Dark Souls II | PS3

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
من یه نظرخواهی از دوستان دارم :D

من چند روزی هست بازی رو تموم کردم ولی وندریک و اون باس مخی مونده ولی نه میخام وندریک رو بکشم و اون باس مخفی هم خیلی چرته اونهمه Human Effigy که با هزار زحمت جمعشون کردم به باد رفتن ولی حتی هنوز باس رو هم ندیدم :| اونم نمیخام بزنم . حوصلشم ندارم .
الان برم NG+ یا اینا رو بزنم ؟
هر جور دوست داري:d من الان سر ancient dragon , darklurker و وندريك موندم چه برسه به +new game . من كه تا حالا 30-40 با با باس مخفي رو به رو شدم فقط يه هيومن افيجي به فنا رفت و الان دارم dragon tooth رو +5 ميكنم و بعدش raw تا شايد كفايت كنه

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
اگه gaint soul داشته باشي و مصرفشون كني بعد از زدن چندتا ضربه بهش باهات ميجنگه هر چقد هم بيشتر gaint soul مصرف كني پادشاه ضعيف تر ميشه من 2 تا دارم فكر كنم بيشتر از اين هم توي بازي هست

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سوال داره؟ من هنوز تموم نکردم بازی رو ولی توی قسمت های قبلی تا مطمئن نمی شدم همه آیتم هارو جمع کردم و همه باس هارو نکشتم نمی رفتم سراغ NG+.....

حالا یکی بیاد به من کمک بده:
خیلی برام عجیبه این اتفاق من دقیقا قبل از Rotten هستم، تا اینجا همه باس هارو به تنهایی کشتم و کمک نگرفتم از کسی و به بقیه کلی کمک کردم، این باس رو هم سه بار سعی کردم بدون کمک بکشم ولی انگار یکی نتونه حواسش رو پرت کنه فایده نداره(دو-سه نفره که به 4 نفر کمک کردم کلا دشمن آسونی بود، مشکل اینجاست که من هیچ Whitesoap sign ی نمی بینم برای Summon کردن جز مال خوب بازی Lonehunter که اصلا بدرد نمیره بقیه خیلی راحت من رو به بازی خودشون میبرن ولی من اصلا هیچ علامتی نمی بینم که بازیکن Summon کنم، لولم هم 89 هستش، مشکل با نتورک یا چیزیه یا کلا هیچکسی اون دور و بر Soapsign نمیگذاره؟

- - -ویرایش - - -

من وسط های بازی هستم ولی هنوز نماد پادشاه رو بدست نیاوردم، فکر کنم خیلی جلوتر باید بری تا بدست بیاریش.

عضویت در این پیمان واقعا لذتبخش هستش! یه بدبختی 5 بار Summon شد به دنیای من به عنوان Grey Phantom منم همون دم در منتظرش بودم زدم دخلش رو آوردم...خیلی باحاله
Rotten كه Sign نميبيني احتمالا مشكل از نتت هست چون من با lvl 110-120 اونجا بودم كنار Bonefire كلي پر از Sign بود. يك بار هم بازي رو از اول لود كن شايد درست بشه يا DNS گوگل تست كن.
يه سري پورت هم هست شايد مشكلتو حل كنه.
Rotten اخرين باس از اون ٤ تا واسه من بود:d تكي هم زدمش خيلي اسونه فقط بايد جا خالي بدي. از اين ٤ تا سخت ترينش براي من باس Iron keep بود.
اگه gaint soul داشته باشي و مصرفشون كني بعد از زدن چندتا ضربه بهش باهات ميجنگه هر چقد هم بيشتر gaint soul مصرف كني پادشاه ضعيف تر ميشه من 2 تا دارم فكر كنم بيشتر از اين هم توي بازي هست
5 تا هست،نبايد استفاده كني:d:| بايد داخل Inventory بمونه:d
چجوري ميخواي بزنيش حالا:d

آخرین ویرایش:

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
چجوري ميخواي بزنيش حالا:d[/QUOTE]
حالا حالا ها بايد دور خوش بچرخه تا چماق ؟ چكش؟dragon tooth5 مثبت پنج بشه بعد به raw تبديلش ميكنم
Raw تا چندتا ميره بالا؟؟؟
Lighting,fire ,poise, اينا تا چند تا ميرن؟؟

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بايد بري dragon shrin و اخر منطقه با يه اژدهاي بزرگ حرف بزني كه بهت ash mist رو ميده وباهاش ميتوني بري توي حافظه ي درختا
Chathedral of blue اون مرده يه كاوننت هست كه بايد يه ايتمي داشته باشي تا اجازه بده عضوش بشي ايتم يدونش توي no mans hunt روي يه پايه شكسته نزديك به بونفاير هست كه ميتوني از پله كنار بونفاير بالا بري و از اونجا بپري و بگيريش يا اينكه بري روي پل چوبي كه با هست و از وسط شيار هايي كه بين تخته ها هست سقوط كني روش

- - -ویرایش - - -

حالا حالا ها بايد دور خوش بچرخه تا چماق ؟ چكش؟dragon tooth5 مثبت پنج بشه بعد به raw تبديلش ميكنم
Lighting,fire ,poise, اينا تا چند تا ميرن؟؟

- - -ویرایش - - -

[/QUOTE]
Lighting,fire ,poise, اينا تا چند تا ميرن؟؟[/QUOTE]
منظورم Giant souls بود نبايد استفاده كني، بايد داخل inventory بمونه تا ضعيف بشه
1=32x و 2=16x و .. و 5= normal اينا مقدار Defense با هر Giant soul هستن. ٥ تا باشه معمولي ميشه.
من كلاسم Mage هست اصلا اسلحه ندارم :d ولي كلا تا +10 ميشه، به جز يه سري هاي خاص كه تا +5 ميرن.كه بهtwinkling titanite نياز دارن.
اون ه Fire lighting فكر كنم جزو ٥ تايي حساب بشن مطمئن نيستم .

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
Lighting,fire ,poise, اينا تا چند تا ميرن؟
اگه str بیلد هستی اصلا اصلحتو ınfuse نکن چون شدیدا تاثیر str رو کم میکنه و در نهایت ضرر میکنی.
اگه faıth بالا داری یه lıghtnıng یا fire بزن روش خفن میشه.

ها. الان که چک کردم دیدم اشتباه کردم. در مورد dragon tooth اینکارو بکن چون خودش تغریبا هیچ تاثیری از هیچی نمیگیره فقط از str اونم D که خیلی کمه.

آخرین ویرایش:

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
اگه str بیلد هستی اصلا اصلحتو ınfuse نکن چون شدیدا تاثیر str رو کم میکنه و در نهایت ضرر میکنی.
اگه faıth بالا داری یه lıghtnıng یا fire بزن روش خفن میشه.

ها. الان که چک کردم دیدم اشتباه کردم. در مورد dragon tooth اینکارو بکن چون خودش تغریبا هیچ تاثیری از هیچی نمیگیره فقط از str اونم D که خیلی کمه.
اره d هست وخيلي كمه تازه اگر هم بخوام دميج بيشتر هم بده بايد str رو بالا 50 ببرم كه نمي ارزه و دارم faith رو بيشتر ميكنم لولم هم 155 هست به نظرتون چي روش سوار كنم كه از پس وندريك و باس مخفي و اژدها بر بياد ، اين باس ها poison ميشن؟؟؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
Rotten كه Sign نميبيني احتمالا مشكل از نتت هست چون من با lvl 110-120 اونجا بودم كنار Bonefire كلي پر از Sign بود. يك بار هم بازي رو از اول لود كن شايد درست بشه يا DNS گوگل تست كن.
يه سري پورت هم هست شايد مشكلتو حل كنه.

تعجب من همینه چون پینگ من همیشه عالیه، توی حالت عادی رو 70-80 ه و روی بدترین حالت 120-130(با سرور های آمریکا) و اتصال اینترنت هم کاملا Consistent ه و Packet loss اصلا ندارم، ولی هم دیشب هم امروز صبح اصلا Soap sign نمی دیدم اونجا، البته الان دارم میرم سراغش...شاید درست شده باشه.

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
داداش این کلید در داخل چاه تو ماجولا رو از کجا بدس بیارم
يادم نمياد كدوم كليدو ميگي ولي بايد از اون گربه هه كه توي كلبه ي بغلي هست حلقه اي رو بخري كه توي توضيحاتش نوشته reduce damage from falling
يه شلوار هم هست كه ميفروشه اون رو هم بخري بهتر ميشه، اگر كلاست جادوگره يه جادو هست كه اسيب وارد شده از سقوط رو كم ميكنه اسمشو يادم نيست ولي عكس يه چكمه روشه ، هر چقدر تعداد اينايي رو كه گفتم بيشتر داشته باشي خون كمتري ازت كم ميشه و وقتي افتادي نميميري حواستو جمع كن روي تخته ها فرود بياي;)

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
تعجب من همینه چون پینگ من همیشه عالیه، توی حالت عادی رو 70-80 ه و روی بدترین حالت 120-130(با سرور های آمریکا) و اتصال اینترنت هم کاملا Consistent ه و Packet loss اصلا ندارم، ولی هم دیشب هم امروز صبح اصلا Soap sign نمی دیدم اونجا، البته الان دارم میرم سراغش...شاید درست شده باشه.
Opening Ports for Firewall connections - If you currently have a firewall up on your connection, we recommend opening the following ports to allow proper connections to Xbox Live or the Playstation Network:

• TCP 80
  • TCP 443
  • TCP 5223
  • UDP 3478
  • UDP 3479
  • UDP 3658
اين پورت هارو تست كن.
اره d هست وخيلي كمه تازه اگر هم بخوام دميج بيشتر هم بده بايد str رو بالا 50 ببرم كه نمي ارزه و دارم faith رو بيشتر ميكنم لولم هم 155 هست به نظرتون چي روش سوار كنم كه از پس وندريك و باس مخفي و اژدها بر بياد ، اين باس ها poison ميشن؟؟؟
اره ميشه، اون پادشاه چند بار كه بهش حمله ميكني كاري نميكنه ميتوني قبل شروع باس فايت مسمومش كني.

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
من نردبون گرفتم میتونم برم پایین از گربه تمام وسایلاشو گرفتم ولی در باز نمیشه
اون forgotten key رو ميخواد كه به دست اوردنش داستانه (تير به مقدار كافي بخر) ، بايد gultch رو رد كني و بعد توي منطقه ي بعدي كه اسمش فكر كنم black gultch بود قبل از اين كه وارد fog door شي و با the rotten بجنگي سمت راست محوطه يه باريكه اي هست كه به بنفاير ميرسه روشنش كن (اون مجسمه هايي رو كه سم پرتاب ميكنن رو بشكن كه رفت و امد راحت تر شه) توي محوطه بعد از اينكه مجسمه هارو شكستي و اون چيز هايي رو كه از توي زمين در ميان رو كشتي مشعلتو روشن كن و برو سمت راست محوطه يه جايي پايين هست كه ميتوني بپري روش وقتي پريدي يكي ديگه از اون درها پيدا ميكني ولش كن و دوباره پاين رو نگاه كن واسه ي پيدا كردن ستون بعدي وقتي پريدي دو تا شبه غول رو بكش تا كلي رو گير بياري و يه gaint soul بگيري واسه خروج هم يه قفس هست كه بري توش منتقل ميشي.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر