Crysis 2, Xbox360 Thread

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
سلام
ببخشید من چند وقتی هست از 360 خبر ندارم:D
360 دوستم دستمه باید دیسک اکتیو بزاری بعد بازی کنی ولی black ops رو نتونستم این طوری بازی کنم گویا قفل روش هست!
کرایسیس رو بگیرم میتونم بازی کنم با این دستگاه دوستم؟!

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
سلام
ببخشید من چند وقتی هست از 360 خبر ندارم:D
360 دوستم دستمه باید دیسک اکتیو بزاری بعد بازی کنی ولی black ops رو نتونستم این طوری بازی کنم گویا قفل روش هست!
من با LT تونستم BS و C2 اجرا کنم ... نیازی به LT+ نداره

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سلام
ببخشید من چند وقتی هست از 360 خبر ندارم:biggrin1:
این Bo انگار باید یه نسخه جدید بگیری، از یه ابدیت به بعد مثل این که پچ شده بازی ...

ولی کراسیس 2 مشکلی نداره :d.
تا جایی که میدونم.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اگه اون بد نبوده,پس Crysis 2 خیلی خوبه!:D
از لحاظ داستان که خدایی گند زده C2 اصلا هیچ بحثی فکر نمیکنم تو این بخش بخوایم بکنیم، همین HL هم اصلا گند زده از لحاظ شخصیت پردازی بلاخره وقتی گند زدن، گند زدن دیگه.

ربطی به زور اومدن و اینا نداره!اونا جزء داستانه بازیه.منم به طور کامل نفهمیدم چی شد این یهو شد پرافت ولی مطمئن باش سوتی داستانی و اینا نیست.جزئی از داستانه.

نه ببین گفتی الکاتراز نمیتونسته صحبت کنه، گفتم پس چرا آخر بازی تونست؟
نه اتفاقا این جور آدما زیادن.فقط نمیان اعلام کنن.تو همین سایت هم هستن.:D
کو؟ من هرکی رو دیدم اصولا برگشت گفت که نیمه اول بازی خسته کننده بود، نیمه دوم بازی خوب بود.
تو Halo Reach هم اگه بهت این امکانات رو میداد آسون میشد.:D
اره خب این رو قبول دارم، ولی خب اون سختیش بیشتر می چسبید :d.
وااااااااای!چه مشکل بزرگی!!کل گرافیک بازی با همین یه حرفت رفت زیره سوال!! بیخیال بابا...
دقیقا رفت زیر سوال، اصلا ترکید! آخه نمیشه بازی ای که ادعای بهترین رو داره توی یه چیز به این مهمی عاجز باشه مثل این بگیم تو بازیه فوتبال توپش رو زمین نچرخه :d. خیلی بده یه بازی اول شخص چهار تا جای تیر رو درب و دیوارش نمونه برای یه مدت!!!

آها!یعنی الان به نظر تو بازی فقط نورپردازی قوی داشت!؟
واقعا فقط نورپردازیش عالی بود که اگر حرف فرخ رو بگیریم، اونم بهترین نبود :d.
خدایی بهم بگو دقیقا بجزء نورپردازی بازی چی داشت؟ فیزیک داشت؟ فیزیکی که میزدی یارو رو میکشتی میرفت هوا؟ :d.

خب همون حرفی که به اریا گفتم تو هم با چشم حمله باگی داری بازی را انجام میدی :biggrin1:

من رو حرفم هستم ! چون هیچ سایتی اشاره به بهتر بودن کرایسیس 2 تو نورپردازی نکرده . شایدم یه چیزه سلیقه ای باشه نورپردازی تو crysis2 حالت realistic داره چون گرافیک بازی photorealistic هست و همه چی را باید با اصول واقعیت طراحی کنن البته کرایسیس عین این میمونه که داری با یک لنز دوربین فیلم برداری نگاه میکنی که بعضی انعکاس نوری ها اینو نشون میداد .
aw تو محیط روزش دقیقا نورپردازیش realistic هست ولی تو شبش مجبورا چون با نور سر و کار داری تو نور چراغ قوه به خاطر نشانه گیری و تیر چراغ هایی که قرار داشت به خاطر دید بهتر تو نورپردازی اغراق شده بود ولی فوق العاده هم volumetric هستند !
دلیل من به خاطر اینکه نورپردازی تو aw فوق العاده کاربردی طراحی شده و همچین به خاطر ایجاد سایه های بسیار حرفه ای و همچنین داینامیکتر که از لحاظ تکنیکی سرترش میکنه ولی از لحاظ زیبایی و realistic خب crysis2 بهتره .
کلا ممکنه هرکس یه نظری داشته باشه ولی در کل بنظرم aw و crysis2 با فاصله زیاد بهترین نورپردازی نسل را دارند :biggrin1: البته AW2 که اومد دوباره فاصله خیلی بیشترم میشه :biggrin1:

اینم اضافه کنم هیچ بازی با بهترینها تکنیک ها بهترین گرافیک انتخاب نمیشه بلکه یه بازی با بیشترین تکنیکها که همشون را بتونه در حد عالی اجراش کنه بهترین گرافیک انتخاب میشه ! حالا ممکنه بین این تکنیکها بعضیهاشون بهترین باشن و بعضی هاشون نه یا ممکنه بعضی تکنیک ها را برای اولین بار استفاده کنه , ولی چون مجموع تکنیکهاش بیشتره بهترین گرافیک تکنیکی انتخاب میشه مثلا بعضی ها فکر میکنن وقتی یه بازی را بهترین بازی تکنیکی انتخاب میکنن یعنی تمام تکنیکهاش بهترین هست ! اونوقت دیگه به یه بازی نمیگن بهترین گرافیک بلکه میگن گرافیکی که 2 نسل بعد هم بهترین هست! :biggrin1:

ولی من اعتقاد ندارم :biggrin1:
قبلا بحث کردیم و خودت قبول داشتی سازنده ای بهترین سازنده است که از حداقل امکانات حداکثر استفاده رو بکنه الان Crytek اومده یه بازی ساخته به اندازه یه اپسیلون در یه ثانیه ی بازی ثبات نیست. از فریم بگیر که همش در حال تغییر تا باگ های جور وا جور و... این که بزنی یه بخش بازی رو عالی بسازی بقیه اش رو هم بگی خدا بزرگه که نمیشه بازی، وگرنه همه سازنده ها می تونند بهترین بازی اونی هست که تمام پازل های گرافیکی رو به طور مرتب کنار هم بزاره و همه شون رو خوب بسازه نه یکیشون رو عالی و یکیشون رو بد نمیخواد عالی بسازه خوب بسازه ولی همه رو خوب بسازه. Crytek این کار رو نکرد توی C2 و منم میگم نمیشه بهش گفت بهترین گرافیک ...

اون تیکه آخر خب تو کلا مشکل داری فرخ :d یعنی اصلا نمیشه قبول کرد گرافیک C2 از Gears Of war 3 بالاتر باشه، مخصوصا به خاطر اون ثبات که میگم هرچند کلا G.O.W 2 هم زیاد گرافیک نداشت کلا UE3 یه چندتا افکت خوب داره و بقیه اش کلیشه ای هست :d.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اون تیکه آخر خب تو کلا مشکل داری فرخ :d یعنی اصلا نمیشه قبول کرد گرافیک C2 از Gears Of war 3 بالاتر باشه، مخصوصا به خاطر اون ثبات که میگم هرچند کلا G.O.W 2 هم زیاد گرافیک نداشت کلا UE3 یه چندتا افکت خوب داره و بقیه اش کلیشه ای هست :d.

مگه GEARS3 اومده داری در مورد گرافیکش تصمیم میگیری تو ؟!
از یه طرف میگی GEARS 3 بهترین گرافیک میشه از یه طرف داری UE3 را میکوبی !:D با خودتم درگیری تو :D فکر نکنم دیگه با بروز رسانی که UE3 شده کسی بتونه از موتورش شکایت کنه ؟!
من نمیگم GEARS 3 از کرایسیس 2 بهتر نمیشه ! شایدم بهترین شد و تا زمان خودش هم بهترین گرافیک را داشت ولی من منظورم اینه کلا سال 2011 احتمال اینکه بهترین گرافیک سال بشه کمه . گذینه ی من یه بازی دیگست همه هم میدونن :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
سلام
ببخشید من چند وقتی هست از 360 خبر ندارم:biggrin1:

باید LT بریزی که فکر کنم تو ارگ یک 15 تومنی ازت بگیره..(دو جا هست یکی میده تهران یکی خودش انجام میده)
خودت هم اگر بلدی که میدونم بلد نیستی میتونی انجام بدی..:d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
مگه GEARS3 اومده داری در مورد گرافیکش تصمیم میگیری تو ؟!
از یه طرف میگی GEARS 3 بهترین گرافیک میشه از یه طرف داری UE3 را میکوبی !:biggrin1: با خودتم درگیری تو :biggrin1: فکر نکنم دیگه با بروز رسانی که UE3 شده کسی بتونه از موتورش شکایت کنه ؟!
من نمیگم GEARS 3 از کرایسیس 2 بهتر نمیشه ! شایدم بهترین شد و تا زمان خودش هم بهترین گرافیک را داشت ولی من منظورم اینه کلا سال 2011 احتمال اینکه بهترین گرافیک سال بشه کمه . گذینه ی من یه بازی دیگست همه هم میدونن :biggrin1:
اینجا بحث بازی های دیگه رو نمیخوام بکشم وسط ولی من کلا Epic رو توی بازیسازی بیشتر از Crytek قبول دارم، اونم به خاطر ثبات تو بازسازیس اش هست موتورش هیچی نداره و یک دهم CE هم نیست :d ولی جوری برنامه نویسی کرده که بازیهاش اینقدر عالی و خوب هستند که راحت Crytek رو میخورند متاسفانه Crytek نگاهش به بازی سازی نگاه درستی نیست بعضی ها هم تاکید می کنند به این نگاه، این که یه بخش عالی باشه یه بخش بد به ضرر یه بازی هست. من کاری به وب سایت ها ندارم وب سایت ها کاملا نشون دادن که فقط حرف میزنند:-"، اونها فقط حرف میزنند و رد می کنند همین همیشه هم در حال رد کردن حرفاشونند، UE3 موتوری هست که نسبت به CE3 به نظرم ضعیفه ولی Epic استودیویی هست که کاملا Crytek رو میخوره ...
نکنه Rage رو میگی؟ :d.

باید LT بریزی که فکر کنم تو ارگ یک 15 تومنی ازت بگیره..(دو جا هست یکی میده تهران یکی خودش انجام میده)
خودت هم اگر بلدی که میدونم بلد نیستی میتونی انجام بدی..:d
نه بابا فکر نکنم Crysis 2 این پچ 2.5 رو نداره نیازی نیست حتما LT+ نصب کنه. ببینم بازی های دیگه مثل TDU 2 و... اگر اجرا بشه یعنی بجزء :
Halo reach و Black Ops و MW 2 و AC BH و NFS HP و Fable 3 اگر بقیه بازی ها رو اجرا میکنه این رو هم اجرا میکنه :d.

• Like
Reactions: the dark knight

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
نه بابا فکر نکنم Crysis 2 این پچ 2.5 رو نداره نیازی نیست حتما LT+ نصب کنه. ببینم بازی های دیگه مثل TDU 2 و... اگر اجرا بشه یعنی بجزء :
Halo reach و Black Ops و MW 2 و AC BH و NFS HP و Fable 3 اگر بقیه بازی ها رو اجرا میکنه این رو هم اجرا میکنه :d.

این XBOX ی که دست امین هست فریمورش زیر LT هست و میگه دارم بازی ها رو با دیسک اکتیو بالا میارم..

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
UE3 موتوری هست که نسبت به CE3 به نظرم ضعیفه ولی Epic استودیویی هست که کاملا Crytek رو میخوره ...
با اپدیت اخرش ضعیفتر نیست هیچ قویترم هست ! هرچند اون بروز رسانی را نمیتونن روی کنسول بیارن همونطور که CE3 هم نمیتونه تمام ویژگیهای انجینش را رو کنسول عملی کنه !
نکنه Rage رو میگی؟ :d
آره خودشه بحثم نکن :D خودت میدونی این بازی از دست کدوم بازیساز شخص داره ساخته میشه . اگه جوابی داری بیا پروفایل :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر