Dark Souls II | PS3

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
نیاز نیست نیو گیم بزنی..
یه آیتم هست (اسمش درست یادم نیتس یه سولز اولش داشت8-|چه راهنمایی دقیقی:d)خلاصه رفقا اسمشو بگن...اگه اون آیتمو داشته باشی برو پیش پیرزنه اول بازی قابلیت های کاراکترت رو همون طوری بزار که میخوای باشه

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
نیاز نیست نیو گیم بزنی..
یه آیتم هست (اسمش درست یادم نیتس یه سولز اولش داشت8-|چه راهنمایی دقیقی:d)خلاصه رفقا اسمشو بگن...اگه اون آیتمو داشته باشی برو پیش پیرزنه اول بازی قابلیت های کاراکترت رو همون طوری بزار که میخوای باشه

Too late:d
بازی رو از اول شروع کردم و دوباره کاراکتر سریع و سبک انتخاب کردم- 3 ساعته به اونجایی که بودم رسیدم:d
میگم این کمبود آیتم های Heal هم واقعا چیز روی مخی هستشا(البته مثل Demon's Souls فکر کنم از وسط بازی اونقدر زیاد داشته باشی که هرگز تموم نشه)

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
فعلا تخم این بازیو ملخ نوش جان کرده اینجا، پیدا کنم بهتون ملحق می شویم :d

از زیر سنگم شده پیداش کن و بازی کن. یکی از بهترین گیمهاییه که تا حالا بازی کردم. من وقتی فهمیدم تاریخ رلیزش توی ترکیه 3 روز دیرتر از اروپاست نسخه دیجیتالشو خریدم که زودتر برم تو بازی با اینکه خیلی دوست داشتم collector's edition بخرم... :(

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
Too late:d

میگم این کمبود آیتم های Heal هم واقعا چیز روی مخی هستشا(البته مثل Demon's Souls فکر کنم از وسط بازی اونقدر زیاد داشته باشی که هرگز تموم نشه)

اصلا نیاز پیدا نمیکنی
من تو همون دور اول 10 تا estus flask که +5 اپگرید شده بودن داشتم با کلی چیزای دیگه برای heal کردن که اصلا به کار نیومد

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
واقعا این بازی بی نظیره! I loooove it(با لهجه فرانسوی جیم کری توی ماسک بخونیدش)
رسیده بودم به No man's something خیلی Suspence فوق العاده ای داشت....البته دقیقا آخر آخر که نزدیک به Boss یا Bonfire بودم(نمی دونم کدومش چون دفعه اولم بود) افتادم توی رودخونه بدون ته و نفله شدم:d تا به حال اینقدر از مردن خودم ذوق نکرده بودم!

امروز بیکار بودم نزدیک 5 ساعت یک بند بازی کردم(البته طول بازی بیشتر کمک به بقیه کردم و 4 بار دنیای بقیه رو Invade کردم)
سیستم Invade عوض شده برای کسی که مورد حمله قرار مگیره؟ یادمه توی Demon's Souls ملت خیلی زرنگتر بودن وقتی بهشون حمله میکردی ولی این 4 تا خیلی بی دفاع بودن....دو دقیقه ای نفله شدن....الانم ته Gutter ام....دنبال یه جای جدید میگردم، همه جایی که در دسترس بود رو Clear کردم.

اون Salamander های آتیشی که زیر Cardinal Tower هستن رو چجوری باید رسید بهشون؟میخوام Red Eye Orb جمع کنم

به Covenant Rat پیوستم بهم یه حلقه داد، حلقه رو هم دستم کردم ولی هنوز کسی بهم حمله نکرده....چجوریه Function این حلقه ها؟

Last edited by a moderator:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من یه نظرخواهی از دوستان دارم :D

من چند روزی هست بازی رو تموم کردم ولی وندریک و اون باس مخی مونده ولی نه میخام وندریک رو بکشم و اون باس مخفی هم خیلی چرته اونهمه Human Effigy که با هزار زحمت جمعشون کردم به باد رفتن ولی حتی هنوز باس رو هم ندیدم :| اونم نمیخام بزنم . حوصلشم ندارم .
الان برم NG+ یا اینا رو بزنم ؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من یه نظرخواهی از دوستان دارم :D

من چند روزی هست بازی رو تموم کردم ولی وندریک و اون باس مخی مونده ولی نه میخام وندریک رو بکشم و اون باس مخفی هم خیلی چرته اونهمه Human Effigy که با هزار زحمت جمعشون کردم به باد رفتن ولی حتی هنوز باس رو هم ندیدم :| اونم نمیخام بزنم . حوصلشم ندارم .
الان برم NG+ یا اینا رو بزنم ؟

سوال داره؟ من هنوز تموم نکردم بازی رو ولی توی قسمت های قبلی تا مطمئن نمی شدم همه آیتم هارو جمع کردم و همه باس هارو نکشتم نمی رفتم سراغ NG+.....

حالا یکی بیاد به من کمک بده:
خیلی برام عجیبه این اتفاق من دقیقا قبل از Rotten هستم، تا اینجا همه باس هارو به تنهایی کشتم و کمک نگرفتم از کسی و به بقیه کلی کمک کردم، این باس رو هم سه بار سعی کردم بدون کمک بکشم ولی انگار یکی نتونه حواسش رو پرت کنه فایده نداره(دو-سه نفره که به 4 نفر کمک کردم کلا دشمن آسونی بود، مشکل اینجاست که من هیچ Whitesoap sign ی نمی بینم برای Summon کردن جز مال خوب بازی Lonehunter که اصلا بدرد نمیره بقیه خیلی راحت من رو به بازی خودشون میبرن ولی من اصلا هیچ علامتی نمی بینم که بازیکن Summon کنم، لولم هم 89 هستش، مشکل با نتورک یا چیزیه یا کلا هیچکسی اون دور و بر Soapsign نمیگذاره؟

- - -ویرایش - - -

داداش یه کمکی به ما بکن

من وسط های بازی هستم ولی هنوز نماد پادشاه رو بدست نیاوردم، فکر کنم خیلی جلوتر باید بری تا بدست بیاریش.

عضویت در این پیمان واقعا لذتبخش هستش! یه بدبختی 5 بار Summon شد به دنیای من به عنوان Grey Phantom منم همون دم در منتظرش بودم زدم دخلش رو آوردم...خیلی باحاله

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
اواخر undeas crypt يه تالار هست كه به يه باس ميرسه fog door . بعد از اينكه كشتيش برو جلوتر يه چوب باقله استخوني رو ميبيني كه لباساشو در اورده و داره دور خودش ميچرخه ، كاريت نداره برو از روي لباساش حلقه رو بردار ، وقتي هم كه رسيدي پيش در اهني ها حلقه رو دستت كن تا در باز شه

محسن نیک

کاربر سایت
Apr 12, 2013
68
نام
محسن
میشه دقیقتر بگی کدوم قسمتش من رفتم چیزی گیر نیاوردم
دوتا بونفایر اونجا پیدا کردم

- - -ویرایش - - -

با پادشاه بزرگه چیکار کنم نه میجنگه نه صحبت میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟