Crysis 2, Xbox360 Thread

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
یک مقدار در مورد پایان بازی توضیح بدید لطفا ، اینکه چگونه و چطور ما به پرافت تبدیل شدیم و باقی مسائلش ... ؟ :d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
از لحاظ داستان که خدایی گند زده C2 اصلا هیچ بحثی فکر نمیکنم تو این بخش بخوایم بکنیم، همین HL هم اصلا گند زده از لحاظ شخصیت پردازی بلاخره وقتی گند زدن، گند زدن دیگه.
موضوع اینه به نظر تو گند زدن.ولی نزدن:D این به خاطر انتظار زیادیه که حالا به هر دلیلی از داستان داشتی.
داستان پیچ و خم که به اندازه ی کافی داشت.مبهم که تا حدودی تموم شد.سکانس های احساسی هم که چند تا داشت.دیگه من نمیدونم باید چیکار میکردن که نگین گند زده!نمیگم داستانش خیلی شاخه و اینا.میگم گند نزده و داستانش واسه یه FPS خیلی خوبه.
نه ببین گفتی الکاتراز نمیتونسته صحبت کنه، گفتم پس چرا آخر بازی تونست؟
خو این رو یه بار دیگه باید تموم کنم تا با اطمینان بتونم بهت جواب بدم:D
کو؟ من هرکی رو دیدم اصولا برگشت گفت که نیمه اول بازی خسته کننده بود، نیمه دوم بازی خوب بود.
میتونی از λ.D.00 و shefer به عنوان نمونه بپرسی نظرشون درباره ی نیمه ی اول بازی چیه.:)
دقیقا رفت زیر سوال، اصلا ترکید! آخه نمیشه بازی ای که ادعای بهترین رو داره توی یه چیز به این مهمی عاجز باشه مثل این بگیم تو بازیه فوتبال توپش رو زمین نچرخه :d. خیلی بده یه بازی اول شخص چهار تا جای تیر رو درب و دیوارش نمونه برای یه مدت!!!
خیله خُب باشه.احتمالا از این به بعد Crytek سعی میکنه به جای اینکه روی اسلحه ها و فیزیکشون کار کنه و کاری کنه وقتی شلیک میکنی سنگینی و لگد اسلحه رو از پشت TV حس کنی,وقتش رو بزاره که وقتی تیر میزنی چهار تا سوراخ تو دیوار درست بشه که تو بتونی رو دیوار بنویسی "Miesam" و کلی ذوق کنی!!!:D
واقعا فقط نورپردازیش عالی بود که اگر حرف فرخ رو بگیریم، اونم بهترین نبود :d.
خدایی بهم بگو دقیقا بجزء نورپردازی بازی چی داشت؟ فیزیک داشت؟ فیزیکی که میزدی یارو رو میکشتی میرفت هوا؟ :d.
فرخ کی گفت نورپردازیش بهترین نبود!؟:D برو یه بار دیگه پستش رو بخون.:D
واقعا این اخلاقت منو کشته.:D به خاطر یه باگ یا مشکل,کل اون قضیه رو میبری زیر سوال و مثل این آخ*ندایی که اندیشه اسلامی درس میدن هی حرف پارچه ی سفید و لکه ی جوهر میزنی!:D
تکسچرهاش تو اکثر جاها فوق العادست.حالا تو دوست داری بری تو یه کوچه ی پرت یا تو یه جوب آب نگاه کنی بگی تکسچر دیواره های جوب عالی نیست اون بحثش جداست.:D
Particle Effectـش هم مثل نورپردازیش بهترینه.فقط کافیه به یدونه از اون Alien ها تیر بزنی اون جرقه ها و تیکه هایی که ازش پرت میشه رو ببینی.
فیزیک کاربردیش که درسته به HL2 نمیرسه ولی همین الانش از 90% بازیا بهتره.شاید بازیهایی باشن که از لحاظ کیفیت فیزیک کمی بهتر از C2 ارائه بدن ولی اونها از لحاظ کمیت به یک دهمه Crysis 2 هم نزدیک نمیشن.چیزی که تو اصلا دوس نداری بهش توجه کنی و فقط نیمه ی خالی لیوان رو میبینی.
رنگ بندی محیط,استفاده از موشن بلور,کیفیت آب و آتیش و انفجار و ...

متاسفانه Crytek نگاهش به بازی سازی نگاه درستی نیست بعضی ها هم تاکید می کنند به این نگاه، این که یه بخش عالی باشه یه بخش بد به ضرر یه بازی هست.
خو این الان از اون حرفا بود!!!:D الان Farcry یه بخشش عالی بود یه بخشش بد!؟(با توجه به استانداردهای سال 2004) یا Crysis و Warhead!؟ یا همین Crysis 2 نسخه ی PC!!؟ فقط به خاطر Crysis 2 نسخه ی کنسولی که همین رو هم به زور داره اجرا میکنه داری نگاه Crytek به بازی سازی رو با همچین حرفی زیره سوال میبری!؟عزیز یه کم پایینتر لیوان رو هم نگاه کن!اونجا پُره آبه!فقط به اون بالا نگاه نکن بگو خالیه!!
یه جا میری دو تا سفینه است ارپیچی نیست باید چه کار کرد)x
یه کم بیشتر توضیح بده...

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
خوب ما هم نظرمون رو بدیم
بازی رو دوبار روی veteran و sopersolider {فکر کنم درست ننوشتم} تموم کردم
نظر من راجع به بازی :
از لحاظ گرافیک روی کنسولی که 6 ساله معرفی شده واقعا فوق العاده بود
واقعا من نمیدونم یه سری از دوستان چه توقعی داشتند؟
کامپیوتری که من 6 سال پیش 700$ خریدم الان فقط موسش کار میکنه....بعد یه سری اندکی از دوستان توقع بیشتر از این رو دارند یا میگن فوق العاده نبود که کم لطفی میکنند

از لحاظ هوش مصنوعی هم باید بگم خوب بود و به مشکل دیده شدن از 100 متری و....برخورد نکردم
البته اینکه دشمنان توی دیوار گیر میکردن رو دیدم ولی نه اونطوری که بچه ها میگفتند....هوش مصنوعی خوب بود ولی نه اون چیزی که انتظار داشتم

از لحاظ اینکه به قول بابک بازی یه حالت نیمه سند باکس داشت {نقد سایت} زیاد با بابک موافق نیستم.....
محیط ها نسبت به COD خیلی وسیعتر هست ولی فکر نکنم بشه بهش نیمه سند باکس گفت....چون واقعا هیچوقت نمیشه یک مرحله رو از دو راه مختلف رفت....{شاید هم من ندیدم}
به نظر من بازی کاملا خطی با محیط های وسیع هست و این قابلیت های نانو سوئیت بود که باعث میشد مراحل رو به چند صورت تموم کنیم

گیم پلی هم که به نانو سوئیت و نحوه استفاده و سلیقه فرد بستگی داشت که به نظر من زیاد خوب کار نشده بود

به نظرم تنونستند که قابلیت های نانو سوئیت رو طوری طراحی کنند که واقعا کاربرد داشته باشه
چیزی که توی هیلو {ریچ} واقعا عالی بود

توی هیلو شما توی یک مرحله به اون دیوار حفاظتی {شیلد} و توی یک مرحله به هولوگرام{همون که یه کپی رو تولید میکرد, اسمش این بود دیگه؟} نیاز داشتید....و این قابلیت ها همونطوری که واقعا موثر و مفید بود به همون اندازه هم باعث جذابتر شدن بازی میشد

اما در مورد کرایسیس به نظر من قابلیت ها زیاد خوب کار نشده بود....البته قابلیت نامرئی شدن که تقریبا هیچ محدودیتی نداشت

قابلیت سریع دویدن و پرش بلند که در مبارزات کاربردی نداشتند.....قابلیت زره هم بد نبود....مشکل خاصی نداشت و طراحیش بد نبود البته من مشکلی ندیدم چون خیلی کم از این قابلیت استفاده کردم

اما قابلیت نامرئی شدن واقعا افتضاح بود....محدودیت زمانی که تقریبا نداشت, دشمنان توی دیدن شخصیت اصلی اصلا توانایی نداشتند و واقعا ضعیف بودند و این ضعف بازی بود...

اگر دقت کنید میتونید کل بازی رو تقریبا بدون اینکه کار خاصی انجام بدید بدون کشتن دشمنی برید
برای تست همین نکته کل بازی رو روی حالت سوپر سولجر بدون مشکل خاصی طی کردم و به جز چند جا که حتما باید دشمنان رو میکشتم احتیاجی به اسلحه نبود

حتی در اواخر بازی جاهایی که باید یه شیشه هایی توی اون بازو های روباتی رو میشکوندیم جلوی چشم دشمنان میشکوندم {در حالت نامرئی} و در همون حال بدون هیچ مشکلی از محل دور میشدم

از لحاظ داستانی هم کلا به داستان هر بازی توجه نمیکنم و اصلا برام داستان مهم نیست
داستان این بازی هم اصلا برام مهم نبود و برای همین نظری راجع بهش نمیدم

صدا گذاری هم خوب بود ولی موسیقی به نظر من زیبا کار شده بود

در کل اگه روی قابلیت نامرئی شدن بیشتر وقت میذاشتن بازی خیلی فوق العاده ای میشد به خصوص اواسط بازی که واقعا حذاب و زیبا بود
ویرایش:
نصف شبی توهم زدم مفهوم سند باکس و open world و .... رو قاطی کردم
در کل منظور از توضیحات بالا این بود که میشه بازی رو از چند حالت مختلف رفت ولی نمیشه از چند مسیر مختلف رفت....
واقعیتش الان همه مفهوم ها رو قاطی کردم....

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
سینا خودت میدونی کلا من با نظر میثم در مورد crysis 2 مخالفم :D ولی منظور میثم این پست منه قشنگ توضیح دادم :
من رو حرفم هستم ! چون هیچ سایتی اشاره به بهتر بودن کرایسیس 2 تو نورپردازی نکرده . شایدم یه چیزه سلیقه ای باشه نورپردازی تو crysis2 حالت realistic داره چون گرافیک بازی photorealistic هست و همه چی را باید با اصول واقعیت طراحی کنن البته کرایسیس عین این میمونه که داری با یک لنز دوربین فیلم برداری نگاه میکنی که بعضی انعکاس نوری ها اینو نشون میداد .
aw تو محیط روزش دقیقا نورپردازیش realistic هست ولی تو شبش مجبورا چون با نور سر و کار داری تو نور چراغ قوه به خاطر نشانه گیری و تیر چراغ هایی که قرار داشت به خاطر دید بهتر تو نورپردازی اغراق شده بود ولی فوق العاده هم volumetric هستند !
دلیل من به خاطر اینکه نورپردازی تو aw فوق العاده کاربردی طراحی شده و همچین به خاطر ایجاد سایه های بسیار حرفه ای و همچنین داینامیکتر که از لحاظ تکنیکی سرترش میکنه ولی از لحاظ زیبایی و realistic خب crysis2 بهتره .
کلا ممکنه هرکس یه نظری داشته باشه ولی در کل بنظرم aw و crysis2 با فاصله زیاد بهترین نورپردازی نسل را دارند :D البته AW2 که اومد دوباره فاصله خیلی بیشترم میشه :D

من از لحاظ تکنیکی منظورمه چون aw کاربردی تره و سایه هایی که به وسیله نور روی کوچکترین ابجکتها به دقیترین صورت و با قانون فیزیکی به صورت خارق العاده ای ایجاد میشن با یک چراغ قوه میشه به این چیزها پی برد :D , بیشتر داینامیکش میکنه . مثلا تمام سایه های درختها که با نورپردازی ایجاد شده بودند در فریم کاملا و هماهنگ با نور داینامیک بودن و حالت تکه تکه نداشتند .
ولی از لحاظ زیبایی گفتم زیباترین نورپردازی را crysis2 داره و همچینین طبیعی تره ولی از لحاظ تکنیکی و کاربردی aw بهتره . اینم طبیعیه چون aw کلا با نور سر و کار داره و یه موتور جدا فقط برای نورپردازیش ساختن . ولی خب کرایسیس 2 خیلی چیزها در گرافیکش داره که aw نداره .
این به هیچ وجه باعث نمیشه نگم crysis 2 بهترین گرافیک کنسولی تا به امروز نیست ! چون هست :D و بر خلاف خیلی ها کرایسیس 2 فقط نورپردازی نیست ! و هیچ سایتی هم اشاره نکرده به خاطر نورپردازیش بهترین گرافیک شده !

آخرین ویرایش:

supernatural

کاربر سایت
Oct 9, 2010
3
راهنمایی

سلام من اینجا که عکسشو میزارم گیر کردم لطفا راهنمایی کنید یه موجوداته سیاهی هست هرچی میزنم نمیمیرن .این درم باید باز شه نمیدونم چی کار کنم

ممنون

Last edited by a moderator:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
سلام من اینجا که عکسشو میزارم گیر کردم لطفا راهنمایی کنید یه موجوداته سیاهی هست هرچی میزنم نمیمیرن .این درم باید باز شه نمیدونم چی کار کنم

ممنون
اسلحه الکتریکی اونجا هست ! وقتی بزنی فریز میشن واسه مدت کوتاه ! برو پشتشون رو از پشت ببند به رگبار

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سینا خودت میدونی کلا من با نظر میثم در مورد crysis 2 مخالفم :D ولی منظور میثم این پست منه قشنگ توضیح دادم :

من از لحاظ تکنیکی منظورمه چون aw کاربردی تره و سایه هایی که به وسیله نور روی کوچکترین ابجکتها به دقیترین صورت و با قانون فیزیکی به صورت خارق العاده ای ایجاد میشن با یک چراغ قوه میشه به این چیزها پی برد :D , بیشتر داینامیکش میکنه . مثلا تمام سایه های درختها که با نورپردازی ایجاد شده بودند در فریم کاملا و هماهنگ با نور داینامیک بودن و حالت تکه تکه نداشتند .
ولی از لحاظ زیبایی گفتم زیباترین نورپردازی را crysis2 داره و همچینین طبیعی تره ولی از لحاظ تکنیکی و کاربردی aw بهتره . اینم طبیعیه چون aw کلا با نور سر و کار داره و یه موتور جدا فقط برای نورپردازیش ساختن . ولی خب کرایسیس 2 خیلی چیزها در گرافیکش داره که aw نداره .
این به هیچ وجه باعث نمیشه نگم crysis 2 بهترین گرافیک کنسولی تا به امروز نیست ! چون هست :D و بر خلاف خیلی ها کرایسیس 2 فقط نورپردازی نیست ! و هیچ سایتی هم اشاره نکرده به خاطر نورپردازیش بهترین گرافیک شده !
ماشالله اینقدر تو حماسی توضیح میدی آدم میمونه چی بگه!!:D
همین دیگه!تو از جنبه ی تکنیکی و کاربردی AW رو بهتر میدونی,از جنبه ی زیبایی و Realistic بودن Crysis 2رو!منم به همین نکته استناد کردم گفتم فرخ نگفته نورپردازی AW از Crysis 2 بهتره!چون این جمله یعنی از همه نظر!:D
وگرنه تو که از خودمونی!:D این میثم و کمی هم آریا رو اعصابن!:D
پ.ن:الان یه بار دیگه پست قبلیم رو خوندم.یه کم بد توضیح دادم!:D منظورم از "فرخ کی گفت نورپردازیش بهترین نبود!؟" این بود که فرخ نگفت نورپردازی AW بهتر از Crysis 2ـه!:D اینم که توضیح دادم,منظورم از همه نظر بود!:D کلا اون یه خط رو فاکتور بگیرین!!!:D
وقتی رو حالت VISOR میری یه شماره های زرد هستش
اینا فقط راه پیشنهادی بازی برای گذشتن از اون مرحله هستش یا رفتن از این راه امتیاز خاصی داره؟
نه امتیاز خاصی نداره.

آخرین ویرایش:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
وقتی رو حالت VISOR میری یه شماره های زرد هستش
اینا فقط راه پیشنهادی بازی برای گذشتن از اون مرحله هستش یا رفتن از این راه امتیاز خاصی داره؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
موضوع اینه به نظر تو گند زدن.ولی نزدن:D این به خاطر انتظار زیادیه که حالا به هر دلیلی از داستان داشتی.
انتظار چیه خودشون گفته بودن با یه چیز خوب طرف هستید!!!
داستان پیچ و خم که به اندازه ی کافی داشت.مبهم که تا حدودی تموم شد.سکانس های احساسی هم که چند تا داشت.دیگه من نمیدونم باید چیکار میکردن که نگین گند زده!نمیگم داستانش خیلی شاخه و اینا.میگم گند نزده و داستانش واسه یه FPS خیلی خوبه.
درست داستانش از این بازی های آبکی FPS مثل COD و MOD بهتر بود ولی داستان نبود بیشتر شبیه یه متن چند صفحه بود که چندتا از بچه ها دور هم نشستن نوشتن هیچ جاش با بازی بالانس نبود اگر آهنگ رو از بازی حذف کنیم حتی اون صحنه های حماسی و احساسی هم که میگی اصلا معنی خاصی پیدا نمیکرد، بعد صحنه احساسی بازی کجا بود؟ :d.

خو این رو یه بار دیگه باید تموم کنم تا با اطمینان بتونم بهت جواب بدم:D
کدوم؟
میتونی از λ.D.00 و shefer به عنوان نمونه بپرسی نظرشون درباره ی نیمه ی اول بازی چیه.:)
میتونی از خیلیای دیگه هم بپرسی که میگند بخش اول بازی خوب نبود و نسبت به بخش دومی بازی بدرد نخور تر بود.
خیله خُب باشه.احتمالا از این به بعد Crytek سعی میکنه به جای اینکه روی اسلحه ها و فیزیکشون کار کنه و کاری کنه وقتی شلیک میکنی سنگینی و لگد اسلحه رو از پشت TV حس کنی,وقتش رو بزاره که وقتی تیر میزنی چهار تا سوراخ تو دیوار درست بشه که تو بتونی رو دیوار بنویسی "Miesam" و کلی ذوق کنی!!!:D
خدایی نمیخوای قبول کنی که Crytek فقط اومد بخش هایی از بازی رو مهم دونست که خیلی تو چشم هست و یه جورایی بیخیال خیلی از بخش های بازی شد.
...
واقعا این اخلاقت منو کشته.:D به خاطر یه باگ یا مشکل,کل اون قضیه رو میبری زیر سوال و مثل این آخ*ندایی که اندیشه اسلامی درس میدن هی حرف پارچه ی سفید و لکه ی جوهر میزنی!:D
یه باگ؟ همین الان رسیدم اونجایی که برای اولین بار با فضایی ها روبرو میشیم، نمیدونم چش شده از یه منطقه که میگذرم اسلحه رو میزاره تو جیبش و دیگه نشون نمیده! مجبور شدم بازی رو از نو برم که بیخیالش شدم، به این میگن یه باگ یا مشکل؟ یه AC یک کم باگ داشت که تو بازی اثری هم نداشت کلی درباره اش بحث کردن بچه ها ...
تکسچرهاش تو اکثر جاها فوق العادست.حالا تو دوست داری بری تو یه کوچه ی پرت یا تو یه جوب آب نگاه کنی بگی تکسچر دیواره های جوب عالی نیست اون بحثش جداست.:D
البته تکسچر ها عالیه، منم همیشه گفتم تو تکسچر ها نمونه نداره، اگرم جایی برعکس این حرف رو زدم بد منظورم رو رسوندم.

Particle Effectـش هم مثل نورپردازیش بهترینه.فقط کافیه به یدونه از اون Alien ها تیر بزنی اون جرقه ها و تیکه هایی که ازش پرت میشه رو ببینی.
فقط کافیه وقتی همین Alien ها مردن بری سراغشون شروع کنی به جسدشون شلیک کردن!
فیزیک کاربردیش که درسته به HL2 نمیرسه ولی همین الانش از 90% بازیا بهتره.شاید بازیهایی باشن که از لحاظ کیفیت فیزیک کمی بهتر از C2 ارائه بدن ولی اونها از لحاظ کمیت به یک دهمه Crysis 2 هم نزدیک نمیشن.چیزی که تو اصلا دوس نداری بهش توجه کنی و فقط نیمه ی خالی لیوان رو میبینی.
ببین فیزیک بازی بد نیست ولی در حد معمولی هست فوق العاده کار نشده، فیزیک بازی یه چیز متوسط که با توجه به توان و... کنسول ها میشه قبولش کرد ولی وقتی مثلا یکی میاد میگه فیزیک بازی 10 واقعا عالی بود نه 20 آدم یه جوری میشه چون در حالت کلی فیزیک بازی خیلی حرفی برای گفتن نداشت اصولا در حد بازی های هم سبک و سیاق خودش بود و چیز فوق العاده ای رو نشون نمیداد، هر آزادی عملی هم که به بازی باز میداد اصولا ناقص بود مثل پرت کردن اشیاء که آخرش نفهمیدم چه فایده داره دقیقا؟ و کلا کیبور درو میزدی به درب آهنی همچین برمیگشت انگار توپ بسکتباله :-".

رنگ بندی محیط,استفاده از موشن بلور,کیفیت آب و آتیش و انفجار و ...
همین، واقعا فقط همن بود، طراحی گل و گیاه هم خدایی خیلی خوب بود، اما اگر زحمت میکشیدن یک کم به این گیاه ها هم میرسیدن بد نبود مثلا توی FC2 اگر یه نارنجک بغل یه درخت مینداختی قشنگ درخته تمام برگاش میریخت، توی C2 مشک ول میکنی بغل درخت تکون نمیخوره :d.

بعد یه نکته دیگه آتیش ها بود، واقعا کیفیتشون بی نظیر بود ولی فقط کافی بود یه ماشین رو منفجر میکردی یا چپه میشد و آتیش میگرفت از خیلی از زاویه ها آتیشش معلوم نبود انگار ماشین آتیش نگرفته بعد یه زاویه خاص که نگاه میکردی ماشین آتیش گرفته بود!!

خو این الان از اون حرفا بود!!!:D الان Farcry یه بخشش عالی بود یه بخشش بد!؟(با توجه به استانداردهای سال 2004) یا Crysis و Warhead!؟ یا همین Crysis 2 نسخه ی PC!!؟ فقط به خاطر Crysis 2 نسخه ی کنسولی که همین رو هم به زور داره اجرا میکنه داری نگاه Crytek به بازی سازی رو با همچین حرفی زیره سوال میبری!؟عزیز یه کم پایینتر لیوان رو هم نگاه کن!اونجا پُره آبه!فقط به اون بالا نگاه نکن بگو خالیه!!
من کلا به بازی عای قبلی Crytek اعتقادی ندارم از لحاظ گرافیکی، یه میلیون بار دیگه هم میگم سازنده ای سازنده است که با حداقل سخت افزار حداکثر گرافیک رو بسازه نه این که با حداکثر، حداکثر بسازه، این تجربه اولشون هم حس میکنم فقط یه جورایی جو گیری بود میخواستن بزن تو پوز این و اون :d.

==========
دوتا نکته جالب بود برام تو بازی میگم :
موقعی که تیر شلیک می کنید، پوکه هاتون که تو آب میوفته، آب عکس العمل نشون میده :d خیلی عالی بود برام اصلا فکر نمیکردم چنین چیزی بشه! مثلا توی Halo 3 اگر تیر میزدین تو آب صدای افتادن پوکه ها توی آب میومد ولی آب در مقابل افتادن پوکه ها عکس العمل نشون نمیداد. حالا اینجا برعکس بود که ولی خب کار جالبی بود :d.

اون مرحله شب که باید با Alien ها می جنگیدیم یکیشون رو دقیقا روی یکی از تاکسی ها کشتم تاکسیه آتیش گرفته بود یه بازتاب خیلی قشنگی روی بدن این فضاییه درست کرده بود هرچند که اگر یک کم دور میشدی انگار نه انگار ولی قشنگ بود.

این به هیچ وجه باعث نمیشه نگم crysis 2 بهترین گرافیک کنسولی تا به امروز نیست ! چون هست :biggrin1: و بر خلاف خیلی ها کرایسیس 2 فقط نورپردازی نیست ! و هیچ سایتی هم اشاره نکرده به خاطر نورپردازیش بهترین گرافیک شده !
کشتی مارو با سایت ها :d.
فرخ از اونهاست که فقط میگه مدرکشم موجوده :-".

کسی جواب ما رو نمی ده؟!
چرا از نومد و سایکو چیزی تو بازی نمی گن؟؟
اتفاقا همین سوال منم بود، مث این که نویسنده بازی تصمیم گرفته بوده این دوتا رو کلا حذف کنه کلا بجزء پرافت انگار کسی از اون جزیره زنده بیرون نیمده :d. نویسنده ایده از خودش ول داده بوده!
پرافت هم که کلا خل وضع بود :-".

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
انتظار چیه خودشون گفته بودن با یه چیز خوب طرف هستید!!!
اول اینکه خوب که هست.:D
دوم,کی گفته بود؟ ریچارد مورگان!؟:D اون که قضیش دیگه حل شدست!!:D
بعد صحنه احساسی بازی کجا بود؟ :d.
اونجایی که تو مترو,مرده میخواست بره زنش که آلوده شده بود رو ببینه,نگهبان ها نمیزاشتن.:crying1:
اونجا که داریم با ماشین فرار میکنیم,یه مرده زنش زیر آوار گیر کرده میگه صبر کنین.آخرین لحظه ها ساختمون رو سرشون خراب میشه.:crying1:
بازم بگم!؟:D
کدوم؟
همین که چی شد یهو شد پرافت!!
میتونی از خیلیای دیگه هم بپرسی که میگند بخش اول بازی خوب نبود و نسبت به بخش دومی بازی بدرد نخور تر بود.
چرا بحث رو الکی میپیچونی!؟تو به من گفتی تنها کسی هستی که با نیمه ی اول بازی حال کردی!من گفتم کسای دیگه هم هستن.تو گفتی کو!؟ منم گفتم این دو نفر واسه نمونه!
خدایی نمیخوای قبول کنی که Crytek فقط اومد بخش هایی از بازی رو مهم دونست که خیلی تو چشم هست و یه جورایی بیخیال خیلی از بخش های بازی شد.
یجورایی قبول دارم.فقط میگم خیلی(نه همه) از اون چیزهایی که فوق العاده از آب در نیومدن همچین چیزهای مهمی نیستن.
یه باگ؟ همین الان رسیدم اونجایی که برای اولین بار با فضایی ها روبرو میشیم، نمیدونم چش شده از یه منطقه که میگذرم اسلحه رو میزاره تو جیبش و دیگه نشون نمیده! مجبور شدم بازی رو از نو برم که بیخیالش شدم، به این میگن یه باگ یا مشکل؟ یه AC یک کم باگ داشت که تو بازی اثری هم نداشت کلی درباره اش بحث کردن بچه ها ...
ای بابا!پست رو درست نمیخونی دیگه!در مورد فیزیک گفتم!اونم در مورد اینکه گفتی یارو رو میکشی میره رو هوا!
فقط کافیه وقتی همین Alien ها مردن بری سراغشون شروع کنی به جسدشون شلیک کردن!
خو این چه ربطی به سیستم ذرات داره؟
ببین فیزیک بازی بد نیست ولی در حد معمولی هست فوق العاده کار نشده، فیزیک بازی یه چیز متوسط که با توجه به توان و... کنسول ها میشه قبولش کرد ولی وقتی مثلا یکی میاد میگه فیزیک بازی 10 واقعا عالی بود نه 20 آدم یه جوری میشه چون در حالت کلی فیزیک بازی خیلی حرفی برای گفتن نداشت اصولا در حد بازی های هم سبک و سیاق خودش بود و چیز فوق العاده ای رو نشون نمیداد، هر آزادی عملی هم که به بازی باز میداد اصولا ناقص بود مثل پرت کردن اشیاء که آخرش نفهمیدم چه فایده داره دقیقا؟ و کلا کیبور درو میزدی به درب آهنی همچین برمیگشت انگار توپ بسکتباله :-".
نخیر.مثل اینکه اینجوری به نتیجه نمیرسیم!
قبول که داری فیزیک یه چیزه کیفیه نه کمی!؟
تو یه جای معتبر برام پیدا کن که گفته باشه بازی فیزیک نداره یا مثلا معمولیه! اونوقت میتونیم با هم بحث کنیم.:D
همین، واقعا فقط همن بود، طراحی گل و گیاه هم خدایی خیلی خوب بود، اما اگر زحمت میکشیدن یک کم به این گیاه ها هم میرسیدن بد نبود مثلا توی FC2 اگر یه نارنجک بغل یه درخت مینداختی قشنگ درخته تمام برگاش میریخت، توی C2 مشک ول میکنی بغل درخت تکون نمیخوره :d.

بعد یه نکته دیگه آتیش ها بود، واقعا کیفیتشون بی نظیر بود ولی فقط کافی بود یه ماشین رو منفجر میکردی یا چپه میشد و آتیش میگرفت از خیلی از زاویه ها آتیشش معلوم نبود انگار ماشین آتیش نگرفته بعد یه زاویه خاص که نگاه میکردی ماشین آتیش گرفته بود!!
همین!!!؟ خو الان چیزه دندون گیر دیگه ای موند!!؟:D
در مورد درختها حرفتو قبول دارم.تخریب پذیریش مثل Crysis و Warhead نبود.
والله من تا حالا با همچین چیزی روبرو نشدم.اگه همیشه اینطوره و باگ نیست که خیلی ضایع است.ولی اگه باگه,باز رو حرف خودم هستم.
من کلا به بازی عای قبلی Crytek اعتقادی ندارم از لحاظ گرافیکی، یه میلیون بار دیگه هم میگم سازنده ای سازنده است که با حداقل سخت افزار حداکثر گرافیک رو بسازه نه این که با حداکثر، حداکثر بسازه، این تجربه اولشون هم حس میکنم فقط یه جورایی جو گیری بود میخواستن بزن تو پوز این و اون :d.
خُب اعتقادت محترم.
PC که در انحصار Crytek نیست!بقیه هم میتونن روش بازی بسازن!کنسول هم همینه!این حرفت تا زمانی میتونست درست باشه که Crytek رو کنسول بازی نساخته بود!ولی الان ساخته.مولتی پلتفرم هم ساخته و به اعتقاد اکثر سایت ها و مجلات و خیلی از گیمر ها بهترین گرافیک کنسولی رو داره!
نکته اینه الان Crytek رو همه ی پلتفورم ها امتحان خودشو پس داده!ولی سازنده های دیگه چی!؟هر وقت اونها رفتن رو PC که میگی بدون محدودیت هست یه چیزی ساختن که در حده Crysis بود,اون وقت این حرف تو کاملا درسته!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر