Crysis 2, Xbox360 Thread

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اول اینکه خوب که هست.:D
دوم,کی گفته بود؟ ریچارد مورگان!؟:D اون که قضیش دیگه حل شدست!!:D
آقا یه توضیح به من بده ببینم ریچارد مورگان وقتی داشت اون بی اس هارو تحویل ملت میداد، داشت با چه استودیویی همکاری میکرد دقیقا؟ :d؟

اونجایی که تو مترو,مرده میخواست بره زنش که آلوده شده بود رو ببینه,نگهبان ها نمیزاشتن.:crying1:
اونجا که داریم با ماشین فرار میکنیم,یه مرده زنش زیر آوار گیر کرده میگه صبر کنین.آخرین لحظه ها ساختمون رو سرشون خراب میشه.:crying1:
بازم بگم!؟:D
ولمون کن برادر، یعنی تو به این دوتا صحنه تخیلی میگی احساسی؟ صحنه دومی یک کم بار هیجانی داشت به خصوص به خاطر آهنگش ولی احساسی؟

همین که چی شد یهو شد پرافت!!

نه من میگم این چرا اصلا حرف نمیزد یهو آخرش راه افتاد به حرف زدن!؟

چرا بحث رو الکی میپیچونی!؟تو به من گفتی تنها کسی هستی که با نیمه ی اول بازی حال کردی!من گفتم کسای دیگه هم هستن.تو گفتی کو!؟ منم گفتم این دو نفر واسه نمونه!
در این بخش کم آوردم :-".

یجورایی قبول دارم.فقط میگم خیلی(نه همه) از اون چیزهایی که فوق العاده از آب در نیومدن همچین چیزهای مهمی نیستن.
خوبه یه جورایی قبول داری، اون چیز ها که خوب از آب در نیمدن چیز های مهمی نیستند اگر از بازی انتظار بهترین گرافیک سال رو نداشته باشی.

ای بابا!پست رو درست نمیخونی دیگه!در مورد فیزیک گفتم!اونم در مورد اینکه گفتی یارو رو میکشی میره رو هوا!
آهان درباره فیزیک که فقط این نبود، تا دلت بخواد میتونم بگم از رو هوا رفتن جسد ها بگیر بیا تا این که سرباز ها نصفه بدنشون توی زمین بود و راه میرفتن ...

خو این چه ربطی به سیستم ذرات داره؟
منظورم دقیقا همین دیگه، داری با ذره ها حال میکنی بعد میگی یه دوتا تیر هم بزنیم به این جسده میبینی چه ضایع شدی!!!

نخیر.مثل اینکه اینجوری به نتیجه نمیرسیم!
قبول که داری فیزیک یه چیزه کیفیه نه کمی!؟
تو یه جای معتبر برام پیدا کن که گفته باشه بازی فیزیک نداره یا مثلا معمولیه! اونوقت میتونیم با هم بحث کنیم.:D
اره کیفی هست، من که نمیگم نداره من میگم فیزیک آنچنانی نداره یه فیزیک تو اکثر بازی ها میشه یافتش، نمونش بازی هایی مثل MP2 و HL2 به نظرم فیزیکشون یا در حد همین بوده یا خیلی بالاتر ...
همین!!!؟ خو الان چیزه دندون گیر دیگه ای موند!!؟:D
در مورد درختها حرفتو قبول دارم.تخریب پذیریش مثل Crysis و Warhead نبود.
والله من تا حالا با همچین چیزی روبرو نشدم.اگه همیشه اینطوره و باگ نیست که خیلی ضایع است.ولی اگه باگه,باز رو حرف خودم هستم.
خیلی چیز های دندون گیر بود که تو میگی مهم نیست :ی.
نه دقیقا برای من همیشه اینجوری هست، یه نیگا بنداز ...

خُب اعتقادت محترم.
PC که در انحصار Crytek نیست!بقیه هم میتونن روش بازی بسازن!کنسول هم همینه!این حرفت تا زمانی میتونست درست باشه که Crytek رو کنسول بازی نساخته بود!ولی الان ساخته.مولتی پلتفرم هم ساخته و به اعتقاد اکثر سایت ها و مجلات و خیلی از گیمر ها بهترین گرافیک کنسولی رو داره!
نکته اینه الان Crytek رو همه ی پلتفورم ها امتحان خودشو پس داده!ولی سازنده های دیگه چی!؟هر وقت اونها رفتن رو PC که میگی بدون محدودیت هست یه چیزی ساختن که در حده Crysis بود,اون وقت این حرف تو کاملا درسته!
دیدیم UE3.9 چه چیزی رو رندر کرد، ولی با چه کارت گرافیکی و چه سی پی یویی ...
دوستان کد یا رمز برای این بازی نیومد؟
شما دقیقا چیه بازی رو میخوای چیت بزنی؟ :d. کلا روی سخت ترین درجه هم بازی کنی راحت میتونی بازی رو تموم کنی اگر حوصله به خرج بدی ...

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
یه 2 ساعت از بازی رو انجام دادم....در حد یه شوتر ضیعف بود

واقعا هر شرکتی میره زیر سلطه EA گند میزنه

Far Cry کجا؟؟ Crysis کجا؟؟؟
خداییش نهاییت بی انصافیه که بگیم در حد شوترهای ضعیف بوده. من رو کنسول بازی نکردمش و دارم رو pc میرم و این رو مطمئنم که حتی حاظر نیستم جسد پر باگ این بازی رو هم با اکثریت FPS های دیگه مقایسه کنم.
برای من شخصا تنها بازی ای که میتونم با crysis2 مقایسه کنم فقط bad company 2 هست.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آقا یه توضیح به من بده ببینم ریچارد مورگان وقتی داشت اون بی اس هارو تحویل ملت میداد، داشت با چه استودیویی همکاری میکرد دقیقا؟ :d؟
اگه دوس داری قضیه کامل واست جا بیافته این دو تا پست رو بخون:
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1343511&postcount=621
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1337482&postcount=121
ولمون کن برادر، یعنی تو به این دوتا صحنه تخیلی میگی احساسی؟ صحنه دومی یک کم بار هیجانی داشت به خصوص به خاطر آهنگش ولی احساسی؟
چیه!؟به من نمیاد احساساتی باشم!؟:D
خو تو آدم خشنی هستی مشکل خودته!:D وگرنه اون سکانس ها کاملا احساسی بود.:D
نه من میگم این چرا اصلا حرف نمیزد یهو آخرش راه افتاد به حرف زدن!؟
خو حالا چه فرقی میکنه!بازم باید یه دور دیگه تموم کنم تا با اطمینان بتونم جواب بدم!:D

خوبه یه جورایی قبول داری، اون چیز ها که خوب از آب در نیمدن چیز های مهمی نیستند اگر از بازی انتظار بهترین گرافیک سال رو نداشته باشی.
خو تو به من بگو بهترین گرافیک سال که ایرادی نداشته باشه به نظرت کدوم بازیه!؟
آهان درباره فیزیک که فقط این نبود، تا دلت بخواد میتونم بگم از رو هوا رفتن جسد ها بگیر بیا تا این که سرباز ها نصفه بدنشون توی زمین بود و راه میرفتن ...
اینو به آریا هم گفته بودم.این بازی مثل بازی های دیگه که اکثرا خطی و بعضا هم اسکریپت شده هستن نیست.بهت امکانات زیادی داده و تو هم خیلی کارا میتونی تو محیط بازی انجام بدی که تو بازی های دیگه نمیتونی انجامش بدی!همینه که پتانسیل ایجاد شدن باگ توش زیاد میشه!هیچ بازی ای بدون باگ نیست.فقط اینجا به خاطر چیزایی که گفتم بیشتره!چه بسا این محیط بزرگ و این امکانات تو هر بازیه دیگه ای میبود<چندین برابر این بازی باگ توش میدیدیم.
البته اینم بگم از وجود باگ دفاع نمیکنم!دارم میگم تو همه ی بازیها هست.
اره کیفی هست، من که نمیگم نداره من میگم فیزیک آنچنانی نداره یه فیزیک تو اکثر بازی ها میشه یافتش، نمونش بازی هایی مثل MP2 و HL2 به نظرم فیزیکشون یا در حد همین بوده یا خیلی بالاتر ...
اذیتمون نکن دیگه!:D
اگه فیزیکش در حده HL2 بود که من اصلا به خودم زحمت این همه وراجی کردن رو نمیدادم!:D
نه عزیز,فیزیک بازی عالیه,فقط باگ چندتا داره که تو ذوق تو میخوره ارزش فیزیک رو زیر سوال میبری,تو ذوق من نمیخوره ارزشش رو زیر سوال نمیبرم!همین.خلاص.دیگه در این مورد با من بحث نکن:D مگه اینکه یی دو تا منبع معتبر بیاری که حرفتو تائید کنه.:D
خیلی چیز های دندون گیر بود که تو میگی مهم نیست :ی.
نه دقیقا برای من همیشه اینجوری هست، یه نیگا بنداز ...
اگه مهم بود همه جا بهش اشاره میکردن.پس زیاد مهم نیست که همه از همه چیش تعریف کردن دیگه!:D
دیدیم UE3.9 چه چیزی رو رندر کرد، ولی با چه کارت گرافیکی و چه سی پی یویی ...
رندر کردن که مهم نیست.هر وقت تو یه بازی عملیش کردن اونوقت.CE 3.0 هم از این Tech Demo ها زیاد داره.درضمن,یادت که هست Crysis ماله 4 سال پیشه ها!!!:D

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که قانع نشدم خدایی سینا :d.
ولی کم آوردم :-".
فقط درباره اون بخش HL2 بگم که منظور Mp2 همین حد و HL2 خیلی بالاتر بود ...

============
یه چیزی تو بازی برام جالب بود، اون مرحله ای که میریم تو اون کتابخونه اون مرده پیره اسمش یادم رفت! توی یه محفظه است بعد باهامون صحبت میکنه و بعد یه سورنگ میده میزنیم و... اگر nano vision رو روشن کنی، یکی از اون لباس ها رو زنده نشون میده! یعنی انگار یکی توش هست ...

این به نظرت باگه؟ :d. نمیدونم کسی تا حالا توجه کرده؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من که قانع نشدم خدایی سینا :d.
ولی کم آوردم :-".
فقط درباره اون بخش HL2 بگم که منظور Mp2 همین حد و HL2 خیلی بالاتر بود ...

============
یه چیزی تو بازی برام جالب بود، اون مرحله ای که میریم تو اون کتابخونه اون مرده پیره اسمش یادم رفت! توی یه محفظه است بعد باهامون صحبت میکنه و بعد یه سورنگ میده میزنیم و... اگر nano vision رو روشن کنی، یکی از اون لباس ها رو زنده نشون میده! یعنی انگار یکی توش هست ...

این به نظرت باگه؟ :d. نمیدونم کسی تا حالا توجه کرده؟
اشکال نداره:D
شکل مودبانه ی به درک!!!:D :D
===========
اگه توئی که میگی باگه!!:D منم ندیدم همچین چیزی!!:D کلا من مثل بچه ی آدم سرم رو میندازم پایین بازیم رو میکنم,نه هی بیام کارای محیر العقول انجام بدم ببینم چه اتفاقی میافته!:D

• Like
Reactions: Biohazard

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
البته گیم پلیش یه کم سلیقه ای هست ! :D خود من با گیم پلی Crysis حال نمیکردم و 2 هم اصلآ بهم نمیچسبه مخصوصآ هوش مصنوعی متقلبش که فقط باعث خورد شدن اعصاب میشه (فعلآ ولش کردم بازیهای دیگه رو میرم :D) ولی خیلی ها رو هم میشناسم که عاشق گیم پلیش هستن !
موافقم یه جورایی این قدرتهامون بدرد دفاع فقط میخوره چون کاراکتر بازی تو موضع ضعفه به جای اینکه قدرت باشه یا باید نامریی بشیم مثل ترسوها یا باید سریع باشیم تا فرا کنیم یا اینکه آرمور داشته باشم که زود خالی میشه... از نوع نارجک انداختنشم اصلا خوشم نیومد خیلی زمان بره اصلا سرعت عمل بازی کمه آدم میخواد سریم نشونه بگیره بعد عوض کنه ولی نمیشه آروم انجام میده... از فاصله خیلی دور هم تیر میخوره آدم و نشونه گیریشم بده... ولی نکات مثبتش اینه که گرافیک و صدای خوبی داره ولی من با گیم پلیش حال نمیکنم فکر میکردم دیگه مثل شماره یک نباشه که لازم باشه 4یا 5تا تیر به آدم بزنیم اونم تو سینش تا بمیره...

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,883
نام
SubZero
من نسخه ی 360و گرفتم.بازیو که ران میکنم ازم آپدیت میخواد
آپدیت کنم؟؟چیزیش نشه؟؟
بعد از آپدیت بازیهای دیگرو ران میکنه؟؟مثل cod ?
thanks

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
من نسخه ی 360و گرفتم.بازیو که ران میکنم ازم آپدیت میخواد
آپدیت کنم؟؟چیزیش نشه؟؟
بعد از آپدیت بازیهای دیگرو ران میکنه؟؟مثل cod ?
thanks

اگه LT+ بازی پچ شده داشته باشی نه!
در هر صورت بعد از اپدیت مشکلی برا اجرای این بازی نداری!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,883
نام
SubZero
اگه LT+ بازی پچ شده داشته باشی نه!
در هر صورت بعد از اپدیت مشکلی برا اجرای این بازی نداری!
ممنون مجتبی جون
این نه که گفتی یعنی آپدیت نکنم یا مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
من lt+دارم ولی نمیدونم پچ شده هست یا نه
پس با خیال راحت آپدیت کنم؟؟
بازیهای دیگه ران نشد میام سراغتا :D

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
Off Topic

ممنون مجتبی جون
این نه که گفتی یعنی آپدیت نکنم یا مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
من lt+دارم ولی نمیدونم پچ شده هست یا نه
پس با خیال راحت آپدیت کنم؟؟
بازیهای دیگه ران نشد میام سراغتا :D
نه یعنی مشکلی پیش نمیاد
اگه Lt+ داری، بازی پچ نشده اجرا نمیشه، خود فروشنده میگه پچ شده هست یا نه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر