بعد همینجوری که داشت دست تکون میداد برا یارو ننم از پشت خفتش کردم خیلی حال میده کلا هرچی دارک سولز باز هست تو جورنی 3 هست
من هستم
الان کثیفترین روش اینه که یه نفر رو به عنوان کمک summon میکنن ، بعد همون طرف که summon کرده 2تا از رفیق هاشو به عنوان invader احضار میکنه و میریزن سر اون بیچاره خیلی اعصاب خورد کن شده و تا الان 2-3 بار این بلا سره خودم اومده .... به ندرت میشه دیگه یک نفر رو تنها گیر آورد و invade کرد ..... الان بهترین راه برای مبارزه عادلانه با اعضای covenent های مختلف dragon remnant هِ
ولی کلا اگه خواستی حرکتی بزنی من پایه ام:d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
خبرش رو قبل از E3 خودم گذاشته بودم این هم قسمتی از خبری که بچه ها سوال کرده بودند .
:x:-*:x

• The Crown of the Sunken King – July 22, 2014
• The Crown of the Old Iron King – August 26, 2014
• 3 The Crown of the Ivory King – September 24, 2014

Season Pass هم در حال حاضر در دسترس میباشد به قیمت 24.99$ که میتوانید آن را تهیه کنید !

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سلام دوستان امروز رفتم تو بازی دیدم lighting spear م که همیشه 10 تا بوده شده 3 تا نشستم پیش بونفایر هر کاری کردمم درست نشد چه کنم؟:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر