Dante's Inferno PSP Version

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
حالا من 2تا پارتم مونده ورش دارم یکم از هوریاش و زمان تموم کردن بازیو اینارو بگین!:cheesygri
من بازی رو تو 5:30 ساعت تموم کردم. فقط میتونم بگم که گرافیک بازی یکی از بهترین های PSPـه تو سبک خودش! گیمپلی بسیار روان با کمبو های زیاد و جالب، زیادی شبیه GOW! داستان جذاب! وجود باگ های آزار دهنده در بازی، افت فریم در بعضی از صحنه های شلوغ بازی به 30fps.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان اونجا که یه اهرم وسطه راهرو هست و 4 تا تیغه فلزی هم از اطراف در حال حرکت هستن چی کار باید کرد ؟
چون تا میاییم اون دسته را بچرخونیم اینقدر دشمن میاد که نمیشه چرخوندش .

کسی نمیتونه به من کمک کنه . تقریبا بعد از اون جایی هستم که باید از اون 4 تا صفحه دایره ایی در حال چرخش بپرم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
کمککککککککککککککککک

کسی نمیتونه به من کمک کنه . تقریبا بعد از اون جایی هستم که باید از اون 4 تا صفحه دایره ایی در حال چرخش بپرم

دوست من این قست باید میله رو بچرخونی!سریع وقتی میله های طرف راستت اومد پایین فوری
برو بپر توش:blushing:
بازی کلا تکراری و حوصله مو سر برده!زود تموم شه شرشو بکنم!هوریاشم زشت و کثیف هستن:biggrin1:
کلا من به حساب علی رضا میرسم!بزاد کجایی بیا چند رو الاف این بازی شدم اخرش هیچی:love:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,821
دوست من این قست باید میله رو بچرخونی!سریع وقتی میله های طرف راستت اومد پایین فوری
برو بپر توش:blushing:
بازی کلا تکراری و حوصله مو سر برده!زود تموم شه شرشو بکنم!هوریاشم زشت و کثیف هستن:biggrin1:
کلا من به حساب علی رضا میرسم!بزاد کجایی بیا چند رو الاف این بازی شدم اخرش هیچی:love:

من عقده ای شدم انقد تو اسم منو غلط غلوط نوشتی.......:evil::cheesygri
من که دارم بازیشو میریزم امشب برم تو کارش..........
خدا کنه اونجوری که میگی نباشه....:((

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
جون behzad اسمتو دیگه eng مینویسم!این اپتاپم روش فارسی نیست!این ظوری میشه!من 2بار داونلود کردم!
یک بار هالو گداشت بعد حدف شد .......بعد دوباره ورداشتم!در کل مال همون 360 شده واسه psp !
محیطش خیلی سردو تکراریه !درست جهنمه!اما میزنه تو ذوق:(

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بابا بخدا خیلی بازیش توپه! حداقل بین این بازی های داغونه PSP خیلی باحاله! قبول دارم یکم تکراری ـه و مراحل زیادی شبیه هم هستن ولی Cutscene ـها و داستان بازی خودش بهونه ای برا تموم کردن ـه بازی :D
راجع به داستان بازی ـه لطفا نخونید :D
از دوستانی که بازی رو تموم کردن کسی نمیدونه چی شد که دانته مرد؟ آخه اون سرباز ـه اون موقع زن دانته رو کشت نه خودشو ولی...

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
بابا بخدا خیلی بازیش توپه! حداقل بین این بازی های داغونه PSP خیلی باحاله! قبول دارم یکم تکراری ـه و مراحل زیادی شبیه هم هستن ولی Cutscene ـها و داستان بازی خودش بهونه ای برا تموم کردن ـه بازی :D
راجع به داستان بازی ـه لطفا نخونید :D
از دوستانی که بازی رو تموم کردن کسی نمیدونه چی شد که دانته مرد؟ آخه اون سرباز ـه اون موقع زن دانته رو کشت نه خودشو ولی...
ه میدونی دانته منظورم نویسنده کتاب کمدی الهی دانته معتقد هست که خیلی ها بعد از مرگ نمیفهمند که مردن اگه فیلم sixth sense رو دیده باشی تو اون فیلم یارونمیدونست مرده ولی همینطوری به زندگی ادامه میداد و فکر میکرد زندس همه چی جوری پیش میره که خیال میکنه
دانته هم همینطوری بود دانته کشته شد ولی فکر کرد که برای نجات همسرش رفته به جهنم برا همین افکارش رنگ واقعیت پیدا کردن وگرنه دانته طوری میتونست به دنیایه دیگه بره آخرش هم که دیدی روه هایی که تبرعه کرده بود تونستن ببرنش به بهشت

آخرین ویرایش:

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
بازي گرافيكش واقعا بالاست
بنظرم از GOW هم بالاتره
تا حالا تو PSP نديد بودم به اين خوبي سايه داشته باشه
ولي حيف كه گيم پليش در حد GOW نيست
همش يه داس داري
اپگريدهاشم مسخرست
مثلا جاي 2 بار مربع زدن بهت 3 بار مربع رو ميده و ...
كلا با گيم پليش حال نميكنم
ولي تا اين وسطاش داستانش جالب ميزنه

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
نه میدونی دانته منظورم نویسنده کتاب کمدی الهی دانته معتقد هست که...
عزیز من این همه دارن بازی میکنن شما راحت میای داستان بازی رو میگی! 100 بار همه جا گفته شده از Sp استفاده کنید واسه حرف هایی که فکر میکنید داستان بازی رو لو میده!
دوستان پست قبلی این آقا رو به هیچ وجه نخونید!!! پست حاوی اسپویلر میباشید!!!
از بابت توضیح ممنون...

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
خوب منم تمومش کردم!در یک کلام بینهایت خسته کننده!پایانی معمولی در کل نمره خوب رو بهش میدم!:cheesygri
برم گلادیتور رو بازی کنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر