Crysis 2, Xbox360 Thread

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
بالاخره من نفهمیدم حرف کدومتون درسته !! :D
فقط میدونم بازی ها رو با دیسک اکتیو بالا میاره ! این میتونه کرایسیس رو اجرا کنه یا نه؟!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این XBOX ی که دست امین هست فریمورش زیر LT هست و میگه دارم بازی ها رو با دیسک اکتیو بالا میارم..
اره راست میگی !!!، من فکر کردم میگه COD Bo روش فقط اجرا نمیشه :d.
اشتباه من بود.
با اپدیت اخرش ضعیفتر نیست هیچ قویترم هست ! هرچند اون بروز رسانی را نمیتونن روی کنسول بیارن همونطور که CE3 هم نمیتونه تمام ویژگیهای انجینش را رو کنسول عملی کنه !
تو به اون ابدیت چی کار داری اون که برای نسل بعد یا نسل نتیجه ی منه :d.
بچسب به حال ...
آره خودشه بحثم نکن :biggrin1: خودت میدونی این بازی از دست کدوم بازیساز شخص داره ساخته میشه . اگه جوابی داری بیا پروفایل :biggrin1:
نه متاسفانه درباره اون نمیشه بحث کرد، البته نه اینجا جاش هست نه من قدرت بحث درباره Rage رو با تو دارم :d. یه دور فیلیته پیچم میکنی :-".

از چه نظر؟! از رو چه منطقی؟!
از همون منطقی که یه بازی ساختن که یا باگ داره یا افت فریم ...

بالاخره من نفهمیدم حرف کدومتون درسته !! :biggrin1:
فقط میدونم بازی ها رو با دیسک اکتیو بالا میاره ! این میتونه کرایسیس رو اجرا کنه یا نه؟!
نه امین فکر نکنم بتونه اجرا کنه!!! حالا میخوای بخر خدارو چه دیدی ...

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
بالاخره من نفهمیدم حرف کدومتون درسته !! :D

بله پسر خاله من هم از دیسک اکتیو استفاده میکنه و الان داره همین بازی رو انجام میده

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
از همون منطقی که یه بازی ساختن که یا باگ داره یا افت فریم ...

چه منطقِ منطقی !...!

اگه جواب منطقی برای پستت داری بگو در غیر این صورت پست بنده رو نقل قول نکن.

از کی تا حالا باگ و افت فریم کارنامه ی یک شرکت رو رقم میزنه و تعیین میکنه؟!

در ضمن حداقل استدیو epic به اندازه ی یکی از ارقام چپ و راست سن شما بازی برای کنسول ساخته...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,146
نام
محمد امین
چه منطقِ منطقی !...!

اگه جواب منطقی برای پستت داری بگو در غیر این صورت پست بنده رو نقل قول نکن.

از کی تا حالا باگ و افت فریم کارنامه ی یک شرکت رو رقم میزنه و تعیین میکنه؟!

در ضمن حداقل استدیو epic به اندازه ی یکی از ارقام چپ و راست سن شما بازی برای کنسول ساخته...

همه چی که گرافیک نمیشه.. شاید موتور Crytek به تونه گرافیک عالی رو ایجاد کنه اما هیچ وقت نمیتونه مثل بازیهای EPIC یک بازی بی نقص درست کنه همین C2 که آخرین دست آورد این شرکت هست افت فریم و باگ های زیادی داره و اصلا هماهنگی گرافیکی تو بازی دیده نمیشه تازه به جزء اینها بحث گیم پلی ، داشتان ، شخصیت پردازی و... هم هست که نشون میده خیلی Crytek از EPIC عقب تره..

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تو به اون ابدیت چی کار داری اون که برای نسل بعد یا نسل نتیجه ی منه :d.
بچسب به حال ...
میثم این بروز رسانی برای امروز هست نه نسل اینده . فقط یه دمو نشون دادن که موتور بازی به قدری قوی هست که به راحتی نسل اینده را هم جوابگو هست . وگرنه خودشون هم گفتن اسم این موتور را میشه گفن UE 3.9 ! وگرنه موتور نسل ایندشون همون UE4 هست . بامبول هم در نیار چون به هیچ وجه نمیشه دیگه به UE3 بامبول در اورد :D

کلهم اون Unreal Engine باگ و افت فریم و popup texture و draw distance پایین و ایناس. دیگه اگه قرار بحث گرافیکی باشه آنریل اینجا هیچ حرف خاصی برای گفتن نداره!

اینو کی گفته !؟

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
همه چی که گرافیک نمیشه.. شاید موتور Crytek به تونه گرافیک عالی رو ایجاد کنه اما هیچ وقت نمیتونه مثل بازیهای EPIC یک بازی بی نقص درست کنه همین C2 که آخرین دست آورد این شرکت هست افت فریم و باگ های زیادی داره و اصلا هماهنگی گرافیکی تو بازی دیده نمیشه تازه به جزء اینها بحث گیم پلی ، داشتان ، شخصیت پردازی و... هم هست که نشون میده خیلی Crytek از EPIC عقب تره..
کلهم اون Unreal Engine باگ و افت فریم و popup texture و draw distance پایین و ایناس. دیگه اگه قرار بحث گرافیکی باشه آنریل اینجا هیچ حرف خاصی برای گفتن نداره!

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895

نمیدونم به تجربه اعتقاد دارید یا نه.

شما که معلومه epic lover هستید میشه چند تا از عناوین کنسولی که توسط این شرکت ساخته شدند رو نام ببرید و در مقابل, عناوینی(!) که توسط crytek برای کنسول ساخته شدن رو نام ببرید.

ممنون میشم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر