Dante's Inferno PSP Version

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
منم بازی رو از دوجای مختلف تهیه کردم و هر بار بعد از نمایش لوگوی پی اس پی از بازی خارج می شه مشکل از کجاست؟
من psp fat دارم 5.50 GEN D FULL

seraj1

کاربر سایت
Dec 13, 2009
135
سال نو مبارک
بالاخره بعد از دو روز بازیو تموم کردم آگه سوالی داشتید ازم بپرسید
بازیه خیلی باحالی بود اما از هیچ نظر به گاد اف وار نمیرسه
با اینکه گاد آف وار زود تموم شد اما جزابیت خاصی داشت من که خودم 4 بار تمومش کردم

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من یک جا گیر کردم :
حدود 65 درصد از بازی گذشته . یک جا میرسم که روبروم با آتش سد شده و باید یک جعبه را بکشیم بر روی یک قسمت . اونوقت مینویسه press hold R and hold o ولی هر کای میکنم نمیشه از اون آتش گذشت .

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
من یک جا گیر کردم :
حدود 65 درصد از بازی گذشته . یک جا میرسم که روبروم با آتش سد شده و باید یک جعبه را بکشیم بر روی یک قسمت . اونوقت مینویسه press hold R and hold o ولی هر کای میکنم نمیشه از اون آتش گذشت .

ميري پشت جعبه بعد دكه R رو نگه ميداري بعدش دكمه O رو نگه ميداري
قدرتشو جمع ميكنه و وقتي دكمه رو ول ميكني جعبه رو شوتش ميكنه :biggrin1: به سمت آتيش و از روي يه دكمه رد ميشه كه باعث ميشه آتيش خاموش بشه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
ميري پشت جعبه بعد دكه R رو نگه ميداري بعدش دكمه O رو نگه ميداري
قدرتشو جمع ميكنه و وقتي دكمه رو ول ميكني جعبه رو شوتش ميكنه :biggrin1: به سمت آتيش و از روي يه دكمه رد ميشه كه باعث ميشه آتيش خاموش بشه

مرسی . اینجا رو تونستم رد کنم ولی درست یکی دو دقیقه بعد باز گیر کردم . یه جا هست که باید یک اهرم را کشید بعد از یک ظرفی مواد مذاب به داخل یک جای دیگه ریخته میشه و یک ستون خیلی بزرگ حدود یک طبقه میره بالا .
ولی نمیدونم باید چی کار کرد ؟

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
مرسی . اینجا رو تونستم رد کنم ولی درست یکی دو دقیقه بعد باز گیر کردم . یه جا هست که باید یک اهرم را کشید بعد از یک ظرفی مواد مذاب به داخل یک جای دیگه ریخته میشه و یک ستون خیلی بزرگ حدود یک طبقه میره بالا .
ولی نمیدونم باید چی کار کرد ؟
اول میری یه سنگ هست اونو ور میداری میزاری پشته همون چیزی که مذاب میریزه بعد اهرم رو میزاری بعدش سنگ رو میزاریپشته او چیزی که مذاب میریزه تا سره جاش برنگرده بعدش راهی رو که اومدی برگرد

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
منم بازی رو از دوجای مختلف تهیه کردم و هر بار بعد از نمایش لوگوی پی اس پی از بازی خارج می شه مشکل از کجاست؟
من psp fat دارم 5.50 GEN D FULL
دوستان می شه کمک کنید؟
بئ جور تو فازه این بازیم! :cheesygri
شما firm ware پی اس پیتون چیه؟! :confused:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من یک جای دیگه گیر کردم .
حدود 75 درصد از بازی را رفتم اونجا که یک سربالایی هست و باید یک چیز شبیه گاری یا چرخ دستی خیلی بزرگ را هل بدیم وقتی هل میدم و میرسونم به بالا دیگه نمیدونم باید چی کار کرد ؟
کسی میدونه چی کار کنم ؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حدود 75 درصد از بازی را رفتم اونجا که یک سربالایی هست و باید یک چیز شبیه گاری یا چرخ دستی خیلی بزرگ را هل بدیم وقتی هل میدم و میرسونم به بالا دیگه نمیدونم باید چی کار کرد ؟
کسی میدونه چی کار کنم ؟
دقیق تر بگو

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
خودم رد کردم .
شما اصلا بازی را انجام دادی ؟ چون کلا تا آخر بازی فقط یک جا چرخ دستی یا یه چیز شبیه گاری داره . اونوقت چیو من دقیق تر بگم ؟؟؟؟؟؟؟
ماشالا شما هم كه تا آخر رفتي هر 5 مين يك بار گير ميكردي كه ! ;)

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
کسی میدونه چی کار کنم ؟
اونجا وقتی اونو رسوندی به بالا باید بیای به سمته پایین سمته چپ یه جا داره ازش میری بالا بعد قبل ازاینکه اون اهرم دوباره بیاد پایین میری بالاش و میپری اونور میدون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر