Crystal Dynamics : بازی Tomb Raider یک Uncharted نیست!!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آقای Darell Gallagher رئیس Crystal Dynamics عقیده دارد Tomb Raider Reboot نباید با بازی Naughty Dog یعنی سری Uncharted مقایسه شود.
tombraider61.jpg
وی در مصاحبه با Square Enix توضیح داد که چگونه وقتی شما این دو بازی را انجام میدهید،احساس متفاوتی نسبت به یکدیگر به شما القا میکنند و چگونه تفاوت های کوچک،باعث تفاوت بزرگی در ساخت آن ها میشود.
"خب،در واقع هر دوی آن ها action-adventure هستند؛بله از این حیث میتوانید آن ها را مقایسه کنید.من هم فکر میکنم باید این را قبول داشته باشیم و همچنین المان هایی وجود دارند که سری Uncharted کاملا از TR های قدیمی آن ها را برداشت کرده است؛خب،پس دوباره به سر همان دوراهی رسیدیم.من فکر میکنم موقعی که ما بازی را تمام و کمال نشان دهیم؛و شما بازی را از ابتدا تا پایانش تجربه کنید،باور میکنید که تفاوت های زیادی بین این دو بازی وجود دارد."
"من حدس میزنم چیزی که میتوانیم بین این دو مقایسه کنیم این باشد که شما دو شخصیت دارید که خیلی سر سخت هستند و کار های بزرگی انجام میدهند؛اما با تفاوت هایی در بازیگر(شخصیت اصلی)،صدا،حالات روحی و روانی و در نهایت داستان که این دو بازی را کاملا از یکدیگر مجزا میکنند.بنابراین،صدای ما،داستان ما،سرگذشت ما و شخصیت اصلی ما(منظور از ما،لارا است)کاملا با سری U متفاوت است."
"و تفاوت فاحش تر از آن در المان های گیم پلی است،همانطور که در Demo ها دیده اید ما یک چابکی و زیرکی خاصی به Lara داده ایم؛باز هم من فکر میکنم که ساختار بازی و این کار ما خیلی با سری U تفاوت دارد.من فکر میکنم ما فضاهای گسترده تری داریم و محور اصلی Game Play که هنوز به صورت کامل نمایش داده نشده است نیز متفاوت است.من فکر میکنم این ها واقعا تفاوت های بزرگی هستند.برای ویژگی شکار کردن؛شما میتوانید در جزیره به شکار آهوی کوهی و دیگر حیوانات بپردازید."
"من فکر میکنم تفاوت های بسیار زیاد و کوچکی وجود دارد که وقتی شما این عنوان را کامل تجربه کردید این دو بازی را کاملا از هم مجزا خواهید دانست.بنابراین اینجا فقط یک تفاوت بزرگ وجود ندارد.تفاوت های کوچک باعث تغییر خیلی چیز ها میشوند.
بازی Tomb Raider Reboot در تاریخ 5 مارچ 2013 بر روی X360,PC و PS3 منتشر خواهد شد.
منبع
پ.ن:سعی شده تا قسمت هایی که بیهوده بودند و فقط باعث زیاد شدن مطلب میشوند،حذف شده و قسمت های اصلی و مهم خبر قرار گیرد.(البته این قسمت ها فقط به 2 خط از متن مربوط میشوند)

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
TR جدید یه تقلید کامل از آنچارتد و این کاملا غیر قابل انکاره بازی که کوچکترین شباهتی به ریشه های خودش نداره حالا این چی رو داره توجیه میکنه من نمیدونم اکشن TR قدیمی کی اینجوری بود صحنه های سینماییش کجا بود حداقل تو تریلراش یه معمای درست حسابیم نشون ندادن و نمایش بازی حداقل تو E3 پارسال که خیلی بهتر بود و شباهت بیشتری به گذشتش داشت
تریلر جدید TR یه اکشن سوم بیش از حد سریع و تقلیدی بود که واقعا سردر آور به نظر میرسید اصلا معلوم نبود داره چیکار میکنه پشت سر هم صحنه های سینمایی بی منطق نشون دادن با چنتا دشمن گاگول

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
ما از خدامون هست يه چيزي بشه در حد uncharted تازه استقبال ميكنيم و بازي اريج اش هم ميخريم ولي واي به اون روزي كه نشه !!

نمايش بازي عالي بود ولي با اينكه انچارتد بعضي از المان هاش رو از اين سري الهام گرفته عملا تو اون نمايش خيلي صحنه هاي و حركات ها شبيه بازي انچارتد بود !!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
هر وقت سازنده ها میان یه چیزی رو اینجوری انکار میکنن حتما اون چیز حقیقت داره . اون از متال رایزینگ و نینجا گیدن 3 اینم از این . خوب داریم میبینیم عین آنچارتد هست دیگه چرا داری خودتو خراب میکنی ؟؟ :D البته چاره ای ندارن و باید از آنچارتد تقلید کنن تا بازیشون قشنگ بشه . ما هم استقبال میکنیم که یه بازی شبیه به آنچارتد با کرکتر زن بازی کنیم :D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
TR جدید یه تقلید کامل از آنچارتد و این کاملا غیر قابل انکاره بازی که کوچکترین شباهتی به ریشه های خودش نداره حالا این چی رو داره توجیه میکنه من نمیدونم اکشن TR قدیمی کی اینجوری بود صحنه های سینماییش کجا بود حداقل تو تریلراش یه معمای درست حسابیم نشون ندادن و نمایش بازی حداقل تو E3 پارسال که خیلی بهتر بود و شباهت بیشتری به گذشتش داشت
تریلر جدید TR یه اکشن سوم بیش از حد سریع و تقلیدی بود که واقعا سردر آور به نظر میرسید اصلا معلوم نبود داره چیکار میکنه پشت سر هم صحنه های سینمایی بی منطق نشون دادن با چنتا دشمن گاگول
تایید میشه.:>

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان طبق چیزی که در متن خبر هم دیدید؛گفته شده که تفاوت های ریز زیادی وجود داره که این دو بازی رو کاملا از هم جدا میکنه!!!
و گفته شده که بعد از تجربه بازی به این تفاوت ها پی خواهید برد پس از الان قضاوت نکنید!!!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دوستان طبق چیزی که در متن خبر هم دیدید؛گفته شده که تفاوت های ریز زیادی وجود داره که این دو بازی رو کاملا از هم جدا میکنه!!!
و گفته شده که بعد از تجربه بازی به این تفاوت ها پی خواهید برد پس از الان قضاوت نکنید!!!
البته این هم تایید میشه:>

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
گفتم دیگه اون تفاوت های ریز قطعاً به یه سری صحنه های خشن M مربوط میشه که چون آنچارتد T بوده و از این صحنه ها نداشته اینا میشه تفاوتش دی البته پرش هاش هم هست استارت پرش از ارتفاع 2 متری در لحظه ی سکون می خوره دی

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

اتفاقا من دوست دارم تا شبیه آنچارتد باشه تا بیشتر لذت ببرم . اگه این SE بیاد از خودش خلاقیت نشون بده شاید خراب کنه بازی رو . ولی به آنچارتد شبیه باشه که لذتبخش بودنش تضمین شده هست حالا یه سری المانهای ریز دیگه اضافه کنن چه بهتر .
این لارا خیلی تخیلی میپره ولی . نیتن هم بلند میپرید ولی اینا دیگه رسما Sci-Fi کردن پرش ها رو :D
فقط باید یه فکری به صدای بازی بکنیم که یکی از تفاوتهای اساسی این با آنچارتد صداهای شرم آور لارا هست :D

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
TR جدید یه تقلید کامل از آنچارتد و این کاملا غیر قابل انکاره بازی که کوچکترین شباهتی به ریشه های خودش نداره حالا این چی رو داره توجیه میکنه من نمیدونم اکشن TR قدیمی کی اینجوری بود صحنه های سینماییش کجا بود حداقل تو تریلراش یه معمای درست حسابیم نشون ندادن و نمایش بازی حداقل تو E3 پارسال که خیلی بهتر بود و شباهت بیشتری به گذشتش داشت تریلر جدید TR یه اکشن سوم بیش از حد سریع و تقلیدی بود که واقعا سردر آور به نظر میرسید اصلا معلوم نبود داره چیکار میکنه پشت سر هم صحنه های سینمایی بی منطق نشون دادن با چنتا دشمن گاگول
عزیز خود u بزرگترین تقلید ها رو از سری tr کرده

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin

هیچ موقع توی تریلر E3 نمیان مراحل مربوط به حل معما رو نشون بدن ، سعی میکنن تا جایی که میشه صحنه ها سینمایی نشون بدن و شلوغش کنن :d
در این که هم بازی شبیه به U شده هیچ شکی نیست ، ولی من همیشه گُفتم اگه این الگو برداری ها به صورت مناسب انجام شده باشه و بخوبی المان های مختلف رو در کنار هم پیاده سازی کرده باشن بسیار هم استقبال میشه.
خود U هم از بازی های قدیمی AA الگو برداری کرده ولی پیاده سازی اون المان ها بقدری عالی بوده که هیچ کس به خودش اجازه نمیده بازی رو یه تقلید صِرف بدونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر